» »

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx

1 2 3
4
»

kitl76 ::

Itak, da je v VR tole vse drugače. No če pa se da premikati brez teleportinga potem bo set nabavil samo ne vem kdaj bo na voljo :P

dolenc ::

Exploring, zdej naprej sicer mal bol šopa, ampak začetek sem pa cel tko preigral :).
Drgač če se kdo boji, da si bo kej pokvaru ko bo igral, se mi zdi da čist drgač zgleda ko špilaš ko to potem na posnetku.

dolenc ::

Tole je bil pa najboljši del do sedaj, tolk je blo fejst da sem mogu spet record stisent, zdej pa res neham, pa sry k sem vse pospamov :P

vostok_1 ::

To je moderna verzija tega

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

dolenc ::

Lahk tud wall runnaš če želiš, sam pač ne z mojo koordinacijo....

dolenc ::

Pa smo zrihtal fov. Mal strelanja, mal puzlov, jeff, mal razbijanja flaš, nč spoilerjev.

kitl76 ::

dolenc tale tvoj premikanje gledam 80% je normalnega nekaj je teleporta. A to sam izbiraš kako se boš premikal?

Vazelin ::

uf tole bi jaz takoj igral, če bi seveda mel čelado :D

sicer nisem nek blazen fan serije. ampak bi bilo sweet tole sprobat sigurno
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

dolenc ::

No ročki s katero se obračaš imaš z gibom navzdol še zmeraj teleport, kar ti je kar nujno uporabljati med bojem, drugače si prepočasen. Sicer se kdaj v paniki med obračanjem teleportaš, ma ajde :D.

Je pa tko, špilaš vse pod kontrolo, pravi john wick... sred fajta, hočeš reloadat, panika, ti pade saržer po tleh, potem pred vojakom pobiraš tisto, pol ne gre v pištol, ga končno noter spraviš strelaš... Ne strelaš, pozabu repetirat... fuck panično prešaltaš na drugo orožje, itak tisto brez metkov... Teleport awayyyy!!!

Če bo kdo to bral iz arhiva, prvi upgrade pištole se splača preskočit, pa potem z naslednjim vzameš laserski merilec, ki precej pomaga, da saj kej zadaneš.
Pa zgleda, da municija ni naključno razdeljena po mapi, ampak se prilagodi temu kar uporabljaš. Tako da če boš stalno šparal shotgun in samo pištolo uporabljal, bodo sami klipi za pištolo. Če boš pa z shotgunom strelov, pa bodo kar naenkrat tulci za šibrovko povsod.

Fritz ::

dolenc je izjavil:

...pa bodo kar naenkrat tulci za šibrovko povsod.

Naboji. Tulce puščaš za sabo med streljanjem. 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

gtx970op ::

Jaz sem tudi eno urco igral špil z Oculus Rift pa je res dobro narejen špil... takoj not padeš!

Že pri drugih špilih mi je sicer VR zanimiv... ampak ne tolko da bi cel cajt nabijal špile v VR. No mogoče je tudi nekaj na tem da sem že mal starejši :)

dolenc ::

Če ti kej pomaga, ko sem jst mel Rifta, tud nisem dolgo igral stvari. Ko sem šel na RiftS sem notri par urc... Jebiga, pomaga če ni vse megleno :D

gtx970op ::

dolenc je izjavil:

Če ti kej pomaga, ko sem jst mel Rifta, tud nisem dolgo igral stvari. Ko sem šel na RiftS sem notri par urc... Jebiga, pomaga če ni vse megleno :D


Sam nečeloma v specifikacijah ni nekih velkih razlik:
https://venturebeat.com/2019/03/20/ocul...

Buggy ::

Oculus Rift DK2 je verjetno no go...tudi s kaksnimi hacki? Sam tolk da vem, ce se mi splaca vreco odpirat?

oo7 ::

Igra Half-Life: Alyx je imela na Steamu Marca skupaj 860 tisoč igralcev.

Gagatronix ::

And not a single fuck was given.

oo7 ::

Half-Life in Source 2!


This is a mod that basically turns Half-Life: Alyx into a first-person shooter game that doesn't require VR.

LunKi ::

Valve index ali Rift S za kupit? Index je dupla cena skoraj, se mi zdi malo predrago.

kitl76 ::

Rift S, če mene vprašaš.

xardas ::

oculus quest + en dedicated usmerjevalnik s podporo AC protokola.

PARTyZAN ::

Rift S je Oculus bolj ali manj opustil s podporo oz. razvojem. Že od začetka so težave z mikrofonom, Facebook pa nekako ignorira reč. Vse skupaj bolj deluje kot prepakiran Lenovo Windows MR headset.

Rajši Quest in wireless router oz. access point v vidni razdalji do headseta in Virtual Desktop, če bi rad izkusil VR brez kabla - tako kot ti je predlagal že xardas.

Če imaš pa denar za Indexa: mislim, da ti ni treba dost razmišljat :). Je najboljši headset v smislu celote na trgu. Kontrolerji so najboljši, headset je udoben (to je hiba Questa), FOV je večji, refresh rate je večji. Če imaš PC, ki bo sposoben iztisnit maksimum iz očal je to to.

Edit: pa ne pozabi, da moraš pri Indexu montirat še base stationa/e. Dobiš pa s tem tracking tudi za glavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

Spock83 ::

Kako je kaj s švicanjem? Jaz hitro ratam moker in mi je zadev a pol neuporabna. Tko da ponavadi pozimi igram. Imel sem Samsung Gear VR in zdaj PSVR. Zdaj si komp gradim pa me malo miak index in HL.

PARTyZAN ::

Brisačo imej pri roki :). Sicer pa si lahko, če želiš kupiš kakšno aftermarket peno - recimo VRCover. Imaš na voljo pralne in pa recimo takšne iz umetnega usnja, da se jih da obrisat po uporabi.

kitl76 ::

Jaz ko sem imel PSVR sem lahko igral samo v hladnih dneh poleti no go.

Fritz ::

Tole priporočam vsem, ki jih motijo kabli headseta med igranjem:
https://www.ebay.de/itm/Kiwi-Design-Vr-...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

6151 ::

Rift S je dokaj soliden, ima izjemno dober tracking. Valve index je upgrade v vseh smereh, imaš pa še WMR headsete za 200€, ki so nekje "75% izkušnje indexa za 20% cene"

Drugače pa, slovenski VR discord: https://discord.gg/wzjkXWD za specifična vprašanja in nasvete ;)

dolenc ::

oo7 ::

Return to Rapture - Half-Life: Alyx BioShock Mod - SteamVR

oo7 ::

Half-Life Alyx: Levitation - Gameplay Trailer

scipascapa ::

joj, naj že naredijo za NON-VR.

ZiedRieke ::

Kak kaže kej z tem HL Levitation, je še to aktualno oz je prišlo že kako nadaljevanje originala Alyx?

oo7 ::

Re-Education Release Trailer




Re-Education is a medium-length campaign (30 minutes to an hour) featuring standard Half-Life Alyx style gameplay with a focus on slower pacing and environmental storytelling. Scavenge and explore, but more importantly; try and make it back to the train in once piece.

wolverine22 ::

Zdravo...
Rad bi preigral HL:Alyx pa sem popolnoma neizkušen kar se PC VR scene tiče. ;((
Torej zanima me, kater VR set bi bil optimalen za tole, in mogoče še za kako VR izkušnjo kasneje.
Da je kvaliteten in primeren za casual uporabnika. Ne rabi se zadnji in najdražji model.. 8-)
Hvala za nasvete :)

PARTyZAN ::

Meta Quest 3.

dronyx ::

wolverine22 je izjavil:

Zdravo...
Rad bi preigral HL:Alyx pa sem popolnoma neizkušen kar se PC VR scene tiče. ;((
Torej zanima me, kater VR set bi bil optimalen za tole, in mogoče še za kako VR izkušnjo kasneje.
Da je kvaliteten in primeren za casual uporabnika. Ne rabi se zadnji in najdražji model.. 8-)
Hvala za nasvete :)

Za tole preigrat niti ni nujno da kupiš igro in VR. Na spletu sem videl da se da VR izposoditi v kompletu s Steam računom, ki ima to igro.

svecka ::

Za HL: ALYX ne rabiš spllh VR, lahko preigraš brez.

wolverine22 ::

Ja, sem videl, da obstaja mod za non-VR... Ampak ravno v tem je point, da bi ga rad doživel v VR :)
HL mi je pa itak ena od dbest serij špilov.. Odrasel z njimi. 8-)
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half Life 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18836122 (822) D3m
»

Oktobra prispejo VR naočniki Oculus Quest 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
5910839 (1829) karafeka
»

Virtual Reality igre (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20731152 (12130) Truga
»

Facebook bo upokojil VR naočnike Oculus Go

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
286404 (4600) marS
»

Epic Games razkrili Unreal Engine 5

Oddelek: Novice / Igre
215967 (2790) Ajnstajn`

Več podobnih tem