» »

Zakaj nekateri delodajalci zahtevajo vozniški izpit, ko ga ne rabiš?

Zakaj nekateri delodajalci zahtevajo vozniški izpit, ko ga ne rabiš?

1
2
3 4

Furbo ::

Glugy je izjavil:

To je dost nazadnjaško razmišljanje. Vse več mladih se odloča da ne bo imelo vozniške pa ne zato ker bi bili čudni al pa nesposobni. Res je izigravanje sistema da zahtevaš vozniško potem je pa le ta niti ni potrebna za opravljanje delovnih nalog. Če brez tega ne znajo delodajalci izločit z ustreznim intervjujem nespodobnih delavcev potem so pa tud boh pomagi teli delodajalci.

To je ustrezno izločanje, še na intervju ni treba takemu, sploh ker se matra tja priti brez avta.

Če se en odloči, da bo brez izpita, je itak čuden in neuporaben. Še bolanega sorodnika ne bo mogel peljati do zdravnika npr.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Invictus ::

Biti danes brez izpita, je skoraj enako kot če bi bil nepismen.

Skratka, tak kader je neuporaben...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

NuMaN ::

Niso vsi sposobni voziti avtomobila oziroma bi bilo preveč rizično.

Zato pa smo tu kjer smo - vsi želijo imeti opravka samo s 150% osebki, pa naj so to delavci, šefi, partnerji, namesto da bi poskušali vsakega čim bolje uporabiti.

In ja, ogromno je poklicev in tudi potrebe po delavcih, kjer vožnja avtomobila ni potrebna. Da pa je to veščina, ki je v današnjem svetu dodaten plus, tako v poklicnem kot privatnem življenju, pa se strinjamo vsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

CrniPanter ::

BorutO je izjavil:

CrniPanter je izjavil:

Šimpanz je izjavil:

Točno za to da takoj izločijo čudake. Če si star npr. 30 let in nimaš izpita je nekaj narobe s tabo ali pa so ti ga vzeli ker si pijanec. V vsakem primeru je to rdeča luč.


Tocno to, prakticno ne poznam normalnega cloveka, ki pri 30+ nima izpita za avto. Razumem ce gre za nek medicinski razlog, drugace si pa ekvivalent revezu ki je nepismen.

Hočeš reči, da je to isto kot, če te danes ni na facebooku ali twitterju, da ne obstajaš?


Ne, niti priblizno.

Mato989 ::

nejc_nejc je izjavil:

111111111111 je izjavil:

nejc_nejc je izjavil:

UKINITI JE POTREBNO PLACAN PREVOZ NA DELO.
In takih debilnih vprasanj ne bo vec, oprosti ampak tako je.

Jap, lahko če mi dajo 1500€ neto plače več. Trenutno dobim potnih stroškov 750€ in mi ne gredo v stroške. Marsikateri delodajalec ne bo mogel dobiti visokokvalificiranega kadra.

Ja, samo enkrat bo treba reči bobu bob. To je razvada iz obdobja 55 let.
Mislim, nekdo me ( pod zakonom) plača, da pridem delat k njemu, haloo.


Ja saj vedno te nekdo plača da prideš delat k njemu? Ali kaj ti misliš da je plača? To je smao drugačna postavka plače, ki je neobdavčena in zakonsko predpisana... ampak osnova teza je da te delodajalec VENDO plača da prideš k njemu delat...

Invictus je izjavil:

Biti danes brez izpita, je skoraj enako kot če bi bil nepismen.

Skratka, tak kader je neuporaben...


Ravno taka predpostavka je napačna... jaz bi raje izpit vzel 20% prebivalstva, ker niso sposobni vozit dovolj hitro... ti pa z logiko da je to enako nepismenosti.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Gregor P ::

A zdaj pa kar naenkrat ne verjamete Musku, da bomo vsak čas imeli samodejno vozeča vozila in vozniških izpitov sploh več ne bomo rabili?!? Dajte no malo gledati v prihodnost fantje in dekleta:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

GupeM ::

Invictus je izjavil:

Biti danes brez izpita, je skoraj enako kot če bi bil nepismen.

Skratka, tak kader je neuporaben...

Se ne strinjam. Pridobitev, predvsem pa ohranitev vozniškega dovoljenja bi morala biti precej težja kot je, pa bi bilo bolje na cestah in za okolje.

sci3nc3 ::

Šimpanz je izjavil:

Točno za to da takoj izločijo čudake. Če si star npr. 30 let in nimaš izpita je nekaj narobe s tabo ali pa so ti ga vzeli ker si pijanec. V vsakem primeru je to rdeča luč.


Pojdi za kak mesec delat v USA v kakšno velemesto. Presenečen boš, koliko ljudi hodi na šiht brez avta. Če ni avta pa tudi izpita ni nujno treba. Tudi v LJ lahko brez avta prideš na šiht, ampak zaradi mindseta nihče ne hodi.

Še odgovor na vprašanje OP: rečeš da izpit imaš. Saj noben ne bo šel preverjat.

Gregor P je izjavil:

A zdaj pa kar naenkrat ne verjamete Musku, da bomo vsak čas imeli samodejno vozeča vozila in vozniških izpitov sploh več ne bomo rabili?!? Dajte no malo gledati v prihodnost fantje in dekleta:D


Izpit bo še zmeraj treba, ker nekdo bo moral zaslužit. Bo se pa verjetno na izpitu preverjala računalniška pismenost ali kaj podobnega... bojo že poiskali kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sci3nc3 ()

m0LN4r ::

Niso vsi sposobni voziti avtomobila oziroma bi bilo preveč rizično.

Ce si handikepiran in ne mores je eno.
Da pa ne mores, ker si grobmotorik in pades na teoriji, potem tudi v sluzbi nebi prisel dalec.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

LeQuack ::

Zakaj ne zahtevajo izpit za npr. viličarja ali tovornjak, če je edini razlog da vejo da si sposoben?
Quack !

m0LN4r ::

Pojdi za kak mesec delat v USA v kakšno velemesto. Presenečen boš, koliko ljudi hodi na šiht brez avta.
To je posledica tega, ker so v velemestu in so revezi, ki komaj imajo za najemnino. Povej se kako imajo po 4 do 6 pasovnice nabito polne z avti, ne samo eno plat zgodbe.
Brez avta v velemestu se nekak gre, ker ti ljudje tudi ponavadi ne grejo nikamor ven iz mesta za krajsi izlet brez avta.
Medtem pa v teh malih vasicah prinas kjer nimas nicesar je ta primerjava bolj za en drek.

LeQuack je izjavil:

Zakaj ne zahtevajo izpit za npr. viličarja ali tovornjak, če je edini razlog da vejo da si sposoben?

Ce bi se slo za specifiko ala vilicar in voznik tovornjaka, avtobusa se to tudi zahteva.
Od kod si pa vzel, da je to edini razlog? Ni edini, je dodaten in to dober.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

LeQuack ::

m0LN4r je izjavil:


Ce bi se slo za specifiko ala vilicar in voznik tovornjaka, avtobusa se to tudi zahteva.
Od kod si pa vzel, da je to edini razlog? Ni edini, je dodaten in to dober.


Ampak če bi imel izpit za tovornjak bi bil še bolj zanesljiv. Tudi če dela v pisarni.
Quack !

CrniPanter ::

Eni ste tud majstri... magar si iz Ljubljane, in nimas izpita, kaj bos v soboto / nedeljo / praznike se z avtobusom na 4 ure peljal malo naokoli ker si ravno hotel do kolega / punce / k zdravniku / kamorkoli kjer ni LPP?

Bog ne daj, da zelis na izlet izven mesta, boš štopal? Šel z avtobusom v Portoroz ko da imas 15 let... bog ne daj, da bi želel v hribe, lahko upas da ima nekdo drug izpit ker drugace si spet out.

Hoces pohistvo kupit, domov pa na hrbtu peljat? Aja, pojdi s kolesom pa poglej in naroci potem dostavo, pa placaj vse skupaj.

Zdaj pa da sploh ne razmisljam, kako zanimivo to postane šele ko si nekje izven mest doma... hopa cupa na kolo in upaj da je tvoj cilj blizu in ne dezuje, zmrzuje, tolce vrocinski val ali pa na vlak pa upaj da je tvoj cilj nekje blizu postaje. Ce imas sploh ti blizu postajo. In ti urnik ustreza.

Ce nimas izpita za avto pri 30+ in nisi hendikepiran... si hendikepiran.

NuMaN ::

Čudno da pred avtomobilsko dobo ni človeštvo naredilo kolektivni samomor. /s

Pa nikamor niso mogli it. Ostali so priklenjeni na rodno vas na veke vekov. Razen ko so šli na proščenja, da so si izbrali partnerja, da so malce premešeli gene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

CrniPanter ::

Eh... poglej realno. Seveda bos prezivel ampak je pac 10x tezje, manj udobno, manj kvalitetno zivljenje. Lahko si pac seveda tudi lazes in reces - da tebi to nic ne pomeni, da to nima veze, da uzivas v tem... tudi prav.

LeQuack ::

CrniPanter je izjavil:

Eh... poglej realno. Seveda bos prezivel ampak je pac 10x tezje, manj udobno, manj kvalitetno zivljenje. Lahko si pac seveda tudi lazes in reces - da tebi to nic ne pomeni, da to nima veze, da uzivas v tem... tudi prav.


Popravek:
Ce nimas milijona evrov pri 30+ in nisi hendikepiran... si hendikepiran. Eh... poglej realno. Seveda bos prezivel ampak je pac 10x tezje, manj udobno, manj kvalitetno zivljenje. Lahko si pac seveda tudi lazes in reces - da tebi to nic ne pomeni, da to nima veze, da uzivas v tem... tudi prav.
Quack !

NuMaN ::

To ne trdim, ampak hočem povedati da stvar ni tako nujna kot se zdi.
In včasih je avto res zelo izboljšal kvaliteto življenja, danes pa dosti manj, ker ga baje mora voziti skoraj vsak, ni parkirišč, gneča, zanemarjen razvoj javnega prometa.

Kar se pa tiče delodajalcev, jih verjetno 99 procentov že v razpisu objavi, da želijo kandidata z B, če pa te to naknadno vprašajo, ne da bi tega objavili, pa je tako tako ...

BorutO ::

sci3nc3 je izjavil:

Še odgovor na vprašanje OP: rečeš da izpit imaš. Saj noben ne bo šel preverjat..

Saj imam izpit, tudi tri avte imam .. ampak ne bodo meni plačevali potne stroške po avtobusni karti, ker me sprašujejo ali imam izpit in svoje vozilo.
Po avtobusni karti me lahko plačajo samo takrat, ko me bodo vprašali kdaj mi vozijo avtobusi in kako se mi lahko zaradi voznega reda prilagodijo.

Magic1 ::

Nujno ni skoraj nič, priporočlivo danes pa marsikaj. Pametnega telefona tudi ne rabiš "nujno". Pa si kar fajn handikapiran brez. Tudi živiš lahko v luknji s parimi m2 pa normalni človek pač ne bo. Sej zato pa delamo, da si vsaj osnovne dobrine lahko privoščimo. In avto za "jurja" za družino je res en minimum. Ni potrebno bogastvo za to, še...
Magic

NuMaN ::

... dobrodošlo je parkirno mesto.
V vseh slovenskih mestih je to problem.

Mislim da smo se oddaljili od teme, OP izpostavlja nekaj drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

IL_DIAVOLO ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj ne zahtevajo izpit za npr. viličarja ali tovornjak, če je edini razlog da vejo da si sposoben?


Ker ne pricakujejo, da bos delavce vozil v službo z avtobusom, pričakujejo pa da bos lahko prihajal na delo ne glede na to ce je to ob dveh ponoci ali v nedeljo po sveti masi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

GupeM ::

CrniPanter je izjavil:

Eni ste tud majstri... magar si iz Ljubljane, in nimas izpita, kaj bos v soboto / nedeljo / praznike se z avtobusom na 4 ure peljal malo naokoli ker si ravno hotel do kolega / punce / k zdravniku / kamorkoli kjer ni LPP?

Bog ne daj, da zelis na izlet izven mesta, boš štopal? Šel z avtobusom v Portoroz ko da imas 15 let... bog ne daj, da bi želel v hribe, lahko upas da ima nekdo drug izpit ker drugace si spet out.

Hoces pohistvo kupit, domov pa na hrbtu peljat? Aja, pojdi s kolesom pa poglej in naroci potem dostavo, pa placaj vse skupaj.

Zdaj pa da sploh ne razmisljam, kako zanimivo to postane šele ko si nekje izven mest doma... hopa cupa na kolo in upaj da je tvoj cilj blizu in ne dezuje, zmrzuje, tolce vrocinski val ali pa na vlak pa upaj da je tvoj cilj nekje blizu postaje. Ce imas sploh ti blizu postajo. In ti urnik ustreza.

Ce nimas izpita za avto pri 30+ in nisi hendikepiran... si hendikepiran.

Za nedeljske izlete, dostavo pohištva, razvoz izven mesta, ali v mesto če si s podeželja je dober tudi partner/partnerka z izpitom. Celo poznam nekaj takšnih parov, kjer sicer imata oba izpit, ampak ženska nikoli ne vozi. Imata samo en avto in vse opravi partner.

BorutO ::

Pa dobro, majhen procent je tistih, kateri zahtevajo, da ob pisarniškem delu ali pa mogoče kakšnem delu v proizvodnji, trgovini in ne vem kje še vse, zahtevajo, da skočiš za firmo nekam v trgovino ali k neki stranki. Pa vseeno iščejo nekoga, ki ima izpit ali lasten prevoz na šiht. 6 let nazaj sem delal v eni proizvodnji, kjer je direktor vsakega vprašal, če ima izpit in lasten prevoz ... dobro, saj nam je plačeval po kilometrini, ampak ena delavka v proizvodnji, ki bo cel šiht stala za trakom, res ne rabi obveznega izpita b kategorije, kot so iskali v oglasu in tudi kasneje spraševali na razgovoru ...

Magic1 ::

Se strinjam, da je zadosti en avto in en izpit na družino, samo lahko mi rečete staromoden, samo to naj bi imel tip. A tudi mal pošaraufala bo zadeve ženska? No sodobnost je tu, lahko ženska poskrbi za otroke, avto, denar in poštarja... Ni da ni, tip pa glumi šlive.
Magic

Gregor P ::

NuMaN je izjavil:

... dobrodošlo je parkirno mesto.
… parkirno mesto je minimum; tudi če si vozila sam ne lastim, mora biti v ponudbi. To preprosto spada k bolje plačani poziciji.8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

GupeM ::

Lastno parkirno mesto za ograjo in rampo in/ali v garaži pozimi/v primeru toče je minimum. Če firma ne ponudi tega, je isto, kot da bi bili nepismeni. Samo obvoz.

Mato989 ::

CrniPanter je izjavil:

Eni ste tud majstri... magar si iz Ljubljane, in nimas izpita, kaj bos v soboto / nedeljo / praznike se z avtobusom na 4 ure peljal malo naokoli ker si ravno hotel do kolega / punce / k zdravniku / kamorkoli kjer ni LPP?

Bog ne daj, da zelis na izlet izven mesta, boš štopal? Šel z avtobusom v Portoroz ko da imas 15 let... bog ne daj, da bi želel v hribe, lahko upas da ima nekdo drug izpit ker drugace si spet out.

Hoces pohistvo kupit, domov pa na hrbtu peljat? Aja, pojdi s kolesom pa poglej in naroci potem dostavo, pa placaj vse skupaj.

Zdaj pa da sploh ne razmisljam, kako zanimivo to postane šele ko si nekje izven mest doma... hopa cupa na kolo in upaj da je tvoj cilj blizu in ne dezuje, zmrzuje, tolce vrocinski val ali pa na vlak pa upaj da je tvoj cilj nekje blizu postaje. Ce imas sploh ti blizu postajo. In ti urnik ustreza.

Ce nimas izpita za avto pri 30+ in nisi hendikepiran... si hendikepiran.


Ne bluzi, moj kolega ni imel izpita do 34tega leta... tip se je s kolesom vozil s Ptuja v MB na šiht vsak dan ne glede na vreme, tam se je stuširal in oddelal... pa hop nazaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Magic1 ::

Aja, tuš na delovnem mestu je pa res minimum:)). Samo taki, ki se furajo prostovoljno dodatni dve uri na dan, pa res niso nek normativ... Da se marsikaj, ni pa nujno to pametno. Meni dobesedno pomeni veliko vsakih dodatnih 5min, ki jih zgubim na poti do službe/doma.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Gregor P ::

Dobro, če si recimo strasten kolesar, potem je seveda nujen tudi tuš. Sem imel kolega, šefa nekje, ki se je vsak dan peljal s specialko v službo, stuširal, se preoblekel v obleko s kravato, oddelal, in nato s specialko nazaj domov; športno kolesarjenje je pač bila njegova strast.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Magic1 ::

Samo to je kompromis, ki ga je posameznik sprejel, ni to neka norma.
Magic

m0LN4r ::

LeQuack je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Ce bi se slo za specifiko ala vilicar in voznik tovornjaka, avtobusa se to tudi zahteva.
Od kod si pa vzel, da je to edini razlog? Ni edini, je dodaten in to dober.


Ampak če bi imel izpit za tovornjak bi bil še bolj zanesljiv. Tudi če dela v pisarni.

Ne tako filter ne deluje, mogoce v kaksni metalmont firmi ziher.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

m0LN4r ::

Mas pac prevec kandidatov, ki so prevec isti generalisti, zato pac vzames tistga z izpitom.
Nikol ne ves kdaj bos moral zategnit hcerko sefa domov...

Vracam se nazaj, moje izkusnje so ljudi brez izpita ali avta znajo biti zelo tecni.
Isti dan pametujejo kako tega ne rabijo, zvecer pa te klicejo za prevoz pa jamrajo, da ce se kam gre, ce lahko grejo s stabo.
Hinavci.

Glih kak mesec nazaj spet. A me lahk prides iskat v mesto pa bi sla s tabo na poroko, pa potem se domov. Odjebal.
Pol spet ce lahk skocim po kolegico na zeleznisko, sm reku ne, ker mi niti ni usput.
Zjutraj ob treh klice kolega za enga drugega kolega iz Freisinga, da je zaradi nevihte zaprta proga in je ze eno uro na zelezniski in ne ve kdaj bo slo naprej.

Konc je s to taksi sluzbo, hujs ko pijavke. Se v mestu sem vozil na drug konc, ker pac ne da se mi pes po dezju, ne da se mi na bus ker mam se kavni aparat iz servisa za pobrat...
Nope.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

111111111111 ::

m0LN4r je izjavil:

Vracam se nazaj, moje izkusnje so ljudi brez izpita ali avta znajo biti zelo tecni.
Isti dan pametujejo kako tega ne rabijo, zvecer pa te klicejo za prevoz pa jamrajo, da ce se kam gre, ce lahko grejo s stabo.
Hinavci.

Glih kak mesec nazaj spet. A me lahk prides iskat v mesto pa bi sla s tabo na poroko, pa potem se domov. Odjebal.
Pol spet ce lahk skocim po kolegico na zeleznisko, sm reku ne, ker mi niti ni usput.
Zjutraj ob treh klice kolega za enga drugega kolega iz Freisinga, da je zaradi nevihte zaprta proga in je ze eno uro na zelezniski in ne ve kdaj bo slo naprej.

Konc je s to taksi sluzbo, hujs ko pijavke. Se v mestu sem vozil na drug konc, ker pac ne da se mi pes po dezju, ne da se mi na bus ker mam se kavni aparat iz servisa za pobrat...
Nope.

Pri takih izkušnjah, bi tudi jaz črto potegnil. 1x narediš uslugo pol pa konec.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

NuMaN ::

Ha ha, saj ti primerki so tudi odvisniki od avtomobila, samo si ga ne lastijo in ga ne vozijo.

Kaj pa vem, mogoče so me zaznamovale slabosti v avtomobilu in avtobusih v otroštvu ... Najraje grem peš, vlak pa tudi vedno bolj avtobusu podoben, hitrejši za kako četrtino glede 30 let nazaj.

Horas ::

NuMaN je izjavil:

Čudno da pred avtomobilsko dobo ni človeštvo naredilo kolektivni samomor. /s

Pa nikamor niso mogli it. Ostali so priklenjeni na rodno vas na veke vekov. Razen ko so šli na proščenja, da so si izbrali partnerja, da so malce premešeli gene.


takrat niso hodili na fasnge, niso otroke vozl v vrtce, šole... treninge, tečaje itd...

fajn jim je blo ko so v 1m snegu lazli v šolo 2km daleč anje. al pa v dežu. itak.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

NuMaN ::

Včasih je res zapadel sneg v velikih količinah.
V šolo so hodili tudi po 10 km, ne samo 2.
Desetletnika/dvanajstletnika pa je treba peljati z avtom na fudbal trening, kjer naredi 10 kilometrov v dveh urah.

matobeli ::

Ni čudno da so zafurali državo s takim pristopom...

Gagatronix ::

Jaz avta nimam. Ce kam rabim it, grem pes, z LPP-jem, ali pa s taksijem. Za tistih parkrat na leto, ko res rabim ob tocno doloceni uri biti nekje je to cisto solidno. Glavne stvari imam pa tako ali tako v radiju par sto metrov okrog doma.

NuMaN ::

Lepo. Torej nisem edini "čudak" tukaj.

DejchSLO ::

NuMaN je izjavil:

Človekova ustavna pravica je, da mu ni treba delati izpita za avtomobil.

Če ga nimaš, pa imaš vse možnosti za to, si že čudak ...

Vsa slovenska mesta pa se dušijo v plehu, kateremu je vse podrejeno, pa še brezplačnega parkinga ni več nikjer, razen za kako urco pri trgovcih.

Jaz sem si lastil 4 avte do mojega 40 leta. Avto mi je bilo vedno zabavno vozit, ko so ceste dokaj prazne, to je samosvoj užitek, sam kaj k je tok enga pleha na cesti, da je ta izkušnja kratkomalo stresna oz. živce parajoča. Skoz stat v kolonah, semaforjih, sam prva, sklopka, bremza s tem tud gre več bencina, deli se prej obrabijo itd itd. Pol pa še bedaki na cestah pa si tam, da je vozit avto ene tok fun kokr vrtanje zoba. Pol pa še stroški vsak let z registracijo, potem servisi in potem ugotoviš, da je vožnja z avtom fun samo v nekih 5% ko si na cesti, tj. recimo nedelja in ko greš na neke zapuščene ceste. Avto vsekakor bi spet imel, toda za toliko kolikor ga jz uporabljam ne vidim več nekega smisla.

Zdaj imam skuter, kolo in imam Avant2go (to uporabim, če morm po kater večji nakup) pa niti ni tako drag špas plus ni se ti treba ukvarjat s servisi, tehničnimi in letno registracijo, za to kokr jz trenutno rabim avto so te 3 opcije za mene idealne.

Gagatronix ::

NuMaN je izjavil:

Lepo. Torej nisem edini "čudak" tukaj.


Nekateri si pac radi komplicirajo zivljenje z avtomobilom ter vsemi stroski povezanimi z njim. Sploh v Ljubljani ce si znotraj obvoznice ga res ne potrebujes kaj pogosto.

111111111111 ::

Gagatronix je izjavil:



Nekateri si pac radi komplicirajo zivljenje z avtomobilom ter vsemi stroski povezanimi z njim.

Eni pač nismo iz Ljubljane.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

NuMaN ::

To pa je zato, ker ljudje ne gredo nič iz Zokilanda in potem pozabijo na vse ostalo.

Gagatronix ::

Nimam nobene potrebe po tem, da bi hodil ven iz Ljubljane. Nekateri pa imate potrebo po tem, da vsakodnevno rinete sem.

111111111111 ::

Gagatronix je izjavil:

Nimam nobene potrebe po tem, da bi hodil ven iz Ljubljane. Nekateri pa imate potrebo po tem, da vsakodnevno rinete sem.

Nazadnje, ko so vam prepovedal izhod, ste se na ulicah stepli s policijo. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Gagatronix ::

To so se samo idioti. Meni je tista policijska ura cisto sedla, je bil vsaj mir zvecer.

sogan ::

111111111111 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Nimam nobene potrebe po tem, da bi hodil ven iz Ljubljane. Nekateri pa imate potrebo po tem, da vsakodnevno rinete sem.

Nazadnje, ko so vam prepovedal izhod, ste se na ulicah stepli s policijo. :D

Hotel si verjetno reči, da so se vaši provokatorji iz blood & honor stepli s policijo, ne? Si že malo pozabil, kako je šlo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sogan ()

trololololo ::

sogan je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Nimam nobene potrebe po tem, da bi hodil ven iz Ljubljane. Nekateri pa imate potrebo po tem, da vsakodnevno rinete sem.

Nazadnje, ko so vam prepovedal izhod, ste se na ulicah stepli s policijo. :D

Hotel si verjetno reči, da so se vaši provokatorji iz blood & honor stepli s policijo, ne? Si že malo pozabil, kako je šlo?


se vsaj zbombajo ko je treba, se včas zgodi, da se kaj pozabi pol X-D tvojga vloga je pa jezikat neumnosti, pa provicirat potem pa žrtev igrat - drusga itak ne znaš ane pravičniška driskica? (bom tole kar obdržal zate, čeprav ni moje avtorsko delo, ker dobesedno pooseblja tebe)

NuMaN ::

Res se imata rada. A se ne bi raje dobila na kakem dejtu?

trololololo ::

NuMaN je izjavil:

Res se imata rada. A se ne bi raje dobila na kakem dejtu?


to je foreplay. akcija sledi pol X-D ... vloge mava tud že razdeljene. jaz sem giver... on je pa taker (pa runner). bambambam (interpretiraj kako želiš).

Zgodovina sprememb…

1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rešitev za slovenski javni prevoz (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
35573430 (62839) starfotr

CPP za kolesarje bi morali postati obvezni DA/NE

Oddelek: Na cesti
295032 (4513) Mavrik
»

Odvzem vozniškega dovoljenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9631702 (22329) St235
»

Vozniški izpit samo za privat (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7312473 (10105) mikic007
»

Motoristi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8313218 (11125) guest #44

Več podobnih tem