» »

NEC ND-2510A Mnenja

NEC ND-2510A Mnenja

The Yankee ::

Pravkar sem naročil omenjeni DVD-RW, sedaj pa me zanimajo še kakšne izkušnje imate s tem pekačem.

Brane2 ::

Naročil si ga ? Kje ? Ko sem nazadnje klical na Mlacom, so rekli, da bi ga morali imeti na zalogi prejšnji teden.

Zunaj so ocene zanj precej ugodne. Samo nisem ziher, da si ne bom ubodel kar navadnega hitrega pekača.

Razlika v ceni pekačev je solidna, razlika v ceni medijev ogromna, pečenje DL medijev je ZELO počasno in človek se že vpraša, ali so tisti še-ne 4 extra GB sploh vredni truda, sploh sedaj, ko pričakujemo boljše stvari koncem leta (50 GB).

DVa 4.7 GB medija tako lahkko zapečem v krajšem času kot en 8 GB. REsda mi 4GB mediji pomenijo 2x več ploščkov a tu imam itak brdo praznih slim škatel in v vsako lahko spravim za silo 2 DVD medija, torej bolj razmišljam v to smer.

Če si udarjen na filme, je to mogoče druga stvar, a za poceni arhiviranje podatkov ta zadeve (DL DVD) IMHO še niso zrele...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

The Yankee ::

Na Gambitu sem ga dobil za pičlih 20.825 SIT (Bulk verzija)

The Yankee ::

Aja, še DDV (ne DVD>:D ) sem pozabil

Brane2 ::

Yeah. Mlacom je hotu zanj 27+ kSIT...

Samo ob teh cenah se poraja sum, da ne gre mogoče za reflashane stare 2500tke...

No, če Gambit dejanjsko stoji za zadevo, who cares...

Brane2 ::

Ja, z DDVjem je razlika med nima precej manjša.

No, 2510 dosega nice hitrost in njegovih 8x ni veliko počasnejše od 16x konkurence...

En DVD pekač bi si ubodu te dni za arhivo in ne bi 2x reku, da ne bo kar ta...

Matko ::

poglej na www.jae.si
imajo akcijo

EDIT: tudi v .at je med 2500 in 2510 samo 20e razlike

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matko ()

rzhektor ::

Jst sem pekač naroču pri EnaA in sm ga danes dubu.
POZOR!!
pekač ne bere čisto nič. Probu sem kakih 20 Cdjev, od originalnih do doma posnetih in mi ni prebral niti enega. Enako je pri DVDjih, le da sem probu sam 5 DVD, med njimi 2 originalna.

Sedaj pa ne vem, ali so vsi NECI tako sranje ali sem dubu pokvarjenega.

Pa še to: En DVD mi je posnel, sam ga ne more prebrat, Toshibin DVD ga prav tako ni prebral, Yamahina komponenta pa pri branju ni imela težav.

Če kupujete DVD pekač vam priporočam, da še malo počakate, da še kdo drug pove svoje izkušnje s tem pekačem

Caligula ::

Se pravi mas defekten pogon in ga vrrni.
NEC ni tako dober citalec kot kak DVD-ROM samo originalne,.. pa nasploh 90% stvari normalno prebere. Skratka ti mas defektno enoto in jo pac nesi zamenjat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvd pekač (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
28527319 (13078) GrimReaper
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100961 (25470) nuclear

NEC 3500 ali PIONEER 108 ?

Oddelek: Kaj kupiti
392171 (1402) boštjan
»

TEAC DV-W58G (8x DVD burner)

Oddelek: Strojna oprema
493573 (2352) EiYou
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656140 (4756) pingo76

Več podobnih tem