» »

Kupil zvočnike - kako pa jih priklopim?!

Kupil zvočnike - kako pa jih priklopim?!

smrekca ::

Ok, težava je sledeča...pr neckermanu sem kupu zvočnike .... (no dobil sem jih za darilo)
in to tele.

No u glavnem....zvočniki so sistem 5.1 in zraven sem dubu kable za vsak zvočnik...vendar težava je sledeča- kam vsak zvočnik posebej priklopit, ker vsak zvočnik ma svoj kabl, priključt ga pa nimam nikamor....a ga je potrebno v dvd predvajalnik? Če je tko, pol bom čist popizdu...zakaj tega ne napišejo!!;( Predvajalnika pa zdej ne grem kupit!!!

Aja pa še to...kabli niso za vtaknt v zvočnik ampak za stisnt stik.Čist preprosta fora.

Ma čist bom ponoru no....jst sem pa mislu da bom dobil kable v taki obliki da jih bom lahko direkt na tv priklopu al pa na računalnik.

A je kakšna možnost da jst zdej te zvočnike na tv al pa na računalnik priklopim al bi resnično mogu kupit dvd predvajalnik al je še kakšna druga fora?
Dej prosim pomagite mi, ker če ne bom živce zgubu.

dj003 ::

to so zvočniki za dvd predvajalnik, vendar pa mislim da na računalnik bi jih lahko priklopu,
satelite verjetno moraš priklopit na sub in iz suba gre na računalnik, če pa na subu nimaš priključkov boš moral pa kupiti suraund reciver (ojačevalec) ,kar je še dražje kot dvd predvajalnik. dvd predvajalniki nimajo ojačevalca (večina)

bi moral videt stvar pa bi ti točno povedal
yes

smrekca ::

Ne na subwoofer jih ne morem priklopit...subwoofer ima čist isti prključek kot vsi ostali zvočniki (samo 2 stika za stisnt kabl)...tko da u bistvu bi mogu na dvd priklučit vse 4 zvočnike in še subwoofer. Sej a vsi dvd-ji podpirajo tako priključitev zvočnikov.

Ker dvd-ja ne bom kupu. A pol ni druge možnosti razen ojačevalca pa dvd-ja?

dj003 ::

obvezen je suraund ojačevalec

dvd komponenta pa je priključena na ojačevalec in iz ojačevalca na te zvočnike

ni druge rešitve

bi moral kupiti sistem ki ima ojačevalec v sub-u in vsi sateliti pridejo priključeni na sub
yes

smrekca ::

Ja škoda...sej drugač mam zdej zvočnike sistema 2.1 in so narejeni tko kot si reku...v subwoofer sta speljana oba zvočnika, iz suba pa direkt v računalnik....in tko sem pričakoval tud pri teh zvočnikih. Ja nimaš kej....mal dnara mal muske pravjo. So bli še kar pocen...25.000. Zdej pa gredo nazaj....pa ful so mi všeč. Škoda :|

Ja hvala za pomoč.

OnTheMic ::

Glede na to, da jih boš menjal (predvidevam da za aktivne, torej z vgrajenim ojačevalcem), ti priporočam nakup teh zvočnikov. Cena je do tolarja enaka, so pa gotovo najboljši 5.1 sistem v tem cenovnem razredu.

LP:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OnTheMic ()

dj003 ::

kupi te ki ti jih je priporočal ONTHEMIC

za ta denar najboljše

preizkušeno
yes

_jackson_ ::

Priporočam tut jaz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech z5500, pomoč pri digitalnem načinu

Oddelek: Zvok in slika
382797 (2220) 2mlavric
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626921 (14177) psytoma
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926649 (10735) Hrenowsky
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634068 (16839) josko674
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016075 (10014) FlamE#7

Več podobnih tem