» »

Ali mi bo Multicast deloval na LTE routterju prek mobilnega omrežja?

Ali mi bo Multicast deloval na LTE routterju prek mobilnega omrežja?

nokia6310 ::

Pozdravljeni, zanima me ali je ta kombinacija na T2 možna, da vzamem pri njih mobilni internet kartico z mobilnimi podatki in da kupim router na katerega se bo dal priklopit lan na katerem bo stacionarni računalnik prek katerega bi potem uporabljal Multicast vlc player? Ali lahko dodeli zunanji IP router ki je povezav v omrežje prek mobilnega omrežja? Multicast na optiki dela. Ne vem pa, če dela tudi na mobilnem omrežju. Upam da sem bil razumljiv. Hvala vsem za odgovore.

All ::

Verjetno zelis gledati tv iz drugega omrezja?
V izvornem.omrezju rabis VPN streznik+udp proxy.
V novem omrezju se povezes na VPN in gledas tv prek udp proxy-ja.

nokia6310 ::

Nisem ravno najbolj specializiran na tem področju in tudi teh stvari ne znam sam nastavit. Po domače povedano:
Zanima me ali bo IP tv deloval prek LTE omrežja ali ne? Zdaj sem na optiki in deluje. Ampak če grem na LTE me zanima ali bo to delovalo ali ne? Na sledeči povezavi sem našel to. Ne vem če ima kakšno povezavo z mojim primerom. https://t-2.rula.net/viewtopic.php?t=88...

nokia6310 ::

Za tiste ki najbolje ne razumete v čem je težava: Multicast za gledanje tv prek T2 dela na optiki. Zanima me samo eno ali mi bo deloval tudi na LTE omrežju z drugim routerjem z sim kartico ali ne? Seveda me zanima tudi kako je potrebno zadevo konfigurirat, v primeru da bi to delovalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1917590831 (1276) MrStein
»

Telekom Neo in Asus router (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7621400 (9756) Ghost007
»

A1 ima nov hibridni modem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
38586142 (31906) simnov
»

T2 ali Telekom (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6919358 (11360) PunkDude
»

Se LTE omrežje lahko zabaše in postane počasnejše?

Oddelek: Omrežja in internet
255319 (3966) J.McLane

Več podobnih tem