» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
26 / 31
»»

shadeX ::

Napisal sem Vanila ni za mehkužce. Ne pa zbugan private server :)

Wazzock ::

Meh, back to Kronos it is then.

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Napisal sem Vanila ni za mehkužce. Ne pa zbugan private server :)

Sej vem ;)

shadeX ::

Eh vanila community. :)

Ker je toliko novih karakterjev so se dejansko postavili v vrsto in čakali, da je vsak pobral svoj loot.

Jerry000 ::

Respect!

Mato989 ::

shadeX je izjavil:

Eh vanila community. :)

Ker je toliko novih karakterjev so se dejansko postavili v vrsto in čakali, da je vsak pobral svoj loot.




Poklon :)

To pa redko vidiš.

shadeX ::

Jp. Sicer čist ugibam zakaj je prišlo do tega. Vanilo namreč igrajo sedaj že starejši folk (15-20 letniki v času aktualne vanile), danes že z družinami - torej nekje 30+. So v fazi kjer majo več potrpljenja in respecta do soigralcev :)

Tega od 10-15 letnika pač ne moreš pričakovati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Sebz ::

Drugače pa januarja pride fresh realm (PvP) na Nost/Elysium, kar naj bi malo porazdelilo populacijo po realmih in posledično razbremenilo Nostalrius PvP realm, ki ima težave kot jih je omenil shadeX. PvE realm naj bi sedaj bil že kar spodobno playable.
Vsak, ki ima koliko toliko izkušenj s tovrstnimi private releasi, je pričakoval še 10x hujši začetek. S toliko populacije le z nekaj stress testi ne moreš predvideti kakšne težave te čakajo na dan odprtja :D

Jerry000 ::

Me pa samo nekaj zanima...a grafika je tudi vanila?

Master_Yoda ::

Ja seveda, ce se igra na vanilla clientu.

Mato989 ::

Sebz je izjavil:

Drugače pa januarja pride fresh realm (PvP) na Nost/Elysium, kar naj bi malo porazdelilo populacijo po realmih in posledično razbremenilo Nostalrius PvP realm, ki ima težave kot jih je omenil shadeX. PvE realm naj bi sedaj bil že kar spodobno playable.
Vsak, ki ima koliko toliko izkušenj s tovrstnimi private releasi, je pričakoval še 10x hujši začetek. S toliko populacije le z nekaj stress testi ne moreš predvideti kakšne težave te čakajo na dan odprtja :D


Sicer razumem tole, ampak kot nekaj mesečni igralec na Nostalriusu pa vseeno nekaj ne razumem, če so kopirali server, kako so lahko bugi ki jih prej ni bilo spet tu.... eni mobi so immune na frost ki niso bli prej itd... to se ne more kr zgodit iz nikoder.

Enako kaj ne razumem je to, kako lahko da je pri 12.000 folka lagalo in kako je lahko bil tak delay, če je Nostalrius mel tudi pri 12k folka dokaj lag free gameplay... torej se niso pozanimali kakšne serverje je imel nostlarius? Saj ne da me moti, cap 9.000 folka mi je itak čisto super, po moje, več itak folka ne rabimo naenkrat gori, je lažje igrat, grupe se pa vseeno ultra hitro zrihtajo.

shadeX ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Xevo ::

Baje je to tema, kjer se lahko oglasuje recruiting za WoW guild, sodec po lockanih threadih.
Upam da sem zadel.

Torej na kratko:

Slovenski guild [alliance]
Tree Glow na The Maelstrom z 3/10M NH progress,
isce nove clane za NightHold in naprej 7.2. content. Raidamo 3x tedensko po 3 ure, Cetrtek Ponedeljek Nedelja (19:45 do 23:00)
Ce ste igralec, ki zeli doziveti high-end content v slovenskem vzdusju ste vabljeni na pogovor in potencialni trial.
Dodajte #Xevo2212 in vam odgovorimo na vsa vasa vprasanja (katere klase/specce iscemo, nase zahteve ipd.)

Lep pozdrav,
Xevo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Xevo ()

Zmajc ::

Pridite na Draenor, horde side. ;)

flymy ::

Če bi šel kdo kak raid ali pvp ali whatever dodaj flymyass#2130, rogue 904 pa dh tank 900 :) igram pa na twisting nether. Dobimo se lah pa tk in tk :D

Če bi pa kdo probal vannila - tbc i wotlk expansion vam priporocam https://www.classicwow.com/, population ni neki ampak je project up ze 10 let. Delamo na tem da bo bols :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: flymy ()

shadeX ::

Nekaj minut nazaj je bil napovedan nov expansion. World of Warcraft: Battle for Azeroth

yoco ::

Pa še vanilla serverje delajo!

shadeX ::

What? Tega nisem zasledil (nisem gledal streama cel čas). A so to res napovedal? :O

EDIT:

Pa res. Neverjetno..:O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shadeX ::

Še official trailer za vanillo :)

yoco ::

Me prav zanima, če bodo za te serverje dodatno računali?

Mato989 ::

Legenda, kot kaže bo potrebno nazaj subat... tole bom pa igral... Za spomin svojega otroštva... kako se spomnim ko sem cel dan s staffom in moonfire the swarmsi ubijal mobe v Desolace kot druid healer...

2 meseca od 1-60 kot druid healer...

Good old days!

shadeX ::

Če boš želel igrati oboje, bosta po vsej verjetnosti potrebna 2 clienta. Nekako ni logike, da bi old&new spacali v en client. Če sta potrebna 2 clienta, predvidevam, da boš za vsakega potreboval svojo kodo oz. naročnino. To pomeni, da boš potreboval 2 naročnini če bi želel igrati oboje, ampak večina bo igrala samo na enemu clientu in tistega bojo pač morali zakupiti.

To je zgolj le ugibanje ampak dvomim da blizzard dela to zastonj. Torej 2 različna clienta, 2 različni naročnini. (po redni ceni, torej 13EUR / naročnino).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Tribal ::

Nič ne bosta 2 clienta, saj niso nesposobni. Bodo samo postavili serverje kjer bo verzija brez expanzij laufala... Blizzard se pa res ne bo neumno tega lotil verjemi.

ahac ::

Verjetno bo res tako, ampak "verzija brez expanzij" je čisto nekaj drugega kot proper vanilla WoW.
Sigurno bodo želel imet vse kasnejše tehnične spremembe (battle.net integracijo, engine izboljšave, itd.) vključene tudi v WoW classic.

Ampak kaj pa gameplay spremembe zadnjih 10+ let?
Bo WoW classic imel LFG sistem? Takrat ga ni imel. Lahko bi rekel, da je dolgotrajno iskanje grupe je bilo del vanilla WoW experience... ;)
Bo imel stari sistem talentov ali novega? Proper vanilla WoW bi moral imet starega.
Kaj pa s skilli? Bodo classi imel vse skille, tudi tiste, ki so jih kasneje odstranil?
Ti bo map kazal točno kam moraš za quest? V vanilla WoW ni.
Kakšen bo PvP sistem? Od takrat so ga večkrat spremenil...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Mato989 ::

ahac je izjavil:

Verjetno bo res tako, ampak "verzija brez expanzij" je čisto nekaj drugega kot proper vanilla WoW.
Sigurno bodo želel imet vse kasnejše tehnične spremembe (battle.net integracijo, engine izboljšave, itd.) vključene tudi v WoW classic.

Ampak kaj pa gameplay spremembe zadnjih 10+ let?
Bo WoW classic imel LFG sistem? Takrat ga ni imel. Lahko bi rekel, da je dolgotrajno iskanje grupe je bilo del vanilla WoW experience... ;)
Bo imel stari sistem talentov ali novega? Proper vanilla WoW bi moral imet starega.
Kaj pa s skilli? Bodo classi imel vse skille, tudi tiste, ki so jih kasneje odstranil?
Ti bo map kazal točno kam moraš za quest? V vanilla WoW ni.
Kakšen bo PvP sistem? Od takrat so ga večkrat spremenil...


A ti veš kaj pomeni classic? Pomeni da bo tako kot leta 2004... ali 2005... Najverjetneje se lahko nadejamo da bo to verzije tik pred TBC prepatchom... + bug fixi ki so bili game breaking kot je solo farming dire maul ipd... to bi bilo primerno da se odstrani zaradi dolgoživosti.

ahac ::

A ti veš kaj pomeni classic?

Špil narejen za Windows XP?

Še Blizzard ne ve točno kako bo izgledalo:
http://www.eurogamer.net/articles/2017-...

Ampak ni pa šans, da bodo enostavno ponudil nek 10+ let star build igre.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mato989 ::

Seveda ve, dejali so da želijo AUTHENTIC vanilla... kaj pomena beseda authentic verjetno razumeš kajne? :)

ahac ::

Ti pa razumeš, da Blizzard niso neki amaterji, ki bi enostavno ponovno "izdali" 10+ let star software narejen za Windows XP in zanj zahtevali plačilo naročnine?
Saj ti je jasno da AAA game development deluje malo drugačno kot postavljanje piratskega serverja?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

wick ::

Neki novega če koga zanima:
Elysium-project
The Elysium team is proud to announce our newest fresh realm: Nighthaven PvP

Nighthaven is going to be a fast-paced progression realm, starting on version 1.2.

Fast-paced progression means that it will take far less than one year to progress from versions 1.2 to 1.12.1 (the exact timeline will be published soon).

Additionally, the realm will be featuring progression through expansion. This means once 1.12.1 is launched, the preparation for a transition to TBC will begin!

-- As mentioned above, the initial version will be 1.2 with all that entails.
-- The raids available at launch will be Molten Core and Onyxia's lair.
-- All characters from the Nighthaven PvP will continue to play on Elysium's TBC realm!
-- Battlegrounds will not be available at launch due to patch progress. Until patch 1.5, there were no Battlegrounds available on retail, so players will able to experience World PvP stage of the game in its full glory.
-- Experience, gold, and loot gains will be the standard Blizzlike 1x.

Nighthaven will be the first World of Warcraft server in emulation history to begin with fully functioning and accurate raids, dungeons, questing, and scripting.

Whether you are a fan of the Elysium Project or not, we are proud to share this achievement with the community.

We have all come a long way since the early days of emulation, and are excited to see the most authentic fresh realm to date.

The server will be launching this Sunday, November 5th. The servers will open at 16:00 GMT+1.

As for Elysium, Anathema, and Darrowshire; they will all 3 be merged into one server named Stratholme PvP. All the progress of your characters on these realms will be saved. Name priority will be as follows: Anathema > Elysium > Darrowshire. Stratholme will be running on 1.12.1 indefinitely, and will not reset or shut down. At some point will be able to progress to TBC.

That concludes our announcement. Remember that no matter what is thrown at us, nor what we throw at ourself, your progress will always be saved, and you will always have somewhere to play.

Sincerely,
Elysium Staff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wick ()

shadeX ::

Ne se hecat z Elysiumom, ker se grejo shady posle. Od kraje acc-jev, golda in brisanje progressa. Vse to v zameno za $$$.



Počakajte na classic wow.

Jerry000 ::

Sej zdej bo WOW dobil classic ;)

Zmajc ::

Ta novi expansion pa deluje kot čisti fail.

krefi ::

Zmajc je izjavil:

Ta novi expansion pa deluje kot čisti fail.


kakor kateremu trenutni igralci wowa so navdušeni kot sem jaz bral po forumih.
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zmajc ::

Desubal sem 2 meseca nazaj, da počakam novi expansion. Zaradi tega ki so ga napovedali se niti slučajno ne bom vrnil.

Jerry000 ::

Kaj pa je narobe?

Zmajc ::

Ne zanimajo me neki Warcraft 3 meets wow raidi, pa tudi zgodba je kar nekaj.

Ales47 ::

Če še kdo igra ... dodajte za m+ high keys only.

https://www.wowprogress.com/character/e...
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB

DJKiller ::

A mogoče igra kdo na Azjol-Nerub?

shadeX ::

Odkar so cross realm serverji sploh nima veze kdo kje igra. Važno, da si na EU, drugo ni pomembno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

DJKiller ::

a to pomen da se lohk joinam guildu k je na kermu drugmu serverju oz igram z nekom k je na drugmu serverju?

barakus ::

Zadnjic sem videl na YT en kul video o private serverju, kjer ni classov in se lahko ucis poljubne spelle iz razlicnih classov in jih mesas med sabo ter ko umres izgubis nekaj itemov. Trenutno ne najdem videja ampak ideja se mi zdi super zabavna, nekaj novega in neraziskanega.

shadeX ::

DJKiller je izjavil:

a to pomen da se lohk joinam guildu k je na kermu drugmu serverju oz igram z nekom k je na drugmu serverju?


Za guild ne vem (nisem igral že lep čas, v zadnje se še ni dalo), zagotovo pa lahko igraš z drugimi. Dodaš ga na Battle.net, povabiš v party in oba bo preneslo na strežnik v katerem si ti ali on. Skupaj nato delata kar želita v tem primeru (raidanje, pvp-janje, dungeoni,..).

Tisti, ki imajo daljše ime ali pa v imenu (*) pomeni, da so iz drugega strežnika. Vse je ratalo pomešano, ker nekatere kar avtomatsko prenaša na drug strežnik (čeprav tega niti ne vejo), če na tistem ni dovolj igralcev.

Master_Yoda ::

A ni to slabo ? Isces party za nek dungeon in ga ne dobis ker te je premaknilo na drug server kjer ni folka ...

P.S. Kaj o WOW Classic se ze kaj vec ve ?

juroz ::

itak maš party/dungeon finder, ziher išče tudi po drugih serverjih - vem pa ne ker ne igram že od TBCja.

za classic se pa še nič novega ne ve, nekako so zafilali open job positione sedaj se pa čaka.

shadeX ::

A ni to slabo ? Isces party za nek dungeon in ga ne dobis ker te je premaknilo na drug server kjer ni folka ...


Ne vem kako to zbira. Mogoče se tudi motim... ampak sedaj samo še vidiš okoli, ljudi iz drugih strežnikov, tudi če si na enem izmed najbolj populated v EU - horda (Kazaak). Če iščeš ljudi za dungeon ni problem, ker uporabiš tool, ki išče po vseh strežnikih. Je pa res, da tako kot se je iskalo v vanilli tega ni več.

P.S. Kaj o WOW Classic se ze kaj vec ve ?


Nič ne povejo o tem, samo da morajo vse spisat iz nule, za referenco pa imajo kodo ki so jo pri Nostalriusu spisal. Sicer že neki mutijo, da bi spreminjali, to pa ono, bolj balancirali classe, itd.

shadeX ::

Danes prišel preorder za Battle for Azeroth, ljudjem se je pa čist odpeljalo.



Dosedaj še nikoli ni bilo take gužve za preorder. Neverjetno,..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Zmajc ::

Pazi da ne zamudiš kaj če počakaš 2 tedna. :))

ahac ::

14. 8.

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BorutO ::

Fantje ... a še kdo igra wow? Rabil bi info za DKja ... rad bi si nekako naredil odličen dps. Do pandarie sem še imel odličen dps .. med najboljšimi, takrat sem nehal igrati, vse do danes ... ampak danes sem pa tako zanič, da me še mob ubije, ki je par levelov nižji od mene. Igram pa na testnem serverju, ker je free. :P

Jerry000 ::

Se da kje pri nas prednaročiti novi WOW collector?

««
26 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225596 (2815) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259786 (12816) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132412 (62123) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461462 (23757) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487175 (4623) Denis6

Več podobnih tem