» »

Avtomobil za višjega voznika

Avtomobil za višjega voznika

1
2
»

Webmojster ::

Probaj Suzuki Vitara .. fajn pregled na cesto, imam še 10 cm nad glavo placa (pri 190cm) in za 25K že dobiš novega :)

cordoba ::

Jst imam tudi 2 metra, sem iskal karavana do 20k. Vzel sem ford focus 2020, vignale oprema, 2.0 dizel, 150 km. Avto je top, imam tudi panoramo in imam ful prostora za glavo.Od opreme ima vse, sem ful gadget guy.Npr , polnjenje telefona, kamero, adaptive luči... Edino kar sem hotel je ročni menjalnik. Gledal sem tudi octavio, pa jih je preveč na cesti:)

m0LN4r ::

WizzardOfOZ je izjavil:

k so mel japonci že serijsko elektro ogledala so golfi mel samo levega, desnega pa za doplačilo.
pa 15 let kasneje so dobil elektronki pomik stekel.

To bos pa moral konkretno podkrepiti z modelom, letom izdelave in ceno.
Da vidimo, kaj je bilo se polek elektro ogledala za denar, da ni bla to kosilnica z kabino slucajno.

sirinsko vec prostora za noge.

Kaj je to? Oz. za kak turski sed?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

starfotr ::

Japonski avti so imeli več muzike za denar. Vedno (še danes) je več opreme vs. nemški avti.

m0LN4r ::

Mozno ne vem, ne bom se spuscal v detajle, o kateri muziki je govora, ampak avto ni sestavljen samo iz muzike.
Kaj konkretno mislis? Lahko nastejes nekaj te muzike? Kdaj so japonci v low class ponudli digital cockpit oz. se vedno nevem kaj mislis.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

starfotr ::

Že včasih so dobil pri vstopnem modelu npr. električni pomik stekel. Tudi zadaj.

Pri nemcih je bilo pa doplačilo za spredaj in še za zadaj. Itd itd.

m0LN4r ::

Corolla 2009

Golf VI 2009
 null

null



Features wie adaptiver Tempomat, Parklenkassistent, hochauflösende Rückfahrkamera, adaptive Fahrwerksregelung DCC, Reifendruckkontrollsystem, Bi-Xenonscheinwerfer mit dynamischem Kurvenlicht und Rückleuchten mit LED-Leuchteinheiten.

starfotr je izjavil:

Že včasih so dobil pri vstopnem modelu npr. električni pomik stekel. Tudi zadaj.

Pri nemcih je bilo pa doplačilo za spredaj in še za zadaj. Itd itd.

Nic ni blo doplacilo, razen ce si ti vedno gledal comfortline namesto hihline ali pa kaksne akcijske konfiguracije. Sam si si kriv.
2009 si dobil prinas R-Line z taksno opremo, katere corolla se sploh ni imela, 20.000€
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

WizzardOfOZ ::

Kripto mesi je izjavil:

Ko je golf zacel rjaveti so japonci ze 10 let prej zgnili od rje. Nabijas neko zgodovino, medtem se je pa ze vse spremenilo.


Danes je pa obratno. Japonci ne rjavijo več, nemci pa.

m0LN4r je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

k so mel japonci že serijsko elektro ogledala so golfi mel samo levega, desnega pa za doplačilo.
pa 15 let kasneje so dobil elektronki pomik stekel.

To bos pa moral konkretno podkrepiti z modelom, letom izdelave in ceno.
Da vidimo, kaj je bilo se polek elektro ogledala za denar, da ni bla to kosilnica z kabino slucajno.

Subaru leone letnik 1985 je imel elektro šipe, elektro ogledala, 4x4 pogon in nastavljiv volan. Golf je tisti čas imel levo ogledalo, volan in 4 kolesa.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Kawhi ::

Lol, se ti vidi da živiš 30let za cajtom...

WizzardOfOZ ::

Zakaj? Vprašal je kater model, pa sem mu ga dal.

Sej danes je podobno s korejci, ko prehitevajo zeljarje po desni, japonci so itak že leta naprej, tako da jih kupusarji niti več ujet ne morejo. Lahko samo še tekmujejo s korejci. Pa ne bodo dolgo. So prepožrešni in preveliki kreteni in bodo popušili.

Razumem pa vašo hlapčevsko mentaliteto. Morte pač imet psa pa avto nemška, ker so vam gospodarji vcepili to kretensko miselnost.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Kawhi ::

Kreten si kar sam, kot sem rekel, sam sem v zadnjih 15 letih imel 1 korejca, 2 japonca in 2 nemca. Vse novo nabavljeno. Daleč najboljša nemca. Ti pa že 30 let voziš samo ko smet grdega subaruja, nakladaš pa za pet...ubošček

WizzardOfOZ ::

Vidim, da te boli, ko ti pljuvam po gospodarju.
Korejc in japonca so bili zelo verjetno nizkocenovniki za časa študenta, ko so vsaj delali, ker nemc ne dela toliko časa. Ko si pa delat začel, si pa nemca kupil, pol pa primerjaš nemška jajca s poceni japonci, da lahko rečeš, da so boljši.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

bemfa ::

Moj je daljši od vašega.

WizzardOfOZ ::

Ne gre za to kdo ima daljšega, gre za to, da so nemci že dolgo časa nazaj nehal delat kvalitetne avtomobile za rajo, samo hlapci pa še vedno kupujejo ta pokvarljiva jajca, ker nočejo videt resnice.
Visoka kvaliteta je ostala samo v prestižnih modelih, ki jih pa raja ne kupuje.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Kawhi ::

O revček mali, delam že kar dlje. Pa prvi novi je bil nemc, nato honda, nissan, pol so me nafukal s Hyundai karjolo, zdaj je pa spet nemc. Pa nič ne boli, le mali kretenkoti, ki so zaljubljeni v znamko in pluvajo vse druge, pa dejansko nimajo blage veze, ker nikoli niso nič drugega probali, so mi smešni. Lisica in kislo grozdje. Mal se enkrat zakreditiraj če ne gre drugače in si kupi proper avto. Boš presenečen ugotovil kako so te rižotkoti 30 let zajebavali.

Retrospektivno Honda je bla fajn, Nissan ok, Hyundai drek, vw in audi pa od vseh naštetih boljša. Ti pa pssst dokler ne probaš kaj drugega kot grdote od Subaruja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kawhi ()

WizzardOfOZ ::

Smešno. Zakaj bi stran metal denar za nov avto, ko pa mi 10 let star ravno tako služi za vožnjo od točke A do točke B. Samo tega hlapci ne morete dojeti. Vi kar kupujte nove. En jih more.

Ti si vozil nissana. Poceni jajca zelo verjetno. Si kdaj videl nissan maximo? Tisto primerjaj s takratnim audijem. Povozi audija v vsem.

Pa ne naprezaj se preveč, šraufal sem ogromno nemcev, pa japoncev tudi. Subaru je po zanesljivosti premija za večino japoncev in nemcev. Po robustnosti in vzdržljivosti. Verjamem, da se še noben ni kupil zaradi lepote.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Kawhi ::

Revček...lisica in kislo grozdje, subaru je najboljši, lol

WizzardOfOZ ::

Je bil, je in bo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Kawhi ::

Maxima povozi audija ;))). Spet 30 let nazaj. Heh, smeško revček. Imel sem Primero. Bila je ok. Sam primerjam današnje avte. Kakorkoli obrneš je danes a6 boljši od kateregakoli Nissana, Honde, Korejca na našem trgu. Meni je bistveno boljši tudi od lexusov, kjer me design prav odbija. O Subarujih pa sploh ne bi ;) ojoj grdota..

IL_DIAVOLO ::

Vizualno ze, ko pa gres gledati kaksne probleme imajo lastniki teh polizdelkov...ojoj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Meizu ::

i33a je izjavil:

Pozdravljeni,
sem pred nakupom novega(ali par let rabljenega avta). Ker pa sem višje postave (malo pod 2m) je zame mnogo avtov zelo neudobnih ali pa imam zelo slab pogled ven (sploh recimo na semaforje itd.).
Preden grem na random testne vožnje me zanima, če priporočate kak avto, ki je dobro prilagojen tudi višjim voznikom? (Idealno tudi z nekaj prostora v pritljažniku). Budget je cca 20-25k (za do 5 let stare avte).

Najlepša hvala za vsak nasvet


Imam 198cm in Polota GTI 2019 letnik - sedim kot grof in vidim ven normalno. Enako prej z Opel Astro 2013. Pa prej s KIA Ceed. Večina avtomobilov danes komot shendla 2 metraše.

WizzardOfOZ ::

Kawhi je izjavil:

Maxima povozi audija ;))). Spet 30 let nazaj. Heh, smeško revček. Imel sem Primero. Bila je ok. Sam primerjam današnje avte. Kakorkoli obrneš je danes a6 boljši od kateregakoli Nissana, Honde, Korejca na našem trgu. Meni je bistveno boljši tudi od lexusov, kjer me design prav odbija. O Subarujih pa sploh ne bi ;) ojoj grdota..


Pa smo prišli do bistva. Tebi je boljši od lexsusov. A psa maš tut nemškega?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

matobeli ::

Mešanca med rotweilerjem in nemškjm ovčarjem :))

Sej je ista zgodba, zgleda bolj pes kot nek japonski pes, sam gvera pa ravno ne.

Common Health Issues
Allergies Yes No
Blindness Yes No
Bloat Yes Yes
Cancer Yes No
Cataracts Yes No
Cherry Eye Yes No
Chronic Diarrhea Yes No
Cruciate Ligament Rupt Yes No
Cushing's Syndrome Yes No
Degenerative Myelopathy Yes No
Demodectic Mange Yes No
Diabetes Yes No
Digestive Problems Yes No
Elbow Dysplasia Yes No
Epilepsy Yes No
Exocrine Pancreatic Ins Yes No
Heart Disease Yes No
Hemophilia A Yes No
Hemophilia B Yes No
Hip Dysplasia Yes No
Hypertrophic Osteodyst Yes No
Lens Luxation Yes No
Lupus Yes No
Megaesophagus Yes No
Myasthenia Gravis Yes No
Nail Bed Disease Yes No
Osteochondrosis Yes No
Pannus Yes No
Panosteitis Yes No
Paralysis Yes No
Perianal Fistula Yes No
Progressive Retinal Yes No
Retinal Dysplasia Yes No
Seborrhea Yes No
Vitiligo Yes No
Von Willebrand's Disea Yes No
Wobbler's Syndrome Yes No

German Shephard vs Tosa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Kawhi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Kawhi je izjavil:

Maxima povozi audija ;))). Spet 30 let nazaj. Heh, smeško revček. Imel sem Primero. Bila je ok. Sam primerjam današnje avte. Kakorkoli obrneš je danes a6 boljši od kateregakoli Nissana, Honde, Korejca na našem trgu. Meni je bistveno boljši tudi od lexusov, kjer me design prav odbija. O Subarujih pa sploh ne bi ;) ojoj grdota..


Pa smo prišli do bistva. Tebi je boljši od lexsusov. A psa maš tut nemškega?


Spet se revček, ki vse življenje vozi vsaj 10 let stare rižkote, oglaša. Pssst fante, dokler ne probaš kaj drugega.

matobeli ::

Ja, dokler ne dobiš z bičem po hrbtu ne veš kaj zamujaš...

Kawhi ::

Haha, še en revček. Dobr za tebe sem od prej vedel da nisi preveč brihten;).

matobeli ::

Đizs no, prerekamo se ker avto je bolši pa lepši (=vsi so cca isti klump), ni treba bit čist zatežen glede tega...

Kawhi ::

Se sploh ne prerekamo o tem, ampak govorimo o tem kdo je fanboy. Samo zaradi tega sem se oglasil, ker zaljubljeni v japonske avtomobile obtožujete tiste, ki vozijo nemške za fanboye. Je pa ravno obratno, sam sem vozil kar nekaj različnih. V študentskih časih tudi fiata, naslednji bo pa Tesla ali pa Volvo/Polestar. Vidva pa vseskozi le japonce in le japonci za vaju kaj veljajo, kar je milo rečeno smešno.

NuMaN ::

matobeli je izjavil:

Đizs no, prerekamo se ker avto je bolši pa lepši (=vsi so cca isti klump), ni treba bit čist zatežen glede tega...


Ne vozim avtomobila, ampak maska na novem BMW. Kot ženska, ki je pretiravala pri botoksu pri ustnicah.

matobeli ::

Kawhi je izjavil:

Vidva pa vseskozi le japonce in le japonci za vaju kaj veljajo,


Nemorš se kurčit pa obenem napisat da tvoj avto sploh ni najboljši.

Če nisi za šank debate pač ne sodeluj...

WizzardOfOZ ::

Kawhi je izjavil:

Se sploh ne prerekamo o tem, ampak govorimo o tem kdo je fanboy. Samo zaradi tega sem se oglasil, ker zaljubljeni v japonske avtomobile obtožujete tiste, ki vozijo nemške za fanboye. Je pa ravno obratno, sam sem vozil kar nekaj različnih. V študentskih časih tudi fiata, naslednji bo pa Tesla ali pa Volvo/Polestar. Vidva pa vseskozi le japonce in le japonci za vaju kaj veljajo, kar je milo rečeno smešno.


Ne obtožujeva. Samo ogledalo vam nastavljava. Ti in tebi podobni stalno neka jajca od octavie in golfa tlačite v vsako temo z avti. Ta dva avta sta konkretno predraga za kvaliteto, ki jo nudita.

Pa plastika, ki je zate izredno kvalitetna, v novi octavii škripa po dveh tednih lastništva in vožnje bolj, kot v 12 let stari octavii elegance (besede lastnika, ki je imel staro in si kupil novo).

Ja res je, samo japonci nekaj veljajo, ker so še najmanj izgubili na kvaliteti napram evropskim avtomobilom. Na žalost pa tudi japoncem pada kvaliteta. Redki se še trudijo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

codeMonkey ::

Kake bucke. Octavije jaz ne bom ravno zagovarajal, ker je enak jajc, kot vse kar dobis v tem rangu. Pac ni to avto za 100k. Ampak zdaj si pa zacel srat malo. Sem kupil novo 8 let nazaj, in pri 230 000 km se vedno nic ne skripa. Tudi nobenih tezav nisem imel z okvarami. Vse dela BP.

Konkurenco sem pa sprobal takrat tudi, niti ni bila prva izbora. V Civicu se se sedeti ni dalo normalno. Peugeot je hotel doplacilo za garancijo po 2. ali 3. letu (ne spomnim se tocno). Auris hibrid, ki mi je bil se najbolj vsec, je bil premali za potrebe druzine. Itd. Na koncu je bila cisto ugodna.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

8 let nazaj, torej 2015. So že imele takrat plastično ohišje vodne pumpe al imaš ti še staro kovinsko ohišje? Maš 4x4 model?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

codeMonkey ::

nimam pojma za pumpo. Imam Greenline serijo, 2wd, 1,6 tdi

IL_DIAVOLO ::

Pac strojovnjak, dokler jih dejanski lastnik brez namisljenih prijateljev ne postavi na laz.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

WizzardOfOZ ::

Namišljeni? Foter ima že od 2003 same oktavije. Vedni kupuje nove in z vsako več težav in z vsako dobi slabšo kvaliteto avta. Lahko se zamisliš ob tem.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mnenja/Predlogi: Novo vozilo do cca. 20k EUR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16327517 (18767) Superboyy
»

Slovenski avto leta 2017 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11817443 (14142) dexterboy
»

Avtomobili s trpežnim podvozjem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
27570159 (62608) krneki0001

Kateri nov avto za 20 jurjev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
23074533 (62995) dzinks63
»

Nakup novega avtomobila za 10-15 let? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7014545 (12534) Janac

Več podobnih tem