» »

ZDRUZLJIVOST Divx IN DVD predvajalnika ?

ZDRUZLJIVOST Divx IN DVD predvajalnika ?

redfax ::

OK takole gre. Imam ze DVD predvajalnik s dokaj solidnim 5.1 zvocnim sistemom. (nisem tolko zahteven) Sedaj kupujem se divx predvajalnik Jamada 6600 (moj dvd ne predvaja divx). Kupil bom tisto verzijo, ki je brez zvocnikov, ker ne potrebujem 10 zvocnikov + 2 woofra v sobi :D Sedaj me zanima, ce bom filme lahko gledal/poslusal preko teh zvocnikov? (od DVD-ja) Hocem reci, ce mi ne bo potrebno vseh kablov za zvocnike iz DVD-ja stalno vleci in vklapaljati v divx predvajalnik? Bo dovolj, ce samo na DVD-ju pritisnem aux tipko, tako kot pri gledanju videokasete ? Ju moram kako posebno povezat ali ne ? Je dovolj scart v tv ?

Hm pa se nekaj. Trenutno imam vse scarte ze polne (Tv ima 2 prikljucka): enega za DVD in enega za video. Naj enega povezem s SVHS ali kako drugace? Morda celo obstaja kak razdelilec za scart ?(da jih vec povezes na enega) No tud ne bil kak hud problem dat tistega od videa ven, pa vseeno vprasam 8-)

Ok. Vem da so to za koga osnovne stvari, toda vesel bi bil, ce bi mi kdo kako svetoval.

CaqKa ::

tisti tvoj dokaj soliden sistem zvočnikov 5.1 ki jih imaš sedaj; kakšne prilkučke ima (vhodne seveda)?

če s s temi priključki omejen... potem bo potrebno kar nekaj znanja za naredit nek prekloplnik.. ali pa pogledat če kaj takega že obstaja v trgovini. sicer ti preklaplanje med dvd in divxom ne izostane...
aja pa upam, da veš da divx playerji so v osnovi dvd playerji ki poleg tega da DVDJE PREDVAJAJO, predvajajo še divxe.

redfax ::

uh tisto s prikljucki... bom pogledal

ja to vem da predvaja tud DVD-je. Samo bojim se, da bi zvocniki ne "pasali" na divx predvajalnik. Ce pa bodo pol pa ziher kalbli ostanejo kar v divx. Dvd bom itak mel samo za dvd-audio

tnx

Maximus ::

Zivjo!

A se ti ne bi potem bolje splacal prodat DVD komponento brez zvocnikov in nabavis DVD/DivX komponento brez zvocnikov.

LP!

redfax ::

hja... tko je . DVD komponenta podpira tud DVD AUDIO in ne vem, ce bi kdo hotu kupovat samo dvd predvajalnik, ker bi ob tako nizkih cenah kot so, vsakdo raje kupu komplet, ker bi mislu, da je s tem mojim kaj narobe :)

Maximus ::

Nared ponudbo, pa bos vidu, ce bo kej odziva. Ce bo, prodej, drgac pa ne.

LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321477 (46821) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724298 (8912) bizi72
»

WD TV HD Media Player + 5.1 Surround zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
113894 (3637) Okapi
»

Zvočniki za lcd TV LG37LG5000

Oddelek: Zvok in slika
124670 (4543) Onlyx
»

[Hi-Fi] - Debata: CD vs. DVD predvajalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19514134 (10571) Trancedeejay

Več podobnih tem