» »

Half Life 3

Half Life 3

«
1
2 3 4

Boki_ ::

I'm back

kilergas ::

,... we will have to wait another 5 years and maybe another 30 September release date.

Its a long way to come home :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kilergas ()

speed machine ::

Je že kdo probu beto? >:D
//

Dr_M ::

beta? a se hecas???


tole je kvecjemu ksna pre-alpha.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

pre-alpha cesa?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

speed machine ::

No da ne bo pomote. Jz sm to mislu sarkastično. Zato je tale zraven->:D . :D

Itak je brezveze razglabljat o HL3, če se HL2 ploščki iz tovarn, še ohladil niso prav. Je pa zanimiva novica, glede na to, da je Valve znan po tem da ne izda nič o novi igri, dokler ni ta že skoraj pred vrati. Potem pa še sam zasipuje s podatki.
//

Lord ::

Kdaj pa 3ka pride?8-O

Dr_M ::

cez 4 leta, 8 mescov, 13 dni, 4 ure, 12 minut, 33 sekund.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

LoL. ;)) Zelo naivno. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

LordTado ::

Outsajder ::

Ehh to more bit fake:|

ahac ::

To je 1 mesec staro. E3 je že bil (brez HL3).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

LordTado ::

2. tudi niso dali na veliki zvon...
Zato ma tudi potem tako zanimanje...

Dobra roba se sama hvali:)Eni si delajo velike reklame in sebi v skledo pljujejo...potem pa zanič igrca pride ven...

Zheegec ::

Kolikor vem prej pride še HL2: e3...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Bananovec ::

Da, da. Kot zgleda, so se vsi po vrsti zmotili o izidu HL3.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

ivanuscha ::

Pomoje sploh ne bo EP3 ampak kr HL3.

ahac ::

Po moje ne bo HL3, ampak L4D3: Return to Black Mesa. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

nuclear ::

Kako zavlačujejo s to igro(episode 3).. Pomoje bojo kr nov source engine includal noter, zato pa tako dolgo traja.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Mitch ::

In to kar 3 verzije sourca. Directx, opengl in libgcm (ps3)...

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

Bananovec ::

nuclear je izjavil:

Kako zavlačujejo s to igro(episode 3).. Pomoje bojo kr nov source engine includal noter, zato pa tako dolgo traja.

Saj ti nihče ne preprečuje, da bi igral Call of Duty. Pri igri kot je HL se pričakuje, da bo zgodba najboljši del igre.
Res je, da zavlačujejo, ampak vseeno pa nimam rad iger v smislu CoD in NFS.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

CaqKa ::

očitno TNFS nisi nikoli videl :P TNFS bi blo treba na opengl ali pa directx predelat, pa mamo spet špil za neki cajta :)

se mi pa lušta onih cajtov ko smo HL team deatchmatch špilali... z 300 laga, pa z gausom v roki :>

LordTado ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

krho ::

Mnja.. Mene je tudi relativno velik update čakal danes za ep2
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

oo7 ::

Upam da bo kmalu Epizoda3 . In upam da bodo tudi spacali Half life 3 . Ceprav sem nekje enkrat bral , da naj bi bili teli 3 dodatki kao Half life 3 . Upam da bodo naredili samostojno igro Half life 3 ker je nedvomno ena najbolsih iger vsaj zame pase med top 3.

Tomozuki ::

Po nekih napovedih, Epizode 3 ne bo oziroma se bo drugi del zaključil z Epizodo 2. Tu so se itak zgodili najbolj markantni premiki: Eli Vance umre, na portal pade bojna glava in zradira City 17, v hangarju čaka helikopter (ki hkrati pomeni, da se bo treba peljat nekam daleč stran in zgodba več ne bo vezana na območje iz 2. dela), itd. Skratka, meni se zdi, da zdaj sledi tretji del, ki se bo dogajal spet nekje drugje (Borealis?). Medtem bi eni drugi fantje že lahko spacali prenovljeno Black Meso. Sej vem, da to ni kratkotrajen postopek (glede na to, da so prenovili celi špil), ampak če želijo, ga naj izdajo pa sem pripravljen plačat zanj.

dronyx ::

Po moje je franšiza Half Life mrtva. Valve je preprosto ugotovil, da lahko dosti več denarja zasluži s servisom Steam, kot pa da razvija igre. Poleg tega Half Life za današnje čase niti ni nekaj naprednega, kljub vrhunski izvedbi, saj nima resnega multiplayerja.

Sem pa sam čedalje ostrejši nasprotnik Steama, ker je zadeva do kupca programov zelo nefer, saj ti praktično onemogoča prodajo igre, če jo nisi registriral na drug račun.

Zadnji tak primer pri meni je Rage, ki bi jo takoj prodal naprej, saj jo ne morem igrati zaradi ATI grafične kartice in spremljajočih težav. V prihodnje bom jaz pogledal, če igra zahteva Steam in v tem primeru nakup preprosto odpade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

ahac ::

Valve je preprosto ugotovil, da lahko dosti več denarja zasluži s servisom Steam, kot pa da razvija igre.

Zakaj so pa izdal Portal 2? In zakaj delajo Doto 2?

Poleg tega Half Life za današnje čase niti ni nekaj naprednega, kljub vrhunski izvedbi, saj nima resnega multiplayerja.

A ga rabi?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dr_M ::

Za MP je dost ostalega sranja tipa COD, rad bi se kaksno kvalitetno SP igro, zadnje case jih je bolj malo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

oo7 ::

Igra kot je Half life ne rabi nobenega Multiplayerja . Half life se je zapisal v zgodovino iger s Singel playerem . Half life je bila takrat igra leta tako kot Half life 2 . Ce izdajo half life 3 bo zopet mojstrovina , ker vedo kaj delajo . Zdaj ce res nebo dodatka epizode 3 upam da kmalu spacajo Half life 3 .

def0r ::

Ne vem meni osebno se mi je zdela glede gameplaya in zgodbe HL2 inferior enki. Ampak to je moje mnenje..

integral15 ::

Ja zakon bi blo da bi se nadaljevalo od tam naprej ko se je koncalo pri epizode 2 v tisti garazi ko od une punce fotra fentajo ki je brez noge.

opeter ::

Dr_M je izjavil:

Za MP je dost ostalega sranja tipa COD, rad bi se kaksno kvalitetno SP igro, zadnje case jih je bolj malo.


Podpis iz vsega srca!!!
Žalostno je v enoigralski sceni. Na srečo se občasno pojavi kakšna indie igre (recimo The Ball), a to je bolj redko.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Dr_M ::

Zame je ena taka svetla izjema Rage. In verjamem, da bo tudi SS3 :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dronyx ::

ahac je izjavil:

Zakaj so pa izdal Portal 2? In zakaj delajo Doto 2??

Ne poznam sicer podrobnosti, ampak po občutku bi dejal, da razvoj kakega HL2 stane precej več kot pa Portala (razvoj HL2 naj bi stal 40M USD). HL2 je zame vsekakor ena najboljših iger nasploh, je pa vprašanje, če je lahko SP igra tako dobičkonosna, kot kakšna MP franšiza tipa COD. Po moje ne. In tu tiči razlog, zakaj Valve očitno ne dela nič konkretnega na HL3 (potihem upam, da zadevo razvijajo v strogi tajnosti).

Bolf3nk ::

Bananovec ::

dronyx je izjavil:

ahac je izjavil:

Zakaj so pa izdal Portal 2? In zakaj delajo Doto 2??

Ne poznam sicer podrobnosti, ampak po občutku bi dejal, da razvoj kakega HL2 stane precej več kot pa Portala (razvoj HL2 naj bi stal 40M USD). HL2 je zame vsekakor ena najboljših iger nasploh, je pa vprašanje, če je lahko SP igra tako dobičkonosna, kot kakšna MP franšiza tipa COD. Po moje ne. In tu tiči razlog, zakaj Valve očitno ne dela nič konkretnega na HL3 (potihem upam, da zadevo razvijajo v strogi tajnosti).

Portal 1 so naredili po vzgledu neke igre enih študentov (ki so btw delali tudi Portal) in to bolj kot ne za šalo. Zgodbo so na rahlo povezali s tisto v HL sagi, kmalu je sledil velik uspeh in temu uspehu tudi novo nadaljevanje igre (in s tem tudi kanček nove zgodbe?).
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Rotaidal ::

BALAST ::

resnično je že zadnji čas, da zaključijo triologijo.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

oo7 ::

Bo on povedal ali bo ali nebo.

http://www.complex.com/video-games/2011...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Gray_Warden ::

verjetno bo potem spet episode 1, episode 2, episode 3........

in se bo stvar vlekla še nekaj let:)

Half life je ena najboljših iger sploh. Škoda da niso naredili vsega na enkrat ampak so dodajali epizode..katere si preigral v 2-3 urah :(


Komaj čakam half life 3.
Why so serious?

Dr_M ::

Kaj si pa ti igral, da si tako hitro sel cez?

Za HL2 sem porabil 11 ur, EP1 3 ure, EP2 5 ur (toliko kaze steam). Pa se mi zdi, da sem se samo sprehodil cez.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

opeter ::

Portal so naredili po zgledu igre Prey ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Pravijo , da pri Valve nepoznajo stevilke 3 in bo ostalo pri Half life 2 , portal 2 ,Left4 dead 2...
Ce bodo ze naredli 3 naj naredijo Half life in to celo igro . Zdj je pa ze čas , da se nehajo zajebavati tud s temi portali in zombiji in cajt da naredijo Hlaf life 3 celotno igro vsaj 30 ur dolgo :))

Riff ::

po mojem bo še kakšna nova episoda kot pa HL3

fireX88 ::

kaj se ni to govorilo že ob izidu HL episode 1 da bojo 3 deli? lahk da sm kaj zamešal...

Tomozuki ::

Pri Half Life nima smisla čarat okoli multiplayerja, ker je vedno bil poudarek samo na zgodbi in igralnosti (zato so potem razvili še TF itd.). In ta je bila tako dobra, da si ga preigral enkrat, dvakrat, trikrat... se ne spomnim več. Ampak zmeraj se mi je zdel odličen. Za danjašnji čas grafika sicer že rahlo šepa, animacije so pa še zmeraj precej na nivoju.

69charger ::

Za multiplayer imamo HL Deathmatch.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Bananovec ::

Glede na to, da Source pogon ne more sproti nalagati oddaljenih predmetov (tako kot naprimer v GTA IV) lahko seveda pričakujemo nov pogon.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

chucki ::

Pozabljate, da je Counter strike iz HL pogona... ;) Tega se je prodalo na miljone...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Riff ::

«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life: Alyx (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18619763 (1312) wolverine22
»

Half-Life II (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Igre
1677112103 (2718) opeter
»

Half Life 3 je zaščitena znamka (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5123148 (15049) LordTado
»

Half-Life 2 Episode Three (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12318987 (10333) tt2
»

The Orange Box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16815715 (9789) Bor H

Več podobnih tem