» »

Pandemija presežene umrljivosti

Pandemija presežene umrljivosti

««
17 / 20
»»

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tu sem nehal brati, ker je laž. Za sebe še razumem, da naročaš preko spleta za otroka pa težko, ker če mu ni prav in vrneš, preden dobiš nazaj pravo številko, jo otrok že preraste in spet potrebuješ novo cunjo. :)):)):))

Glej fopaj ti svoje otroke doma, da ti hodiš samo 1x na teden v trgovino. Mene nisi prepričal.;)

Raje mi povej v katerem paralelnem svetu ti živiš in kako misliš, da sfolgam 4 mulce zvlečt v trgovino preizkusit cel kup cunj? :D

Oz. raje mi povej koliko otrok imaš, ker pri 4 moraš prekleto razmislit in optimizirat zadeve, da ti ostane sploh kaj prostega časa.

Ne mislim te ravno prepričevati, ampak samo v vednost:
Vsak četrtek ali petek se sestavi jedilnik za naslednji teden in se nakupi vse potrebno v soboto.
Meso kupujem na kg: polovico prašiča na kolinah, čez leto ene 10 piščancev in cca. 10 kg žrebička, 15 kg divjačine in cca. 30kg govedine.
V shrambi so kompoti in sadja za cca. 3-4 dni.

Drugače bi letal naokoli kot sova, tako nekako kot si predstavljaš ti v svoji butici.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

@1111111111111111111111111111111111111111111- vsa čast tvojim otrokom, da jedo v sredo, četrtek in petek kruh ali žemljice ali kajzerice ali štručke ali krofe, katere si nabavil prejšnjo soboto. :D:))8-)

Zgodovina sprememb…

Scaramouche3 ::

Takih bo še več z leti...

Dimnik ::

Uhhh, kamikaza....a ti si slišal za domač kruh? To ti je špansko selo a?

In ne pametuj o otrokih, katerih nimaš in upam, da tako ostane

Mi imamo do trgovine 600m pa smo večinoma 1x tedensko tam.

kamiKaZaA ::

Dimnik je izjavil:

Uhhh, kamikaza....a ti si slišal za domač kruh? To ti je špansko selo a?

Napisal je, da nima časa in zato gre "baje" samo 1x tedensko v trgovino in sedaj bi naj vsak dan imel čas, da zamesi testo, počaka da vzkipi in potem da peči ta kruh? :)):)):))

Ti Dimnik pa 111111111111111111111111 sta mi postala najboljša trola na Slo-tech. Vsaka vama čast kako trolata, samo mene nista potrolala. Sem vaju prečital. >:D

sbawe64 ::

Ignorirajte trola elferja in pomožnega trola dimnika, no...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Dimnik ::

Ti si prizadet otrok, kaj boš vsak dan pekel domač kruh, prvič ga ne poješ v enem dnevu, drugič pa drži več kot en dan, kot sem napisal, to ti je špansko selo.

Otrok, kdo je trol? A si se vprašal? Se boš slet posipal s pepelom?

kamiKaZaA ::

sbawe64 je izjavil:

Ignorirajte trola elferja in pomožnega trola dimnika, no...

+1

se strinjam. Enostavno nima smisla se ukvarjati s troli, kateri samo poserejo temo. Gremo rajši mi brez teh trolov se držati te teme in najti odgovore kaj je vzrok, da zdaj že po celem svetu preseženo umirajo mlajši cepljeni od 22-44 let. Zanimivo, da MSM ne dela panike glede tega, ko samo pomislim kako so delali, ko jih je dosti manj umiralo med korono, pa še to so umirali po večini 70+ let stari z več pridruženimi boleznimi.

Zanimivo, kako se vse obrne in naenkrat molk v MSM o preseženih smrti med mladimi cepljenimi.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:


V času korone sem hodil v trgovino 1x na 14 dni. Sicer res samo prva dva meseca, ko je bila huda panika.

Res mi je to fascinantno. En presrani korona paničar, kateri se je dnevno tuširal z razkužilom, se pazil, se ni družil, nosil masko redno in verjetno še med spanjem faše korono kot šalo malo in je rešen.

Jaz, ko se nisem pazil, hodil po rojstnih dnevih, hodil v zaprte gostilne, kjer so bile čage in smo bili natrpani kot sardele in kjer nisi mogel držati varnostne distance, ker nas je bilo preveč v njej, hodil k okuženim domov na pijačo, ker sem se želel okužiti. V službi imel stike tedensko s 50+ različnimi zunanjimi ljudmi, maske nisem nosil, sem se rokoval, smejal, tolkel debate s poslovnimi partnerji pa se nikakor nisem mogel okužiti s to korono. Pa rok si nikoli nisem razkužil, ko sem vstopil v trgovino, lekarno, bolnico. Nikoli. Vedno pa umival in skrbel za osebno higieno.

In korona me je komaj po 2,5 letih na hitrem testu povohala, pred tem sem 2x bil pozitiven na hitrem testu, a na PCR naslednji dan negativen in nikakor nisem mogel dobiti potrdila, ko ga je človek najbolj potreboval. Sedaj pa imam potrdilo, katero poteče ta mesec in upam, da če še enkrat uvedejo ta potrdila, da bo zaropotalo po celem svetu in bo par ključnih ljudi (iz stroke, politike, ultra-bogataši) okrašenih po kandelabrih. >:D

kamiKaZaA ::

Najmlajša hči bogataša Billa Gatesa pojamrala, kako je imeti bogatega očeta

Phoebe pravi, da jo moti, da ljudje ustvarjajo in širijo teorije zarote o njenem očetu, ki so bile v času pandemije zelo pogoste.

https://cekin.si/novice/bill-gates-phoe...

Phoebe o kakšnih teorijah zarote ti? Tvoj foter je glavni zarotnik pri tej pLandemiji skupaj s Klausom Schwabom in Faučijem. Ti trije so glavni krivci za današnjo preseženo umrljivost v svetu. To ni nobena teorija zarote več. Nuremberg 2.0 kliče.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

@1111111111111111111111111111111111111111111- vsa čast tvojim otrokom, da jedo v sredo, četrtek in petek kruh ali žemljice ali kajzerice ali štručke ali krofe, katere si nabavil prejšnjo soboto. :D:))8-)

Si slišal kdaj za moko, kvas in mašino za peko kruha? :D Iz katere hruške si padel?
Največji problem je sveže sadje, ampak za to imamo dodaten hladilnik na 3 stopinjah, da je za vakumirano zorjeno meso in sadje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Sem vaju prečital. >:D

Mislim, da boš moral še v življenju dat kaj skozi, da boš koga prečital.

Otrok očitno nimaš in nimaš pojma kako funkcionirajo velike družine. Glede na napisano sklepam, da si bil edinček. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

@1111111111111111111111111111111111111111111- vsa čast tvojim otrokom, da jedo v sredo, četrtek in petek kruh ali žemljice ali kajzerice ali štručke ali krofe, katere si nabavil prejšnjo soboto. :D:))8-)

Si slišal kdaj za moko, kvas in mašino za peko kruha? :D Iz katere hruške si padel?
Največji problem je sveže sadje, ampak za to imamo dodaten hladilnik na 3 stopinjah, da je za vakumirano zorjeno meso in sadje.

Razkuži si roke pred spanjem in ne pozabit si dat maske gor. Pa ta mesec ti poteče cepivo in pojdi po novi booster. Korona paničar. :)):O

111111111111 ::

sbawe64 je izjavil:

Ignorirajte trola elferja in pomožnega trola dimnika, no...

Dodatne okrepitve? Da boste potem zdravnika klical, ko vas bo pri srčku stiskal.

kamiKaZaA je izjavil:

Pa rok si nikoli nisem razkužil, ko sem vstopil v trgovino, lekarno, bolnico. Nikoli.

res z lepimi stvarmi se hvališ, da ogrožaš ostale, čaki a nisi trdil, da bolnice nisi videl že ne vem koliko let?

kamiKaZaA je izjavil:


Razkuži si roke pred spanjem in ne pozabit si dat maske gor. Pa ta mesec ti poteče cepivo in pojdi po novi booster. Korona paničar. :)):O

Bacilček Kamikaze, ne ve da si lahko sam doma spečeš kruh. :D

Si mislil, da raste v trgovini? Na logično razlago kako se preživi en teden brez trgovine, stresaš žaljivke? Bacilček, en. Po moje si tudi zob ne umivaš, ker kalodont dela big farma.

Nič več resnih razlag zate bacilček moj. Jih ne razumeš. Kar pojdi vpit na facebook, da te na slo-techu maltretiramo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:


kamiKaZaA je izjavil:

Pa rok si nikoli nisem razkužil, ko sem vstopil v trgovino, lekarno, bolnico. Nikoli.

res z lepimi stvarmi se hvališ, da ogrožaš ostale, čaki a nisi trdil, da bolnice nisi videl že ne vem koliko let?

Svet je poln nevarnosti. Že ko stopiš na ulico si v nevarnosti, kaj šele v trgovino, lekarno, bolnico. Noben te ne sili, da zapustiš svoj pretirano sterilni v vato zaviti dom. Bodi celo življenje v kleti. Če pa ne misliš biti, pa ne joči, da te drugi spravljamo v nevarnost, ker te ne. Sam si se spravil, ko si zapustil svoj dom, snežinkica presrana in prestrašena do amena.

In za svojo varnost poskrbi sam, ne pa da druge siliš, da hodijo peš po svetu in si vsakih 10 metrov razkužujejo roke, da ja ti sluačjano ne bi dobil kakšnega virusa preko aerosolov. Ubožček. :O

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:


Bacilček Kamikaze, ne ve da si lahko sam doma spečeš kruh. :D

Kdor jamra na forumu, da nima prostega časa (busy all day), ker dela in ima 4 otroke, kjer so še kakšni hobiji otrok zraven na tedenski ravni, takšen si po vsej verjetnosti ne peče kruha 2-3x tedensko (ampak je bolj enostavno ga kupiti v trgovini vsak dan ali vsaki drugi dan -> manj časa porabiš) kot nam zdaj spet ti prodajaš te tvoje bučke. Prodajaj ti te zgodbice otrokom v vrtcu ne pa na Slo-tech forumu (da hodiš samo 1x tedensko v trgovino ob 4 otrocih), trol potegnjeni. ;)

Pa noben ti ne brani, da si pred vstopom v trgovino razkužuješ roke. Noben. Razkužuj si jih za vsako figo. Who cares?

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:


kamiKaZaA je izjavil:

Pa rok si nikoli nisem razkužil, ko sem vstopil v trgovino, lekarno, bolnico. Nikoli.

res z lepimi stvarmi se hvališ, da ogrožaš ostale, čaki a nisi trdil, da bolnice nisi videl že ne vem koliko let?


Kaj tebe spet funkcionalna pismenost zajebava? Napisal sem, da si nikoli ob vstopu v bolnico nisem razkužil roke. Kaj zdaj tebi tu ni jasno oz. kako bi drugače moral napisati, da bi ti razumel da si jaz v celem svojem življenju ob vstopu v bolnico nisem razkužil rok? Nazadnje sem bil v bolnici pred več kot 20. leti in takrat si jih nisem razkužil. Kaj tebi zdaj ni jasno? Ja vem, kaj ti ni jasno. Si funkcionalno nepismen.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Kaj tebe spet funkcionalna pismenost zajebava? Napisal sem, da si nikoli ob vstopu v bolnico nisem razkužil roke. Kaj zdaj tebi tu ni jasno oz. kako bi drugače moral napisati, da bi ti razumel da si jaz v celem svojem življenju ob vstopu v bolnico nisem razkužil rok? Nazadnje sem bil v bolnici pred več kot 20. leti in takrat si jih nisem razkužil. Kaj tebi zdaj ni jasno? Ja vem, kaj ti ni jasno. Si funkcionalno nepismen.

Bacilček umiri se malo, da te ne bo razgnalo. Seveda verjamem, da nisi šel nikoli v bolnico, rodil si se verjetno kar doma, ampak te moram razočarat...

Ljubljana Polje je bolnica, ko te pridržijo, ti snamejo čelado in alu folije, to pomeni da si bil HOSPITALIZIRAN. :D TAm si res ne moreš razkužiti rok, ker jih imaš lepo pospravljene v pajacu. :D

kamiKaZaA je izjavil:

(ampak je bolj enostavno ga kupiti v trgovini vsak dan ali vsaki drugi dan -> manj časa porabiš)

Ni, ampak saj ne bi razumel, če bi ti razložil. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

Seveda verjamem, da nisi šel nikoli v bolnico, rodil si se verjetno kar doma, ampak te moram razočarat...

Ti si res ultra funkcionalno nepismen. Kje sem napisal, da nikoli nisem bil v bolnici, če sem ti napisal, da sem nazadnje bil v bolnici pred več kot 20. leti? Kako si ti iz tega razbral, da sem jaz napisal, da nisem bil nikoli v bolnici? ;((8-O


111111111111 je izjavil:

Po moje si tudi zob ne umivaš, ker kalodont dela big farma.

Po moje si ti vsako jutro zjutraj obraz umivaš z razkužilom, glede na to kako se bojiš vse te viruse in bakterije, katere nas čisto vse obkrožajo na dnevni ravni. Pa še umivalnik razkužiš preden sploh upaš za pipo primit. Da se ne bo še kje na koncu izkazalo, da namesto gela za tuširanje uporabljaš prav tako razkužilo in se celi premažeš pod tušem s tem razkužilom.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Tako, kot so tebe, ko si preveč na glas paničaril okoli covid-a!:D
Delo krepa človeka

kamiKaZaA ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Tako, kot so tebe, ko si preveč na glas paničaril okoli covid-a!:D

+1

Največja ironija je, da osebe ki največkrat druge obtožujejo, da so narcisoidi, psihopati se potem izkaže, da so to oni sami. Isto sedaj 1111111111111111111111 za mene piše, da sem bil hospitaliziran v Polju, a na koncu se bo izkazalo, da je nekoč on bil tam. Glede na vso paniko, ki jo je zganjal med korono, se temu sploh ne bi čudil. On je rojen paničar. :D

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Tako, kot so tebe, ko si preveč na glas paničaril okoli covid-a!:D

Oooooo.... Solatko. Kje se skrivaš starina? Še vedno čutiš posledice yugo cepljenja? :D

Sedaj dražim bacilčka Kamikazija. :D Ni bil NIKOL v bolnici, NIKOL se ni razkužil in NIKOL ni k pameti prišel. Vidva bi lahko bila brata. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

Iz posta v post dokazuješ, da si funkcionalno nepismen. Čestitke. :D
11111111111111111111111111111111 je funkcionalno nepismeni korona paničar, kateri se dnevno tušira z razkužilom. :)):)):))

Še sreča, da obstaja tako veliki JS, da se tudi za elfera najde služba za prelaganje listov. Ker za vsako drugo delo ima že od rojstva prevelike poškodbe možganov.

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

Ne vem, če je kdo že predstavil kake podatke o presežni umrljivosti, v glavnem tukaj so..
https://ec.europa.eu/eurostat/en/web/pr...
LP Marko

Yossarian ::

Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

kajtimara ::

kamiKaZaA je izjavil:


Svet je poln nevarnosti. Že ko stopiš na ulico si v nevarnosti, ...

Je dokazano, da je doma presenetljivo veliko nesreč.
Torej, še predno ustaneš, si v nevarnosti.
Sem mnenja, da egoističen pri zdravju ne moreš biti. So bolezni, ki so prenosljive! Pa gate s menjajo, tolk da veš!

-----------------------------

Yossarian je izjavil:

Zanimivo branje.

Zakaj Švedi - EU - skrivajo?

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

kajtimara je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Svet je poln nevarnosti. Že ko stopiš na ulico si v nevarnosti, ...

Sem mnenja, da egoističen pri zdravju ne moreš biti. So bolezni, ki so prenosljive! Pa gate s menjajo, tolk da veš!


Vsak lahko hodi okoli oblečen kot astronaut, če se bo bolj varnega počutil, da ne faše kakšen virus iz okolice ali pri dotiku izdelka/police v trgovini. Ne moreš pa sedaj generalno vsiliti, da vsi hodimo okoli oblečeni kot astronauti. Kdor želi naj, kdor pa ne pa naj ne cvili, da bi vsi okoli njega morali hoditi v astronauta oblečenega.

Torej imaš opcijo: greš od doma in si daš zaščitna očala gor, daš magari dve maski preko svojih smrdljivih 1x na teden umitih lap in živinorejske gumijaste rokavice na roke, glavo zamotaš v PVC vrečko, pa ni straha, da fašeš kakšen virus od mene. Ne sili pa tega drugim, da nosijo, če ne želijo in jih ni strah, da bi danes na poti po trgovini fasali virozo...

Zgodovina sprememb…

fulk ::

BlackHole je izjavil:

Ne vem, če je kdo že predstavil kake podatke o presežni umrljivosti, v glavnem tukaj so..
https://ec.europa.eu/eurostat/en/web/pr...


Je že bilo linkano, v drugi temi.
Pravijo, da vsak december je bila manjša presežna, ne omenijo, da pa trend narašča.

Ampak konec koncu ni pomembno. Nihče od vodilnih noče o temu slišati ali se aktivno skriva.
Nihče se še ni zares pojavil na sodišču. Pfizer, pa še naprej zahteva od sub-12 letnikov, da se cepijo.

Zgleda, da (ex?)koronci ne želijo priznati, da so bili zavedeni, da so jih prevarali. Da je vse skupaj bila ena neslana šala iz strani oblasti in predvsem ne gre jim v račun, da so vrhovne institucije do kosti skorumpirane.
To je perfekten teren za naslednjo krizo.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Torej imaš opcijo: greš od doma in si daš zaščitna očala gor, daš magari dve maski preko svojih smrdljivih 1x na teden umitih lap in živinorejske gumijaste rokavice na roke, glavo zamotaš v PVC vrečko, pa ni straha, da fašeš kakšen virus od mene. Ne sili pa tega drugim, da nosijo, če ne želijo in jih ni strah, da bi danes na poti po trgovini fasali virozo...

Lepo boste ubogali ali pa boste doma, bacilček.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Torej imaš opcijo: greš od doma in si daš zaščitna očala gor, daš magari dve maski preko svojih smrdljivih 1x na teden umitih lap in živinorejske gumijaste rokavice na roke, glavo zamotaš v PVC vrečko, pa ni straha, da fašeš kakšen virus od mene. Ne sili pa tega drugim, da nosijo, če ne želijo in jih ni strah, da bi danes na poti po trgovini fasali virozo...

Lepo boste ubogali ali pa boste doma, bacilček.

Endivja ::

Jaz se tudi nikoli nisem razkužil nikjer, doma si rit obrišem z roko in malo potresem da dol padejo večji kosi, to je to. Zakaj bi kompliciral poleg tega pa mi to okrepi imunski sistem in sem pravi terminator. Zadnjič sem imel obiske in so vsi zboleli, ker pač niso utrjeni, prave mevže. Sem sam svoj doktor, če imam zdravstvene težave malo poguglam in to je to, zdravstvo je en velik nateg. Zadnjič sem si izpulil zob kar sam doma, čisto preprosto.

Sem tudi psihično moten narcisek. Kamikaza tebe bi bilo potrebno zapret v Gulag nekam v Sibirijo, ker si nesocializirana žival, tako po obnašanju kot po dejanjih.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

kamiKaZaA ::

Endivja je izjavil:

Jaz se tudi nikoli nisem razkužil nikjer, doma si rit obrišem z roko in malo potresem da dol padejo večji kosi, to je to. Zakaj bi kompliciral poleg tega pa mi to okrepi imunski sistem in sem pravi terminator. Zadnjič sem imel obiske in so vsi zboleli, ker pač niso utrjeni, prave mevže. Sem sam svoj doktor, če imam zdravstvene težave malo poguglam in to je to, zdravstvo je en velik nateg. Zadnjič sem si izpulil zob kar sam doma, čisto preprosto.

Sem tudi psihično moten narcisek.

Lp

Pozdravljen stari/novi trol v tej temi z današnjo prijavo v Slo-tech. Obilo trolanja ti želim. Daj si duška.

Endivja
Čas prve prijave - 07.03.2023 19:53:48

Endivja ::

To še vedno ne spremeni dejstva, da si moten in si padel iz pizde direkt na beton. Res me zanima kaj počneš v življenju s takšnim intelektom.. Pritiskaš gumbe na liniji ali prazniš greznice?

Verjetno prazniš greznice saj ob tem lahko grgraš drek in si utrjuješ imunski sistem. Prava svinja nesocalizirana.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:



Fotka družinskega albuma? Saj si še kar lep. :D
Ich werde mich nicht desinfizieren.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Lepo boste ubogali ali pa boste doma, bacilček.


Fotka družinskega albuma?

Nope. Tebe pozdravljajo na tej sliki. Ti si tisti tiran, ki bi zapiral druge med 4-stene kot je to počel tvoj idol. Razen tiste ne bi zapiral, ki bi se vsaki dan polivali z razkužilom kot to počneš tudi sam.

111111111111 je izjavil:


Lepo boste ubogali ali pa boste doma, bacilček.

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

Kamikaza, a ne vidiš, da v vsaki temi izpadeš bedak....

Spet se lažeš, posipaj se y pepelom, če ti ga ni že zmanjkalo, kje je enkar rekel, da bi zaprltiste ki se ne polivajo z razkužilom? Ajde da te vidimo, kako se lahko nonstop lažeš in prirejaš v svoj prid...

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Nope. Tebe pozdravljajo na tej sliki. Ti si tisti tiran, ki bi zapiral druge med 4-stene kot je to počel tvoj idol. Razen tiste ne bi zapiral, ki bi se vsaki dan polivali z razkužilom kot to počneš tudi sam.

Če pozdravljajo mene imajo gotovo razkužene roke.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

Dimnik je izjavil:

Kamikaza, a ne vidiš, da v vsaki temi izpadeš bedak....

Spet se lažeš, posipaj se y pepelom, če ti ga ni že zmanjkalo, kje je enkar rekel, da bi zaprltiste ki se ne polivajo z razkužilom? Ajde da te vidimo, kako se lahko nonstop lažeš in prirejaš v svoj prid...

Tu je rekel in to ne samo danes, ampak je že večkrat ponavljal, da bi nas zaprl med 4-stene.

111111111111 je izjavil:


Lepo boste ubogali ali pa boste doma, bacilček.


In kot veliki ljubitelj razkužila, verjemi, da bi bil prizanesljiv do tistih, ki se tuširajo na dnevni bazi z razkužilom kot počne to on sam. Spet te nekaj zeza funkcionalna pismenost. :D;)

Endivja ::

Tebe poleg zapiranja potrebno še tesno ovit v jopič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

pegasus ::

Danes sem videl en primer tega "prehlada":

Tolk da veste, kaj antivaxerji povzročate.

globoko grlo ::

Mah trolcek ne bluzi, pejt stet vse statiste k so se mrtve delal pred kamero. Ovce ene.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


111111111111 je izjavil:


Lepo boste ubogali ali pa boste doma, bacilček.


In kot veliki ljubitelj razkužila, verjemi, da bi bil prizanesljiv do tistih, ki se tuširajo na dnevni bazi z razkužilom kot počne to on sam. Spet te nekaj zeza funkcionalna pismenost. :D;)

He, he, he... torej živiš v garsonjeri, če bi mogel biti doma, bacilček.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fulk ::

pegasus je izjavil:

Danes sem videl en primer tega "prehlada":

Tolk da veste, kaj antivaxerji povzročate.


Long COVID, lol.
Mislim, da so celo raziskovali, da se je cepila preden je končala tko kot je končala. Glede na video in družbo okoli nje, sem precej prepričan, da je cepljena.
Skratka, spet ena pegasusova melodrama.

111111111111 ::

fulk je izjavil:

pegasus je izjavil:

Danes sem videl en primer tega "prehlada":

Tolk da veste, kaj antivaxerji povzročate.


Long COVID, lol.
Mislim, da so celo raziskovali, da se je cepila preden je končala tko kot je končala. Glede na video in družbo okoli nje, sem precej prepričan, da je cepljena.
Skratka, spet ena pegasusova melodrama.

Kaj mi je pri vas anticepilcih izredno zanimivo je vaša nedoslednost. Ko je govora o Long COVID takoj postavljat na laž, ko pa je govora o težavah cepivih, pa o verdostojnosti ni dvoma :D In še posebej z izjavami: Mislim, da so celo raziskovali... In pol se bunite, ker vas ne jemljemo resno.

Na tegale se nisi bunil, da je neresničen:

Scaramouche3 je izjavil:

Takih bo še več z leti...


Oba videa sta vrhunska, lahko tudi resnična, po cepivih in po COVID-u so dokazano tudi hudi zapleti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

111111111111 - So kakšni dokazi, da pri cepljenjih ni long-covid-a?
Delo krepa človeka

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

po cepivih in po COVID-u so dokazano tudi hudi zapleti.

Prav tako so dokazano hudi zapleti pri prekomernem razkuževanju sebe in prostorov kjer živiš, sploh če ustvarjaš prekomerno sterilno okolje (bolnišnično) v svojem domu. Ampak ti se še kar polivaj (dnevno) s prekomernimi količinami razkužila. Presrani paničar. ;)

fulk ::

111111111111 je izjavil:

fulk je izjavil:

pegasus je izjavil:

Danes sem videl en primer tega "prehlada":

Tolk da veste, kaj antivaxerji povzročate.


Long COVID, lol.
Mislim, da so celo raziskovali, da se je cepila preden je končala tko kot je končala. Glede na video in družbo okoli nje, sem precej prepričan, da je cepljena.
Skratka, spet ena pegasusova melodrama.

Kaj mi je pri vas anticepilcih izredno zanimivo je vaša nedoslednost. Ko je govora o Long COVID takoj postavljat na laž, ko pa je govora o težavah cepivih, pa o verdostojnosti ni dvoma :D In še posebej z izjavami: Mislim, da so celo raziskovali... In pol se bunite, ker vas ne jemljemo resno.

Na tegale se nisi bunil, da je neresničen:

Scaramouche3 je izjavil:

Takih bo še več z leti...


Oba videa sta vrhunska, lahko tudi resnična, po cepivih in po COVID-u so dokazano tudi hudi zapleti.


Kot rečeno. Sem precej prepričan, glede na njeno mainstreamovstvo, prijatelje, družino itd. Da ni necepljena.
Preden pegasusovci obtožijo ljudi, naj najprej preverijo, koliko je to cepivo zares (ne)uporabno.

Glede long covida. Morda je res nekaj primerov, ampak pretežno se ga pomojem uporablja kot get out of jail free card, za doktorje itd.

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - So kakšni dokazi, da pri cepljenjih ni long-covid-a?

Solatkič, kot ponavadi si zgrešil poanto mojega posta. Nič novega. :D Se sploh ne sprašujem o resničnosti ne enega ne drugega videa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Prav tako so dokazano hudi zapleti pri prekomernem razkuževanju sebe in prostorov kjer živiš, sploh če ustvarjaš prekomerno sterilno okolje (bolnišnično) v svojem domu. Ampak ti se še kar polivaj (dnevno) s prekomernimi količinami razkužila. Presrani paničar. ;)

No, no bacilček, če ne veš za kaj se v temi gre, se ni potrebno oglašati. Samo motiš nas odrasle ko se pogovarjamo. Razkužim se enkrat na teden v trgovini, amapk vi antivaxerski paničarji hitro v zrak, da je to prekomerno razkuževanje. Pa saj ti ne zamerim, si znan po pretiravanju in drami in te ne jemljemo resno.

fulk je izjavil:

Kot rečeno. Sem precej prepričan, glede na njeno mainstreamovstvo, prijatelje, družino itd. Da ni necepljena.
Preden pegasusovci obtožijo ljudi, naj najprej preverijo, koliko je to cepivo zares (ne)uporabno.

Glede long covida. Morda je res nekaj primerov, ampak pretežno se ga pomojem uporablja kot get out of jail free card, za doktorje itd.

Kot rečeno, nimaš pojma in ugibaš in to ugibanje predstvaljaš kot dejstvo, ki pač ustreza tvoji agendi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

fulk ::

Želiš mi povedat, da je bila physicsgirl antivaxerka?
--
Sem pa nekoč pogledal to physicsgirl. Totalno generični midwit knowledge kanal. Me ne preseneča, da pegasus to gleda. Simpi še vedno palijo na kao nerdice.
««
17 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NOVI Koronavirus - V ponedeljek najvišji porast okužb po začetku aprila (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1252205185 (79283) BigWhale

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75898161 (75599) AliRes

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477454 (58956) BigWhale

Več podobnih tem