» »

teletele

teletele

Uporabnik ::

a tud vam zadnje tedne tale telemach tolk počas dela v tujino? govori se o hitrostih 6k/s in manj...

sasox ::

Kej hitreje kot teh 6k/s pa res ne gre....

mmisv ::

zadnjih par dni je res bl ku..
Čist trivialna stvar...

SasoS ::

Glih dons sm klicu ke pa jih nadru. Rekl so da ma siol probleme in da lahko da bo "mejčkn" slabš delal....mamicu jim, men niti 1K/s ne vleče...

sasox ::

SasoS sem dons dobu zelo podobn odgovor :D

Horhe ::

Ja fantje , a se se zdej niste navadl da telekurac ne dela nc bol k 56k modem ??? Brez veze tja klicat, k boste obupal tko k jz... glih dons sm dubu za adsl pogodbo...tko da bom vse une u k poslau...pa zadnjic k sm modem tja odnesu sm uprasu ce misljo kej link nadgradit...pa je reku da o tem ne razmisljajo... heheh 8 mb u tujino ... tok ma en model iz Svedske k ga poznam.... no ja upajte na boljse case ...al pa na adsl k saj zaenkrat dela tko k treba...
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

paper ::

tja sploh nima smisla klicat, zguba casa. Tujina dela odlicno, tko kot tud peering do siola. Drgac nasplosno se pa nimam kej za prtozvat cez hitrosti po sloveniji.

paper ::

nekak nemorm popravt posta... Primoz? .. blo je misleno: tujina dela obupno, tko kot tud peering do siola.. 8-)

AlienRex ::

Tudi meni (tele-tv) tujina dela obupno. Sem ze mislu, da sem edini. Sem ze mislu 56k modem kot backup zalaufat.;(

Uporabnik ::

ja sej slovenija mi dela ok, sam tujina, pa če gre, čez njihov proxy al pa direkt, isti kurac


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

To se lahko zgodi samo pri nas

Oddelek: Omrežja in internet
422980 (1657) Robert_S
»

Osem megabitov na sekundo!

Oddelek: Novice / Ostale najave
232192 (2192) CaqKa
»

telemach kabelski internet vs. adsl (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
544576 (3474) Uporabnik
»

Against TELEMACH !!!

Oddelek: Omrežja in internet
321704 (928) yimi
»

Počasen ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
262144 (1663) Radiant

Več podobnih tem