» »

Kakšno opremo kupiti?

Kakšno opremo kupiti?

brindisi ::

Pozdravljeni,
sama se ne znajdem... in če mi kdo iz rokava strese kako uporabno navodilo bom hvaležna.
Moja lokacija so kraška brda. Imam HOT predlačni internet v Huawei USB sticku, model E372, vtaknjen v router TP link TR-MR3420. V dongl imam vtaknjeno 4G anteno.
Do cca 2 leti nazaj je zadeva delovala ODLIČNO. Gledali smo vse, tudi TV, Netflix, brez problemov.
Potem pa se je kar naenkrat podrlo, slaba hitrost, net pada dol in gor, anteno premikamo sem in tja v dnevno in večerno pozicijo, TV je negledljiv, se ustavlja in nalaga, neuporabno.
Vem da gre čas naprej in je treba naprave posodobit, tudi mogoče operaterja, ampak kaj naj izberem? Sosedje imajo v glavnem fiksne pakete, meni pa se ne zdi plačevat ne vem kakšnih trojčkov in strašnih TV shem, če tega ne rabimo.
Ajd fantje, nasvet?

Tribal ::

Jaz predlagam, če imate LTE signal od Telekoma, njihov LTE internet brez omejitev. Je mislim da okoli 30€ na mesec in visoke hitrosti. Meni je vsa leta dokler nismo dobili optike deloval brezhibno. Hitrosti pa so do 150/50 Mbit. Kar je proti HOT (A1 omrežju) blazno veliko... Je pa seveda veliko odvisno tudi od opreme (LTE antene,router,...)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom hibridni modem - izkušnje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
17136774 (692) RobertG
»

A1 ima nov hibridni modem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
38583728 (29492) simnov
»

A1 TV AS LTE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
21052314 (27653) brez-imenko
»

Brezžični internet - brez omejitve prenosa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14335739 (16210) modelno1
»

Modem mobilni(alcatel mw40v) priklopiti naprave z "žico"

Oddelek: Omrežja in internet
82244 (1914) DeeCoy

Več podobnih tem