» »

Half-Life 2 Episode Three

Half-Life 2 Episode Three

«
1
2 3

T-Majo ::

Ker še nisem zasledil teme o tem nadaljevanju Half-Life-a 2 sem se odloču d jo odprem.

Če ima kdo kaj novic o razpletu zgodbe, o tem ali je to zadnje nadaljevanje Half Lajfa in če pride Half Life 3 naj piše tu.

Ali že kdo ve kako se bo igra prodajala in kdaj izide? Bojo Orange Box razširili in prodajali zraven še tretjo epizodo?


Tud kakšen screen je dobrodošel ko bo na voljo.

El Barto ::

Nič konkretnega ni še zaslediti, ampak baje naj bi se odvijalo nekje okoli tiste ladje Borealis, nekje v mrazu ...
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Echelon ::

To bi pa blo zanimivo ja...se spomnem omene ladje Borealis. Konec druge epizode me je pa kr razkuril, hehe:D Sam da je še večje pričakovanje...Drugač pa mislim da bodo naredili nadaljevanje, ker tisti konec še zdaleč ni bil konec serije.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Toomy ::

Tukaj je "malo več" opisano, sicer pa screenov mislim da še ni pa tudi kaj dosti se ne ve o tej epizodi.

Episode three

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Toomy ()

laught ::

Zajle sem glih spet prešpilau celi half life 2+episode,kome čakam na 3 del,kaj mogoče ve kdo kdaj pride tretji del,valve res zavlačuje tele episode čarajo po 2,3 leta igralnosti pa ma pol za 4,5 ur,drugač pa boljše da dalj delajo pa naredijo bolše, kot pa ,da pol naredijo en piece of shit..

_Prince_ ::

jaz sem prejsnji teden obrnil 2jko z epizodami:D samo toliko da sem malo obnovil kaj se dogaja8-)
zakon spili res in komaj cakam nadaljevanja...
ceprov kot ste rekli, znanega pa se ni prakticno nic8-O

_Prince_ ::

sicer pa...po moje je najbolse da nardijo se Episode:Three potem pa Half Life 3 in v njem finalni zakljucek:)
s tem se bo obdrzala kakovost serije, ker drugace lahko vse skupaj postane ponavljajoce in s tem unici dober vtis.

laught ::

Valve ziher nebi zajebal serije,upam zaj sam da bo ep 3 dobra kot 2jka.

Berserker ::

bo pa začel z novo serijo, zakaj se sploh ne spravijo delat hl3, kot pa delajo epizode. no če delajo tak dolgobo vrjetno kak nov pogon al pa precej izboljšana grafika.

_Prince_ ::

sj ne recem, da je bla zdj pa slaba, ampak bi blo kar fajn vidt nov pogon8-)

BuBBle.D ::

Episode 3 bo prvi Valve-ov DX10 Title! Informacij oz. screenov o tretjem nadaljevanju pa ni, ker se Valve zadnje cajte očitno preveč trudi spolirat Left 4 Dead.
Tudi jaz komaj čakam.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

destroyer2k ::

tr33k

Zato ker če bi šli delati half life 3, bi morali narediti nov pogon in razvoj pogona in igre naj bi trajalo 6-8 let po njihovih ocenitvah. In so se raje odločili, da zaenkrat bodo epizode izšle in sedanji pogon nadgrajevali.

laught ::

kateri pogon pa sploh poganja hl2+ep?

destroyer2k ::

laught

source

Več o tem tukaj.
http://source.valvesoftware.com/

Zgodovina sprememb…

Bellzmet ::

razvoj pogona in igre naj bi trajalo 6-8 let po njihovih ocenitvah

Hmm a tole je res ali gre pac tukaj za tako dobro igro (vsaj meni je zakon), da toliko časa traja?

6-8 let za 1 igro!?

Blaz90 ::

Za HL2 so potrebovali okoli 6 let (in ja kvalitetna igra zahteva veliko časa, ne pa nek EA shit 1 year cycle.), drugače pa so vse sile Valve-a trenutno usmerjene na Left 4 Dead, ki izide ta mesec. Potem pa bodo najverjetneje začeli na polno delati episode 3, tako da lahko pričakujemo kakšno objavo kmalu, vendar je izid sigurno oddaljen še kako leto.

Dandanes mislim, da se samo še Valve in Blizzard nekako trudita (s tem mislim, da tudi podaljšata razvoj igre v nedogled, če ta ni dovolj dobra), ostali so pa ali nesposobni ali se jim pa jebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blaz90 ()

ivanuscha ::

Ne pozabimo na DNF! >:D Jst sicer mislim, da EP3 ne bo prinesla ne vem kolk boljše grafike. Najbrž bo podpora DX10, pa par izboljšav, ampak v osnovi bo še vedno stari Source. Za HL3 pa pričakujem nov revolucionaren pogon, ki bo vse peljal scat. In pomoje HL3 ne bo izšel pred 2011.

destroyer2k ::

Live

Nop že v episode 3 bo prišel upgrejdan pogon source, ki bo multithreading podpora, kar pomeni več jedrov bo izrajbljal in fizika bo še zvečana (lesene hiše, da se bodo podirale).

Tukaj je približek, kako naj bi izgledala ta novejša fizika. Hoteli so še uvedit v episode 2 ta upgrade, ampak niso vključili, ker je že tako in tako bila v zamudi brez tega.

Berserker ::

Najbolj se trudijo pri valve, rockstar, epic in scea. Blizard dela samo g33kovsko drogo pa fantazijske igre za to mi ni všeč, ni pa slab v kvaliteti. Zakaj bi tak dolgo rabli za nov pogon, sej bi tega izboljšali pa bi blo kul. glede izkoriščanje jeder na fiziko, to pomeni da bom jaz mel slabšo fiziko in igralnost z dvema jedroma kot en z quad pa lahk dam enako denarja kot on za igro igral pa slabše al kaj.

destroyer2k ::

tr33k

Ne če se prav spominjam ne boš nič prikrajšan fiziki, le detajlov boš imel majn ob tej rušljivosti.

laught ::

Dandanes mislim, da se samo še Valve in Blizzard nekako trudita (s tem mislim, da tudi podaljšata razvoj igre v nedogled, če ta ni dovolj dobra), ostali so pa ali nesposobni ali se jim pa jebe.

Kaj pa rockstar?2k(mafia,duke nukem:))(lep primer))pa še se najdejo posamezniki ki svojih iger nebi zaj..jaffe(god of war)kojima(mgs)...bllizard se tut nena nevem kak trudi,men ni nobena njihova igra mi všeč.je pa valve ziher na prvem mestu glede kakovosti..

ivanuscha ::

@destroyer2k

Sej sem rekel da bo v EP3 izboljšan Source. Tko kot je bil v EP2. Za čisto nov next-gen pogon bo pa treba imo počakat na HL3.

Double_J ::

Veliko bolj pričakujem: http://www.blackmesasource.com/download...

Kaj pravite na to?
Dve šivanki...

Berserker ::

Zggleda lepo kaj o je remake HL1 ? Poznavalce igre in cele serije bi prosil če napišejo o čem se sploh cela serija gre ?

destroyer2k ::

tr33k

Ja to je remake hl1, ta projekt naj bi izšel letos in bo tudi zastojn. Edino stvar kar zahteva je eno original half life 2 igro.

laught ::

Se že ve kaj o episode 3,bo že letos al drugo leto?

AmokRun ::

Veliko bolj pričakujem: http://www.blackmesasource.com/download...

Kaj pravite na to?


Za tole verjetno vem že več kot dve leti, pa še zdaj ni nič.8-O

tfras3 ::

Kaj black mesa je ista igerca kod hl1 ane??? samo da ima lepšo grafiko...
kod jaz vem da bo hl2 ep 3 v 2010 ven prišla.....

boogie_xlr ::

Težko je natančno povedati o čem gre celotna serija.

POZOR! SPOILER!

V HL1 je šlo za katastrofalen poskus in prihod alienov na zemljo, potem te teleportirajo na xen, kjer moraš uničit njihovga taglavnga, nakonc ti G-man da možnost odločitve da sprejmeš al pa ne sprejmeš službo v BlackMesa.
V HL2 pride na oblast DR. Breen, ki je vodja Combine-ov. To so pol roboti, pol ljudje, ki nadzirajo ljudi. DR. Breen ugotovi za poskus teleporta iz mesta v drug BlackMesa ker so prvega uničl(HL1). Skozi celoten HL2 se potem boriš za svobodo in na koncu ti uspe ubit Breena, citadel pa razpade. V HL2EP1 te pobere DOG iz ostankov citadela, in misija je pobegnat iz mesta 17. Po bombastičnem prehodu v HL2EP2 pa moreš rešit Alyx, pri tem ti pomagajo vortigaunti(alieni iz HL1), nato pa izstreliš raketo da dokončno preprečiš neko strašno eksplozijo. Detajle in konec HL2EP2 prepustim vam. Uživajte!


HL2EP3 bo imel izboljšan pogon in pa baje puško iz Portal-a

tfras3 ::

ne ...samo portal ne..8-O ..meni je bolši samo z gravity gunom :D graviti gun je zakon!!!

tfras3 ::

ja to od HL1 pa do HL2EP2 sem vse razumela...kaj bo nakoncu gordon freeman umrl ali bo preživel...pomojem bo nažalost umrl ali spet zamrzno v času zaradi gmana..:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: tfras3 ()

GoldRakun ::

Zajle sem glih spet prešpilau celi half life 2+episode,kome čakam na 3 del,kaj mogoče ve kdo kdaj pride tretji del,valve res zavlačuje tele episode čarajo po 2,3 leta igralnosti pa ma pol za 4,5 ur,drugač pa boljše da dalj delajo pa naredijo bolše, kot pa ,da pol naredijo en piece of shit..

3(2) leta še ga ni za pričakovati

tt2 ::

kaj pa je pol ta G-man? :D in kaj je black mesa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()

LordTado ::

hl3 prihaja...

za e3

lp:)

Outsajder ::

To je men ena najbolših igr

Lawler_ ::

Tut men ena naj single player igr.

Tomozuki ::

Nič kaj dosti se še ne ve o epizodi 3. Ve se, da bosta Gordon in Alyx šla iskat Borealis, ki je skrita nekje pod ledom. Eksperiment, ko so ladjo želeli teleportirat skupaj z "neprecenljivim tovorom" iz suhega doka, je se sfižil in ladjo so našli popolnoma drugje. Pri tem eksperimentu naj bi sodelovali isti znanstveniki kot pri Black Mesi. No, v vodo je očitno padel tudi drugi eksperiment, ko so "uspeli" skozi portal pripeljati evakuirance iz Xena (napadene s strani Combine-a, ki ga takrat še nismo videli) Vortigaunte, Headcrabe, Bullsquide itd. Predvidevam, da bo zadeva malo spominjala na Penumbro, kar se tiče okolice.

ahac ::

Mene pa zanima kaj bo zraven. Glede na uspeh Orange Box z Portalom in TF2, skoraj morajo spet dat nekaj podobnega v škatlo. Možno tud, da je ravno to razlog za dolgo čakanje...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

destroyer2k ::

ahac

Verjetno bo portal 2 zraven, ker razvijajo naslednika, ampak niso hoteli potrditi ali bo vklučen zraven episode 3.

Berserker ::

Mene nekaj glede zgodbe zanima to se časovno dogaja na zemlji ? katerega leta pa zakaj je tekom igre polno nekih pošasti prilepljenih na strop ko te sesajo pa takih pošastih v HL2 če si v enki jih uničil.

Outsajder ::

Hmm ze od zacetka teh epizod ni blo nobenega novega orožja.

Highlag ::

tr33k: Slabo poslušaš. V enki premagaš Nihilanth-a in s tem začasno preprečiš dostop Xen-a v naše vesolje. Na srečo ima Xen še kakšnega asa v rokavu. In stvar se ponovi, s to razliko, da je vdor obširnejši in človeštvo zasužnjijo.
Never trust a computer you can't throw out a window

Tomozuki ::

Evo, za lažje razumevanje točno o tem, kar sprašuje tr33k: http://members.shaw.ca/halflifestory/ti...

Splača se pogledat tudi za knjigo Raising the bar in na Wikipedio, kjer je štorija dobro razložena.

Outsajder ::

Evo ze spet sm obrnu hl2 in use epizode nemorm cakat na e3

drgac sm pa ze use obrnu 3 na easy in 2 normal.:D

Revenant ::

Kaj bo zuni BLACK MESA: SOURCE? (totalni prefuk originalnega haflajfa v source tehnologijo). mislim, sprašujem zato ker so reklame zajadrale že pred kakšnima dvema letoma..
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

PARTyZAN ::



Dvomim, da bo kaj iz tega še to leto, če sploh kdaj. Zgornji video je bil izdan 30.11.2008.

GoldRakun ::

Kaj bo zuni BLACK MESA: SOURCE? (totalni prefuk originalnega haflajfa v source tehnologijo). mislim, sprašujem zato ker so reklame zajadrale že pred kakšnima dvema letoma..

Naj bi prišla še letos, vsaj tak so dečki rekli.
Glede na to da je stvar zgolj le mod, kar pomeni , da (mora biti) je zastonj, se še mod kar dobro drži!
Mislim da na forumu redno posodabljajo novice.

Z wikipedije:
Black Mesa

Developer(s) Black Mesa team
Publisher(s) TBA
Series Half-Life
Engine Source
Platform(s) Microsoft Windows
Release date(s) Late 2009[1]
Genre(s) First-person shooter,
Action-adventure game,
Science Fiction
Mode(s) Single-player, Multiplayer
Input methods Keyboard and mouse


On May 2, 2009, the server hosting Black Mesa's website and forums suffered from a hardware failure, which led to a fresh install of the forums. Josh Hubi, Webmaster of Black Mesa released the following statement regarding the hardware failure via their community forums: "There is no delay in our release..... We never released any statement of delay. The hardware failure ONLY affected our website, nothing further."

Zgodovina sprememb…

boogie_xlr ::

lah si zmislijo pa grejo garry-ja špilat -> najprej je mev zastojn(dokler je bil mod), zdej je pa kr cev špil za 8€.

pr0wiz ::

lah si zmislijo pa grejo garry-ja špilat -> najprej je mev zastojn(dokler je bil mod), zdej je pa kr cev špil za 8€.


In ti je žal dati teh 8€ za špil ? Sicer Valve ima vedno dobre vikend akcije, in sicer za cca 12€ dobiš HL1 complete pack (naj me nekdo popravi če se motim)

PARTyZAN ::

Sej ni špil. Je mod.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half Life 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18836300 (1000) D3m
»

Black Mesa 14.9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23532277 (963) DejchSLO
»

Half Life 3 je zaščitena znamka (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5123246 (15147) LordTado
»

Valve večji zaslužkar od MS-ja in Googla na zaposlenega

Oddelek: Novice / Ostale najave
276759 (4615) Jst
»

The Orange Box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16815778 (9852) Bor H

Več podobnih tem