» »

Need For Speed: Carbon

Need For Speed: Carbon

««
«
1 / 12
»»

Freezy ::

Prihaja nov NFS, upam da bo zanimiv. Pride enkrat v jeseni baje novembra. Sigurno bom sprobal, ker so mi bili vsi NFS-ji do zdej všeč eni bolj drugi manj. Poudarek bo spet na pedenanju avtomobilov. Like NFSU2. Na screenih sem videl neke Lambote in pa tudi nekatere starejše avtomobile, ki so bolj Americam muscle style.

Uradna stran
Ena druga stran

Good Guy ::

tele nove nfs se že preveč ulečejo.....nč novga skoz eno in isto dob keš spedenaj avto.... mislem da bi mogl še neki druzga not ufurat
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

celada ::

Pac delujejo po nacelu molzi kravo dokler jo lah, pa se dobr jim ratuje.

mtosev ::

I love Need for Speed.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OChack ::

pizda je te proge so že vse iste, pa skoz sam at kurčeva tema, a ne znajo spet ene špilce nrdit k se mal u snegu dirka pa mal po sončni obali pa dežk pa oblački, pa kje so tj cajti, čist kurc no, tud tekstur ne zamenajo sam mal ukrivijo proge drgač pa je
Int€l inside, IDIOT Outside

Sba ::

NFS Porsche 2000 :D pa NFS U2 je bil verjetno tudi vredu. Mi že nekoliko spomin peša. :D Pogrešam pa poglede iz notranjosti.

Pri tem tanovem, bo pa isto kot zadnji trije, sam riž ... No sej priznam, da sem jih tudi sam nekoliko hranil z rižem. :D
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

klemen22 ::

Vsi NFSji razen 1,2 in Porsche 2000 so pač precej bedni. Ena kvazi arkada, ki je pač narejena za ljudi ki ne marajo izziva in jim je cilj pri igranju igric, da tiščijo gumb za gas ter morda kdaj celo malo pribremzajo (poudarek je na "morda") ter noro tiščijo gumba za levo ali desno smer (seveda z gasom do daske).
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

mcrastur ::

taki mi grete ful na jetra ... bluzite kako so bli nfs 1,2 pa porsche najbolši ... ma za koji k ? ka ti je tako posebnga pr tistmu ... ma k nisi mu amena ništa ... tuki se saj lahko kj igraš pa se lepo naveličaš špila ... pejt zdej igrat enko pa boš vidu kulk časa boš špilu ... pač staro je in ne more it s časom .. pišete ko da še zdej igrate nfs 1 jauuu ...

klemen22 ::

1)Veš kaj je bilo pri NFS1 tako čarobno? IGRALNOST. Super proge ki so IMO še vedno najboljše med vsemi dirkačinami.
S tistim igračkanjem pa: dirkačina je zato da se dirka, ne pa zato da potem 3/4 časa porabiš zato in seštevaš koliko keša boš po dirki dobil da si boš lahko omisliv nov komplet felten ali dodaten spojler.
2) Izziv. NFS1 je bil pravi izziv. Da si zmagal vse dirke si porabil precej časa (2 tedna zihr). Ne pa ta nova govna od NFSja kjer, če nisi ravno invalid v motoričnih sposobnostih (pač pritiskanje 3 tipk (levo,desno,gas, bremze se itak ne uproablja) lahko obvlada tudi malo bolj treniran pes) zmagaš brez problema vse proge v par dnevih.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Razerzone ::

Men je bla najbolsa 4ka high stakes... pa porsche...:D

Slide ::

Jp NFS1 je klasika in zato si zasluži vse naj naj... Spomnim se da sm jo špilaw k zmešan... In ideja o police chasih je bila fenomenalna...
Drugače je pa dejstvo da se danes zgublja IGRALNOST in je poudarek na GRAFIKI. Pred kratkim sm gledam video iz ene konference, kjer so bili zbrani giganti v game worldu med njimi tud Will Wright (SimCity, Sims, prihajajoči Spore), kjer je bila debata o igralnosti. In SPORE bo revolucija v IGRALNOSTI.
Kar se tiče NFS ja grafika je v kurcu pr NFS1 v primerjavi z novejšimi NFSji... Samo morate pa priznati da so pri EA poslušali kaj bi ljudje radi. Velikrat je bilo govora "Uuu kolk bi blo fajn da bi te policaji lovil pr Undergrondu" no in dobil smo NFS MW.
Sedaj bi bilo pa fino, da bi NFS počasi postal prava simulacija in bi zadovoljil še tiste ki ne odobravajo arkad... potem bo pa zmagovalec v dirkačinah. Si predstavljate fiziko pr NFSju kot pri GTR ali RBR. Bomo vidl pol kdo je Most Wanted... Si predstavljate enkrat ko se zagoniš je konc... Pomoje se bo igralo več kot 2 tedna...
forever 200 MPH ...

opeter ::

Se strinjam z vsemi, katerim je NFS1 ugajal. mcrastur, ne veš kako je super je šibati z vijoličastim Dodge Viperom na kaki asfaltirani cesti in pritisniti presledek (ročno zavoro). Tak te zanese, da je joj. NFS1 je bil mogoče prvi in zadnji del te serije, ki je imel elemente simulacij (razen poškodb). Igralnost je v NFS1 špica...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tilen ::

Dovolj bo. Odprite si svojo temo o zgodovini NFS in tam debatirajte kako in kaj je bilo. Naslov te teme je znan kajne?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Freezy ::

Hvala Tilen
Še par linkov: IGN, Gamespot, TGdaily
Igra bo imela nekaj skupnega z GTA SA to pa je pridobivanje teritorijev

kikicar ::

Igra bo imela nekaj skupnega z GTA SA to pa je pridobivanje teritorijev

To se mi pa zdi dobra poteza in nekaj novega pri dirkačinah:)

LapD ::

A ni to že od Undergrounda naprej? Al v kakšnem drugem smislu?

Tilen ::

Tisti, ki vidite rdeče, mi na ZS sporočite katerega dela naslova teme ne razumete. Vam prijazno razložim.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Sba ::

Mene tudi zanima v kakšnem smislu bo to pridobivanje teritorija. Do sedaj je bilo tako, da so pač odprli nov del ceste (zgradili most, dokončali povezavo ...). Napisano je bilo, da tako kot v GTA (tam je delovalo podobno, vendar z razliko, da si si pridobil zaupanje/zaščito ljudi (če se ne motim)). Torej bo tudi tu tako? Boš imel svoje ljudi? Zanima me v čem je to novost, saj je bilo nekaj podobnega že v NFS U2, in pa MW.

Za čas zabijat bo vredu, samo kakšne bodo zahteve. Bi bilo priporočljivo mojo 5600tko nadomestiti vsaj z 6600gt.

Pa še to, zakaj pride večina iger ven jeseni, ko se začne šola?
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

;-) ::

Sam res kake bojo pa zahteve???nisem nikjer zasledil:\

Pomoje bom mogo svojo r9600PRO menjat-skrajni čas

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PrimozR ::

Sedaj bi bilo pa fino, da bi NFS počasi postal prava simulacija in bi zadovoljil še tiste ki ne odobravajo arkad... potem bo pa zmagovalec v dirkačinah. Si predstavljate fiziko pr NFSju kot pri GTR ali RBR. Bomo vidl pol kdo je Most Wanted... Si predstavljate enkrat ko se zagoniš je konc... Pomoje se bo igralo več kot 2 tedna...


Nikoli se ne bo zgodilo. Glavni razvijalec fizike za RBR je odšel (sedaj dela svojo igro, Driver's Republic) še preden je bil RBR sploh izdan, kmalu po tem pa je šla vsa uradna podpora. RBR zdaj fura naprej comunity. Veš zakaj? Denar, kaj pa drugega. Špil se je premalo prodajal. Za rajo je preveč reano. Za nas freake je seveda to odlična igra, za rajo (ki zna pritiskati gas, levo in desno) pa je Need for Speed. In tako naj ostane. Bombončki iz sveta realizma naj ostanejo 'neodkriti', igrajo naj jih le tisti, ki znajo ceniti dobro fiziko in ne tako osupljivo grafiko (NFS z vsemi vključenimi opcijami mi gre na kozlanje!), mulci naj pa rižajo svoje avte v NFSju.

kuglvinkl ::

Držite se topica.

bzp ::

Upam da ne bo prevec na bling-blingu temeljil vse skupej, ker Most Wanted se mi je zdel za razliko od obeh Undergroundov kar prebavljiv. Prvic po Porscheju da se mi je ljubilo "zgodbo" do konca igrat.

PrimozR ::

Naslov dela je Carbon. Kaj pričakuješ? :D Menim, da bodo vsi aftermarket deli karbonski, brez izjeme :D

LapD ::

Carbon v naslovu ne pomeni karbonskih delov ampak California Carbon Canyon - kraj kjer se bo odvijala zgodba.

Vajenc ::

V trailer-ju iz IGN-ja, izgleda, da bomo spet fino divjali. Mi pa grafično ne izgleda nič posebnega, v primerjavi z MW, opazil sem le veliko "lepih" razpok na cesti, ki jih v prejšnjih nisem. Tako, da EWEER, po mojem ne bo potrebno v stroške hodit ;). Tudi v zgodbi verjetno ne bo veliko novega : "At the game's outset, players will race as part of a crew "in an all-out war for the city, risking everything to take over your rivals' neighborhoods one block at a time." Police presence eventually forces the war out of the city proper, and the races continue on the treacherous roads of Carbon Canyon.". Upam pa, da bo možnost še večjega tuninga avta, kot je sicer že bila v MW.

st00rm ::

kr dost "znanih" igralcev bo v carbonu ( IMDB)
God must love stupid people because he made so many of them.

para! ::

Nočemo NFS tokio drift oziroma japonskih vplivov na NFS, kot zadnjih par delov. Hočemo samo dirkačino, ki ni pretirano realna, za sprostitev, itd!

lp
Death before dishonor!

dolenc ::

Fajn bi blo če bi vse to dirkanje vklučili v zgodbo, ne pa da se moraš vozit po mestu, pa iskat ikonce, kjer pol dirkaš, ker se tko kar hitro naveličaš. Pa malenkost več realizma tud ne bi škodlo. (vsaj do te mere da bi bilo vsaj vsake toliko časa potrebno dejansko spustit gas)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

para! ::

Ja, to s spuščanjem gasa je čista resnica. Zelo zelo redke so proge, kjer je treba spuščat gas pri NFS. Tam kjer pa je že treba malo spustit gas, pa niti pod razno ni treba zavirat. Sicer je užitek, ko lahko zmagaš medtem, ko piješ kavo, motaš joint in kadiš cigareto, vendar kje je potem izziv?

lp
Death before dishonor!

mmmato ::

Lahko bi se mal zgledoval po Juiced. Sicer je v juiced bedna UI, se mi pa dopadejo stave, razdeljene dirke po rangih, ni treba vsake dirke zmagat ...

In ja, NFSja kot je bil Porsche unleashed ne bo več. To ste povedal ob izidu vsakega NFSja od undergrounda naprej. VEMO!
Pa ne da PU ne maram, tudi men je best of nfs series

icecube ::

a ni bil za danes napovedan izzid demota?

Tilen ::

Naj bi bil dosegljiv 3. septembra. Zdaj pa pise:

The demo of Need for Speed Carbon will be released end September / beginning October and you'll be able to download it here.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

icecube ::

damn ;((

jeanmike ::

Waaaa!!

Meni pa je nabolj kul zadnji filmček od Carbon-a. Kako se da predelat avto!!

Na tej strani je prvi filmček ta ki nam to lepo predstavi. Kar pomeni da bomo lahko imeli vse dele avtomobila unique in da je meja le domišlija :D
Pa tudi fora je ker boš imew svoje zaveznike ki ti bodo med dirko pomagali, eden bo iskal bližnjice, drugi bo blokiral tvojega nasprotnika, v garaži pa boš imew svojega mehanika in enega ki te bo spravljal iz težav s policijo. Drift bo ponovno v igri pa nov nacin igranja ko se z nasprotnikom spustiš z gore... tega nism prow dobro steku :D Je pa fora ke če gres s ceste lahko padeš v prepad in je zate igre konec. Vse skupi pa se bo šlo kot že povedano za kontrolo in zavzem mesta.

Se že veselim prav tako kot vsi ki nestrpno čakamo

Keki ::

Nevem...mogoce me to malo spominja na repliko filma The fast and the furious: Tokyo drift?
http://www.alfakan.si/
http://mihajerot.si/

para! ::

Mene tudi in tak način racinga mi ni všeč, zato mi je žal, da so šli v to smer...

lp
Death before dishonor!

Keki ::

Kaj ti te ni všeč? NFS je dirkalna arkada ne pa simulacija. Če hočeš to, si kupi TOCO al pa Live for Speed.
http://www.alfakan.si/
http://mihajerot.si/

stock ::

Se cist strinjam z zadnjimi 3mi posti. Tokio Drift mi je iu tud kot film ful bedn, lepo bi blo met en NFS tko k je biu Hitri in drzni 1 tko muscle car.... pa DRAGe predusem ne pa neki downhil race to je res neki najbl bednga -ce ze bi jst rajs derku u klanc.:\

;-) ::

Če ste tok pametni kak naj bi blo pa naredte svojo igro. Dokler pa še je neboste pa bodte tiho in špilajte kar vam podari EA Games oz bilokdo že.

SmeskoSnezak ::

Jaz pa pogresam driftanje po klancu dol. Upam da bo spet not v Carbon, če so malo vzeli po filmu.
@ Pusti soncu v srce... @

PrimozR ::

Če hočeš to, si kupi TOCO


TOCA ni lih simulacija... Prej wannabe simulacija.

jeanmike ::

Joj!!

Kolk se vsi samo prepirate. Na koncu pa boste to igro vsi vsaj 2x končali. Igra je takšna kot so si jo pr EA zamislili in takšno jo bomo mi igralci tudi igrali, zato se je brezveze prepirat. Jst pa komi čakam da pride, ker se bom ob njej sprostil in užival.

Pa brez zamere!:D

Keki ::

nah jaz nea dobene igre obrnem kr mi dosadna rata :D
http://www.alfakan.si/
http://mihajerot.si/

denisxt ::

komi čakam nfs carbon:D če pa vam igra ni/ne bo ušeč vam je pa ni treba špilat:D

stock ::

Ma jeanmike kr prou. Sj se ne prepiramo tuki samo kritiziramo... Tise malenkosti ki smo jih omenjali pa nas nebojo odvrnile od obracanja...

7h3_1 ::

EWEER:Dokler pa še je neboste pa bodte tiho in špilajte kar vam podari EA Games oz bilokdo že.

Offtopic: no igre glih ne podari k jo mormo dost pušten plačat :D :D
Ontopic: Po filmčkih zgleda dobra bomo pa vidl kakšn bo demo in na podlagi njega se bom odloču al je vredna špilat al ne :D

;-) ::

7h3_1 tam k si napisal da jo na kr pošten način plačaš...si naredi še par smajlijev zravn...:D :D :D :D :D

xtrEeme ::

ma pomoje bo špil za preganjanje cajta dobr! drugače pa sem itak preigral čisto vsak del nfsja tako da bom tega tudi:)

macgajver ::

Jest sm si pogledou mal gameplay movie od nfs carbon in use kar so pokazal je noč,drift,gas do konca mislm da bi se člouk saj mal mogu pomatrat al pa eno spretnost pokazat ne pa samo gasa gasa sej od ovinkou se itak odbiješ pa ne zgubiš velik oprostite samo take igrice so za otroke do nekje 13let. ta nfs serija skoz bol smrdi. Recimo pri nsfu se je avto obnašal še kar uredu igra mi je bila na splošno všeč nfsu2 malo slabša potem pa nfsmw gniloba od gnilobe mislm kako lahko namest da bi izbolšal zadevo use skup totalno zajebejo raj sploh nebi zgublou besed za tako igro vsaj kar se tiče vožnje avtomobila. Res upam da bo carbon bolša igra in da bi se potrudil vsaj tolk kokr so se pr nfs porsche ki se mi do sedaj zdi ena bolših od nfs serije.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

OrlyTM ::

ma daj no ... se en k zveci postano slamo ... :\

VSI NFSji so prov ODLICNE arkade ... tut U, U2 in MW ... hendling avtomobila v slednjih treh je najboljsi od vseh NFSjev doslej ... seveda, na arkadni nacin! Ce hoces troo racing simulator, mas tu druge naslove ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>
««
«
1 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545858 (1073) DejchSLO
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841439 (27937) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386018 (5190) bambam20
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127805 (15181) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218665 (9578) mace

Več podobnih tem