» »

Uvideven kadilec

Uvideven kadilec

«
1
2

MetalLord ::

Ali obstaja uvideven kadilec ali je to lahko samo oksimoron?

Danes sta me dva kar dobro zjezila, pridem iz šihta do avta, sem šel 13:30, zato sem jih ujel pri dejanju. In sicer enega vidim s cigareto, ki je šel ene pol metra ob mojem avtu, potem pa se je ustavil pri drugem kadilcu, ki je bil pol metra za mojim avtom.
No potem pa seveda, ko sem že iz daljave (ker sem se bal dima) rekel če gresta lahko preč, takoj eden drugem "kaj pa temu ni všeč?", pa meni "a veš da je avto zaprt?". Pa ko sem rekel da bom moral samo zaradi njiju parkirati drugje, spet najbolj beden odgovor - "zakaj pa?".
Da ne govorim da sem moral tudi jaz priti v avto mimo smradu (sem moral od sprednje strani), tako da nista škodovala samo avtu. Glede tega da v avto ne pride dim, saj že zunanjosti verjetno tudi malenkost škoduje, sicer pa kabina tudi ni povsem hermetično zaprta.
Ne verjamem da je lahko kateri človek tako glup (dobro, pri triizmencih nikoli ne veš), da je mislil da mi bo vseeno, če kadi pol metra zraven mojega avta, ali pa da bi celo mislil, da mi bo to všeč. Sem kar siguren da je dobro vedel, da mi ne bo všeč.
Imamo sicer možnost prijavljati kadilce, ampak jih je bilo po celem parkirišču več kot 10, zdaj naj jih jaz sprašujem za delovne številke, bo najlažje če najdem prostor kjer ne kadijo.
  • spremenilo: MetalLord ()

crniangeo ::

Slab dan al si že po naravi snežinka?


Sem nekadilec, ampak razlog zaradi česar se razburjaš, je milo rečeno - krneki
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

PacificBlue ::

Ko me bos naslednjic prehiteval, ko se bom vozil s kolesom ali lahko prosim gres po drugi cesti ali sploh ne vozit avta, ker mi izpusni plini smrdijo.

Hvala za razumevanje

MetalLord ::

crniangeo je izjavil:

Sem nekadilec, ampak razlog zaradi česar se razburjaš, je milo rečeno - krneki

Se pravi, tebi bi bilo to vseeno, bi šel samo v avto in odpeljal kot da jih ne bi bilo tam. Daj ne se smešit, to je en velik bullshit kar zdaj govoriš.

Pa izpušni plin avta nikakor ni isto, a si že šel kdaj čez cigaretni dim?
No, dizelsko črno kajenje, tistega se pa enako na veliko izogibam kot cigaretnega dima. Danes sem raje vozil 50 km/h, da sem ga losal za 200m.

Nekako moj osebni prostor za dizlaše je radij 200m, za kadilce pa minimalno 20m, pa ne vem če sem dovolj rekel.

Še če bi bil kadilec ne vem če bi mi bilo to všeč. Že zato ker sta se premikala povsem ob mojem avtu. Jaz nekako spoštujem, kjer je pač možno, da sem vsaj 2m od avta. Pač tako kot človek mora tudi avto imeti svoj osebni prostor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MetalLord ()

Bezukhoff ::

This is comedy gold.

PacificBlue ::

oemdzi ::

Te razumem, jaz od svojega avtomobila odganjam tudi stare ljudi, da ne smrdi po njih ...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

A. Smith ::

Saj imam tudi jaz rad dober, speglan, čist avto, ki se dobro pelje, ampak faaaak

Dejte se vi z babami poročat, ne z avtomobili.
Hvala.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

OrkAA ::

Nimaš druge opcije kot tole.

 car tent

car tent



Je pa potem možno, da ti kak ptič popaca ostrešje, tako da priporočam še dodatni pripomoček.

 strasilo

strasilo

MetalLord ::

Bom zdaj vzel šlauf, da sperem to svinjarijo iz avta, fuj pa kadilci. Te in dizlaše s 15+ let starimi kadečimi dizli bi jaz najprej poslal iz tega sveta. Takoj za tem pa vse neuvidevne ljudi, npr. tiste ki (pomoje še iz veselja) drgnejo s stoli v jedilnici, kot da bi imel 20kg, da ga ne bi mogel preprosto dvigniti.

PacificBlue ::

Pač tako kot človek mora tudi avto imeti svoj osebni prostor.

:))

MetalLord ::

No to sem pa res napisal samo zato da se malo nasmejete, ostalo pa ne. Drugič bom zaradi takih pajacov iz štarta kupil vsaj 5 let star avto, čeprav zdaj je 5 let, pa mi bo verjetno še zelo veliko pomenil tam do 10-ega leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MetalLord ()

Utk ::

Ne bom nič novega napisal: ti nisi čist diht.

A. Smith ::

PacificBlue je izjavil:

Pač tako kot človek mora tudi avto imeti svoj osebni prostor.

:))

Predlagam, da ustanovimo gibanje: Tudi avtomobili imajo svoje pravice!!!111one

Že vidim, kako nastaja nova politična stranka :O
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

MetalLord ::

Utk je izjavil:

Ne bom nič novega napisal: ti nisi čist diht.

Prav, povej kje je tvoj avto, če grem kadit pol metra od njega, mi boš pustil ali mi boš kaj rekel? Ker če mi boš pustil, potem se ve kdo je bolj nor, ker to je meni daleč od normalnega.

Zdaj boš še rekel da ti je vseeno, če ti otroci skačejo po zgornjem stanovanju, po možnosti ob 22:45 kot so mi včeraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MetalLord ()

Goran's Blog ::

E ja kam smo prišli...

OracleDev ::

mene moti da je OP šel že ob 13:30 iz službe jaz pa sem delal do 16h

joze67 ::

MetalLord je izjavil:

Ne verjamem da je lahko kateri človek tako glup (dobro, pri triizmencih nikoli ne veš), ...

Kompleks večvrednosti?

V-i-p ::

Če ti iz polmeterske razdalje pride dim cigareta v kabino, zamenjaj raje filtre. Ali pa kar cel avto.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Slopek ::

MetalLord je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne bom nič novega napisal: ti nisi čist diht.

Prav, povej kje je tvoj avto, če grem kadit pol metra od njega, mi boš pustil ali mi boš kaj rekel? Ker če mi boš pustil, potem se ve kdo je bolj nor, ker to je meni daleč od normalnega.

Zdaj boš še rekel da ti je vseeno, če ti otroci skačejo po zgornjem stanovanju, po možnosti ob 22:45 kot so mi včeraj.

Po napisanem sodeč, imaš veliko večji problem od cigaretnega dima in si zadnji, ki lahko o tem, kaj je normalno. Po vseh odgovorih, ti še vedno ni jasno, tako, da imam popolnoma prav. Če ne verjameš, se zglasi na psihiatriji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Juplter ::

Uvideven kadilec ne obstaja. Nekaj časa nazaj sem delal s sodelavcem z katerim sva se morala z kombijem se vozit po celi sloveniji prakticno cel dan. V delodajalcevem kombiju je na armaturni plosci kot tudi na stranskih vratah znak za repovedanje kajenje, kar me je ko sem prvič to videl zelo razveselilo. Žal pa sodelavec tega ni upošteval. Kadil je praktično neptretrgoma. Sam pa kot na novo zaposleni nisem nič upal rečt. In tako kot absolutni nekadilec in nekdo ki mu cigareti zelo smrdijo sem moral v tako majhen prostoru kot je avto prisilno dihat čike... Zato sem še bolj zasovražil vse kadilce in sploh kajenje. Ko sem po nekaj časa to povedal šefu je takoj sklical sestanek in spraševal kdo kadi v kombijjih? Po tistem so me sodelavci vsi grdo geldali. Ta konkretni pa me je vprašal če sem srečen zdaj ko mu šef zmanjšal plačo ravno zdaj ko je njegova punca noseča.. Da sem to jaz vse kriv... in kadil naprej...
:/
Od takrat kadilce sovražim. in uvideven kadilec ne obstaja.
http://cifxcj4qdn5ognlgc6bjnd6jgjibbjmysbhc4sifdhqiyur4fnctfuqd.onion/fck45.rar

LukiYo ::

Ta je pa dobra. Sem mislil, da je trol tema. Dokler je javno mesto in ni prepovedano nimaš kaj.
Ste pa res snežinke nekateri, me zanima če od žara tud stran tečete.

codeMonkey ::

Meni pa manjka sodelavec kadilec zadnje case. Od srednje sole, faksa, in vse do zadnje sluzbe sem bil vedno nekako obkrozen z nekom, ki je postal dober kolega in sem hodil z njim na pavze. Kolega si je enega prizgal, jaz pa spil kavo. Meni je bilo 5-10 minut pavze zunaj vedno odlicna protiutez zaprtemu prostoru, sedenju ter gledanju v ekran, in kadilci so bili super izgovor za to.

In ja, obstaja uvideven kadilec. Kolegi so se obicajno postavili tako, da dim ni sel v mojo smer, ce ne drugega, ko so enkrat videli, da se umikam :)

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Mislim enako, da ga ni uvidevnega kadilca. Ze po naravi stvari je tako, da moras svinjat, ko kadis.

Mi gre pa na zivce, ko vidim, da iz avta mecejo cike na cesto. Kulture nobene...

Baja ::

wat da fak did i just read.

avti smrdijo, nabavi kolo!

Meiniken ::

Čaprav nisem pristaš kadilcev ne vidim problema. Sta se pač slučajno ustavila ravno za tvojim avtomobilom, jebat ga. Misliš da sta se namensko tja postavila da bi točno tebi škodila? Kako naj sploh vesta kdaj boš ti iz šihta prišel?

Če bi kadilca vedela, da boš ti tako galamo zagnal bi se verjetno raje premaknila par metrov naprej/nazaj kot pa se še s tabo ukvarjala.

Predlagam da se ukvarjaš z okoliščinami na katere ti lahko vplivaš. To, da nekdo kadi zraven tvojega avta ob 13:30 je izven tvoje kontrole in se nima smisla zapenjat. Zadržiš zrak za tistih par sekund, se usedeš v avto, odpelješ in daš dol šipe. Pa ne pozabi izdihnit ko se usedeš v avto :D

Če pa izgubiš nadzor nad sabo ko vidiš kaj takega pa predlagam, da opraviš nekaj dela na samokontroli.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meiniken ()

IL_DIAVOLO ::

Na sreco nisem prisiljen sobivati in delati s kadilcem, ki ze naravno smrdijo in imajo neolikane navade.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nekikr ::

kixs je izjavil:

Mislim enako, da ga ni uvidevnega kadilca. Ze po naravi stvari je tako, da moras svinjat, ko kadis.

Mi gre pa na zivce, ko vidim, da iz avta mecejo cike na cesto. Kulture nobene...

Tole. Potem obstaja pa še posebna kasta kretenskih debilov, ki se usedejo na klopco pri otroškem igrišču in veselo smrdijo vsem naokoli.

Horas ::

tako kot se je pozitivne tretiralo med korono bi se moglo kadilce! strogo doma kadit če mislijo, ko bi pršli ven iz svojih zakajenih škatl pa stuširani in dišeči!! pfuj pa čiki, prepovedat zakonsko in jih ukinat!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Avenger ::

Delal se bom, kot da OP trolla in je dal le dobro iztočnico.

Meni osebno gre na živce kajenje folka pod okni stanovanjskih objektov. Zračiš in ti naenkrat prismrdi not. In kaj boš pol, nekaj rekel? Saj je zunaj. Ali pa v bloku kadi na svoji lastni terasi in se pač kadi navzgor in skozi okno nekoga. Šit, ne?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

PacificBlue ::

Zrak je od vseh.

cvalsr ::

Dobro trolaš butlne, Kovinski Gospod. Čestitam! :))

kixs ::

Avenger je izjavil:

Delal se bom, kot da OP trolla in je dal le dobro iztočnico.

Meni osebno gre na živce kajenje folka pod okni stanovanjskih objektov. Zračiš in ti naenkrat prismrdi not. In kaj boš pol, nekaj rekel? Saj je zunaj. Ali pa v bloku kadi na svoji lastni terasi in se pač kadi navzgor in skozi okno nekoga. Šit, ne?


Si me spomnil mojih dni v bloku. Spodnji je vedno kadil na terasi. Nikoli v stanovanju. Meni je pa vleklo v stanovanje - seveda je bila tezava le v toplih mesecih.

Se pa kdaj tudi zdaj zgodi, ko sem v hisi in le-te niso ravno natlacene skupaj, da se vedno kdaj pa kdaj od nekje prinese dim. Ampak to je zelo redko - hvala k....

PacificBlue ::

Marsikaj se je izboljsalo glede kajenja, v preteklosti je bilo kajenje veliko bolj druzbeno sprejemljivo. Kadilo se je na avtobusih, po zdravstvenih ustanovah, javnih sluzbah, pisarnah...itd
Takrat si smrdel po cigaretah tudi ce si bil nekadilec:)

RatedR ::

Kadilci ste neverjetno defenzivna bitja ko vam kdo omeni, da smrdite...ćeprav res smrdite in spuščate ta strup tistim, ki hočejo dihat svež zrak brez svijskega pasivnega kajenja.
Uvidevni kadilci obstajajo ampak je teh le slab procent, ostali pa narod samo pa važno da se puši, da se nehajo trest ob prvi pavzici zjutri na šihtu.

Prav povsod voham ta smrad...ko odprem okno v bloku, v avtu, na šihtu, na malci, v restavracijah, ob rekreaciji...poden.

Glugy ::

Mah cigareti so itak neumnost..škoduješ seb škoduješ drugim. Dobr vsak ima kakšno neumnost..tipičen whataboutism ampak to še ne pomen da je ta neumnost zarad tega toliko manjša ali nepomembna.

Drgač pa pri men je to problem ker sploh mlajši kadilci pričakujejo da boš z njimi šel ko grejo oni kadit za vogal al pa v kadilnico med odmori. Nasploh ko si z nekom v družbi pa se on zmisli da gre kadit in da če greš zravn ..kaj da pasivno voham tist nagravžn dim? ... na sploh pa pol tud oblačila smrdijo po tem sranju in je težko zadostno razdaljo držat da ne vohaš tega.
Imaš nekaj uvidevnih kadilcev ampak prav veliko jih pa ni. Če se jim j... za svoje zdravje se jim j... zate še toliko bolj.

FrRoSt ::

MetalLord je izjavil:

Ali obstaja uvideven kadilec ali je to lahko samo oksimoron?

Danes sta me dva kar dobro zjezila, pridem iz šihta do avta, sem šel 13:30, zato sem jih ujel pri dejanju. In sicer enega vidim s cigareto, ki je šel ene pol metra ob mojem avtu, potem pa se je ustavil pri drugem kadilcu, ki je bil pol metra za mojim avtom.
No potem pa seveda, ko sem že iz daljave (ker sem se bal dima) rekel če gresta lahko preč, takoj eden drugem "kaj pa temu ni všeč?", pa meni "a veš da je avto zaprt?". Pa ko sem rekel da bom moral samo zaradi njiju parkirati drugje, spet najbolj beden odgovor - "zakaj pa?".
Da ne govorim da sem moral tudi jaz priti v avto mimo smradu (sem moral od sprednje strani), tako da nista škodovala samo avtu. Glede tega da v avto ne pride dim, saj že zunanjosti verjetno tudi malenkost škoduje, sicer pa kabina tudi ni povsem hermetično zaprta.
Ne verjamem da je lahko kateri človek tako glup (dobro, pri triizmencih nikoli ne veš), da je mislil da mi bo vseeno, če kadi pol metra zraven mojega avta, ali pa da bi celo mislil, da mi bo to všeč. Sem kar siguren da je dobro vedel, da mi ne bo všeč.
Imamo sicer možnost prijavljati kadilce, ampak jih je bilo po celem parkirišču več kot 10, zdaj naj jih jaz sprašujem za delovne številke, bo najlažje če najdem prostor kjer ne kadijo.


:)):)):)):)):))

Pa imaš vsaj električni avto ali je tudi tvoja škatla smraduh!?? :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

matobeli ::

TDI brez DPFja in AdBlue. :))

Smrdljivec smrdljivcu očita smrad :))

Zimonem ::

Stari enga pržgi

Daliborg ::

kixs je izjavil:

Mislim enako, da ga ni uvidevnega kadilca. Ze po naravi stvari je tako, da moras svinjat, ko kadis.

Mi gre pa na zivce, ko vidim, da iz avta mecejo cike na cesto. Kulture nobene...

To je sicer res grdo. AMPAK če ni pred tvojimi očmi ne pomeni da ga čudežno ni. Če pa verjameš da se vse "reciklira" potem si pa sami mečemo pesek v oči. Deponije imajo problem, ampak o tem noben ne razpravlja ker je ravno tako pomembno kot neka pajčevina ki jo imamo v kleti. Glede kajenja samega so pa krivi določeni lobiji, kateri služijo mastne denarce. Pa ni samo tobak tukaj dobro vemo da je veliko substanc/kemikalij katere bi morali regulirati pa jih enostavno NE, ker je zaslužek tako dober. Vzami si kot primer to covid manijo ki smo jo imeli 2 leti, smo vsi plesal kakor so določeni lobiji želeli in si tlačil palčke če smo hoteli delati premike. Zakaj takih regulacij ni na področju substanc katere nas dokazano ubijajo že več kot 100 let? Pa zakaj imamo še vedno strelna orožja na voljo za neizkušeno rajo? Zakaj sploh še uporabljamo diesel? Kaj se dejansko naredi z denarjem "okoljskih dajatev" ? Skopljemo luknjo, fuknemo čez pesek in prostor namenimo za preprodajo avtomobilov?
/rant off :))
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

val46 ::

OP, sem ti že tolkokrat povedal, pa ti bom še enkrat! Ti si upaljen! Mislim, na odprtem, na parkirnem placu sta dva kadila? In kaj, sta ti dim pihala skozi reže za prezračevanje od tvoje astre al kej? Al sta morda sedela na havbi tvojega avtomobila? Kaj, ko greš na kavo al sok al pivo v lokal, kaj rečeš da ti natoči v plastičen kozarček in greš to pol spit nekam na samo, da te slučajno ne bi cigaretni dim vrgel na rit? Ne zagovarjam ta dva modela, ki sta kadila tam na parkingu, ampak če je to zate res višek tećav in problemov, pol se malo zamisli nad sabo.

Glugy ::

Halo pa sej je stvar bontona da se umakneš nekadilcu če vidš da more mim tebe it. Kaj je enim to tako težko razumet? Dim poveča tvoj osebni prostor za 3x.

Utk ::

MetalLord je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne bom nič novega napisal: ti nisi čist diht.

Prav, povej kje je tvoj avto, če grem kadit pol metra od njega, mi boš pustil ali mi boš kaj rekel? Ker če mi boš pustil, potem se ve kdo je bolj nor, ker to je meni daleč od normalnega.

Zdaj boš še rekel da ti je vseeno, če ti otroci skačejo po zgornjem stanovanju, po možnosti ob 22:45 kot so mi včeraj.

Ne, mene to nič ne moti, čeprav ne kadim. Kaj ti bo dim avtu naredu, zaboga?
Če bi se šlo samo za otroke, bi še reku, da imaš prav, ampak očitno imaš probleme na več nivojih in so morda ti otroci pač hodili, ne skakali.

zimurg ::

MetalLord je izjavil:

Ali obstaja uvideven kadilec ali je to lahko samo oksimoron?

Danes sta me dva kar dobro zjezila, pridem iz šihta do avta, sem šel 13:30, zato sem jih ujel pri dejanju. In sicer enega vidim s cigareto, ki je šel ene pol metra ob mojem avtu, potem pa se je ustavil pri drugem kadilcu, ki je bil pol metra za mojim avtom.
No potem pa seveda, ko sem že iz daljave (ker sem se bal dima) rekel če gresta lahko preč, takoj eden drugem "kaj pa temu ni všeč?", pa meni "a veš da je avto zaprt?". Pa ko sem rekel da bom moral samo zaradi njiju parkirati drugje, spet najbolj beden odgovor - "zakaj pa?".
Da ne govorim da sem moral tudi jaz priti v avto mimo smradu (sem moral od sprednje strani), tako da nista škodovala samo avtu. Glede tega da v avto ne pride dim, saj že zunanjosti verjetno tudi malenkost škoduje, sicer pa kabina tudi ni povsem hermetično zaprta.
Ne verjamem da je lahko kateri človek tako glup (dobro, pri triizmencih nikoli ne veš), da je mislil da mi bo vseeno, če kadi pol metra zraven mojega avta, ali pa da bi celo mislil, da mi bo to všeč. Sem kar siguren da je dobro vedel, da mi ne bo všeč.
Imamo sicer možnost prijavljati kadilce, ampak jih je bilo po celem parkirišču več kot 10, zdaj naj jih jaz sprašujem za delovne številke, bo najlažje če najdem prostor kjer ne kadijo.


pesda ti si užgan. najbrž maš bmwja. pozimi ko je zrak kot iz dimnika avto verjetno parkiraš v svoji spalnici! samo pazi da ne prdiš, ker toškoduje laku! kre_ten!
Sinclair ZX Spectrum, Zilog Z80A, 48kB, kasetofon, TV-OUT, Sinclair-Basic

Miki N ::

Ironija je, pa da ravno ko narediš varnostni antikadilski kordon .. pride kaka vrana in se ti pošteno userje na havbo, prav uno kislo, da ražre.

Morala zgodbe je, da lajf ni optimiziran za OPa, kup je neprijetnih pojav in pojavov.

dexterboy ::

crniangeo je izjavil:

Slab dan al si že po naravi snežinka? Sem nekadilec, ampak razlog zaradi česar se razburjaš, je milo rečeno - krneki
Troll tema ali pa res.. jokica, blago povedano. Jih poznam kar nekaj takšnih v živo, bog se jih usmili. Dvigneš glas pa se zjokajo....
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

m0LN4r ::

Avenger je izjavil:

Delal se bom, kot da OP trolla in je dal le dobro iztočnico.

Meni osebno gre na živce kajenje folka pod okni stanovanjskih objektov. Zračiš in ti naenkrat prismrdi not. In kaj boš pol, nekaj rekel? Saj je zunaj. Ali pa v bloku kadi na svoji lastni terasi in se pač kadi navzgor in skozi okno nekoga. Šit, ne?

Blok je jeba, tam sobivas z drugimi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dope1337 ::

Jz sm se zadnjic sprehajal po parku, pa je sel mimo mene nekdo, ki je vec kot ocitno uzivalec tistih, saj veste, umetnih gnojil za telo oz. proteinskih/whey napitkov. Smrad, ki se je valil za njim in koncentracija amonijaka ... nepopisno. Prav cutil sem, kako se mi je zacela razkrajati koza na celularnem nivoju, saj moje celice oz. njihove molekularne vezi niso navajene izpostavljenosti tako visoki koncentraciji amonijaka. Seveda sem ob zaznanju plinov prenehal dihati, dokler nisem usel smrtonosni mesanici razkroja v okoliskem zraku in s tem (hvala bogu) preprecil gnitje notranjih organov - predvsem pljucnih mesickov.

Mislim, a res clovek ne premore kancka integritete oz. ne privosci ostalim, da se svobodno gibajo po svezem zraku? Lahko bi naredil vsaj 20m obvod, ker park ima vec kot dovolj travnatih povrsin, preko katerih bi se mi lahko izognil.

Odlocil sem se, da obiscem dermatologa, da oceni skodo povzroceno skodo na moji kozi. Ziher je ziher.

Edits: butterfinger related
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

A. Smith ::

Čakaj, da naletiš na kakšnega vegeterijanca, ki je glede beljakovin primarno na fižolu, bobu, leči in čičeriki. Dobijo CO2 izpusti popolnoma nove razseženosti! Da ne govorim o metanu 8-O
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

m0LN4r ::

Tisti vegani letijo
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenehanje kajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
431102682 (27078) Ajrina
»

Škodljivost kajenja vs škodljivost alkohola (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12118618 (15714) Master_Yoda
»

Prepoved kajenja doma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17916497 (11942) bluefish
»

Kajenje..... ZAKAJ?!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19814971 (11143) mali tapravi

Več podobnih tem