» »

Renault - neoriginalni rezervni deli

Renault - neoriginalni rezervni deli

perci ::

Zanc tankam bencin, grem placat in ko pridem nazaj opazim, da nimam stekla, ki pokriva zaromet. Al je odpadel dol, al ga je kdo ukradel, al pa razbil (zgodilo se je na hrvaskem).

V glavnem rabim sprednji desni žaromet za R Clio december 1996 (model s tretjo zavorno lučjo) pa me zanima, če kdo ve, kje bi lahko v LJ ali okolici dobil neoriginalno luč? Je pa tko, da originalna stane 22k in ce je kaka razlika bom verejetno raj original vzel. Bi pa rad prisparal kaj, ce se da ;).

Hvala za odgovore!

iro ::

Sama ti ziher ni odpadla, ker je prilepljena in se pritrjena o nekimi sponkami,verjeto so ti jo razbili .Same luci ne bos dobil, probaj na kaksnem odpadu rabljeno, sam sem nabavu rabljeno (origina)l za 5000 sit.

perci ::

Kje pa so kej odpadi, kjer bi to lahko imeli? V Italijo se mi glih ne vozi ;((.

laibachnsk ::

odpad se nahaja na cesti 2 cesarjev,zelo blizu gradskega smetišča(deponije).
Drugače trgovina motomat v šiški ima neoriginalne dele.Jest sem za svojega r 19 kupil prednjo luč za 11000,originalna je bila 23000.
obstaja še dosti takih trgovin...

iro ::

SAlamonov oglasnik pa forumi na internetu.

Caligula ::

Klici recimo v firmo Tapos pri kranju pa kake take. Majo poceni dele za vse avtomobile-verjetno tud kej takega. Lahk mogoce clo kak Saturnus poklices pa prodajo kako je kej... Lahk, da jih clo oni delajo...

jk ::

Mam Clio 96 letnik in je tudi meni odpadel, se odlimal žaromet. Na srečo sem ga potem našel. :O

ali3n ::

A Francozi šparajo z vijaki?

Perci - salomonc - mas celo tono tipov, ki furajo dele; drgač pa oba odpada na cesti dveh cesarjev...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Sergio ::

En odpad je tudi v Grosupljem ...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

perci ::

Hvala vsem za nasvete - bom sporočil kako se je izslo.

ali3n: Luč je pršraufana, sej jst nisem zgubil cele luči ampak samo stekelce pred zarometom, ki je pa prilimano.

Tkole zgleda zadeva

Vikking ::

avto pa maš usran, pa tud neki je obtolčen!!! boge žuželke...

perci ::

Avto je cist svinjski, ker je lih prisel iz 13-dnevnega morja, kjer se ni kopal, je pa vozil po raznih makadamih ipd ;). Avto je sicer res obtolčen, ne vem pa kje ti to vidis iz te slike ;)

SkIDiver ::

perci ti sam dej v salamonca oglas, da kupiš prednji desni žaromet za R clio potem se pa sam vsed pa čaki. Boš vidu naval klicov na kontaktno številko. SPloh ker je to clio. Zanje uvažajo dele kot po tekočem traku iz tujine. Leto nazaj, ko sm jz iskal luč za avto, ko sem sesipal v eno bukvo me je klicu en model, ki sicer ni mel nič pametnega zame, ampak sem na koncu zvedu, da bi pa lahko dobil luč za vse cliote od 6 do 9 tisoč. Navadne seveda. Tko da. Samo piši oglas.

Da je obtolčen pa se vid iz tiste bele pike nad lučjo, ki je nastala na pokrovu motorja zarad kamenčka, ki je prletu gor in odbil stran barvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

perci ::

OK, luč sem kupil v Motomatu za 11 jurjev. Sem preklical vse mozne stacune z avtodeli in je tu najceneje.

Preklical sem tudi vse mozne odpade in nimajo nikjer.

Prebrskal sem tut salomonca in nasel nic kaj pretresljivega. Poleg tega imam vseeno rad vsaj tisto leto garancije.

Dal sem tudi oglas, pa me ni do sedaj se nihce poklical, tako da...

Sicer pa zadeve sploh ni tok simpl montirat ko bi si kdo mislu - sem se dve uri matral - ok 20 minut sem se jebal sam z enim stiftkom, ki mi je padel notri v havbo ;)), da sem ga ven dobil.

Skratka, hvala lepa vsem, ki ste pomagali v tej temi. Perci ma vas rad - razen Sergiota seveda :D

P.S. Avto je zdej opran ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Sergio ::

FU. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Alexius Heristalski ::

Sergio! Boš dobil persono rudis! :P
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

ali3n ::

Luč je pršraufana, sej jst nisem zgubil cele luči ampak samo stekelce pred zarometom, ki je pa prilimano.


še zmeraj trdim da šparajo >:D - jaz imam (na dveh avtih) steklo pripeto s klipsno :D

PS: srečno vožnjo! :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Bobb ::

Jaz imam pa na R19 počeno plastiko levega šoferskega ogledala. Ali ima kdo to kot višek, oziroma poceni proda?

SkIDiver ::

Bobb pelji kakemu majstru, ki vari avtoplastiko. Lepo ti bo zadevo z notranje strani zavaril z zunanje pokital, pobrusu in poštrihal. Vse skup te bo pršlo cca 5 tisočakov, če ni majstr pregrešno drag.

McClane ::

a kdo ve kje bi se pa dalo uredit sprednjo havbo od r19 ker je na prednjem spodnjem delu že malo načeta od rje ? kakšen majster ki je poceni in dobro naredi? Na originalnen servis ne bi vozil...
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje glede dnevnih LED luči pri avtu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12841536 (8008) rogerg
»

Komplet rezervnih žarnic - menjava

Oddelek: Na cesti
385889 (5171) radmannsdorf
»

Poliranje stekel na žarometih (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7725200 (19686) RED_line
»

Obvezne rezervne luči v avtomobilu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11830962 (28448) roli
»

Vidljivost ponoči (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7928721 (27023) Engineer_

Več podobnih tem