» »

Letošnje počitnikovanje

Letošnje počitnikovanje

BaRtMaN ::

Glede a to, da se grem jutri za en teden odpočiti od sevanja mojega preljubega monitorja, me zanima, kam ste šli ali pa še greste med letošnjimi šolskimi/študijskimi počitnicami in delovnim dopustom. Tud, če boste samo doma lahko mal zatežite. :)

No, jaz grem letos še s staršema na Krk v prikolico v nek kamp blizu Stare Baške.

Yohan del Sud ::

Kaj ti je tolk hudo, ko si se odlimal od monitorja, da si moral odpret temo. :P

OK, Bil v dalmaciji na Viru en teden, in grem še za en vikend v Ankaran. Srečen? :D

BaRtMaN ::

Nadvse.

Jah, kaj mi je blo. Nisem še nobene teme o dopustu letošnjem videl, pa sem rekel, da bom sam povprašal.

Tomi ::

Hm...

En mesec prakse/potikanja na Finskem, prej še en poletni tabor na Pohorju, potem pa absolvent konec septembra. Računam še na kak vikend na slovenski obali, pa par dni ene evropske države novembra.

To je pa bolj ali manj vse...
metrodusa.blogspot.com

ABX ::

Tomi: Termin?

Jaz grem dol 14.9.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tomi ::

ABX: Kreta, 21 ali 22.9. Nisem prepričan, kdaj točno.
metrodusa.blogspot.com

dëych ::

Jutr: Šibenik :|
Konec avgusta: Krk :D


Lp

mare_ ::

V začetku julija sem bil tam okoli züricha in pariza, zdej konc meseca pa na morju nekje blizu zadra (petrčane). Me pa zanima, kakšen bo račun za mobitel...Ker je blo nujno najmanj dvakrat na dan it pogledat st novice na wap...:'( :'(

smilyxx ::

Tomi kdaj si bil na Finskem? Jst sm bil 3.-10. 7. se mi zdi. Sem pa bil po praktično celi državi (avtodom). Drgač pa smo šli še na eno turistično barko za en teden. Je blo kar fino, sam morje pa tut ni blo prov "toplo". Še sploh je blo pa gadno pri potapljanju (na dah) pod 10-15m , kjer bi rabu obleko.
Save water.
drink beer.

Tomi ::

Trenutno sem na Finskem, in sicer do 31. avgusta. Sem pa na faksu, tako da nimam toliko časa, da bi potoval okoli, samo verjetno bom še kaj. Vsekakor grem to Talina in nekam proti severu...
metrodusa.blogspot.com

jRk0 ::

Yohan Del Sud, jaz sem tudi bil na viru en teden:) pa tehnicno gledano to se v bistvu ni prava dalmacija no:>
You fuck up once, you loose two teeth.

Trubadur ::

poletni tabor
francija-lyon
otok murter s starci (dalmacija)
valkanela:D

Ceu julij me ni blo doma:)
Berite Thomasa!

smilyxx ::

Tomi: Uglavnm če boš šel v Rovaniemmi obiskat božička (to je nad polarnim krogom), ne pričakuj preveč. Mi smo bli tam ene 15 min pol smo pa spokal, ker je res najbl skomercializiran. Drgač je pa na Finskem zlo enolična pokrajina (vsaj na jugu). Maš najprej eno jezero, pa pol en gozd, pol si pa že pri naslednjem jezeru. Faks maš u Helsinkih?
Save water.
drink beer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428673 (2304) Pithlit
»

Načrti za poletje.

Oddelek: Loža
181971 (1108) cresh
»

Kam se odpravljate na dopust? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
577349 (5594) MadMicka
»

Otok vir (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6126166 (24531) gzibret
»

A grete to leto na morje?

Oddelek: Loža
362014 (1345) tx-z

Več podobnih tem