» »

Prvi avto

Prvi avto

«
1
2

zibertluka13 ::

Zanima me kaj predlagate za prvi avto. Js mam željo met Audija tam do 4000€ pa, da nima velik prevoženih, sam mi vsi govorijo da sta tehnični pa registracija zelo draga. Druga opcija je pa Golf. Pa vem da je kak bolj kvaliteten avto od teh dveh ampak nebi se glih s neko kripo vozu ukul.

Utk ::

Audi za 4 jurje definitivno ne bo kripa...

zibertluka13 ::

Audi je pa ja Audi

2dark ::

Audija, logično. Ne boš se menda blamiral z Golfom. To vozijo hribovci.

Pa mehaniki te bodo veseli.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

zibertluka13 ::

Sej sem iz hribov?

ZveeZ ::

zibertluka13 je izjavil:

Sej sem iz hribov?

Pol pa Golfa, ane :)

hojnikb ::

Kr A6 z TDI in magičnih 190kkm...

Sam ne potem cez pol leta odpirat teme, da si v osebnem stečaju:))
#brezpodpisa

pegasus ::

Naš mladič je dobil Subaruja, pa ni iz hribov. In je ful navdušen :)

zibertluka13 ::

Trying to be funny..... uprasu sem kaj predlagate za prvi avto. Če bi napisu npr. ja avdiji so to pa to pa majo probleme itd. bi vedu okej mogoc audi ni najbolsi nakup za prvi avto. Ampak zgleda da tut ti neves pa je treba pol drug folk jebat u glavo ane? Kaj maš od tega? S tem sam pokažeš kak si nesrčen u lajfu!

A je Golf dober za prvi avto?

Zgodovina sprememb…

ZveeZ ::

Ford focus in nic drugega.
Bo vsaj en uporabnik potrdil! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

fur80 ::

zibertluka13 je izjavil:

Trying to be funny..... uprasu sem kaj predlagate za prvi avto. Če bi napisu npr. ja avdiji so to pa to pa majo probleme itd. bi vedu okej mogoc audi ni najbolsi nakup za prvi avto. Ampak zgleda da tut ti neves pa je treba pol drug folk jebat u glavo ane? Kaj maš od tega? S tem sam pokažeš kak si nesrčen u lajfu!

A je Golf dober za prvi avto?


Itak vzami Golfa dizla, daj še kakega jurja zraven, pa se boš vozil kot gospod.

2dark ::

zibertluka13 je izjavil:


A je Golf dober za prvi avto?


Zakaj ne bi bil. Pa zavarovanje ni drago.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

hojnikb ::

za 4 jurje bo dobil zjahano 6ko al pa "dobro" 5ko... nič od tega nočes..
#brezpodpisa

zibertluka13 ::

Hvala za normalem odgovor. Pa to velik pije? Kake so pa cene za registracijo,zavarovanje,tehnične?

fur80 ::

zibertluka13 je izjavil:

Hvala za normalem odgovor. Pa to velik pije? Kake so pa cene za registracijo,zavarovanje,tehnične?


Zabarovanje, tam ene 350EUR, tehnični 200EUR in je to to, pije med 6 in 7 na 100km. Jaz mam na petki 370 000 prevoženih, pa mašina še vedno dela kot urca. vzel sem ga tam pri 70 000km. Nikoli problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

zibertluka13 ::

fur80 je izjavil:

zibertluka13 je izjavil:

Hvala za normalem odgovor. Pa to velik pije? Kake so pa cene za registracijo,zavarovanje,tehnične?


Zabarovanje, tam ene 350EUR, tehnični 200EUR in je to to, pije med 6 in 7 na 100km. Jaz mam na petki 370 000 prevoženih, pa mašina še vedno dela kot urca. Nikoli problemov.

Ja pa fora je da o Golfih sem res dost slišu kak so dobri avti to. Bom si mal pogledu ka lahko dobim za cca. 4k

IL_DIAVOLO ::

Clio storia 1.2 16v.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hojnikb ::

zibertluka13 je izjavil:

fur80 je izjavil:

zibertluka13 je izjavil:

Hvala za normalem odgovor. Pa to velik pije? Kake so pa cene za registracijo,zavarovanje,tehnične?


Zabarovanje, tam ene 350EUR, tehnični 200EUR in je to to, pije med 6 in 7 na 100km. Jaz mam na petki 370 000 prevoženih, pa mašina še vedno dela kot urca. Nikoli problemov.

Ja pa fora je da o Golfih sem res dost slišu kak so dobri avti to. Bom si mal pogledu ka lahko dobim za cca. 4k

za 4 jurje bos dobil nekje 15-20 let staro kanto z 5-15 lastniki in 300kkm+.

Ali si tega zelis, je pa drugo vprasanje..

4k€ danes za spodobn avto je polog, ne cel znesek. Prej k to ugotovis, lazje ti bo v zivljenju.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

KTr1sk ::

Saj Audi a3 1.6 bencin dobiš tudi kakšnega, ki je čisto ok
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

hojnikb ::

mal lepsi golf 5 z pozresno masino in vprasanje kolk lastniki...

Mors bit kr posebne vrste idiota, da to kupis za 3k€+...
#brezpodpisa

d4vid ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Clio storia 1.2 16v.

+1

Poceni vzdrzevanje, registracija, zavarovanje. Pošravfa vsak mehanik.

Se pa dekline ne lepijo na cliota, žal. A se tudi na zarustanega golfa 5 ne bodo.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

2dark ::

d4vid je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Clio storia 1.2 16v.

+1

Poceni vzdrzevanje, registracija, zavarovanje. Pošravfa vsak mehanik.

Se pa dekline ne lepijo na cliota, žal. A se tudi na zarustanega golfa 5 ne bodo.


Saj se na Audija tudi ne bodo. Še hitreje te bodo imeli sljadoledarja.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

DamijanD ::

Pa saj ni važna firma. Važno je, da voznik leži na sedežu, pa da je avto spuščen vsaj toliko, da gume po notranji strani blatnika drsajo :)

Snajper_ ::

Tale tema je dober vpogled v VAG sceno.

gruntfürmich ::

dobr vas šinto strola
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jizzer ::

Golf 5ka, bencin/dizel glede na potrebe. V (širšem) krogu ljudi mam 7 zadovoljnih uporabnikov Golf 5ke. Je pa res da so sami lastniki že vsaj 5 let. Zdaj pa moreš met malo sreče da naletiš na dobro vzdrževanega.

Audi je tudi ok, so pa deli kakih 30% dražji če kaj crkne. Pa verjetno ma tudi kaki kW več => dražje zav./cestnina.

Moja mentaliteta je da rajši kupim starejši VW / Audi, kot pa karkoli novejšega od Peugeota, Dacie, Forda, Seat, za isti denar. Pri menjavi 4ih avtov še me ta mentaliteta ni pustila na cedilu. Pa tut opel še gre nekako skozi (moj prvi avto), ampak so novejši letniki k*.

Ta trditev je sicer malo drugačna/popačena za letnike cca 2016/2017+, ker so se ostali približali in ne vidim take razlike.

Kalibri ::

Za 4 jurjev bi že moral golf 6 110 km 2.0 tdi pasti s 250 kkm. Malo rje itak. Mam takega doma, pa se kar gre. V nasprotju z 10 predlastniki sem šele 1. Raje kot karjolo od cliota za enak dnar

Blinder ::

Kupi nekaj, da je puncam vsec. Oz. da bos ti dobro zgledal v njemu pred puncami. Ter kupi nekaj z malo konji, da ne bos prevec placal zavarovanja. Punce itak ne znajo, ali imas notri 900 ccm ali 3000. One samo vidijo spojlerje in feltne.
Od Audija imas na voljo A3. Uzames osnovnega 1.6 ali smrdecega ropotajocega vibrirajocega 1.9 tdi, da ne bos imel predrago zavarovanje.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hojnikb ::

Golf 5ka, bencin/dizel glede na potrebe. V (širšem) krogu ljudi mam 7 zadovoljnih uporabnikov Golf 5ke. Je pa res da so sami lastniki že vsaj 5 let. Zdaj pa moreš met malo sreče da naletiš na dobro vzdrževanega.


Just no. Bencinarja sploh ne, ker so nezanesljivi pa zelo pozresni za tip avta, dizl 1.9TDI je ok, ampak je vse okoli motorja sedaj v pizdi, sploh pleh (najbolj pragovi).

Danes lepe mk5 za relativno malo denarja ne najdeš več.
On the upside so rezervni deli pocen, ampak k boš kr naprej nekaj popravljal, tut to ni več tko pocen...
#brezpodpisa

bemfa ::

Za punce haklat pa 4k budget je motor edina opcija.

Blinder ::

Ma jaz se spomnem tipcka, ki je z Hondo Civic 1.4 polno spojlerjov in z velikimi feltnami bil uspesen s puncami. Zgleda da pickice ne vidijo dlje od felten in sportnega izgleda
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

m0LN4r ::

zibertluka13 je izjavil:

Zanima me kaj predlagate za prvi avto. Js mam željo met Audija tam do 4000€ pa, da nima velik prevoženih, sam mi vsi govorijo da sta tehnični pa registracija zelo draga. Druga opcija je pa Golf. Pa vem da je kak bolj kvaliteten avto od teh dveh ampak nebi se glih s neko kripo vozu ukul.

Kateri premijski razred pa imas pri zavarovalnici?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

miha98 ::

Lol. Jaz nebi mel nekega 1.4 mlinčka pa če je še ne vem kak magnet za bejbe. Izpod 2.0 motorja ga ni... Razen , če bi Pamela Anderson v mladih letih to želela...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

IL_DIAVOLO ::

Na nocno omarco si ga daj in ga lizi... motor mislim.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

miha98 ::

Ne prodal ga bom drugo leto avto haha. Že imam kupca. Jaz pa grem po drugo bemfo... En premijski razred višje.

OutOfTheBox ::

miha98 je izjavil:

Izpod 2.0 motorja ga ni..



Govorimo o človeku ki kupuje prvi avto, razen če želiš da se razbije ko se bo flexal pred bejbami ali pa vozil 120 kmh v naselju. Prvi avto mora bit švoh, da se navadiš vozit in pol greš počas gor. Zarad mene lahk kupiš potem tud 5.0.

Zgodovina sprememb…

miha98 ::

Tole je moj prvi avto drugač.. bmw 318i 2.0 130 konjskih moči bencinar ... Pa ga imam 6 let že.. predolgo...

redtech ::

Audi za 4k pa zatemnjene šipe, da boš cigan. Za 4k kupiš Clio in ga čez 4 leta prodaš za 4k, Audi pa ti bo zaribal in boš brez avta in brez denarja, postal boš klošar. Odloči se sam :))

miha98 ::

Kupi BMW tam teh težav ni...

pegasus ::

Jutri grem spet 1600km narest, sporočim koliko wagnov z dvignjeno havbo na odstavnem pasu bom naštel :P

KTr1sk ::

Jaz sem si za moj prvi avto želel Renault 19, starši so hoteli da bi imel Citroen AX, potem pa smo nekaj vmes se odločili in bil je Renault Clio :). Na BMW, Audi sploh pomislil nisem :P, je pa res da je več kot 20 let nazaj :P
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

Bud_Bundy ::

Clio ali pa Dacia.

delavec44 ::

Bud_Bundy je izjavil:

Clio ali pa Dacia.


Ssangyong.

OutOfTheBox ::

miha98 je izjavil:

Tole je moj prvi avto drugač.. bmw 318i 2.0 130 konjskih moči bencinar


Ja v splošnem preveč. V Srbiji so za nove voznike dali omejitev moči na 70 konjev (oz. tam okol), ker se je folk s hudimi mašinami lomil.

Pentium ::

Jaz sem imel prvi avto Golfa 1.4 s 75 konji, in je bil prešvoh za na AC. Še posebej ker kot mlad voznik včasih rešuješ kakšne situacije in je dobro če avto vsaj malo potegne pri 120 na 140. Pa še poraba je bila visoka, sploh na AC, ker si ga skos mogel tiščati.
Potem sem prešaltal na BMW 318d (l. 2002), tisto je bilo pa za AC čisto dovolj konjev in poraba skoraj 2x nižja, ampak sem bil skoraj vsak mesec pri mehaniku. Potem sem pristal nazaj na Golfu (l.2008), ampak dizlu (2.0 TDI), ki je šel še bolje kot 318d, ampak v 3 letih ni nič crknilo...

Ko smo že ravno pri golfih, ravno prodajamo družinskega, cenovno okrog 4,5k... Gre pa za 2006 1.9 TDI, 260k km. Nič zjahan, nič rjav (kar je redkost) in z veliko opreme.

Lejga ::

Audi je prava izbira, štiri nule na haubi in ena za volanom, idealna kombinacija. Tudi BMW "Bring mich Werkstatt" ni slaba izbira.

hojnikb ::

miha98 je izjavil:

Ne prodal ga bom drugo leto avto haha. Že imam kupca. Jaz pa grem po drugo bemfo... En premijski razred višje.

aha seprav zdej boš prešaltal iz shitbox E90 na še večji shitbox E60 :))
#brezpodpisa

dripac ::

KTr1sk je izjavil:

Jaz sem si za moj prvi avto želel Renault 19, starši so hoteli da bi imel Citroen AX, potem pa smo nekaj vmes se odločili in bil je Renault Clio :). Na BMW, Audi sploh pomislil nisem :P, je pa res da je več kot 20 let nazaj :P


Jep, same here :) Fotr je hotel Cliota, na koncu sem kupil R19 :) O nemcih nisem razmišljal, to je bilo za "privatnike" 😁

hojnikb ::

miha98 je izjavil:

Tole je moj prvi avto drugač.. bmw 318i 2.0 130 konjskih moči bencinar ... Pa ga imam 6 let že.. predolgo...

Pametvjuješ, kok pod 2.0 ni motor, a sam voziš 1995cc shitbox motor, k se ga še bavarci sami sramujejo, da so ga dal v proizvodnjo:))
#brezpodpisa

a_borlak ::

Za prvi avto nekaj, kar imaš servis pred nosom oz. tisto, kar ti bo vaški serviser predlagal in zna servisirat. Najbolj enostavna izbira.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup prvega vozila in predlogi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17520920 (14598) bambam20
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26143743 (33850) matobeli

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
33160851 (54236) bluefish
»

BMW Serije 3 ali VW Polo 6? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10425557 (23057) sandmat
»

Nakup prvega rabljenga avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10021323 (17297) vorantz

Več podobnih tem