» »

AMD Thunderbird 1.4GHz že maja?

AMD Thunderbird 1.4GHz že maja?

X-Bit Labs - Sodeč po tej informaciji, bo novi Thunderbird izšel že maja. Informacija je nepotrjena, a precej verjetna. Sedaj, ko hoče AMD tekmovati z Intel-om povsod, torej tudi v areni najhitrejših, oba proizvajalca mečeta na trg procesorje z vedno višjimi frekvencami skorajda vsak teden. Drugače pa ni na novem Thundrbird-u nič presenetljivo novega. Še vedno bo imel 128Kb prvostopenjskega in 256Kb drugostopenjskega pomnilnika.

6 komentarjev

StarY ::

8-Oimeli bodo 128Kb predpomnilnika L1 kot vsi do sedaj!!;(

undefined ::

/me pats Pretorijanec on the head ;)

Pretorijanec ::

Hvala! Nism biu pozorn pa sm gledu L" pr Duronu, pa sm kr neki napisu. Ups. Hvala, ker sta me popraula!

R@C@ ::

Mojmu kolegu so par dni nazaj v PCX-u prodal TB1500, vsaj tako je blo napisan na računu in temu primerna je bila cena. Itak da ga še ne morjo met sem mu povedal. Pol se je mal spravu stvari pregledat in videl da je bil 1200 navit na 1500. (pa še to na ene svinjsko brezvezne nastavitve) tko da mu je vse štekal.

Pomoje da ene firme nategnejo k marija stranko k nima pojma. Itak jih ne smejo odpirat zaradi garancije. (Zgleda da bo treba z nožem zraven stat k jih bojo sestavljal)

Boeing ::

hja in to je to... če se bojo take pizdarije dogajale in bo to slišu AMD, bojo po moje hitr neki nardil.... itaq pa bi jih jst prjavu pa si lepo pokril stroške nakupa...>:D

R0K ::

to je tak k duron.kupis 900mhz ki je itak navita 800


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podatek vs. Informacija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
10811153 (6310) kunigunda

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313093 (1833) Tilen
»

Domače branje: novinarstvo

Oddelek: Novice / Domače branje
268500 (2161) donfilipo
»

Problem (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
854117998 (111402) Ha'kiv
»

Iskanje informacij na spletu sprošča dopamin

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
93241 (2554) christooss

Več podobnih tem