» »

Obnovitev podatkov s pokvarjenega DVD-ja

Obnovitev podatkov s pokvarjenega DVD-ja

Malcolm_Y ::

Mogoče pozna kdo brezplačno in delujoče orodje za obnovitev podatkov z DVD-ja, ki ga računalnik ne more prebrati?

Uporabil sem IsoBuster, in ta je dejansko našel fajl, ki ga želim obnoviti, ampak seveda brezplačna verzija ti ga samo pokaže, če ga želiš dejansko obnoviti, pa je treba izdelek kupiti.

Je kak program, ki tudi dejansko obnovi fajl brezplačno?

SasoS ::

Če ti ga pokaže še ne pomeni da bo fajl tudi prebral. Ampak če ti je pomemben potem lahko tudi probaš kupit program...
Drugače pa jaz sem imel najboljše izkušnje da sem menjal enote. Zanimivo da recimo neka enota nekaj ni prebrala, druga pa isti fajl brez težav. Nazadnje sem uspel prebrati nekaj fajlov ki mi jih je še mnajkalo z bluray burnerjem, čeprav 10 let prej ni delalo z nobeno dvd enoto...

Machete ::

Moj PC Bluray bere pokvarjene diske kar dobro. Lahko mi v ZS napišeš iz kje si približno, ali mi pošlješ po pošti, da provam, če ne gre za privatno ali kako drugače občutljive vsebine, ki jih ne želiš delit..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

toro69 ::

Včasih sem počel s CloneCD (ovca), je bil zmožen edini čez pokvarjene sektorje it, brez da bi prekinil ob prvi napaki. Potem pa *.iso datoteko odpreš in pobereš kar je vidnega.

Malcolm_Y ::

Machete, hvala za ponudbo, a ni take sile. Vmes mi je uspelo iz vob fajlov nek iso ustvarit, ki ga VLC predvaja, tako da je šlo.