» »

Servisiranje Škode (Lj/okolica)

Servisiranje Škode (Lj/okolica)

Matej575757 ::

Kateri pooblaščeni oz. uradni servis priporočate za Škodo, ki je še v garanciji/pod jamstvom?
Idealno bi bilo v LJ, ampak če je vredno, lahko peljem tistih 20 minut v okolico (ker sta kar dva ali celo trije servisi v bližini).
Iščem predvsem dober servis z dobrim odnosom. Fajn bi bilo, da ni najdražji (Porsche naj bi kar veliko računal po govoricah sodeč), ampak raje plačam par 10 eur več, pa je delo dobro narejeno in je odnos na mestu.

NoFear85 ::

Sam sem zadovoljen s SPC Skerjanec v Domzalah.

D3m ::

Škerjanc Domžale.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Silvo ::

Škerjanc Domžale...
Če prebereš mnenja ljudi,niso ravno nek biser.
Neki stranki so baje podtaknili poplavljen avto?
https://www.google.com/search?client=fi...
Silvo

trojnis252 ::

Hej, jaz sem zdaj imel prvi servis na octavii 1.5 etsi. Porsche verovškova predračun 316 eur, Pan jan ivančna gorica pa 199 eur. Brez svojega olja. Seveda sem šel v Ivančno. Na koncu plačal 192 eur.

PINki ::

Tudi jaz sem vozil k Škerjancu namesto Porsche. Cca 100-150€ razlike je bilo takrat.

mirator ::

Porsche je res drag. Sem peljal škodo na servis prvič, zadnjič in nikoli več. Sedaj grem na AMZS (čeprav ga nekateri kritizirajo), ker je zraven avtobusna postaja in mi ni treba še koga obremnejevati za prevoz. S storitvijo sem zaenkrat zadovoljen, cena pa je glede na Porsche bistveno nižja.

Groot ::

mirator je izjavil:

Porsche je res drag. Sem peljal škodo na servis prvič, zadnjič in nikoli več. Sedaj grem na AMZS (čeprav ga nekateri kritizirajo), ker je zraven avtobusna postaja in mi ni treba še koga obremnejevati za prevoz. S storitvijo sem zaenkrat zadovoljen, cena pa je glede na Porsche bistveno nižja.


Kaj pa AMZS koristi OP?? On išče uradni/pooblaščen servis zaradi jamstva. AMZS lahko pride v poštev šele kasneje

Sheteentz ::

OP išče pooblaščenca zaradi podaljšane garancije, a ne?

https://www.amzs.si/storitve/servis-voz...

Pri podaljšani garanciji ne gre za tovarniško garancijo, temveč za pogodbeno razmerje med lastnikom in zastopnikom avtomobilske znamke. Recimo, da tovarniška garancija velja 2 leti, zastopnik pa ponudi 5 let podaljšane garancije. 2 leti garancije bo avtomobil imel v vsakem primeru, naslednja 3 leta pa le pod pogojem, da bo servisiran pri pooblaščenem serviserju ali pa celo na servisu dotičnega zastopnika, k čemur se lastnik avtomobila zaveže s podpisom pogodbe.

Apple ::

Škerjanc, Domžale.

Od Verovškove čim bolj stran.
LP, Apple

mugen999 ::

Kere fore imajo to s podaljsano garancijo. Zaradi nje podpišeš da boš točno pri njih servisiral še leta. Se pravi da te bodo leta še skubili za olje filtre, bremze, akumulator.... po 5 kratnih cenah kot so cene recimo na autodocu, plus njihove zlate roke. Ko bo pa kaj narobe, bojo pa rekli da je crknil potrosni material in da tega podaljsana garancija ne zajema. Pa to je noro, kaj se grejo.

Silvo ::

Zaenkrat najboljša izkušnja:
https://ac-suhadolc.si/
Za Škerjanca pa si preberite mnenja strank,
posebej zadnje,kjer so stranki baje prodali poplavljen avto.
Dober serviser in prodajalec si kaj takega ne sme privoščiti.
Silvo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Škoda servis

Oddelek: Na cesti
448411 (3178) Daliborg
»

Porsche Slovenija bolana cena servisa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12435048 (17611) bbbbbb2015
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5013474 (8650) BCSman
»

Kakšne izkušnje imate s Porše Slovenija? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21150781 (43907) xmetallic
»

Redni servis dražji od dogovorjenega. Kaj storiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19635061 (26603) Glugy

Več podobnih tem