» »

Hi-fi komponente

Hi-fi komponente

Nazgul ::

Ali mi prosim lahko kdo pove, kje bi lahko v Sloveniji dobil (po možnosti čim bolj poceni) naslednje komponente:
- receiver Onkyo TX-DS595
- zvočniki (sprednji, surround ter center) JBL NSP1 in
- subwoofer Sony SA-WM40

Lepo bi bilo, če bi zraven navedli še cene.

Nazgul ::

No, ali res nobeden nič ne ve? Kdo je v Sloveniji generalni zastopnik za Sony, JBL ter Onkyo?

burekar ::

Mal poglej po salomonovem oglasniku.

kuzifix ::

Hmm, Techno Top ima sicer v svojem programu Sony, pa tudi Onkyo so imeli na Hi-Fi showu.
Evo ti naslova: Nove Fuzine 47, 1000 Ljubljana.
Drgac majo pa Sonya tud v Tehnounionu (10% gotovinski popust ce mas veze). Za cene ti pa ne morm rect, sam baje da je Onkyo cca 130k?! Jz mam 575 pa je bil 120k, oz je bila po celi Sloveniji enotna cena. Kvecjem ce trofis akcije kot jo je imel Big Bang ko so praznili skladisce in je bil 90k.
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Nazgul ::

Pri Technounionu sem že klical glede onega subwooferja od Sony-ja, stane tam okoli 50 jurjev (žal nimam vez).

Sicer pa hvala za informacije, kuzifix!

Mogoše še kdo kaj ve? Poseduje morda nekdo enake komponente kot zgoraj omenjene? Prosim povejte mi, kako ste zadovoljni z njimi.

kuzifix ::

Se glede subwooferja: Jaz osebno ne bi kupoval zvocnikov od Sonya.
Drugace pa je imel prijatelj na testu sub od Magnata (frekvencni razpon od 16 Hz naprej, vec ti ne morem povedati), in ga je laufal na stari Onykevi sestici (mislim da 656) ... Stvar je zazigala.
Sam imam Onkyo 575 in zvocnike Acoustic research, kjer imata prednja dva frekvencni razpon od 20Hz do 20kHz, tako da suba sploh ne potrebujem (subi se ponavadi zacnejo pri cca 30Hz). Osebno ti jih zelo priporocam, ce jih bos se kje dobil, vendar mislim da so to serijo prenehali izdelovati, nova pa je rahlo drazja (cel komplet center, satelita in prednji par so pri nas prisli cca 300k, v tujini pa cez 500k).
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Nazgul ::

Tudi jaz sem slišal, da zvočniki podjetja Sony ponavadi niso kaj prida, ampak tale subwoofer je očigledno izjema, saj sem po internetu zasledil skoraj izključno samo zelo pozitivna mnenja glede njega ter ga priporočajo. Vsaj za tisto, kolikor stane, nudi ogromno, tako pravijo.
Koliko pa stane oni subwoofer od Magnata in kje se ga da dobiti? Sigurno je dosti dražji od Sony-jevega, če izpljune zvoke že pri 16 herzih.
Glede onih zvočnikih od Accoustic Research pa lahko samo rečem, da so zame predragi, kajti toliko res nisem pripravljen plačati.

kuzifix ::

Torej: Magnatov sub je (biu) svoh 70k, uvoznik je PTS iz Skofje Loke vendar nimajo svoje trgovine, tko da treba kej naokol povprasat. Onkyo 595 je pa 120k ... Cist sveza novicka :D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

franci ::

Keri zvocniki so pa najboljsi za 'home made' ojacevalec?
Naredil sem 2x100W. Kupil bi pa dva trosistemca, ampak
nimam nic izkusenj o zvocnikih.
Tisti iz conrada so menda bol tko tko.
LP

franci ::

keri zvocniki so najbols za 'home made' ojacevalc?
mam 2x100W
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava zvočnikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10013509 (1646) gorilla
»

[Hi-Fi] - O zvočnikih (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Zvok in slika
1501187458 (52601) Janac
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634064 (16835) josko674
»

Vaši DVD/home cinema sistemi

Oddelek: Sedem umetnosti
232382 (2091) Luigi

Več podobnih tem