» »

Marihuana - moja izkusnja

Marihuana - moja izkusnja

majster123 ::

Pred parimi dnevi sem spil par piv, nato sva se s frendom odlocila, da pokadima en joint. Ker zakaj pa ne.
Vse lepo pa prav, pocutil sem se OK, nato pa: boom. Ko bi odrezal, bil sem v oblakih. Najprej sem mislil ok, sem ze v zivljenju tam pa tam skadil kak joint, bo ze. Sedim za mizo, cisto tiho seveda, opazujem okolico, zadet ko mina.
Kar naenkrat pa se hujse, grem bruhat. Ok.
Pridem nazaj, se mal posedimo in sva s kolegom sla domov.
Fak, pocutil sem se ko da sem 3 ure hpsil domov, se enkrat bruhal. Smotilo se mi je na hard, ampak sem se drzal.
Kaj hocem povedati, totalno bad trip.
Ni to za vsakega, tudi zame ne.
Raje spijem par piv in grem domov. Sola za drugic.:)
Je imel kdo od vas ze kdaj kaj podobnega?
Lp.
  • zaklenil: bluefish ()

majster123 ::

Hodil*

P.s.
3 dni po tem, se vedno mal cuden feeling, slabse spanje, cudne sanje. Jaz se sam distanciram od tega.:)

Zgodovina sprememb…

Bellator ::

Moral bi kaditi ne da bi pil alkohol, razen če si tak pijanček, da ne gre brez piva. Tako si pa imel bad trip od kombinacije dveh drog, ki skupaj udarita precej močneje kot vsaka posamično.

majster123 ::

Ja, to drzi.
Kaki pijancek, lol :)
Sedaj ko je poletje, ga spijemo malo vec. Dopusti, itd. Drugace sem pa sportnik.

harvey ::

Tega bo sedaj čedalje več, sporočilo referendumov recimo, prav tako uporaba te substance v kombinaciji z vožnjo. Tako da nič novega.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

IL_DIAVOLO ::

Sportnik, ko ni zadet ali pijan.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

majster123 ::

Aaa. Namigujes, da sem to delal v kombinaciji z voznjo? Daj prosim, drzmo se teme pogovora, ne zdaj zait v druge teme. Ne mesat zdaj tukaj:)

No se sreca da si ti tako popoln:)
Kaj pa delas v zivljenju?:)

Zgodovina sprememb…

Bellator ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sportnik, ko ni zadet ali pijan.



majster123 ::

A to slucajno frustracije dajete iz sebe al kako? :) :D

holabaluza ::

@majster123 welcome to the internet :-)

Ah, prve izkusnje s troli
, kjut

Zgodovina sprememb…

streki ::

Hehe,bi rekel začetniška napaka.:D
Najprej pokadiš enega,potem pa piješ.To ti daje več manevrskega prostora do totalke.....:D

kingsix ::

.... ok... In? What's the point?

OutOfTheBox ::

Pred parimi dnevi sem spil par piv, nato sva se s frendom odlocila, da pokadima en joint.


Oh oh.

Ker zakaj pa ne.


1. Ker si mel par piv v riti in mešat droge med sabo je velik no-go.
2. Ker si kadil prvič in ne veš kakšen efekt bo droga imela na tvoje kognitivne in fizične sposobnosti



Skratka, butasta ideja.

Zgodovina sprememb…

streki ::

kingsix je izjavil:

.... ok... In? What's the point?

Think boy think ;)

Sheteentz ::

Epski dvoboj Štefke Kučan in tiste Janšanove dohtarce se je v bil bil njegoven rešnjem telesu. Diametralni odnosi do komunistične partije so ga potegnili v vrtinec čustev in spominov na prodajo orožja v devetdesetih. Kmalu se je znašel v Depali vasi, od vsega hudega je želodec rekel: "Dovolj!", se na dušek izpraznil, tako kot Čak Noris eksa iz pipe, smotilo se mu je na hard, ampak se je držal.

Zgodbe, ki jih piše življenje športnikov.

majster123, ne se preveč sekirat glede vseh teh luzerjev, ki ti smetijo po temi. Kompenzirajo manjek materine ljubezni v zgodnjem otroštvu.

Meiniken2 ::

Zelo odgovorno. Super vzor boš za mladino, ni kaj!

David83 ::

Tu je več faktorjev.

1. če ne kadiš nimaš tolerance.
2. odvisno kako vrsto trave je imel ta kolega(sativa ali indika) in seveda kateri strain.
3. nikoli ne smeš mešat pijače in trave, edino če bi rad imel blackout.

4. naslednjič probaj samo travo in imej kaj sladkega na strani, za takrat ko ti pade cuker:)) Boš videl dosti bolje kot alkohol in še drug dan nisi nič zjeban

Bubimir ::

majster123 je izjavil:

Pred parimi dnevi sem spil par piv, nato sva se s frendom odlocila, da pokadima en joint. Ker zakaj pa ne.
Vse lepo pa prav, pocutil sem se OK, nato pa: boom. Ko bi odrezal, bil sem v oblakih. Najprej sem mislil ok, sem ze v zivljenju tam pa tam skadil kak joint, bo ze. Sedim za mizo, cisto tiho seveda, opazujem okolico, zadet ko mina.
Kar naenkrat pa se hujse, grem bruhat. Ok.
Pridem nazaj, se mal posedimo in sva s kolegom sla domov.
Fak, pocutil sem se ko da sem 3 ure hpsil domov, se enkrat bruhal. Smotilo se mi je na hard, ampak sem se drzal.
Kaj hocem povedati, totalno bad trip.
Ni to za vsakega, tudi zame ne.
Raje spijem par piv in grem domov. Sola za drugic.:)
Je imel kdo od vas ze kdaj kaj podobnega?
Lp.


Raje se izogibaj alkoholu in travi, si roben primer. Boh ne daj žganih pijač piti, ker boš spil sam nekaj litrov vodke in umrl ali končal na pumpanju.

Obstajal je lep pregovor: "nije žvaka za seljaka". Nevaren si samemu sebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bubimir ()

OutOfTheBox ::

naslednjič


Samo če je starejši od 25.

c3p0 ::

Kot začetnik junkie, ne kombiniraj več drog. Zadetki, ki jih poznam sicer v veliki večini kombinirajo oboje, a to so izkušeni "mački".

floyd1 ::

OP, tudi če bi spil kako pivo preveč in potem, nevajen cigaret, skadil še (navaden) čik, bi lahko bruhal in se slabo počutil. Trava tu ni bila kaj dosti kriva.

c3p0 ::

Lahko, da je kolega, če je kadilec, zmešal tobak in travco. V tem primeru mu je tobak povzročil slabost, nikotin na nevajene zelo slabo deluje. Vprašaj starše kako so kozlali, ko so začeli kadit.

Gambino ::

Kolega v srednji šoli (od tega je že davno) pojedel celo vrečko kukijev, je bil trd ko kamen, prišli rešilci, pranje želodca pa še kaj verjetno, pa policija. V glavnem zanimiva izkušnja za nekatere seveda :)

fonzi ::

Gambino je izjavil:

Kolega v srednji šoli (od tega je že davno) pojedel celo vrečko kukijev, je bil trd ko kamen, prišli rešilci, pranje želodca pa še kaj verjetno, pa policija. V glavnem zanimiva izkušnja za nekatere seveda :)


Čakaj, to je pa druga zgodba, oralno se lahko trave fejst nadoziraš, sicer smo cookije delali manjkrat (preveč dela :D), smo pa dostikrat, iz ostankov pridelka (listje, štible) skuhali bang. Se ne spomnim, da bi ga kdaj celega spili, vedno je bil narejen, popit po deci, nato pa se je skisal v hladilniku, ker se ga nihče več ni hotel dotakniti. Sicer smo bili zadeti kot prasci, vključno z lažjimi halucinacijami, samo dokler ti je jasno, da ti ne more biti nič in je zadeva samo začasna (in se seveda znaš scoolirati), je stvar nenevarna.

Mediana smrtne doze konoplje je 600-1200 mg/kg, za primerjavo, pri kofeinu rabiš 192 mg/kg, pri nikotinu 60 mg/kg, pri ASPIRINU 200 mg/kg. Tako, da se ni za sekirat, pač jebat ga, imaš v kurcu večer, malo ti preveč dogaja, zjutraj imaš "mačka", to je pa to. Skratka ni potrebe po psihiranju.

Sčasoma smo postali bolj pametni in naredili iz ostankov raje tinkturo, je bilo lažje dozirati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fonzi ()

fonzi ::

Mimogrede, ga ni junaka, ki bi mu uspelo požreti ali vdihniti dovolj konoplje, da bi umrl.

Zagrabi pa ljudi panika, če jim ni jasno, da so se pač zadeli in so zadeti.

Obožujem pa tole zgodbo, se še danes režim... si kar v živo predstavljam zabite štajerske kmete, ki so zagledali zastonj piškote in se začeli basati z njimi in jih požrli kolikor jih je bilo (sem videl na celjskem sejmu, kako krožijo okrog ena in istega štanta, ker so imeli tam zastonj prigrizke), ker so zastonj: https://old.delo.si/novice/kronika/poje...

Pa verjetno so bili že od prej nažgani z alkoholom. Pač, kot je zgoraj nekdo rekel, "nije žvaka za seljaka".

Skratka, ni se pretirano za sekirat, pač ne se ga prej nažgati z alkoholom, ker eden drugega potencirata in ni treba vlečt kot "raufnk", naredi dim ali dva pa počakaj kakšno uro, ali ti bo sploh kaj dogajalo, začetnike dostikrat sploh ne prime, ker iščejo občutek alkohola, pa ga ne najdejo. Ker je občutek čisto drugačen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fonzi ()

fonzi ::

Pa, če se le da, se izogibajte raznim skunkom, ne butne vsaka vrsta enako, sativa vas bo podrla na kavč, indica ima veliko bolj dobrodejne učinke (smeh recimo).

Seveda je v 90ih prišel v sloveniastan skunk in ker se je seveda popularno bahati pred kolegi kdo ima večjega ali kdo lahko dobi močnejšo konopljo, je praktično zavladal in je bilo indico dejansko že težko dobiti.

Indica je kar se mene tiče mnogo bolj prijetna, pa ne podre te na kavč, kjer kot bebec buljiš v TV med praznjenjem hladilnika. Purple haze recimo gladko priporočam, je pa res, da lahko pozabiš nanj, dokler ne gojiš sam.

Zaradi butaste zakonodaje, si prisiljen požreti razne albanske skunke itd., tako, da konoplje že vsaj 15 let ne kupujem več. Ker hočem vedeti kaj kadim, jo je pa en grmič čez glavo dovolj za vse potrebe, seveda, če nisi pothead, ki se ga mora pa čisto vsak teden zadeti.

In nova zakonodaja, zaradi katere psihirajo fašisti, je nepomembna. Gojili smo jo v omarah (pa takrat ni bilo tako preprosto najti žarnic za gojenje rastlin), koruzah, gozdovih, jasah, na strehi kozolca,... skratka dokler ne narediš celega nasada jo za šalo vzgojiš kjerkoli in tudi raste kjerkoli.

Zdaj, ko imam hišo in vrt, se čudim kako zajebano je dobiti ven lep paradajz, konopljino seme pa vržeš čez ramo in bo zraslo.

Tudi kadili smo, za foro, pred stavbo kriminalistične policije, pa ni nihče dojel.

Skratka, če vam je konoplja v interesu, si jo lepo posadite, fašiste pa pustite, da naj še naprej sanjajo o svojem alkoholu. Ne rabite ne njih, ne zakonodaje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fonzi ()

fonzi ::

Še en majhen detajl, kajenje jointa je seveda družabno opravilo, ampak, če vas kdaj zalotijo kriminalisti, ki nimajo nič bolj pametnega za početi, se s klapo že vnaprej zmenite, da pri tistem, ki ga dobijo z jointom, od tistega je (mu boste že pomagali plačati tisti drobiž od kazni), ostali niso kadili in je kadil sam. Pa seveda, kdorkoli ima vrečko, naj jo proba odvržti, ostali pa naj zabavajo smrkce z pretiranim kriljenjem rok, glasnim govorjenjem (ne pretiravajte) itd. Kolegu so dobili kakšen gram, dali na havbo avtomobila, pa je vsakdo iz klape, ko je le bila prilika, pograbil malo iz kupčka in vrgel stran. Na koncu so ostale samo drobtinice... je bilo smrkcu čisto jasno kaj se je zgodilo, ni pa mogel narediti ničesar.

Ko si enkrat zmenjen v družbi (če smo imeli več kot en, že zvit, joint sabo, se je presežke skrilo na lokaciji "zločina" in se jin pobralo po "aktu"), nimajo smrkci za burek, seveda bojo grozili, se šli good-cop, bad-cop, ampak zadeva nima pomena. Samo nikoli ne priznajte, da ste si podajali, kdor je imel joint v roki, ko so vas dobili, je kadil sam.

V Sloveniji se namreč ločuje med posedovanjem (prekršek) in omogočanjem uživanja (kaznivo dejanje). Skratka ne dati smrkcem možnosti, da vam obesijo kaznivo dejanje, saj kazen ne bo nič kaj večja, vas znajo pa drkati po sodišču, dobili boste pogojno eno leto, čez čas boste morali težiti policiji, da izbriše vas dosje (bi ga morali sami, pa ga ne),... skratka nepotrebne neumnosti.

Ko pa boste mojih let, si ga boste privoščili doma na terasi, tačas, ko boste pekli čevapčiče. In se vam lahko gladko jebe za smrkce, ki brez naloga za preiskavo ne morejo niti blizu (seveda jih ne vabite na čevape).

Ostale droge pa pustite pri miru. Vključno z alkoholom, tobak pa lahko minimalizirate, tako, da zvijete majhen joint (naročite v tujini blunte, razvijete cigaro nad paro in zvijete iz lista namesto rizle ,...). Pač naredi vsakdo manjši dim, zadelo bo vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fonzi ()

Jebomir ::

fonzi je izjavil:


Obožujem pa tole zgodbo, se še danes režim... si kar v živo predstavljam zabite štajerske kmete, ki so zagledali zastonj piškote in se začeli basati z njimi in jih požrli kolikor jih je bilo

Eno razsvetlenje za tebe, večina "nabasanih s keksi" je bilo iz ljubljanskega območja.
Dejstva preveri

hamez66 ::

Ti si zamešal indico in sativo. Haze so sative. Sative so visoke in naj ne bi pribile na kavč, ampak na veselje. Ampak te lahko različno zadanejo ista sorta iz različnih semen. To glede indic in sativ so bolj zgodbice za otroke, ker so tako ali tako večinoma miksane med sabo, po možnosti z dodatkom ruderalis, da prej zraste. Sative so višje, rastejo dlje, in ja, če bi imel izbiro, bi raje izbral sativo kot indico, samo razlike niso take, kot se jih opeva.

Skunk je pa spet samo street name pri nas "za ta močno" ali "za uno pod lampo". Originalni skunk je spet hibrid med sativo in indico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

majster123 ::

Lejte, ni neke panike, sej sem star 30, sem dosti alkohola prepil, dosti prežural. Tudi marihuano sem že kadil, ampak je že nekaj let od tega. :D Poletje je, pa sem si dal malo duška. Drugače pa je bila neumnost ja xD

Pa kadilec sem tudi, že 12 let.

Sam pač, do včeraj nisem bil "tapravi" :D

Zgodovina sprememb…

fur80 ::

majster123 je izjavil:

Lejte, ni neke panike, sej sem star 30, sem dosti alkohola prepil, dosti prežural. Tudi marihuano sem že kadil, ampak je že nekaj let od tega. :D Poletje je, pa sem si dal malo duška. Drugače pa je bila neumnost ja xD

Pa kadilec sem tudi, že 12 let.

Sam pač, do včeraj nisem bil "tapravi" :D


Kot so ti rekli fantje, začetniška napaka, ki s(m)o jo doživeli že skoraj vsi! :D Najprej alkohol potem pa travo čez prenesejo samo največji borci! :D

majster123 ::

se strinjam :D nikol več xD

chuck ::

Moja prva izkušnja ful pozno je bila, da nisem nič čutil prvi dve uri, vsaj zdelo se mi je, da ni bilo efekta. Kasneje pa tko utripanje v možganih, čist malo.
Punca pa vzela 3x manj in je dobila panično-histerični napad.

feryz ::

Ta tema me spomni na mojo prigodo s tem oz. podobnim, desetletja nazaj.
Smo šli na maturanca v Španjolsko. Tam smo bili, itak, 8 dni skupaj trdi, ampak vmes se je toliko razkadila megla, da smo sklenili, da se zakadimo nazaj.
Greva torej s kolegom u grad, da kupiva malo trave. Ni to tako enostavno, v drugi državi, kot se sliši. Po vseh hard rock caffejih sva iskala, vprašala vsakogar, ki je imel kavbojke, kavbojski suknjič dolgo čupo in čim večjo brado. Đabe.
Potem nama je nekdo vendar dal kontakt, popolno nasprotje naše scene. Naletela sva na enega šminkerčka, spolirane kratke lase, obrit povsod, verjetno tudi po jajcih, fensi oblačilca in čeveljčki, kot iz Revije Bravo, ki smo jo takrat čitali.
Poveva da bi rada kupila malo trave, tip čukasto gleda. Kakšne trave, tukaj se s hašišem ukvarjamo!? Ok, pa daj hašiš, bmk.
Privleče ven eno tanko čokolado, midva plačava in greva. Kupiva še rizle, tobak in ostaneva brez idej, kaj s tem storiti. Pred hotelom je ležal en slovenski zapohanec, vprašava ga, če ve, kako se stvarem streže. On pravi da ja, gremo v sobo in tip začne to coprati. Čokolada je razmočena, zato odlomi kos in ga začne segrevati. In res, zadeva se strdi, on to vse skupaj zmelje v prah in posuje po tobaku.
Zvijemo in v treh to popušimo. Čakamo, čakamo, po pol ure nič efekta.
Ok, jovo na novo, tokrat potrojimo količino prahu v čiku.
Pokadimo in spet čakamo. Takoj nič, čez pol ure nič, jebi ga, Španjolac nas je nategnil. Gremo rajši na pir.

In potem ... potem vse temno je bilo. Da smo prišli iz hotela na ulico smo še vedeli, potem se je film ustavil. Ostali so nam povedali, da smo noreli po celem mestu, v oštarijah razbijali kozarce in inventar, plavali po suhem kanalu, kjer drugače reka teče, takrat jo jasno ni bilo. Potem smo se zaradi pizdarij skregali še s policaji in ko so jim ostali obljubili, da nas bodo spravili na varno, so nas spustili. Na koncu, ko so nas odvlekli nazaj do hotela, smo hoteli še skakati v bazen. S terase hotela, 8 nadstropij više. Uspešno so nam tudi to preprečili, drugače bi se spremenili v palačinke. Potem so nas zastražili v sobi in nas je končno za par ur pobralo. Drugače je bilo adrenalina do nebes.

Skratka, prve izkušnje so nepozabne, včasih tudi, hmmm, čudne, z nepredvidenimi posledicami.
Tisto čokolado smo kasneje doma dokrajčili, seveda malo prevideneje in je bilo prav fajn.
Saj fajn je bilo tudi v Španiji, ampak brez pomoči drugih, bi hudičevo klavrno končali.

OutOfTheBox ::

Sem slišal že podobne zgodbe, ki pa so se končale tragično. Kaj vam je konzumirat nekaj kar ne poznate v velikih količinah.

Sicer pa en kolega ki še kadil trave mi je pravil podobno zgodbo (ko so iskali ganjo za se ga usekat), pa je en izkoristil priložnost in jim koprivo prodal ;((

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Legalizacija marihuane 2016 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
904150051 (62874) gushto
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31680342 (71580) Okapi
»

Dekriminalizacija marihuane za rekreativno uporabo v USA(col, was) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13426115 (22824) jype
»

Razlogi proti legalizaciji ganje ? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
37236018 (26198) tomi66
»

Heroin vs. mariuhana (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6520576 (18578) poweroff

Več podobnih tem