» »

Zakaj nekateri delodajalci zahtevajo vozniški izpit, ko ga ne rabiš?

Zakaj nekateri delodajalci zahtevajo vozniški izpit, ko ga ne rabiš?

1 2
3
4

trololololo ::

pa da neu pomote

111111111111 ::

sogan je izjavil:

Hotel si verjetno reči, da so se vaši provokatorji iz blood & honor stepli s policijo, ne? Si že malo pozabil, kako je šlo?

A znotraj Ljubljane se delite? Briga me katero Ljubljansko pleme se je steplo s katerim. Dokler ste se Ljubljančani mlatili med sabo je to čista zmaga za Slovenijo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

NuMaN ::

A Ljubljana ni Slovenija ali kaj?

Gagatronix ::

111111111111 je izjavil:

sogan je izjavil:

Hotel si verjetno reči, da so se vaši provokatorji iz blood & honor stepli s policijo, ne? Si že malo pozabil, kako je šlo?

A znotraj Ljubljane se delite? Briga me katero Ljubljansko pleme se je steplo s katerim. Dokler ste se Ljubljančani mlatili med sabo je to čista zmaga za Slovenijo.


B&H niti slovenci niso, to so slovenclji, ki si domisljajo, da so nekaj vec. Dolfe bi jih veselo zaplinil.

trololololo ::

Gagatronix je izjavil:

111111111111 je izjavil:

sogan je izjavil:

Hotel si verjetno reči, da so se vaši provokatorji iz blood & honor stepli s policijo, ne? Si že malo pozabil, kako je šlo?

A znotraj Ljubljane se delite? Briga me katero Ljubljansko pleme se je steplo s katerim. Dokler ste se Ljubljančani mlatili med sabo je to čista zmaga za Slovenijo.


B&H niti slovenci niso, to so slovenclji, ki si domisljajo, da so nekaj vec. Dolfe bi jih veselo zaplinil.


sej bi stalin in ostala companija (kirgakol pač častijo) tudi naše woke salonarje v gulag zaprl. to je pač ironija ekstremističnih gibanj.

matobeli ::

S tem da woke salonarji ne častijo stalina in si ne tetovirajo srpa na rit.

trololololo ::

matobeli je izjavil:

S tem da woke salonarji ne častijo stalina in si ne tetovirajo srpa na rit.


majo ga pa na majicah in veselo podpirajo kapitaliste proti katerim se kao borijo. ps. pa sigurn sm da ima kdo na riti stalina... ne morem pa preverit valda

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Torej se lahko strinjava do so malo manj radikalni, kar ustreza realnosti.

Ker tisti ki imajo na riti svastiko hitro dajo vedet da jo imajo.

Lahko pa ti iz prve roke povem da so iz fasade na naši osnovni šoli v preteklih letih odstranili vsaj 10 kljukastih križev ter 0 srpov in kladiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

NuMaN ::

Srp in kladivo je izgubilo z razpadom ZSSR, nacizem pa še živi oziroma copy/paste ideologije ...
Recimo Izrael.

trololololo ::

matobeli je izjavil:

Torej se lahko strinjava do so malo manj radikalni, kar ustreza realnosti.

Ker tisti ki imajo na riti svastiko hitro dajo vedet da jo imajo.

Lahko pa ti iz prve roke povem da so iz fasade na naši osnovni šoli v preteklih letih odstranili vsaj 10 kljukastih križev ter 0 srpov in kladiv.


Ma v bistvu gre oboje za oblike ekstremizma. Samo, da je en ekstremizem oblečen v žensko, ki je moški - ta drug pa je pobrit. Oba se dereta in zahtevata cenzuro.

m0LN4r ::

lol, ravno ljubljancani ste tisti, ki za vikende z avti rinete na podezelje, da se navdihujete narave, pol pa divje parkirate po gozdnih poteh in privat njivah, da ne mores s traktorjem mimo, pa se kolo vlecete s sabo na avtu, da gonite po goricah in nasih hostah.
Zdaj se spet zacenja sezona nabiranja gob, ze vidim kako stojijo vsi sparkirani ob cesti in ruvajo po gozdu, ko norci.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

NuMaN ::

Se strinjam.
Sredi urbanega naselja v Ljubljani je lokal, kjer se zbira podeželska mladina, ki se šola. Tudi niso vsi polnoletni. Popivajo, se derejo, že v zgodnjih jutranjih urah. Okrog so drugi lokali in druga klientela, trgovina, hostel, pa nobenih problemov.

Vsi lahko pišemo take anekdote ...

matobeli ::

m0LN4r je izjavil:

lol, ravno ljubljancani ste tisti, ki za vikende z avti rinete na podezelje, da se navdihujete narave, pol pa divje parkirate po gozdnih poteh in privat njivah, da ne mores s traktorjem mimo,


Ruralci to počnete 5 dni na teden, Ljubljančani to počnejo samo za vikend.

Kalibri ::

Ja, delajo gužvo po mestu, da ruralci naredijo kolono do Postojne.

matobeli ::

Men se zdi da je manj prometa za vikend. Tko da...

Pa dejmo se nehat prerekat ker vsi vemo da je več ljudi pride v ljubljano na šiht vsak dan kot gre ven za vikend.

trololololo ::

ej zdaj pa eno resno vprašanje. kaj je s to kolono, ki vsak gre v smeri iz primorske proti LJ? po šihtu. človek bi pričakoval, da bo večja kolona dol ne gor (pa ne govorim v času turističnega obdobja). kam gredo vsi ti ljudje? je posledica da so na dolenjki odprli promet (šengen - tovoren promet)?

111111111111 ::

NuMaN je izjavil:

A Ljubljana ni Slovenija ali kaj?

Ne vem a je? Glede na obnašanje njenih prebivalcev in oklicevanje ostalih za kmete in bedake, bi rekel, da niti ne.

NuMaN je izjavil:

Se strinjam.
Sredi urbanega naselja v Ljubljani je lokal, kjer se zbira podeželska mladina, ki se šola. Tudi niso vsi polnoletni. Popivajo, se derejo, že v zgodnjih jutranjih urah. Okrog so drugi lokali in druga klientela, trgovina, hostel, pa nobenih problemov.

Vsi lahko pišemo take anekdote ...

Hja, hoteli ste imeti centralizirano šolanje, sedaj pa prenašajte vse možno. To je pač centralizacija. Brez veze jambrat, lepo ostanite v vaši beli Ljubljani.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

NuMaN ::

Kot prvo, kmet ni žalitev, vsaj za normalne ljudi.
Univerza v vsako mesto?

Pač se ti je Ljubljana zamerila, OK. To je očitno, sicer ne bi take pisal.

starfotr ::

Da imaš narejen faks, vozniški izpit itd. tudi delodajalcu pove marsikaj. To, da si v preteklosti že nekaj dokončal.

Če lahko izbiram med nekom, ki ima narejen faks ali izpit, potem raje izberem tistega, ki ima kaj dokončano.

Seveda nekateri ne morejo narediti izpita zaradi zdravstvenih težav - npr. epileptiki. Vendar se pa izkažejo na drugih področjih.

111111111111 ::

NuMaN je izjavil:

Kot prvo, kmet ni žalitev, vsaj za normalne ljudi.
Univerza v vsako mesto?

Pač se ti je Ljubljana zamerila, OK. To je očitno, sicer ne bi take pisal.

Se opravičujem, napisati bi moral, da nas imenujte kmetavzarji, rednecki, neizobraženci, ruralci, itd...

Ljubljana ne, Ljubljančani pa v splošnem precej. Večina Ljubljančanov se, vsaj v naših koncih ne zna obnašati, parkirajo ravno kjer si zamislijo, češ saj je podeželje, ko jim lepo rečeš, da blokirajo gozdno pot, pa slišiš, še kakšno kletvico o butastem kmetu. Tako da lepo ostanite v beli Ljubljani ali se naučite obnašati.

V Ljubljani vedno parkiram na označenih mestih, plačam parkirnino in upoštevam prometno signalizacijo. :D

starfotr je izjavil:

Da imaš narejen faks, vozniški izpit itd. tudi delodajalcu pove marsikaj. To, da si v preteklosti že nekaj dokončal.

Če lahko izbiram med nekom, ki ima narejen faks ali izpit, potem raje izberem tistega, ki ima kaj dokončano.

Seveda nekateri ne morejo narediti izpita zaradi zdravstvenih težav - npr. epileptiki. Vendar se pa izkažejo na drugih področjih.

Hmmm... Meni faks niti ne igra bistvene vloge, ker diplomo ima že skoraj vsak, cenim nekaj tehničnih fakultet. Vsekakor pri nas igrajo vlogo izkušnje, kaj si delal prej, pokličemo bivšega delodajalca, itd... Pomembno mi je da kandidat prebere kdaj kakšno knjigo, pomanjkanje izpita za avto je zame precejšen minus, čeprav ga dejansko ne potrebuje. Vprašanja zakaj ga nima so prepovedana.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

NuMaN ::

Sam nikogar ne žalim z zgoraj opisanimi besedami. Beseda bedak v redkih nujnih primerih zadostuje.

A k tebi na podeželje prihajajo samo LJ avtomobili ali so tudi kaki drugi, ki niso tako problematični?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

Gagatronix ::

Moja sestra rojena ljubljancanka, ima na avtu KR tablice, zivi pa v Predosljah. :)) Ni vse v tablici.

NuMaN ::

Seveda ni. Ampak potem je lepo podkrepiti teze o problematičnih Ljubljančanih.

111111111111 ::

NuMaN je izjavil:

Sam nikogar ne žalim z zgoraj opisanimi besedami. Beseda bedak v redkih nujnih primerih zadostuje.

A k tebi na podeželje prihajajo samo LJ avtomobili ali so tudi kaki drugi, ki niso tako problematični?

ŽAl slabe izkušnje predvsem z Ljubljanskimi tablicami, precej gobarjev, nabiralcev kostanjev in brovnic. Imajo v bližini vikende in se veliko sprehajajo po gozdu. Verjetno bi imel blizu Maribora probleme z Mariborčani, ampak na naše konce hodijo pač Ljubljančani. Letos sem imel ene 5 problemov, eden je celo grozil da me bo prijavil, ker ga nadlegujem, ker sem mu rekel, da mora avto umaknit iz gozdne poti in ga preparkirat. Kaj češ.

Gagatronix je izjavil:

Moja sestra rojena ljubljancanka, ima na avtu KR tablice, zivi pa v Predosljah. :)) Ni vse v tablici.

Po govorici in obnašanju. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

111111111111 je izjavil:

etos sem imel ene 5 problemov, eden je celo grozil da me bo prijavil, ker ga nadlegujem, ker sem mu rekel, da mora avto umaknit iz gozdne poti in ga preparkirat. Kaj češ.
… torej ti rad vzameš pravico v svoje roke? Da nisi morda član teh novih vaških straž?>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Slopek ::

Gregor P je izjavil:

111111111111 je izjavil:

etos sem imel ene 5 problemov, eden je celo grozil da me bo prijavil, ker ga nadlegujem, ker sem mu rekel, da mora avto umaknit iz gozdne poti in ga preparkirat. Kaj češ.
… torej ti rad vzameš pravico v svoje roke? Da nisi morda član teh novih vaških straž?>:D

Ti bi se skril za drevo in klical redarje.
Včasih je pač treba koga malo opomniti, ali spomniti na zakone in red, kar pa ne pomeni, da jemlješ pravico v svoje roke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

111111111111 ::

Gregor P je izjavil:

… torej ti rad vzameš pravico v svoje roke? Da nisi morda član teh novih vaških straž?>:D

Sporoči mi svoj naslov na ZS, pa ti parkiram avto na dvorišče, da ne boš mogel ven, pa boš takrat povedal ali me boš opomnil, da se tukaj ne parkira.

Slopek je izjavil:

Ti bi se skril za drevo in klical redarje.
Včasih je pač treba koga malo opomniti, ali spomniti na zakone in red, kar pa ne pomeni, da jemlješ pravico v svoje roke.

Ljudje so ponavadi čisto normalni in preparkirajo umaknejo avto, nekateri si ne bi radi umazali gum in ga parkirajo praktično na cesti, da s strojem ne moreš mimo. Res nesmiselno klicat policijo ali pa celo s traktorjem odrinit avto v hosto.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Opazam zadnje cajte, da sta na slo-techu dva ekstrema:

1) Eni v vsaki zadevi vidijo priliko da pokazejo kaksni "tough guys" so

2) Eni so pa navadne pizde, ki bi prikimal vsakomur, ki jim rece karkoli


Vmesnih elementov skorajda ni.

cortez ::

A ste opazili, koliko nestrpnosti je v prometu ?

Sicer pa je danes vozniški izpit privilegij, ki si ga vsak ne more privoščiti.
Ne verjamem, da se danes da naredit voz. izpit pod 2000 Eur.

Sem pa izvedel, da lahko delaš izpit tudi v vojski. Oni plačajo ure in ti še plačajo 3000 Eur za 3 mesečno izobraževanje v vojski. Kar zanimivo za nekoga, ki je pred izpitom.

Gagatronix ::

> A ste opazili, koliko nestrpnosti je v prometu ?

To je vedno obstajalo, samo dandanes ima vec folka avtomobile + imamo internet, pa se hitreje opazi.

Meiniken ::

NuMaN je izjavil:

Včasih je res zapadel sneg v velikih količinah.
V šolo so hodili tudi po 10 km, ne samo 2.
Desetletnika/dvanajstletnika pa je treba peljati z avtom na fudbal trening, kjer naredi 10 kilometrov v dveh urah.


Tako je! Prekleta mladina ne ve kako lahko jim je. Se ne zavedajo, da smo mi morali v šolo v breg hodit. V OBE SMERI! :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

NuMaN ::

Ni težava v mladini ...

Gagatronix ::

Problem je v tem, ker so HR-jevci starci, ki so ziveli v casih, ko si brez avtomobila res bil dokaj na suhem. Ampak nismo vec leta 1950.

harvey ::

cortez je izjavil:

A ste opazili, koliko nestrpnosti je v prometu ?

Sicer pa je danes vozniški izpit privilegij, ki si ga vsak ne more privoščiti.
Ne verjamem, da se danes da naredit voz. izpit pod 2000 Eur.

Sem pa izvedel, da lahko delaš izpit tudi v vojski. Oni plačajo ure in ti še plačajo 3000 Eur za 3 mesečno izobraževanje v vojski. Kar zanimivo za nekoga, ki je pred izpitom.

Vozniški izpit ni privilegij, temveč nuja glede na stanje prometnih povezav. Recimo LPP v LJ je v 20 letih dosegel samo podaljšane linije, nič pa, da bi se uskladili vozni redi in recimo križanja/prestopanja. In modrosti, ki jih zjutraj poslušamo na val202 o prometu so milo rečeno norčevanje.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Gregor P ::

Slopek je izjavil:

Gregor P je izjavil:

111111111111 je izjavil:

etos sem imel ene 5 problemov, eden je celo grozil da me bo prijavil, ker ga nadlegujem, ker sem mu rekel, da mora avto umaknit iz gozdne poti in ga preparkirat. Kaj češ.
… torej ti rad vzameš pravico v svoje roke? Da nisi morda član teh novih vaških straž?>:D

Ti bi se skril za drevo in klical redarje.
Včasih je pač treba koga malo opomniti, ali spomniti na zakone in red, kar pa ne pomeni, da jemlješ pravico v svoje roke.
... kako pa ti veš, zakaj so tista vozila parkirana tam; lahko imajo izjemoma dovoljenja, so kakšni lovci, ali pa gozdarji, ki štejejo drevesa za posek ipd. razen če je to tvoj gozd, potem pa seveda kot lastnik lahko opozoriš, opomniš ipd.

111111111111 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

… torej ti rad vzameš pravico v svoje roke? Da nisi morda član teh novih vaških straž?>:D

Sporoči mi svoj naslov na ZS, pa ti parkiram avto na dvorišče, da ne boš mogel ven, pa boš takrat povedal ali me boš opomnil, da se tukaj ne parkira.

A gozd je bil tvoj ali kaj? Če bi parkiral na moje dvorišče, torej znotraj moje lastnine, je seveda povsem drugače kot če bi parkiral na pločniku zunaj pred mojo hišo. V enem primeru lahko ukrepam, v drugem pa le izjemoma.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

fikus_ ::

Gagatronix je izjavil:

Problem je v tem, ker so HR-jevci starci, ki so ziveli v casih, ko si brez avtomobila res bil dokaj na suhem. Ampak nismo vec leta 1950.


1950 so bili avtomobili bolj redki, kot je danes polnoletnih ljudi brez izpita za avto.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

111111111111 ::

Gregor P je izjavil:

A gozd je bil tvoj ali kaj? Če bi parkiral na moje dvorišče, torej znotraj moje lastnine, je seveda povsem drugače kot če bi parkiral na pločniku zunaj pred mojo hišo. V enem primeru lahko ukrepam, v drugem pa le izjemoma.

Seveda, moj je gozd ob cesti, pa še pol ceste, ker meje niso urejene. Bolj je problem, ker se razširi tam kjer je dostop na gozdno cesto in gobarji kar parkirajo na uvozu v gozd. To je problem predvesm sedaj v sezoni kostanja in gob. Folk kar parkira, ker misli da se mimo vozijo avtomobili, se pa traktorji s priključki. Smo eni 3 ki dostopamo do svojih parcel preko te ceste in ni ravno zabavno, ko ne moreš it v hosto delat, ker ljudje naborajo gobe.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Gregor P ::

Potem pa uredi že enkrat te meje in postavi zadeve (table itd.) na svoje mesto; ne sedaj znašati svoje frustracije nad nedolžne mimoidoče8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

111111111111 ::

A naj postavim tablo, Parkiraj tako, da se bo lahko mimo s traktorjem šlo?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

matobeli ::

Pokličeš policijo da vozilo blokira cesto pa bo rešeno.

m0LN4r ::

matobeli je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

lol, ravno ljubljancani ste tisti, ki za vikende z avti rinete na podezelje, da se navdihujete narave, pol pa divje parkirate po gozdnih poteh in privat njivah, da ne mores s traktorjem mimo,


Ruralci to počnete 5 dni na teden, Ljubljančani to počnejo samo za vikend.

Eno je svinjanje po naravi, drugo pa da 5x na teden z euro6 dizlom prefiltriramo ljubljanski zrak od peci na premog

cortez je izjavil:

A ste opazili, koliko nestrpnosti je v prometu ?

Sicer pa je danes vozniški izpit privilegij, ki si ga vsak ne more privoščiti.
Ne verjamem, da se danes da naredit voz. izpit pod 2000 Eur.

Sem pa izvedel, da lahko delaš izpit tudi v vojski. Oni plačajo ure in ti še plačajo 3000 Eur za 3 mesečno izobraževanje v vojski. Kar zanimivo za nekoga, ki je pred izpitom.

Pac malo vec studenstkega dela bo treba.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

matobeli ::

m0LN4r je izjavil:


Eno je svinjanje po naravi, drugo pa da 5x na teden z euro6 dizlom prefiltriramo ljubljanski zrak od peci na premog



Štirje štajerci, quad in dve kište zelenega naredijo več škode v naravi kot cel blok Ljubljančanov. Pa je ponavad vsaj še motorka zraven.

m0LN4r ::

To sam ti mislis, ko nebi vsako gobo ven zruval za brezveze
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

matobeli ::

Čuj, kaj?

Meiniken ::

Je kr jeba ja ko ena ura v avtošoli košta okrog 40€. Barrier to entry se povečuje. Včasih si dobil paket 30 ur za 600€. Danes plačaš dvojno.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Gagatronix ::

Ni bila pred par leti afera, ko se je izkazalo da cel kup instruktorjev po avto solah dejansko ni kvalificiranih ?

111111111111 ::

matobeli je izjavil:

Pokličeš policijo da vozilo blokira cesto pa bo rešeno.

To se mi ne zdi potrebno, veliko jih tudi vozilo umakne, nekateri pa znorijo in se pizdijo čez kmetavzarje. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PacificBlue ::

matobeli je izjavil:

Pokličeš policijo da vozilo blokira cesto pa bo rešeno.

Ali pa pokliče inšpektorja, da ljudje nabirajo gobe. :))

111111111111 ::

Raje grem v Belo Ljubljano polit gnojnico na parlament.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

m0LN4r ::

Popraskas slucajno avto s kultivatorhjem, jebiga saj ne bo vedel kater kultivator je bil.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rešitev za slovenski javni prevoz (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
35572550 (61959) starfotr

CPP za kolesarje bi morali postati obvezni DA/NE

Oddelek: Na cesti
295005 (4486) Mavrik
»

Odvzem vozniškega dovoljenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9631587 (22214) St235
»

Vozniški izpit samo za privat (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7312395 (10027) mikic007
»

Motoristi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8313133 (11040) guest #44

Več podobnih tem