» »

Optimalne nastavitve za eDonkey

Optimalne nastavitve za eDonkey

1
2
»

Fury ::

Mene pa zanima zakaj mi skos doda kr ene serverje z 0 userji v server listo sam od sebe ceprov mam samo npr. 2 not?

TylerDurden ::

Eni Iso filmi so v bistvu MPEG2 SVCD zakodirani, tako da jih lahko gledate samo z softwerskim predvajalnikom ala powerDvd, vse ostalo vam ga ne bo hotlo odpret PRimeri takih releasov za edonkey na sharereactorju so bili spiderman in npr. star wars II. Najlažje jih pogleda, da mountaš iso image kot nov disk (cd daemon) nato pa gledaš z powerDVDjem kot da imaš notri SVCD.
Let\'s make some soap ...

Mr.B ::

Za ADSL so te hitrosti relativni normalne. Ne pričakuj kaj daljših špic z višjimi prenosi.

Drugo so problemi ki jih imam kake tri do štiri tedne. Vse to kar ste našteli je delalo recimo pred kakim mesecem BP. Sedaj pa so edini faili ki delajo s končnico AVI.Enostavno mi z edonkyem ni uspelo potegniti dolj nobenega drugega faila s končnico ki bi delala.

Za ISO znam jest to vse , Tudi če ga zapečem pa potem dam v predvajalnik (SVCD) , ali pod PowerDVD-jem ne dela , v službi sem preveril z enim programom če je dat oz. mpg file uredu in mi javi da ni , ter da ga ne more popraviti ???
Reinštalacja Edonkeya ne pomaga.

Mogoče imam jaz težave zaradi hudega linka , ker lahko med vikendi potegnem dol več kot 10 GB , ter tako imam opravka z večjo količino failov , ampak a ima kdo še take težave.
Dejte kakšen kratek software iz share reactorja dol potegnit in testerati ?
THx
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422491 (5775) Freakylion
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559475 (7945) Eru
»

Pomoc pri eDonkeyu 2000 PLS

Oddelek: Pomoč in nasveti
331537 (924) bodom
»

eDonkey na 128 kps - anketica

Oddelek: Omrežja in internet
111177 (847) cybermedo
»

edonkey speed

Oddelek: Omrežja in internet
191804 (1294) globoko grlo

Več podobnih tem