» »

Antikvarjat?!

Antikvarjat?!

Golden eye ::

Kakšne so kaj vaše izkušnje z prodajo knjig v antikvarjatu? A je vzamejo vse knjige ( a tud starejše?)). kakšen je padec %, oz. po kok dobiš za eno knjigo prbližen.....razpište se ker jest mam cel kup knjig za prodat:D

kuglvinkl ::

Ti kr tle objav spisek. Glede na to, da si besno delam knjižnico, je prav mogoče, da kakšno odkupim.
Your focus determines your reallity

Golden eye ::

spisek bi se lahko tko glasil: Skoraj vse knjige od 5 - 8 razreda in skoraj vse knjige od 1-4 letnika gimanzije. Pa še moja sestra je hodila v gimanzijo tko da so starejše verzije tud na voljo :D

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Hja, tle se bova pa bol malo zmenila. :)

Ampak, tovrstne knjige se po moje prodajajo pred 1. sept.
Your focus determines your reallity

Golden eye ::

sem klicu kako je s temmiknjigami pa je rekla da jih ne sprejemajo!! ;(
maybe better luck next year :\

moj_nick ::

Jaz imam vse knjige kupljene v trgovini Antika v Celju in večinoma so rabljene, videl sem pa tudi maturance, ki so nosili knjige tja.

kuglvinkl ::

Mmmm, men se zdi, da sem že kupoval pri tej firmi.
Your focus determines your reallity

whatever55 ::

Jan, jaz sem bil ravno par dni nazaj v Antikvarijantu, ker sem hotel prodat 2 knjigi ki so jih zastonj delili v šoli pa je prodajalka rekla da jih imajo že preveč. Drugače pa knjige še vedno sprejemajo vendar morajo biti v učnem načrtu. Ko ti knjige prodaš prodajalki ne dobiš denarja ampak le potrdilo da imaš tam svoje knjige za prodat. Tam na potrdilu maš pa datum kdaj pridi pogledat če se je kaj prodalo.(okoli 10 dni) In pverjetno takrat dobiš denar če so kaj prodali sicer pa lahko vzameš knjige nazaj domov.

Uživej.

depresija ::

Namig... bolšji sejem

Joj jst tudi knjižnico delam... mi manjka ful grška klasike
Pa zbirko kondor bi rada dopolnila ker jo je moj nono kupoval samo imam ene luknje
Tko da se bom podala tud jast u kašne antikvarjate
Mislim da se splača kupovat ker so knjige v Sloveniji svinjsko drage (za 350 strani mehke vezave in švoh papirja da človk po 4čuke)
Pa še dober filing je kupovat rabljene knjige (vsaj meni)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razjarjeni avtorji dosegli zaprtje strani za posojanje kindle/nook e-knjig (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
12431172 (28580) BaToCarx
»

Nova anketa: (e)knjige? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostalo
14219530 (15589) PNG
»

Amazon pripravlja izposojo e-knjig (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8328228 (25849) frudi
»

Amazon prodal več elektronskih knjig kakor tiskanih s trdimi platnicami (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Rezultati
19346969 (44251) AgiZ
»

Mednaroden tudi Kindle DX

Oddelek: Novice / Ostale najave
455127 (4132) nekikr

Več podobnih tem