» »

Bike Components.de naročanje

Bike Components.de naročanje

ewok995 ::

pozdravljeni

rabil bi eno pomoč glede naročanja iz bike-components.de
a ma kdo kako izkušnjo ker so cene kr nekaj nižje kot pri nas in mi je vse skupaj mal sumljivo
hvala

LeQuack ::

Sem večkrat naročil brez problema, so kar ena izmed bolj poznanih nemških bike štacun. Dostikrat imajo kakšne specifične stvari ki jih nimajo v drugih trgovinah. Nazadnje sem recimo naročil Specialized Pathfinder Pro plašče, ki so bli skoraj povsod drugje out of stock, tu pa sem jih dobil v par dneh.
Quack !

issak ::

Že naročal, povsem brez težav, nič sumljivega.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Kvatebrigic ::

Če nebi bilo nemskih online bike stacun, bi jaz ze zdavnaj nehal kolo vozit.. nasi bike shopi so v veliki vecini porazni glede ponudbe in zaloge. To da sredi poletja nimajo enih pametnih cevljev v 42 cifri da o tem kako te gledajo ko rabis kak bolj specificen nadomesten del, niti nebi.. svabi imajo vse, ogromno ponudbo, ogromno zalogo in nizje cene. Pa pri reklamacijah in vracilih tudi nic ne komplicirajo..

erkgheoruugh ::

Enako, poleg omenjene v temi so še bikediscount.de (meni osebno najljubša večinoma tudi najcenejša), ter še bike24.com

grimth ::

Že večkrat naročil dele pri njih in brez problema vse kvalitetno. Pošljejo še isti delovni dan, paket pa rabi približno 1 delovni teden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: grimth ()

Sparkxl ::

Redno kupujem v švabskih trgovinah, ker so ponavadi konkretno nižje cene in večja izbira

bike discount
bike components
bike 24
zdaj pa sem odkril še tradeinn.com Ta sploh ne vem od kot je, je pa poceni

TehDucky ::

V ponedeljek naročil pri starbike.com špice dolžine 227mm, ker jih drugje ni bilo za dobiti. Sicer ugodne špice ampak 17 eur poštnine.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero kolo (strani: 1 2 3 498 99 100 101 )

Oddelek: Šport
5000757722 (1847) Okapi
»

Kit za električno kolo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Šport
691106971 (4044) dnsd
»

A naj kupim gravel bike ali ne? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Šport
696126519 (17687) issak
»

Ne dobim čelade (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508767 (7109) Damjan Jagar

Več podobnih tem