» »

Kabelski internet

Kabelski internet

PRiMoZ- ::

Zanima me, če je v LJ možno dostopat z vseh lokacij(Šiška) oz. v stanovanju imam KTV, pa me zanima, če morajo še kaj naredit ali se lahko prklopiš, ali če še ni kake razdelilca za i-net a se mora potem cel blok strinjat?

8-)

SasoS ::

Ljubljana je na srečo skor cela pokrita, odvisno če so že prenovil napeljavo za dvosmerno komunikacijo. Načeloma ti ni treba po hiši nič spraševat, ker to vse samo pri teb naštimajo. Edin če maš se staro skupinsko napeljavo (nimaš svoje omarce), morjo to predelat, in to je ponavad jeba. Drgač pa sam pridejo, pred TV dajo splitter pa modem gor našraufajo.

PRiMoZ- ::

Zanima me, katerege ponudnika pa naj kontaktiram, če mam stanovanje v Šiški.

LP

SasoS ::

Unga k ti vsak mesc pošle položnico za kab. TV

PRiMoZ- ::

Hm pojma nimam, zato kr še sploh ne stanujem v LJ ampak se selim oktobra ko grem študirat, pa sm mislu če je kdo iz Šiške pa ve komu plačuje račune, da bi jih jz prek emaila kontaktiru.

gkovac ::

kokr jest vem skrbi v tistem delu Ljubljane za Kabel podjetje LINK... nisem pa 100% tko da me ne drzat za jajca ce sem se zmotil

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

PRiMoZ- ::

Okej jih bom uprašu, pa te ne bom za jajca primu. :)

Hvala na informaciji. ;)

PRiMoZ- ::

Okej sm pisu LINK-u, pa nč ni od njih, očitno rabijo 10 dni da emaile pregledajo.

Ima še kdo kako informacijo.

:P

OldSkul ::

Poklicat jih boš mogu.Na e-maile redko kakšna firma odgovarja.

bzagozen ::

Del Šiške je tudi po LJ-kablom oz. sedaj pod Telemachom (za internet). Jaz sem na celovški 99(mal od kina proti centru) in sem naročnik interneta preko Telemacha. Mislim, da so vsi višje kina pod LINK-om.
www.alkoma.si

sifu ::

tam okol vodnikove ma kabel LINK..sam LINK je en najvecji bednik u lublan ker sploh ne ponuja interneta..pravijo da je premalo povpraševanja :D

se dobr da sem iz bezigrada..

roscha ::

sifu: Najrajš bi reku da si bednik ti. (pa brez zamere!) Kaj hudiča je pa potem tole? http://www.link.si/internet/index.htm

p.s. v mozilli ne dela knof insert link. Kaj je to za en hec???

by!

Yurko ::

No, jest sem na kablu preko Linka, pa nimam nobwenih pripomb. Za 8kSIT/mesec mam 384DL/128UL, zadeva pa dela povecini 99%, sem pa tja se zgodi, da veza pade ampak v najslabsem primeru za kaksno minuto.

PRiMoZ- ::

Okej vse kul, sam na telefonu majo pa odzivnik in noben ne dvigne. WTF? A firma še spolh dela, al so na kolektivnem dopustu?

|O

OldSkul ::

Po jih pa obišč!

sifu ::

hmmm ok. thx za link od linka :D

ampak kolega je res vprasu na link..sam to je blo kasn let nazaj..zgleda da je zdele drgac


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optika za vogalom (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Omrežja in internet
2095158214 (34079) Vanadium
»

Stanovanje in LJ

Oddelek: Loža
493953 (2410) LuGi
»

Ljubljanski kabel in internet ponudniki

Oddelek: Omrežja in internet
193524 (2969) Slowenc
»

volja wireless (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
554888 (3329) @ljash
»

telemach kabelski internet vs. adsl (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
544474 (3372) Uporabnik

Več podobnih tem