» »

SP1 - Win XP

SP1 - Win XP

Dejancek ::

Ok mam ta problemček da si nikakor ne morem inštalirat SP1 na moje winse..
Seveda nisem ravno bogat da bi plačeval za programsko opremo, verjetno kot vsi in mam piratsko, pa mi vedno javlja problem da atapi.sys uporablja nek drug program in da zarad tega ne morem instal, bla bla bla

V drugem primeru pa preide na isntal in ko pride do check register key se ustavi. Povzetek error screena : The product key used to install Win is invalid, pa daj naj javim tem lolekom od microsofta da mam pirated winse, bla bla bla
Očitno ma ta SP1 u registru nekje shranjeno to kodo za install Winsow in je ne spudti več, ker se je že toooooook razmnožila...
Seveda u tem primeru bi verjetno rabil kaki stari SP1, ki še tega ni imel upisanega....

Če ma kdo kaj od tega naj mi plis pove kje bi to lahko dobil, ali pa kaki osebni ftp da bi si to povlekel dol, ČE je le možno

Hvala in Lp

OrlyTM ::

hehe ... optimist ;)

ce nimas original winsev, ne mors instalirat sp1 in pika! ...

sicer obstajajo drugi nacini, ampak to bi blo ze piratiziranje, tega pa nocmo, ane? :P

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Paramedic ::

Za inf: obstajajo slike windowsev, ki imajo poleg SP1 še kak paket popravkov integriran in imaš tako že ob inštalaciji večino popravkov gor.
Drugače je pa bil na tweaktown.com članek za pomoč tistim, ki jim je MS ponesreči onemogočil nadgradnjo na SP1. Poišči v njihovem arhivu. 0:)
End transmission.

Dejancek ::

Orly Orly tud ti tukaj, he hehehe ha he :P

Povzetek iz DA foruma: Piratsvo je zdravo, saj se spomniš topica a ne :=)

Če si pa ti tko prijazen da mi odstopiš tvoje Winse da si jih dam gor dobiš še pir :)))

Dejancek ::

Paramedic jaz na temu page ne ajdem nič kar bi imelo povezavo za to temo, ali pač sem samo nesrečen da je ne vidim ... :'(

Vikking ::

Stvar je v tem Dejancek, da imaš piratsko zadevo! in to pomeni znajdi se sam! rešitev je zelo zelo preprosta tvojega problema! Tudi pomoč bi se popolnoma navezovala na piratstvo in kot tako je moderatorji slo-techa ne dopuščajo in bi bil post zbrisan!

edina pomoč ki ti jo lahko dam je tale!

Dejancek ::

dooooh, zdej bote rekli vsi ja, da ste lepo utrgovino šli pa kupli Legal copy od Win XP .... ok, svašta, bomo preživel


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614801 (8768) solatko
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49247251 (20928) R33D3M33R
»

Negativni odzivi na Windows XP Service Pack 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
778097 (8097) darkolord
»

Windows XP Service Pack 2 Reloaded (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
717965 (7965) Vlady
»

Microsoft proti piratom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
412434 (2434) minmax

Več podobnih tem