» »

Zakaj nekateri delodajalci zahtevajo vozniški izpit, ko ga ne rabiš?

Zakaj nekateri delodajalci zahtevajo vozniški izpit, ko ga ne rabiš?

1 2 3
4
»

Gregor P ::

Kako ne, moderna vozila so polna kamer.8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

cvalsr ::

Hja, tudi na vhodu v mojo hosto imam take "ljubitelje narave".
Če ne morem mimo, in mi niti ni treba, spustim gumo in pustim listek, naj drugič parkira sredi avtoceste.
Če ne morem mimo, pa moram, (naprimer iz hoste domov, da ne bom spal pod smreko !), pa se hardversko priklopim s traktorjem na avto (= ketna) in ga odvlečem na primernejši parkplac, s katerega se ne bo odpeljal brez manjših težav, (primerljivo z mojimi). No, samo en tak primer sem imel in medtem je lastnik pritekel ter se drl, da bo poklical policijo. Sem mu svetoval, naj jo raje naslednjič, ko bom avto raje bočno porinil v jarek s sidrno desko vitla, na mu ne bom s ketno opraskal vlečne kljuke, ali pa potem, ko ga bom na gobec, če ga ne bo zaprl...
Lovci, gozdarji , kmetje itd pa vemo, da se tudi gozdnih cest ne sme zaparkirati - za razliko od meščanskih pezdetov, ki mislijo, da smejo vse.

Gagatronix ::

cvalsr je izjavil:

Hja, tudi na vhodu v mojo hosto imam take "ljubitelje narave".
Če ne morem mimo, in mi niti ni treba, spustim gumo in pustim listek, naj drugič parkira sredi avtoceste.
Če ne morem mimo, pa moram, (naprimer iz hoste domov, da ne bom spal pod smreko !), pa se hardversko priklopim s traktorjem na avto (= ketna) in ga odvlečem na primernejši parkplac, s katerega se ne bo odpeljal brez manjših težav, (primerljivo z mojimi). No, samo en tak primer sem imel in medtem je lastnik pritekel ter se drl, da bo poklical policijo. Sem mu svetoval, naj jo raje naslednjič, ko bom avto raje bočno porinil v jarek s sidrno desko vitla, na mu ne bom s ketno opraskal vlečne kljuke, ali pa potem, ko ga bom na gobec, če ga ne bo zaprl...
Lovci, gozdarji , kmetje itd pa vemo, da se tudi gozdnih cest ne sme zaparkirati - za razliko od meščanskih pezdetov, ki mislijo, da smejo vse.


Lepo da priznas da si govno.

111111111111 ::

m0LN4r je izjavil:

Popraskas slucajno avto s kultivatorhjem, jebiga saj ne bo vedel kater kultivator je bil.

Mah saj pravim 95% ljudi avto umakne, prestavi, brez problema. Za tistih 5% je pa dovolj da bentim po forumu. :D

cvalsr je izjavil:

Hja, tudi na vhodu v mojo hosto imam take "ljubitelje narave".
Če ne morem mimo, in mi niti ni treba, spustim gumo in pustim listek, naj drugič parkira sredi avtoceste.
Če ne morem mimo, pa moram, (naprimer iz hoste domov, da ne bom spal pod smreko !), pa se hardversko priklopim s traktorjem na avto (= ketna) in ga odvlečem na primernejši parkplac, s katerega se ne bo odpeljal brez manjših težav, (primerljivo z mojimi). No, samo en tak primer sem imel in medtem je lastnik pritekel ter se drl, da bo poklical policijo. Sem mu svetoval, naj jo raje naslednjič, ko bom avto raje bočno porinil v jarek s sidrno desko vitla, na mu ne bom s ketno opraskal vlečne kljuke, ali pa potem, ko ga bom na gobec, če ga ne bo zaprl...
Lovci, gozdarji , kmetje itd pa vemo, da se tudi gozdnih cest ne sme zaparkirati - za razliko od meščanskih pezdetov, ki mislijo, da smejo vse.

Jaz še nisem prišel tako daleč. :) Sem pa že pustil listek, pa je pritekel za mano, da sem mu avto poškodaoval, ga jaz čukasto gledam in mu povem, da je zaparkiral gozdno pot, pa je začel vpiti, da nimamo urejnih parkirišč za gobarje, da on ne more biti cele dneve v bloku v Šiški (sicer ne vem zakaj mi je šel to pravit), da ima pravico se sprehodit pa nabrat kakšno gobo. Pa mu mirno povem, da obstaja verjetnost, da je v gozdu sosed in bo hlode vlekel mimo njegovega avtomobilčka in da zna biti štala, da naj se pa sam odloči, jaz sem mu samo napisal da zaparkiral gozdno pot. Pa je stric sočno zaklel, me ozmerjal s kmetavzarjem in zahojenim kmetom. :D Se je pa odpeljal.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Gagatronix je izjavil:


Lepo da priznas da si govno.

V Ljubljani ti polomijo brisalce, pri nas ti pa lahko avto na vitlo povlečemo. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Gagatronix ::

111111111111 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:


Lepo da priznas da si govno.

V Ljubljani ti polomijo brisalce, pri nas ti pa lahko avto na vitlo povlečemo. :D


Super, poskodovanje tuje lastnine, samo-priznano. Ti samo gobezdaj, piki.

111111111111 ::

Gagatronix je izjavil:



Super, poskodovanje tuje lastnine, samo-priznano. Ti samo gobezdaj, piki.

Kaj sem samo priznal? Da so mi v Ljubljani polomili brisalce? Mislim, da moraš malo zadihat. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

GupeM ::

Gagatronix je izjavil:


Lepo da priznas da si govno.

Govno je (tudi) tisti, ki zaparkira gozdno pot.

Aja, pa ne podpiram, da se dela škoda. Ampak glede na napisano, kakšne hude škode ni bilo. Pač malo mu je zakompliciral odhod, tako kot so včasih redarji zakomplicirali z lisicami, ali če ti ga odpelje pajek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Gregor P ::

Postavite jasno tablo prepovedano parkiranje in najmanj koliko metrov ter da ob kršitvi sledi odvoz vozila - poleg zapisa, da bo lahko vozilo nehote poškodovano zaradi transporta hlodov (to seveda ne pomeni, da smeš potem vozilo namerno poškodovati!), saj ste vendar lastniki tistega zemljišča oz. gozda tam. Bo vsak 2x premislil preden bo parkiral tam, kaj šele upal kaj reči, če poveš, da si lastnik območja, kjer je parkiral. Ok za lepšo scenografijo imaš lahko še sekiro v roki, ker si pač ravno v hosti sekal drevesa - ne da bi z njo kaj grozil seveda.>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

BorutO ::

V angliji lahko lastnik umakne drug avto sam, pa nima veze, če ga pri tem poškoduje... Zakonsko... Pri nas pa kaj? Jaz ga ne bi umaknil, bi pa ga čakal. Jaz sem nekoč pustil avto ob gozdni poti, sem pa telefonsko napisal in dal na vidno mesto. Zraven sem napisal, da fotografiram po gozdu in telefonsko. Poklical ni noben.

Gregor P ::

BorutO je izjavil:

V angliji lahko lastnik umakne drug avto sam, pa nima veze, če ga pri tem poškoduje... Zakonsko... Pri nas pa kaj?
Če se izkaže za potrebno in smiselno, se lahko to zakonsko uvede tudi pri nas. Ampak zaenkrat pač temu še ni tako.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

m0LN4r ::

111111111111 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Popraskas slucajno avto s kultivatorhjem, jebiga saj ne bo vedel kater kultivator je bil.

Mah saj pravim 95% ljudi avto umakne, prestavi, brez problema. Za tistih 5% je pa dovolj da bentim po forumu. :D

cvalsr je izjavil:

Hja, tudi na vhodu v mojo hosto imam take "ljubitelje narave".
Če ne morem mimo, in mi niti ni treba, spustim gumo in pustim listek, naj drugič parkira sredi avtoceste.
Če ne morem mimo, pa moram, (naprimer iz hoste domov, da ne bom spal pod smreko !), pa se hardversko priklopim s traktorjem na avto (= ketna) in ga odvlečem na primernejši parkplac, s katerega se ne bo odpeljal brez manjših težav, (primerljivo z mojimi). No, samo en tak primer sem imel in medtem je lastnik pritekel ter se drl, da bo poklical policijo. Sem mu svetoval, naj jo raje naslednjič, ko bom avto raje bočno porinil v jarek s sidrno desko vitla, na mu ne bom s ketno opraskal vlečne kljuke, ali pa potem, ko ga bom na gobec, če ga ne bo zaprl...
Lovci, gozdarji , kmetje itd pa vemo, da se tudi gozdnih cest ne sme zaparkirati - za razliko od meščanskih pezdetov, ki mislijo, da smejo vse.

Jaz še nisem prišel tako daleč. :) Sem pa že pustil listek, pa je pritekel za mano, da sem mu avto poškodaoval, ga jaz čukasto gledam in mu povem, da je zaparkiral gozdno pot, pa je začel vpiti, da nimamo urejnih parkirišč za gobarje, da on ne more biti cele dneve v bloku v Šiški (sicer ne vem zakaj mi je šel to pravit), da ima pravico se sprehodit pa nabrat kakšno gobo. Pa mu mirno povem, da obstaja verjetnost, da je v gozdu sosed in bo hlode vlekel mimo njegovega avtomobilčka in da zna biti štala, da naj se pa sam odloči, jaz sem mu samo napisal da zaparkiral gozdno pot. Pa je stric sočno zaklel, me ozmerjal s kmetavzarjem in zahojenim kmetom. :D Se je pa odpeljal.

Prestavi ja, ce so tam. Kaj pa klasicen primer, ko pac sparkira in se odpravi na 3 urni pohod po hosti?
Kdo bo potem avto prestavil?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BorutO ::

En velik kmet iz naših krajev je enkrat enemu gobarju isto rekel, da je parkiral avto na njegovi cesti, pa da še more drva domov peljati dve prikolici ... ta se ni niti zmenil, mu je zamahnil z roko in šel po gobe ... je sosed ga samo gledal, šel po zelo veliko rotobrano, ki ima več kot tono, pa mu jo parkiral točno za avtom, tam pustil in se odpeljal domov ... Čez par ur ga je prišel prišel prosit, da mu umakne ... nakar mu je rekel, da naj vse gobe pusti pri hiši in mu bo umaknil ... Baje mu je na koncu dal vse gobe pa mu umaknil ...

m0LN4r ::

Ja ta je elegantna brez nasilja. V bistvu se najboljsa, zaparkirati avto z mehanizacijo pa je.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

111111111111 ::

BorutO je izjavil:

En velik kmet iz naših krajev je enkrat enemu gobarju isto rekel, da je parkiral avto na njegovi cesti, pa da še more drva domov peljati dve prikolici ... ta se ni niti zmenil, mu je zamahnil z roko in šel po gobe ... je sosed ga samo gledal, šel po zelo veliko rotobrano, ki ima več kot tono, pa mu jo parkiral točno za avtom, tam pustil in se odpeljal domov ... Čez par ur ga je prišel prišel prosit, da mu umakne ... nakar mu je rekel, da naj vse gobe pusti pri hiši in mu bo umaknil ... Baje mu je na koncu dal vse gobe pa mu umaknil ...

Lepa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

GupeM ::

BorutO je izjavil:

En velik kmet iz naših krajev je enkrat enemu gobarju isto rekel, da je parkiral avto na njegovi cesti, pa da še more drva domov peljati dve prikolici ... ta se ni niti zmenil, mu je zamahnil z roko in šel po gobe ... je sosed ga samo gledal, šel po zelo veliko rotobrano, ki ima več kot tono, pa mu jo parkiral točno za avtom, tam pustil in se odpeljal domov ... Čez par ur ga je prišel prišel prosit, da mu umakne ... nakar mu je rekel, da naj vse gobe pusti pri hiši in mu bo umaknil ... Baje mu je na koncu dal vse gobe pa mu umaknil ...

Jebeš gobe. Če jih je nabral, kolikor je zakonsko dovoljeno, jih je premalo, da bi se splačalo. Če jih je nabral več kot je zakonsko dovoljeno, bi pa jaz še inšpekcijo in policijo poklical, da bi dobil kazen tako za gobe, kot za nepravilno parkiranje. Brano bi pa šele naslednji dan umaknil.

Če je taka pizda, da ne more umaknit niti po tem, ko mu lepo rečeš, ...

Gagatronix ::

BorutO je izjavil:

En velik kmet iz naših krajev je enkrat enemu gobarju isto rekel, da je parkiral avto na njegovi cesti, pa da še more drva domov peljati dve prikolici ... ta se ni niti zmenil, mu je zamahnil z roko in šel po gobe ... je sosed ga samo gledal, šel po zelo veliko rotobrano, ki ima več kot tono, pa mu jo parkiral točno za avtom, tam pustil in se odpeljal domov ... Čez par ur ga je prišel prišel prosit, da mu umakne ... nakar mu je rekel, da naj vse gobe pusti pri hiši in mu bo umaknil ... Baje mu je na koncu dal vse gobe pa mu umaknil ...


Ja ja, baba Vanga je pa mavrico narisala ane. To ni nic drugega kot "kdo bo vecji drekac".

Slopek ::

Gagatronix je izjavil:

BorutO je izjavil:

En velik kmet iz naših krajev je enkrat enemu gobarju isto rekel, da je parkiral avto na njegovi cesti, pa da še more drva domov peljati dve prikolici ... ta se ni niti zmenil, mu je zamahnil z roko in šel po gobe ... je sosed ga samo gledal, šel po zelo veliko rotobrano, ki ima več kot tono, pa mu jo parkiral točno za avtom, tam pustil in se odpeljal domov ... Čez par ur ga je prišel prišel prosit, da mu umakne ... nakar mu je rekel, da naj vse gobe pusti pri hiši in mu bo umaknil ... Baje mu je na koncu dal vse gobe pa mu umaknil ...


Ja ja, baba Vanga je pa mavrico narisala ane. To ni nic drugega kot "kdo bo vecji drekac".

Ampak največji drekač je pa tisti, ki samo obsoja in niti ne poda rešitve.
Le kdo to počne?

Kmet je elegantno rešil zadevo in ne verjamem, da bo ta človek se kdaj parkiral na tistem mestu. Je namen dosežen? Absolutno.
Jaz sem pred leti, ko sem živel v manjšem stanovanjskem bloku(6strank), s parkiriščem za stanovalce(6 parkircev) imel težavo z neko prepotentno odvetnico, ki je imela pisarno v sosednji stavbi. Vedno, ko sem prišel popoldan iz službe, je tam stal njen cabrio marcedes.
No, potem sem jo pa začel blokirati. Avto sem postavljal za njenega in trikrat mi je zvonila, jaz sem pa ravno takrat vedno imel kao hranjenje, pa sem jo pustil čakati 15-20 minut. Trikrat in nikoli več. Sem jo zadovoljno opazoval skozi okno, kako pogleduje na uro in nasploh je izgledala zelo zadovoljna-not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Furbo ::

matobeli je izjavil:

Štirje štajerci, quad in dve kište zelenega naredijo več škode v naravi kot cel blok Ljubljančanov. Pa je ponavad vsaj še motorka zraven.

Bullshit. Če žabarju vse spravijo k riti v LJ, to še ne pomeni, da ob tem ni nastalo nič škode za naravo.

Pa narava itak rabi CO2.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rešitev za slovenski javni prevoz (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
35572544 (61953) starfotr

CPP za kolesarje bi morali postati obvezni DA/NE

Oddelek: Na cesti
295005 (4486) Mavrik
»

Odvzem vozniškega dovoljenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9631587 (22214) St235
»

Vozniški izpit samo za privat (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7312395 (10027) mikic007
»

Motoristi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8313132 (11039) guest #44

Več podobnih tem