» »

Gainward vodno hlajenje

Gainward vodno hlajenje

X-Bit Labs - Pred kratkim smo opravili intervju z Gainwardovim predstavnikom za naš del Evrope - Andreasom Dittom in če se morda spominjate, je omenjal vodno hlajene grafične kartice. No, zadeva je resnično izšla, imenuje pa se CoolFX PowerPack! Ultra/1600 XP Golden Sample. Kartica, ki se skriva pod tako dolgim imenom je v bistvu GeForce FX 5900. Sposobna je navitja čez 500 MHz za GPU in čez 950 za pomnilnik, a kaj ko je cena kar okroglih 1000$ oziroma 899 EU. X-bit labs. Hvala Aztech, da si nas opozoril na novico!

16 komentarjev

Jok3r ::

211K SIT za tole, si ja nor 8-O !!! ;((

sharp ::

Mamii...:D

Sid Izprijeni ::

She's a real bitch! Mljask! >:D
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

mrTwelveTrees ::

to bo pa kupu sam kakšen norček.... ki ma preveč denarja...

c3R4R ::

Tale kartica res ni vredna svojega denarja...

A mi lohk eden razloži tole delovanje hlajenja...
A se tale blok (če se temu lohk to reče) priklopi na črpalko bi naj bi jo imeli v ohišju?? Ali je ta "posoda" zaprta?? (slabo: voda se segreje, učinek hlajenja pade, ali pač)....??:\
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

upirna ::

za ta denar bi pa ja bilo lahko vse notr

OwcA ::

Kolikor je meni znano sta v kompletu tudi vodna črpalka in radiator. Blok sam ni slab, saj gre za BladeRunerjev načrt, ki so ga pri Gainwardu le priredili za masovno proizvodno (upajmo, da ne preveč).
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Romčy ::

ma dej to je že too much z temi cenami. Kaj mislijo da smo vsi Gattes-i.

burkiburke ::

Owca delno si right: Jes da dobiš pumpo in radiator oz. ves komplet za vodeno hlajenje grafične + grafično ampak ŽAL ne gre za Bladerunnerov načrt:( ;( . Jaz sm skoraj totalno razočaran, zato kaj na koncu je iz tega ratal 150% komercijalni izdelek. Bladerunnerov načrt so odbili kj im je blo preveč dela in to kaj zdaj vidite je naredil Innovatek. 100% bloki made in nemčija - NOT, zato kar ih delajo v poljska ali še kakšna druga tretje svetovna državca da bi znižali stroške. Verjamem da je blok aluminijast kaj mi je ful brezveze;(( . Tudi če bo za kupit posebej (brez grafične) bo verjetno full drag. Mah, boljš da sm tiho...

c3R4R ::

Tenks Owca za razlago...:)

Ampak še vedno mi neki ni jasno... Če daš za to grafo čez 200k SIT, kva pol sploh dobiš zravn... Pa ne mi rečt, da je hladilnik, blok (Al) in črpalka čez 100k SIT...:\

Aja, kok pa stane ta model brez vodnega hlajenja?
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

OwcA ::

Brez vodnega hlajenja bi rekel, da je tole čudko kašnih 170k, raje še kak Ivan več.

P.S. raje sploh ne bom komentiral, da na bolku na slike piše Innovatek, hvala burkiburke. :8)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

shock ::

Hmmm, zdaj se moram odločit, al kupim avto al to grafično kartico.

iElectric ::

halo? 50k za hlajenje grafične?

aja: za enkrat še nism miljonar :D

Gandalfar ::

Ali je slucajno kdo rekel, da si ti ciljni kupec? Itaq, da niso ciljni kupci uporabniki, ki gledajo pri nakupu na vsakega tisocaka..

Tako, da se mi zdijo taki komentarji cisto nepotrebni. Izdelek je pac namenjen ljudem, ki si ga lahko privoscijo in je po mojem mnenju bolj za grajenje imigidza podjetja..

BaRtMaN ::

Kje bi si pa lahko ogledal dizajn bloka?

Pyr0Beast ::

Na grafični seveda, če ne boš že prej bankrotiral.
Brez zamere.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova jedrska v Krškem že čez 10 let? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
28523508 (14481) Pyr0Beast
»

DFI NF 4 & Twinmos Speed Premium novosti (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Navijanje
75842202 (17879) sirotka
»

Vodno hlajeni Sapphire

Oddelek: Novice / Grafične kartice
82328 (2328) l-note
»

Nov Microsoftov črv

Oddelek: Novice / Varnost
152265 (2265) hruske
»

Intervju z Gainwardovim Andreasom Dittom

Oddelek: Novice / Nova vsebina
412527 (2527) undefined

Več podobnih tem