» »

MP3 playerji

MP3 playerji

MatiZZZ ::

Torej, odločil sem se da si kupim enega. Vendar ne vem, kakšnega. Predvideval sem nekaj za 70k.

Kakšen je Ipod mini, in kje bi ga najlažje dobil??

Kakšen je Creative nomad Jukebox ZN 30 GB??

No kaj menite??

jurcy ::

kupi kaj od iriverja...mogu boš it v tujino

MatiZZZ ::

kater model??? tud iriverja ni v sloveniji?? kakšna je kvaliteta??? se splača??

jurcy ::

zakaj je google matic?>:D ....tsete maš na netu...najbližje ga boš dobu na češkem.... Iriver

MatiZZZ ::

kaj nej jes na googlu gledam, če pojma nimam kaka znamka je to? pomoje da bom kr creativa nabavu? a se splač??

hash ::

Ne kupuj Creativa, daj raje malo vec denarja pa nabavi iPoda...sem mel Creative Nomad JukeBox Zen 30GB, pokvaru se je v enem dnevu, brez da bi mi padel na tla ali kaj podobnega...menda ce ti pade z 0.5m je disk ze fuc(tako sem slisal...pri iPodu nevem kako je s tem)

Fukomuko ::

hash:D :8)
no, pa vzem disk iz računalnika (ko bo prižgan), pa ga vrž na tla iz 0.5 m, potem pa poročaj, če bo še delov:D>:D

MatiZZZ ::

ma ne vem kaj bi zdej sm pa čist zmeden. Mal sm gledu Ipod MINi pa sm se čist zalubu vanga. Pomoje ga bom šu v avstrio al pa italijo kupit. Kje je ceneje. A poznate kakšno spletno stran od trgovine ki je kje bliz meje?????

hash ::

bulek: Poglej si tale page - pise kaj lahko prezivi iPod.Konstrukcija je pri Nomad Jukebox Zenu zelo slaba - plastika in vse skupaj na ravni walkmana za 2 jurja.

MatiZZZ ::

kva mislete da se splača v tujino kupit IPOD MINI za 240-250€

MatiZZZ ::

Once I visited the Empire State Building, and my iPod ALMOST died. I went to the top level, and when I was looking down, the window opened and my iPod fell out of my pocket!!! Well wouldn't you know it, I jumped out right after it and caught it about 5 minutes before it hit the ground, in the end I had about 80 broken bones, and heavy brain damage, but at least I got to listen to my iPod in recovery.


:)) :)) :)) :)) da nav kej res


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222313 (1385) dragoonka
»

iPod Nano dovzeten za praske

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
346755 (5152) Nejc Pintar
»

Nov iPod, nove tange

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
144969 (4234) |CyGNUS-x
»

iPod - prosim pomagajte

Oddelek: Kaj kupiti
112117 (1871) Gandalfar
»

Kateri mp3 predvajalnik z 20GB+ prostora

Oddelek: Kaj kupiti
111949 (1714) TribesMan

Več podobnih tem