» »

Prvi avto

Prvi avto

Blinder ::

Kakšen avto je že bil?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Siddh ::

citroen C3 v neki povišani izvedbi.


IL_DIAVOLO ::

Samo da je made in germany ;)

CMpunk ::

zanima me ali je tole dobra odločitev za prvi avto?
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

facepalm ::

nope:)
izkljucno iz razloga, da bos moral dati se nekaj 100eur za ga spravit v tehnicno brezhibno stanje:)

brezhibnega in dokaj ocuvanega v40 pod 1000eur se nisem zasledil:)

sandmat ::

facepalm je izjavil:

nope:)
izkljucno iz razloga, da bos moral dati se nekaj 100eur za ga spravit v tehnicno brezhibno stanje:)

brezhibnega in dokaj ocuvanega v40 pod 1000eur se nisem zasledil:)


THIS.

tole je 1.5 phase v najboljšem primeru, ki ni ne stari, ne faceliftan. To vidiš po logotu (moder, stari je črn) na havbi, ampak starih (H4) lučeh - novi imajo H7.
Obrobe izgledajo od starega, kar mi daje misliti, da je tole parkrat poklepan stari z novo masko - glede na to, da so luči, zadnji in sprednji odbijač in stranske pozicijske od starega. Več bi bilo razvidno iz notranjosti.

Iz slednjega lahko sklepam, da je tudi mašina napačno vpisana, B4864S so imeli 115 konjev in ne 123. S2 raličica motorja ima VVT in manjšo porabo. Govorim na podlagi izkušenj lastništva V40 in S40.

Karavani so vedno zgonjeni, če pa niso, so pa konkretno dražji. Tale je definitivno dober samo še za dele. Aja btw, definitivno nima samo 200kkm. Če te zanima nakup volvaka, pojdi na vozimvolvo.si in poglej tam po oglasih.

EDIT: "notranjost dobro ocuvana" brez slik mi da tudi misliti svoje. Folk je ponavadi ponosen na ohranjen ledr v volvotih in ga ob vsaki priložnosti slika :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sandmat ()

jalovec09 ::

za tak gnar boš moral v vsakem primeru vložit v avto, zavore, podvozje....kupi Hyundai še največ možnosti da dobiš dobrega.

Domobrancek ::

Ta avta je pomojem najslabša možna izbira za tvoj prvi avto. Velik, velik bo piv, zavarovanje bo drago itd. Skratka preveč stroškov. Če imaš navoljo samo 500EUR potem glej cliote, polote, getze in pa morda kakšno opel corso. Skratka glej bolj majhne avte in ne karavane.

Zgodovina sprememb…

Bellzmet ::

Realni km za tegale V40 so pomoje ene 350k

Še popravek VSAJ 350k

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

CMpunk ::

Pa sem klical starega in mi je rekel da če hočem da je avto res 1a bi moral nekaj luči in pa havbo zamenjati, ampak za to mi je itak vseeno. Rekel mi je da pri podvozju ni treba nič menjati..
hyundaia pa nebi imel..vsak ki se pelje mimo mi škripajo ležaji..

sandmat ::

CMpunk je izjavil:

Pa sem klical starega in mi je rekel da če hočem da je avto res 1a bi moral nekaj luči in pa havbo zamenjati, ampak za to mi je itak vseeno. Rekel mi je da pri podvozju ni treba nič menjati..
hyundaia pa nebi imel..vsak ki se pelje mimo mi škripajo ležaji..


vzami vsaj faceliftanega (2001-2004). ima konkretno update-ano podvozje in kup drugih stvari.

CMpunk ::

Od katerega meseca 2001 naprej pa?

sandmat ::

CMpunk je izjavil:

Od katerega meseca 2001 naprej pa?


po spominu bi rekel da so vsi, ki so 2001 letnik po VINu. Sicer pa to vidiš po havbi, lučeh, odbijačih, podvozju, notranji konzoli (flat manjši gumbi), potovalnem računalniku (večji fonti, analogni števec za temperaturo motorja in bencin), itd itd. Pa po mašinah (prometno dovoljenje): S -> S2. npr. S4164S -> S4164S2. Menjaj notranji 2 številki glede na velikost mašine(16 = 1.6, 18 = 1.8 itd). prva črka je B, če je bencinar, prva številka pa število cilindrov (vse mašine imajo 4). Turbaki imajo T in T4 na koncu (T = 2.0 low pressure 163 konjev, T4 je high pressure 200 konjev oz variacije glede na izvedenke slednjega motorja ki jih je bilo več)

Domobrancek ::

CMpunk je izjavil:

Pa sem klical starega in mi je rekel da če hočem da je avto res 1a bi moral nekaj luči in pa havbo zamenjati, ampak za to mi je itak vseeno. Rekel mi je da pri podvozju ni treba nič menjati..
hyundaia pa nebi imel..vsak ki se pelje mimo mi škripajo ležaji..


Ja če ti je pa lastnik avta to rekel pa sigurno drži. Ne verjet vsega kar ti rečejo. Tudi jst sem šel pogledat cliota, ki bi moral biti po tem kar je rekel lastnik kot nov. U realnosti se je pa že od daleč videl da je biv avto karamboliran. Skratka ne verjet tega kar ti rečejo po fonu ker ti nobeden nebo reku, da je avto zanič tudi če je res tako.

CMpunk ::

ja reku je tud da nov ni...

bambam20 ::

CMpunk je izjavil:

Pa sem klical starega in mi je rekel da če hočem da je avto res 1a bi moral nekaj luči in pa havbo zamenjati, ampak za to mi je itak vseeno. Rekel mi je da pri podvozju ni treba nič menjati..
hyundaia pa nebi imel..vsak ki se pelje mimo mi škripajo ležaji..


Ne tega kupovat. Se vidi, da bi se ga lastnik rad znebil. Poglej pod opombe za kaj bi zamenjal. Ta avto more biti krš.

Zgledjao ubogi tile volvoti, sem šel malce pogledat oglase. Potem je bolje, da gledaš kakšne HOnde, Mitsubishije ( Carisma )...

Denar je tvoj ampka za takšen denar ne bi šel kupovat. Pa dvomim, da je podvozje ok.

Unknown_001 ::

Skoraj raje bi kupil staro mečko C klase kot pa tega volvota. Mogoče je res to Turkenwagen ampak skor bolj ziherca kot pa tale objavljeni volvo.

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

Aja, pa da ne bo kdo mislil, so ti avtomobili tud za današnje standarde relativno varni v primeru trka. 3delna šasija pa take pa to. Potniški del praviloma ob trku ostane skoraj nedotaknjen.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

CMpunk ::

Sem se odločil da še malo našparam in kupim audi a4 1.8T 3.5k pride
Za 1k res dobiš same karjole..

sandmat ::

Unknown_001 je izjavil:

Skoraj raje bi kupil staro mečko C klase kot pa tega volvota. Mogoče je res to Turkenwagen ampak skor bolj ziherca kot pa tale objavljeni volvo.

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

Aja, pa da ne bo kdo mislil, so ti avtomobili tud za današnje standarde relativno varni v primeru trka. 3delna šasija pa take pa to. Potniški del praviloma ob trku ostane skoraj nedotaknjen.


primerjat z 12 let mlajšim volvakom, ki je dobil takšno število točk na euro-ncapu kot škoda superb leta 2003 (ko je volvo že dal ven naslednjo generacijo s40/v50), je malo bizarno.

mirancar ::

a ti iščeš "prvi avto" al orenk avto za pocen denar

kot prvi avto vzameš nekaj kar ti šenkajo sorodniki al pa nabaviš ena jajca v velikosti od twingo do golf

kriko07 ::

Osebno priporočam Golfa 2. Malo denarja,kar nekaj muzike.Za 400€ pleh se niti ne sekiraš,je pa odličen avto da se navadiš :)

bambam20 ::

CMpunk je izjavil:

Sem se odločil da še malo našparam in kupim audi a4 1.8T 3.5k pride
Za 1k res dobiš same karjole..


Se vidi, da si še mlad.

Tudi 1.8 turbo ti ne priporočam. Če že kupuješ staro, potem kupuj ohranjeno, vzdrževano ..
Pri 12 -15 let starem turbaku ne pričakuj nizke porabe.

Blinder ::

Prvi avto je ponavadi poceni kanta ker clovek ki ga kupi je ponavadi v poznih teen letih in nima ne pomembnih prihodkov ne prihrankov. Ce denarja ne manjka se lahko ..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

jalovec09 ::

CMpunk je izjavil:

Sem se odločil da še malo našparam in kupim audi a4 1.8T 3.5k pride
Za 1k res dobiš same karjole..



To bo šele veselica, dal boš 3500 erov in vložil 1500 evrov, da bo sploh delal.

Za 500-1000 evrov dobiš že kr soliden voz, ampak zdaj so najslabši pogoji za nakup, folk na dopustu.

Eni msilijo, če bodo kupil avto za jurja ali 3 jurje, da bo pa kar 50.000km deloval brez napakic. Neumno
Vzami ibizo l.2000, za 800 evrov, zrihtaj zavore in gume ostalo pust kot je

Zgodovina sprememb…

GrimReaper ::

500EUR je itak treba vložit v vsak rabljen avto, 1500EUR se pa pri marsikaterem tudi hitro nabere.
Naprimer kaj sem sam dobil včeraj za 9.000EUR, oz. 8.700EUR, ker je treba še porihtat nekatere zadeve.
Alfa Mito 1.4 MA 135 2011 78k km, pa avto niti približno ni več nov. Uvožen 2 leti star, pa pri nas je bil služben 2 leti. Zaleten pa ni bil.
Barva je neverjetno slaba, rdeča na vodni osnovi, avto je poln belih pik od kamenčkov, največ na sprednjem odbijaču in havbi, pri straneh tudi nekaj belih lis. Na zadnjih blatnikih, kjer naj bi bilo najbolj kritično, so pa rešili s prozorno folijo.
Zadnji diski so povsem zanič, sprednje ploščice pa so bile menjane lansko leto oz. 30k km nazaj. Novega olja tudi že ni videl 30k km.
Gume še prve, ampak na pogled še vsaj 5mm profila, zato ker so Michelin Energy Saver, ki so dobre pri obrabi.
Zimske gume drugače niso tak strošek pri 15" dimenziji, ampak pri 195/55/16 se pa hitro nabere za 450EUR skupaj z montažo.

Vse to potegne za sabo, če hočeš poskočen avto. Da dam primerjavo kakšno je bilo stanje z mojo Astro H 1.6 16V 2005 90k km, sam sem bil 2. lastnik, prejšnji pa oče, seveda tudi ta ni bil brez napak.
Diski naj bi bili tudi že slabi, res pa da so vse zavore še prve. Potem kolesni ležaji, ker se jih je slišalo v ovinkih. Veliki servis ni bil narejen, in to mislim nikoli, ker ima ta v nasprotju z večino ostalih avtov na 10 namesto 5 let. Ročna je bila že od novega zanič, prime samo na vrhu, pa že tako je brez zob. Sklopka je enako že od novega potresavala v mrzlem in vlažnem, pa prestavljanje tudi ni bilo gladko v takih razmerah, pač vztrajnik in sklopka, ki bi morala biti zamenjana v garanciji. Gume sem dal zraven 2014, prav tako sem pustil Blaupunkt USB radio, s katerim se moram sam vedno zajebavat, ko zamenjam avto, vedno samo na CD, oz. pri prvih dveh celo kasetar.
Ta avto bo sedaj dobil zamenjane diske in narejen velik servis, tako da kdor ga bo kupil, je zadel na lotu. Sam sem dobil zanj 2300EUR, verjetno bo šel za 3000-3500EUR.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

Spajky ::

Ma IMHO fant je še študent s pravkar pretečenim stažem mladega voznika ter prakso/navajen z večjimi avti od staršev vozit. S kešem je kriza, s poceni jajčkom ala 10/11 let Fiat Punto 1.2 (ala jest "penzioner"+vložil še skor pol cene za zrihtat tatamata)=poceni registracija/gume/deli/servisi), pa se zaradi punc ne želi zezat z njimi. Starši pa ratali nejevoljni mu posojat svoje avte ...

Ni kaj, bo treba za 2-3 leta nabavit rabljen soliden "jajček" in našparat/zaslužit za kaj boljšega ali počakat, da se starši odločijo spet menjat avto, pa ga dobi od staršev na "obroke" ;) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

mr1two ::

Kua boš šparou zdej, lejha, če dobiš S8 za ta dnar

To boš naložu babo not, dal gas, jo bo kr sleklo.

//sarcasm
Za prvi avto nekaj lahkega, z manjšim motorjem. To so precej zabavni avtočki za jih furat, pa dragi niso(niti poraba niti vzdrževanje ni drago). Pa vrzi na papir , kolko se ti v enem letu vožnje dejansko pozna razlika pri porabi med enim in drugim avtomobilom (recimo 6 vs 7 na 100).

Ajde, recmo da narediš 15k na leto kar je še kar - sam jih naredim pod 7k.
Razlika je 210 eur(pri ceni 1.4) za vsak liter razlike pri porabi. V resnici ni tolk- pač odvisno kolk voziš.

Se pravi, avto, ki troši 5l na 100, porabi za 15.000km cca 1050 eur goriva. Drugi, ki troši 6.5 pa 1365. Vzemi to kot vodilo pri nakupu.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

Blinder ::

Tist audi A8 ce ti prinese punce bi ze bil dober nakup. Tudi iskanje punc zahteva ponavadi nek vlozek.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

mr1two ::

Ne pozabi na to, da jo sleče, ko ga napališ do poda. Vložek, da se punca sleče, je običajno še višji od same najdbe;).
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

jalovec09 ::

Ko sem enkrat šel gledat škodo fabio l.2001 so se napake kar takoj pokazale, lučka za motor vrjetno lambda sonda 200 evrov orginal+delo. POtem je spustu cilinder sklopke sigurno 100 evrov + delo, potem izpušni 80 z montažo in to sem ugotovil v parih sekundah.
Kaj vse bi še našel?

Zato boljš kupt Korejca, ker so mal voženi in vzdržljivi, deli pol cenejši pa tud te se da dobit še ugodneje.

Ko imaš redno delo kupiš dober avto, da ga lahko redno in tekoče vzdržuješ.

perci ::

Take punce, ki jih impresionira S8 dobiš za precej manj denarja. Pa še stroška registracije ni.

hojnikb ::

Streetwalkerke ne štejejo..
#brezpodpisa

Unknown_001 ::

perci je izjavil:

Take punce, ki jih impresionira S8 dobiš za precej manj denarja. Pa še stroška registracije ni.


Ja, vržeš denarnco na šank z dvema petstotakoma notr za pozornost pa tremi zelenimi za dekoracijo in dvema za dvajset s katerima plačuješ.

Ou, zanimive stvari se bodo očitno letos dogajale ko v Ljubljano pridem študirat... Takih scen, da bi ženska orgazem dobila ko zahodiš gas nisem še doživel v naših krajih, pa sem tud kako makino mel pod ritjo. Zdej pa ne vem, al majo ženske pri nas tok večja pričakvanja ko one v Ljubljani al pa mate tam polno entuziastk ki palijo na stare "klasike".
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

perci ::

hojnikb je izjavil:

Streetwalkerke ne štejejo..

sej nisem rekel, da pejt na štacjon

mr1two ::

The sheer force of them gazilion horse powers and many many torques should literary strip her panties off. Ne zarad stare kante z avdi značko.
Zabavno mi je videt, kake avtomobile lahko dobiš za določen denar. Lahko se posvetiš novemu hatchbacku z nekaj opreme za 12k ali pa rabljenemu BMW karavanu, za manj kot 10. Z veliko opreme. Sem mnenja, da so novi avti dragi, za kar dobiš glede na trg rabljenih avtomobilov. Kupit dobro rabljeno- to je pa druga plat zgodbe.
Back on topic plz.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

Blinder ::

Mogoce je bolj pravilno primerjat no avto za 12k z rabljenim bmw 'touring' za nevem, 7k. Na koncu te recimo isto stanejo v casu lastnistva. Eni imajo raje bmw, druge pa privlaci, da je avto nov.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

facepalm ::

kaj pa nekaj za drugi avto? nekaj za se pelajt cca 25km med delavniki?
racionalno bi blo vzet kakega cliota, to vem. ampak zaradi tako male kilometrine, mi poraba ni primarnega pomena. bi raje kupil kaksno "igracko". letnik ni pomemben, motor 1.4 do 1.8 (izjemoma lahko tudi 2.0) in bencic. cena max 1.5k eur (raje do 1000, da vlozim se 500eur gor).
gledal sem stare alfe 145 in kakega megana. vse okoli letnika 2000. dobi se jih ze za 800eur in manj. alfe si se nisem lastil, me pa mika, da bi kako sprobal:)
poskilil sem tudi za tem avtom:
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...
ampak 6. cut mi pravi: "obvoz" :)
imate kak predlog?

sandmat ::

facepalm je izjavil:


poskilil sem tudi za tem avtom:
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...
ampak 6. cut mi pravi: "obvoz" :)
imate kak predlog?


tale je že faceliftan. me pa skrbi 4. lastnik :D
izgleda, da ima več ali manj vso opremo razen šibedaha. Če greš pogledat, poglej če in kako delujejo brisalčki na šipah, pihanje - če samo preskakuje samo od sebe tudi če je na fiksni stopnji ali slučajno piha do konca na full (mrzli loti v srednji konzoli, ampak se da doma popravit v pol urce), rjavenje okoli luknje za gorivo (problem pre-facelift, ampak čisto za foro).

porabo pričakuj okoli 10 (sem imel 2.0 bencinarja, na relacijah boš imel 7.5 z lahko nogo), ampak boš užival. Menjalnik je dolg kot ponedeljek (na 1.6 bencinarju nisi blizu blokade pri 110 v 2. prestavi).

Sedeži so odlični, ampak boš v usnjenih švical kot konj že pri 25° na sončku. Preveri, če ima tempomat (odlična stvar, ki jo pogrešam). Pri teli generaciji je tempomat še na vakum pumpo (smešen občutek, ko se gas pedalo samo pomika)

jakan123 ::



Ima nekaj rje na havbi. Mogoče je bil kaj zaleten/popraskan in slabo popravljen.

Miha 333 ::

jakan123 je izjavil:



Ima nekaj rje na havbi. Mogoče je bil kaj zaleten/popraskan in slabo popravljen.

Izgleda kot rja na robu pokrova, kar ni za ta letnik nič neobičajnega. Če je samo na havbi, ni neke panike, pač daš to zaflikat/pobarvat.

Če že gledaš te avte, glej obvezno tiste po faceliftu (mislim da nekje od 2001 naprej), ker ni bil samo facelift, ampak konkretno prenovljen avto (zavore, podvozje, krmiljenje, ...).

Bencinarji imajo visoko porabo. Če gledaš dizle, glej tiste s 85 kW in pričakuj, da bo treba menjat turbino (novo sredico dobiš za 300€ iz nemčije).

Bi pa osebno svetoval, da mogoče primakneš kake 3k in gledaš za V50 letnikov 2004 naprej, je le dosti sodobnejši avto. 1.6D brez (ali z odstranjenim) DPF je zakon, poraba 4.5 l / 100 km.

CMpunk ::

4k pa ne dam za vulvo..

jalovec09 ::

To boš še pa še vlagal v avto, da bo sploh vozen. Kje so tu zavore, izpušni, ležaji, roke, končniki, hladilnik, jermena, razni senzorji, itd.
Taki avti so skor da vsi odsluženi, in 280.000km tud motor ne bo več prav dolgo zdržal.

Vzami cliota, puntota, ...

bambam20 ::

Mogoče bo komu zanimiv Fiat Stilo letnik 2007 1.9 Multijet Diesel .

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

Bi znal biti dober nakup.

perci ::

IMO pretirana cena.

facepalm ::

jalovec09 je izjavil:

To boš še pa še vlagal v avto, da bo sploh vozen. Kje so tu zavore, izpušni, ležaji, roke, končniki, hladilnik, jermena, razni senzorji, itd.
Taki avti so skor da vsi odsluženi, in 280.000km tud motor ne bo več prav dolgo zdržal.

Vzami cliota, puntota, ...


tega se zavedam, zato si ga ne upam kupit:))
ce so kilometri realni, se ni za bat glede motorja. vecji problem bi bil izpusni sistem in pa podvozje:)
ce bi ze cliota, bi kakega 2.0 16v, vendar se "normalni" prodajajo za okoli 5k naprej. ceprav je ze 1.4 16v dokaj poskocen:)
sej pravim.. ne iscem racionalen nakup ampak nekaj poskocnega, poceni ter, da ne bo 90% casa v delavnici:))

perci ::

pa ne mislit, da s kliotom/puntotom ne moreš imeti stroškov...

Heavy ::

perci je izjavil:

pa ne mislit, da s kliotom/puntotom ne moreš imeti stroškov...



Ja, ampak za 500€ prineseš iz trgovine z avtodeli za polovico avta delov :D

Unknown_001 ::

Heavy je izjavil:

perci je izjavil:

pa ne mislit, da s kliotom/puntotom ne moreš imeti stroškov...



Ja, ampak za 500€ prineseš iz trgovine z avtodeli za polovico avta delov :D


Joj, če so stroški vzdrževanja problem, pol za vas ni druge kot golf2 dizel. Crkne skoraj nč, če pa že pa itak na vsakem odpadu dobiš dele za drobiž.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

facepalm ::

redno vzdrzevanje sploh ni problem:)
problem bi bil le, da kupis avto na katerega bi bilo iz samega zacetka potrebno vloziti nad 1000eur (brez gum).
pricakujem, da bi moral pri tako starem avtu odpraviti "zracnost" v podvozju, zamenjat kak lezaj in zavore. da bi pa moral menjavat npr komplet amortizerje, se mi zdi odvec. :)

Unknown_001 ::

Sicer off, ampak ko se že o vzdrževanju pogovarjamo sem naletel na zanimiv fenomen.

Mi je hecn,o ko sem enkrat v gostilni bil pa sem slučajno slišal ko je en hotu rabljenga passata kupit, pa je reku da je pogledal kak je to avto pa da zgleda v nulo, sam kar so bile dize menjane, turbina menjana pa DPF in podvozje nadgrajeno. Pol pa slišš ko se je pol šanka koleov oglasilo ma kaj boš te stare gare ka jim bo spet kj crknlo kupoval pa še kilometrov ma preveč in jada jada jada... raj enga megana al pa to in ono...
Vsaj jst bi avto katerega je nekdo dobesedno VZDRŽEVAL tako kot treba kupu takoj, ker pri takem avtu kilometri praktično niso pomembni, če se le kritične stvari popravlja sproti.

Sam dve stvari so mi na misel prišle, al so to ljudje, ki pojma nimajo in jim je cel svet sovražnik ali pa gre za tiste ki drugim ničesar ne privoščijo in jih kvečjem probajo napeljat da si kupijo stvar, katere ne bodo fauš.

Podobne primere opažam tudi tu na ST. Nekdo predlaga avto, ki je dejansko dober deal in je res nekaj od njega, drugi pa prec: a dej dej dej raj Getza, pa podobna jajca sugestirajo. Take ljudi prav moraš zasovražit, ker bognedaj da bi jih poslušal. Dream killerji dobesedno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri karavan do 13k€

Oddelek: Na cesti
205633 (4940) emmentaler
»

Avto za pol leta - do 1500 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8516641 (13535) jalovec09
»

začetni avto

Oddelek: Na cesti
283694 (2788) GrimReaper
»

Kateri avto do 2500€ (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
46685963 (70106) AapocalypseE
»

Nakup rabljenega vozila (cca. 6000 EUR)

Oddelek: Na cesti
173397 (2614) Kasali

Več podobnih tem