» »

Uvideven kadilec

Uvideven kadilec

1
2
»

IL_DIAVOLO ::

dope1337 je izjavil:

Jz sm se zadnjic sprehajal po parku, pa je sel mimo mene nekdo, ki je vec kot ocitno uzivalec tistih, saj veste, umetnih gnojil za telo oz. proteinskih/whey napitkov. Smrad, ki se je valil za njim in koncentracija amonijaka ... nepopisno. Prav cutil sem, kako se mi je zacela razkrajati koza na celularnem nivoju, saj moje celice oz. njihove molekularne vezi niso navajene izpostavljenosti tako visoki koncentraciji amonijaka. Seveda sem ob zaznanju plinov prenehal dihati, dokler nisem usel smrtonosni mesanici razkroja v okoliskem zraku in s tem (hvala bogu) preprecil gnitje notranjih organov - predvsem pljucnih mesickov.

Mislim, a res clovek ne premore kancka integritete oz. ne privosci ostalim, da se svobodno gibajo po svezem zraku? Lahko bi naredil vsaj 20m obvod, ker park ima vec kot dovolj travnatih povrsin, preko katerih bi se mi lahko izognil.

Odlocil sem se, da obiscem dermatologa, da oceni skodo povzroceno skodo na moji kozi. Ziher je ziher.

Edits: butterfinger related


Ali si vohal marihuano ali pa vetrove, ki pa ne pridejo od wheya.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

b6m2 ::

Kajenje gor ali dol, če mi kdo stoji pol metra ob avtu, ga bom seveda povprašal kaj je njegov namen in ga prosil da gre stran. Jaz namreč še nisem stal taku blizu nekega avta, razen tistih par sekund ko sem parkiral ob nekem avtu.
Seveda je tudi razlika ali stojiš ob neki kripi za 500EUR ali ob avtu za 50k, lastnik prvega te ne bo niti šmirglal, lastnik drugega te bo pa zelo grdo pogledal in te povprašal po zdravju.

Jaz sem se drugače veliko potegoval že za 3kEUR avto, za prvega za 2kEUR mi je bilo pa res vseeno kot večini. Npr. tega drugega sem parkiral že na samem, enako kot še sedaj. Npr. enkrat vem da sem parkiral in vidim na parkirišču enega čefurja v BMW-ju, ki je stal na mestu brez nekega namena, sem se bal za avto in sem imel staredown z njim. No potem sem ugotovil da je pripeljal na šiht punco, ki je sedela zraven, verjetno je samo čakal da bo ura 7, ko se začnejo šteti ure.
Mislim da vsakdo mora delati kar precej časa da zasluži za avto, zato meni res ni jasno kako nekaterim avto ne pomeni prav veliko. Pri mojih 47 letih je avto še vedno moja najdražja lastnina pri nekih 10kEUR in naredil bom vse da ga obvarujem pred nepridipravi.

Glede kajenja pa, če bi mi kdo postavil roštilj zraven avta, mi ne bi bilo všeč, ne vem zakaj bi bilo kajenje kaj drugače. Potem je pa še problem kako sploh priti v avto, če se človek noče premakniti. Vdih, tek in izdih, ampak vse to zaradi koga, samo zaradi trmastega neuvidevnega človeka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b6m2 ()

b6m2 ::

LukiYo je izjavil:

Dokler je javno mesto in ni prepovedano nimaš kaj.

Po večini firm je parkirišče tudi last firme in tako velja enaka prepoved kajenja. Ampak kaj ti to pomaga, če folk ne spoštuje pravil, samo pogledaš kako so zdaj vsi veselo tankali, čeprav je lepo pisalo da goriva ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b6m2 ()

Sssaga ::

Kajenje prepovedati!

Kje lahko podpišem peticijo?

korenje3 ::

Jaz bi mu rekel naj gre smrdet drugam. Tile smrdilci grejo tudi meni na jetra.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

dope1337 ::

korenje3 je izjavil:

Jaz bi mu rekel naj gre smrdet drugam. Tile smrdilci grejo tudi meni na jetra.


Jaz tudi ne razumem, kako lahko ljudje svoje telesne izlocke izlocajo vsepovprek. A lulajo pa kakajo tudi kar na ulici? Je res tako tezko zadrzati to v sebi do doma? Pa se naj tam zaplinijo, ce ze zelijo.

Fart free sone 4 all!!!

IL_DIAVOLO ::

Boljse prdet za mizo, kot puhat dim v sogovornika.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

dope1337 ::

Smard je smrad. Ni potrebe po selektivnosti.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

m0LN4r ::

Sssaga je izjavil:

Kajenje prepovedati!

Kje lahko podpišem peticijo?
Zakaj bi ljudem prepovedal "antidepresiv" oz. relaksant, ko jih politika slaci do golega in delodajalci izkoriscajo? Se to bi jim vzel? Mislim, saj ni zdravo, ampak to ni tvoj problem. No oz. je zdravo, ce se ob kajenju boljse pocutijo. Poznam kadilce in kadijo z uzitkom, zakaj bi jim to preprecil. Ce te moti dim, pac naredis ovinek, RAZEN, ce si snezinka TOP10.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boljse prdet za mizo, kot puhat dim v sogovornika.

Saj ja, ce te moti te pac moti, ampak jaz pa vcasih prav pogresam case, ko se je se v gostilnah kadilo. Ljudje smo si drugacni in smo znali skupaj ziveti, zdaj pa se poskusa dolocene izriniti na rob, ker pac snezinkam ni vsec.
Sem bil v eni gostilni na madzarskem, so zaprli vrata in se je notr kadilo. Majkemi je smrdelo, ampak sprosceno vzdusje kot ze dolgo nisem videl.
To je tako, kot ce gres ven na teraso med kadilce je tam bolj sproscena atmosfera, kot notr med cistuni.



https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Avenger ::

Ni nujno da korelacija pomeni kavzacijo... Jaz sem bivši kadilec, upam da lahko rečem, da ne spadam med snežinke in nasplošno me cigaretni dim ne moti. Ne prenesem pa ga: v bivalnih prostorih, predvsem mojih in kjerkoli, kjer jem hrano, tudi če je to na pikniku sred gozda. Tobačni dim pač je nekaj drugega kot dim od kurjenja lesa.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Rias Gremory ::

HAZMAT JRKB ZAŠČITNA OBLEKA
Bonus točke ker je tudi zaščita pred sevanjem v primeru jedrske bombe. Seveda v primeru, da si daleč v eksplozije, ti to omogoča igranje Fallouta brez potrebe po super duper GPUjih. Igranje "post-nuclear war" iger zdaj brez ogljičnega odtisa!
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

SmolWhale ::

Tile kadilci mater, vse bi zaprl prokleti narkomani!!

A. Smith ::

SmolWhale je izjavil:

Tile kadilci mater, vse bi zaprl prokleti narkomani!!

Hitler je tudi prepovedal kajenje. Pa saj smo itak vedeli, da imate nacisti in rusofili kar nekaj skupnih lastnosti, a? ;)
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

korenje3 ::

A. Smith je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Tile kadilci mater, vse bi zaprl prokleti narkomani!!

Hitler je tudi prepovedal kajenje. Pa saj smo itak vedeli, da imate nacisti in rusofili kar nekaj skupnih lastnosti, a? ;)


Rusofobi pa fajn smrdite ne?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

A. Smith ::

Če ne bi prepovedali kajenja še ne pomeni, da smo kadilci.

Aja, a sem povedal, da je bil Hitler velik hinavec? Navzven, za maso, je prepovedoval mehke droge, na skrivaj je bil pa odvisen od trdih. Hinavec, tako kot rusofili.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

SmolWhale ::

Amfetamini pa res niso trde droge, nehaj ga srat. Pa Hitler verjetno sploh ni vedel kaj mu daje Morell.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

mr_chai ::

kadilci so sodrga narodov
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenehanje kajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
431102785 (27181) Ajrina
»

Škodljivost kajenja vs škodljivost alkohola (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12118660 (15756) Master_Yoda
»

Prepoved kajenja doma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17916521 (11966) bluefish
»

Kajenje..... ZAKAJ?!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19814983 (11155) mali tapravi

Več podobnih tem