» »

Škoda servis

Škoda servis

MWMW ::

Iščem priporočila za dober servis za Škodo v okolici Grosuplja ali Ljubljane. Lahko je pooblaščeni ali pa nepooblaščeni servis.
Pa da imajo normalne cene.
//

mirator ::

V Ljubljani Porshe, ki je pooblaščen servis in temu primerno drag ali pa AMZS, kot nepooblaščen, vendar cenejši. Seveda je mogoče še kakšen drug.

profii ::

Priporočaš AMZS, resno? Za kakšno žarnco zamenjat ja, za kaj več pa raje ne...

Kaj pa imaš za narest na škodi?

d4vid ::

Pan Jan Ivančna gorica.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

mirator ::

profii je izjavil:

Priporočaš AMZS, resno?

OP je vprašal in jaz sem odgovoril. Ne vem kakšne izkušnje imaš z AMZS ti, jaz imam zaenkrat dobre.

DePalmo ::

Pan Jan Ivančna Gorica. Sicer sem tja peljal Kio na garancijsko popravilo a mi niso nič kompliciral, so me vse lepo obveščal in tudi dali nadomestni avto.

Pan Jan Trebnje bi pa odsvetoval, vsaj po moji izkušnji. Kolega je tja peljal svojo Kio na popravilo karoserije in barvanje in je bil zelo zadovoljen, jaz jih bom pa dodal na svoj spisek ne resnih. Že en mesec čakam da me pokličejo, jih vmes tudi sam pokličem in samo slišim "vas pokličemo" in do sedaj še nič. Očitno bom popravljal drugje.

MTB ::

Za razliko od avtorja prej, Pan-Jan Trebnje, zelo dobre izkušnje, redno servisiram že 10 let. Sami sporočijo mesec pred rednim servisom, vedno dobim nadomestni avto, če je kaj potrebno dodatno narediti, pokličejo.

l0wc4 ::

Jaz vozim Škodo v Domžale https://www.spc-skerjanec.si/. Izredno zadovoljen že 10+ let.

mirator ::

Kašne cene pa ima Škrjanec? Na Porsheju so mi zaračunali drugi servis (prevoženih samo okoli 3000 km) 350,00 evrov.
Predvsem me pri pooblaščenih servisih moti urna postavka in določeno število ur dela.

abazuu ::

PAN JAN ivančna. Najcenejši in top!

l0wc4 ::

mirator je izjavil:

Kašne cene pa ima Škrjanec? Na Porsheju so mi zaračunali drugi servis (prevoženih samo okoli 3000 km) 350,00 evrov.
Predvsem me pri pooblaščenih servisih moti urna postavka in določeno število ur dela.


Problem je, da ne vem koliko imajo drugi. Ampak vsi so mi rekli, da so cenješi kot v Ljubljani. Najbolje, da pokličeš in vprašaš. Sem pa kot sem rekel zadovoljen, so hitri, vedno tam počakam, če rabim nadomestnega tudi ni težav. Oba avta vozim k njim že leta.

sandmat ::

PanJan hvalijo in jaz tudi mislim tja peljat. V Ljubljani se servisov izogibam, ker so nesposobni in nesramni.

MWMW ::

Porsche v Lj je predrag, o kakovosti pa bi lahko tudi razpravljali.

Bom še probal pri PAN JAN Ivančna. Čeprav se mi zdi da se jih zelo težko da dobit na telefon ali pa naročit preko njive spletne strani. Na oboje nihče ne odgovori. No vsaj po mojih izkušnjah.
//

Kami ::

Osebno imam slabe izkusnje s Pan Jan Ivancna.

Pac klasicni Slovenski salabajzerji (zal je standard v Sloveniji pri vseh servisnih zadevah zelo nizek proti tujini).

Pri Pan Jan vgradnja originalne vlecne naprave (in tudi servisi in nekaj garancijskih zahtevkov).

Niso znali sprogramirati. So me posiljali vec krat domov in nazaj. Avtomatika nadomestnega nimajo tako, da sem za taxi porabil ogromno denarja.

Na koncu sem vlecno napravo sprogramiral sam v 15 min z VCDS, sami pa niso morali urediti v 2x8 urah, ceprav naj bi kontaktirali Porsce LJ in sedez Skode. Pa programiranje tudi ni bilo nic posebnega, tocno sem sledil uradnil navodilom in je vse delalo.

Seveda preden sem se odlocil za vgradnjo sem jih kontaktiral, ce so ze to delali in ce znajo. So rekli, "ja, ja, ni problema, smo ze delali". Sem rekel ne zanima me, ce ste delali in namescali na podobne modele zanima me tocno za ta model avtomobila in so rekli ja.

Pa tudi papirje za homologacijo niso znali pravilno uredi in sem moral 3x sem in tja za papirje, kot da bi delali prvic (ceprav imajo registracije v isti stavbi).

Torej na kratko - odsvetujem ampak dvomim, da bos v Sloveniji nasel kaj boljsega (sploh ko se gre za elektroniko) - mogoce kaksen neodvisni serviser, ki se res poglobi in spozna na zadeve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

MWMW ::

Kami je izjavil:

Osebno imam slabe izkusnje s Pan Jan Ivancna.

Pac klasicni Slovenski salabajzerji (zal je standard v Sloveniji pri vseh servisnih zadevah zelo nizek proti tujini).

Pri Pan Jan vgradnja originalne vlecne naprave (in tudi servisi in nekaj garancijskih zahtevkov).

Niso znali sprogramirati. So me posiljali vec krat domov in nazaj. Avtomatika nadomestnega nimajo tako, da sem za taxi porabil ogromno denarja.

Na koncu sem vlecno napravo sprogramiral sam v 15 min z VCDS, sami pa niso morali urediti v 2x8 urah, ceprav naj bi kontaktirali Porsce LJ in sedez Skode. Pa programiranje tudi ni bilo nic posebnega, tocno sem sledil uradnil navodilom in je vse delalo.

Seveda preden sem se odlocil za vgradnjo sem jih kontaktiral, ce so ze to delali in ce znajo. So rekli, "ja, ja, ni problema, smo ze delali". Sem rekel ne zanima me, ce ste delali in namescali na podobne modele zanima me tocno za ta model avtomobila in so rekli ja.

Pa tudi papirje za homologacijo niso znali pravilno uredi in sem moral 3x sem in tja za papirje, kot da bi delali prvic (ceprav imajo registracije v isti stavbi).

Torej na kratko - odsvetujem ampak dvomim, da bos v Sloveniji nasel kaj boljsega (sploh ko se gre za elektroniko) - mogoce kaksen neodvisni serviser, ki se res poglobi in spozna na zadeve.


Sem podobno vozil na Porsche Verovškova, ko je bil še v garanciji. In so rabili več kot 1 leto, da so odkrili napako (pokalo je v podvozju).

Rabim menjavo napenjalca verige ali pa same verige. Odvisno katera stvar dejansko počasi crkuje. Plus še urediti nekaj rednih stvari.
//

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MWMW ()

Han ::

Pri Škerjancu je (bil) redni servis za karoqa 150-200 eur. Zaenkrat sem zadovoljen, čeprav so mi enkrat prestavili samo levi par koles (vozim celoletne gume) in previjačenje zaračunali, kljub temu, da praviloma na vsakem servisu demontirajo kolesa.

Ko sem kupoval avto, so bili v Domžalah 400 eur cenejši od Čepina v Vojniku, kjer so mi po tem izenačili ceno, a žal dobavili avto z jajčastimi in necentriranimi gumami. Po opravljenem prvem servisu bi se lahko odpeljal z odprtim pokrovom motorja. ;((

starfotr ::

Saj to veste, da pogoj za garancijo ni izvajanje servisa na uradnem servisu pač pa je dovolj servis z računom?

DePalmo ::

Se boš ti dajal z njimi ko bojo zaradi tega zavrnili garancijo?

starfotr ::

Ker drugače gre pa garancija brez problema skozi, kajne? Nikoli nobenih težav, vse priznajo in popravijo, ane?

In olje za 50 eur na liter na uradnem servisu je mnogo boljše, kot tisto za 10 eur na liter.

Na to miselnost se zanašajo servisi in tudi nevedni ljudje.

Cveto ::

Špan na Brezovici. Solidno in ok cena.

krho ::

Vse priznajo ja, malo morgen, meni se krom na obrobi zračnikov in na prestavni ročici lušči in hočejo za 2x obrobo zračnikov in tisto obrobo na prestavni ročici 250EUR.. In ne gre ne pod garancijo in ne pod podaljšano varstvo.
Pa je bil avto samo na uradnih servisih.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

||_^_|| ::

starfotr je izjavil:

Ker drugače gre pa garancija brez problema skozi, kajne? Nikoli nobenih težav, vse priznajo in popravijo, ane?

In olje za 50 eur na liter na uradnem servisu je mnogo boljše, kot tisto za 10 eur na liter.

Na to miselnost se zanašajo servisi in tudi nevedni ljudje.



Res je. Ampak olje lahko vedno prineseš svoje:)

DePalmo ::

starfotr je izjavil:

Ker drugače gre pa garancija brez problema skozi, kajne? Nikoli nobenih težav, vse priznajo in popravijo, ane?

In olje za 50 eur na liter na uradnem servisu je mnogo boljše, kot tisto za 10 eur na liter.

Na to miselnost se zanašajo servisi in tudi nevedni ljudje.

Sej to, in ti bi avto povrhu še servisiral pri popoldancu (seveda z računom). Sem prepričan da ti bojo težili že pri manjših stvareh, pri strojelomu pa pozabi na drugi motor.

Tene ::

profii je izjavil:

Priporočaš AMZS, resno? Za kakšno žarnco zamenjat ja, za kaj več pa raje ne...

Kaj pa imaš za narest na škodi?


Žal tudi žarnice ne. Meni so hoteli pol avta razdret in sem peljal drugam.

mr_chai ::

starfotr je izjavil:

Saj to veste, da pogoj za garancijo ni izvajanje servisa na uradnem servisu pač pa je dovolj servis z računom?


Torej, če imam s.p. registriran na IT storitve, si moram dodati novo dejavnost avto-mehanika in si lahko sam izdam račun, če delam sam servise ?

Drugače pa AMZS in Špan, sam stran od teh zlatarjev nesposobnih in določenih idiotov, ki tam delajo TP. Aja pa Avtoservis Istenič na podpeški, tega nateguna se tud izogibajte v čim večjem loku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

Tribal ::

Pan Jan Ivančna Gorica. Super servis.

Mike_Rotch ::

Torej, če imam s.p. registriran na IT storitve, si moram dodati novo dejavnost avto-mehanika in si lahko sam izdam račun, če delam sam servise ?


Tako je. Pazi le na pogoje, ki spremljajo to dejavnost in to, da bo avto servisiran z ustreznimi deli predpisanimi s strani proizvajalca.

Sej to, in ti bi avto povrhu še servisiral pri popoldancu (seveda z računom). Sem prepričan da ti bojo težili že pri manjših stvareh, pri strojelomu pa pozabi na drugi motor.


Zakaj? Imajo pooblaščeni servisi kakšne posebne pravice, da jim ni treba upoštevati predpisov?

janezvalva ::

kaj si lahko za moment sposodim temo?
kako se reče angleško tistim senzorjem na riti od avta kateri te opozarjajo na ovire pri rikverc parkiranju?
ker mi ne piska več, pa bi v tujih forumih vprašal kako se popravi? hvala.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Motion ::

Park sensor?
Proximity sensor sam pomoje so kar park sensors.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

matobeli ::

PDC, park distance control

janezvalva ::

tenks!
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

DamijanD ::

PDC: A point defense cannon (iz expansa)

Aramis ::

Tisti ki ste in MS- MB okolice, kam vozite škodo na servis?

Dobil sem predračun za 4. redni servis. 570€!!!

Mater, pri fordu nisem nikoli prišel preko 200€, tile pa bi kar 3x te cene za redni servis.

Cveto ::

Se že menja kaj večjega.

Aramis ::

Kaj večjega? svečke so kaj večjega? Svečke + menjava le teh je 130EUR. Za svečko kasirajo 33EUR. V trgovini pa pride eneka 12EUR


slika/ predračun:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

PacificBlue ::

Jaz plačam 135 eur za redni servis. VW bencinar.

Han ::

Mene je prišel servis za karoqa na 60k km pri Škerjancu v Domžalah dobrih 400 eur julija lani. Svečke, filtri, zavorno olje, razširjen servisni pregled... Svečke so bile 84 eur brez DDV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

PacificBlue ::

Sem lani menjal zadnje diske+redni servis pa sem dal 185 eur. Imate to neke močne cene.

Aramis ::

ja.. ko kasirajo za 3 svečke 100€ pol je res hudo ja

Motion ::

70k kilometrov, 1.6 tdi Oktavija. Do sedaj še noben servis več kot 200e (z vštetim oljem ki ga sam kupim). Avtohiša Stavanja.

DePalmo ::

DePalmo je izjavil:

Pan Jan Ivančna Gorica. Sicer sem tja peljal Kio na garancijsko popravilo a mi niso nič kompliciral, so me vse lepo obveščal in tudi dali nadomestni avto.

Pan Jan Trebnje bi pa odsvetoval, vsaj po moji izkušnji. Kolega je tja peljal svojo Kio na popravilo karoserije in barvanje in je bil zelo zadovoljen, jaz jih bom pa dodal na svoj spisek ne resnih. Že en mesec čakam da me pokličejo, jih vmes tudi sam pokličem in samo slišim "vas pokličemo" in do sedaj še nič. Očitno bom popravljal drugje.

Edino pošteno da dodam. Iz Trebnjega so me nato klicali po cca. enem mesecu in pol od zadnjega stika. Sva se lepo zmenila da če bi me obveščali kaj se pri njih dogaja (bolniške, covid, dopusti ... ne rabim v detajle ampak vsaj klic v smislu "gospod, žal se bo še malo zataknilo") bi tudi popravljal pri njih. Tako sem pa avto vmes že zrihtal drugje.

Filipe ::

MWMW je izjavil:

Iščem priporočila za dober servis za Škodo v okolici Grosuplja ali Ljubljane. Lahko je pooblaščeni ali pa nepooblaščeni servis.
Pa da imajo normalne cene.



I am looking for a relatively cheap servis in Lj/near for a škoda fabia 1.9. Its an old car so if anyone knows of a mechanic that charges normal prices let me know please. The light for the engine turns on But the car is driving normally, so I think its the sensor But I dont know. Any help is welcome, Thank you.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

jobers2 ::

Zdravo
Eno vprasanje. Mam superba 2011 letnik diesel. Vceraj so mi med voznjo ko sem vklopil brisalc notr v kabini vgasnile za sekundo lucke za osvetlitev. Danes zjutraj sem sel na siht mi je med voznjo vgasnila celotna elektrika na avtu avto je se vedno sel normalno. Za sekundo so se vgasnile od luci do stevcev vse bilanje tema nato po 1 sekundi je blo spet vse normalno. Danes sem preveril akumulator je na polovici. Je lahko to vzrok ali kaksen stik? Ce bi kaksen glodalec vil bi takoj videl ko bi avto prizgal ce se bi prizgal.
Lp

krompirusa ::

Moja prva izkušnja s SPC Škerjanec servisom je slaba. Kupila pri njih 4 leta star rabljen avto. Pred prevzemom naj bi opravili servis.
Glede na infotaiment je servis bil opravljen ( kaže 15.000km), vendar pri zagonu še vedno napiše Reset oil service ( se pravi niso naredili proper reset), ravnotako ko sem naredil scan z VCDS je bilo zabeleženo 29 napak ( sicer vse sporadične, ki se navezujejo na prazen akumulator). Tega so pred testno vožnjo napolnili, ker avto ni vžgal zaradi praznega akumulatorja. Ampak glede na to, da je servis bil narejen po temu mi to pove da niso niti scan-a naredili in pobrisali shranjene napake ( to je 3 minute dela), pa tako se hvalijo tej uradni servisi s svojo strokovnostjo, pregled po nevem kakih točkah itd...
Avto kot sam je pa OK. Dober nakup, edin njihov servis me ne vidi.

Daliborg ::

Zdravo,
Obračam se na lastnike zadnjega modela škoda Octavia. Ali tisti ki jo imate lahko preverite ali vam infotainment sistem isto izrisuje take črte čez ekran ko imate vklopljen radio?
Prilagam sliko:
 Octavia radio

Octavia radio

Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hyundai in servisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7713116 (8145) MrStein
»

Najcenejša avtomobilska znamka za vzdrževanje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8216389 (12971) starfotr
»

Mali servis - cena? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6324086 (21721) Tilen
»

Redni servis dražji od dogovorjenega. Kaj storiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19632527 (24069) Glugy
»

Drag servis? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
27668432 (42376) D3m

Več podobnih tem