» »

Genetika in šport

Genetika in šport

1 2
3
»

Utk ::

Wokiji bi morali dobit nobelovo nagrado za znanost. Še nikdar prej ni nikomur uspelo dokazat, da so nekateri belci bolj butasti od povprečne kokoši.

Tidule ::

Utk je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Utk je izjavil:

No, daj mi ti, izobražen razgledanec, link na "dual kruger effect", da ne bom tako zabit. No daj, proooosim.


https://letmegooglethat.com/?q=How+to+g...

Glede na to, da niti google ne pozna dual kruger efekta, bom kar vztrajal pri svojem, da si en mali nešolan bedaček.


a ni žalsotno, ko je dejaansko google svetlobna leta pred tabo in kljub napaki v zapisu brez težav najde iskano, medtem ko se ti že pet postov veselo smešiš?

Utk je izjavil:

Wokiji bi morali dobit nobelovo nagrado za znanost. Še nikdar prej ni nikomur uspelo dokazat, da so nekateri belci bolj butasti od povprečne kokoši.

Nisem vedel, da se imaš za wokija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Utk ::

a ni žaslotno, ko je dejnasko google svetlobna leta pred tabo in kljub napaki v zapisu brez težav najde iskano, medtem ko se ti že pet postov veselo smešiš?

1. Nisem vedel, da se ti zmoreš zmotit pri zapisu.
2. Prvič je napaka, če še 3 ure vztrajaš pri "napaki", ko te nekdo opozori, je pa že znamenje zabitosti.
3. Tudi pri drugem se motiš in vztrajaš, čeprav je jasno, da si bedak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Levica ::

Muscles flexing

Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

D3m ::

Utk woke?

Clown world xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

Glugy ::

Dejstva so dejstva samo enostransko jih izpostavljat pa vodi v rasizem zato je problematično govorit o rasi v povezavi z genetiko. Tud znotraj iste rase je ogromno genetskih preddispozicij. Niso vse črnske skupnosti Kenijske in niso vse azijske skupnosti polne matematičnih genijev.

Tud nečrnc lahko premaga top Kenijce v določenih razmerah:


Enostavno si slabši maratonec kot tipčen Kenijec zato da imaš drugje prednosti. Ima pa Kenijec tud kje drugje prednosti ne samo pri teku. Na konc koncu če izvazameš okolje in vpliv staršev dostopa do kvalitetnega življenja itd se vse približno pogliha. Ravno zato pa je rasizem največja neumnost. Zakaj neki se ne bi imel med sabo radi kot so - ljudje? Sej tud sami profitiramo od tega. Solidarnost in razumevanje se tud ne bi razvili če ne bi bilo po tem potrebe. Pa imamo dokaze o solidarnosti davno pred sodobnim svetom.

Tidule ::

Utk je izjavil:

a ni žaslotno, ko je dejnasko google svetlobna leta pred tabo in kljub napaki v zapisu brez težav najde iskano, medtem ko se ti že pet postov veselo smešiš?

1. Nisem vedel, da se ti zmoreš zmotit pri zapisu.
2. Prvič je napaka, če še 3 ure vztrajaš pri "napaki", ko te nekdo opozori, je pa že znamenje zabitosti.
3. Tudi pri drugem se motiš in vztrajaš, čeprav je jasno, da si bedak.


Spet smo pri slaboumne podtikanju? jao, pomilovanja vredno.

D3m je izjavil:

Utk woke?

Clown world xD


hja, tudi jaz si nisem mislil, da se bo oklical za to, ampak vsak dan izvemo za kaj novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Levica ::

Ko se nekateri zaletavate v pamet temnopoltih naj vas opozorim, da nimajo tako dobrega šolskega sistema kot belci. Če bi imeli temnopolti enak pogoj za šolstvo kot belci bi prišli do enakega spoznanja kot pri športu temnopolti bi prevladali saj imajo bolj ravit možganski korteks.
ne pozabit, da smo belci mutacija, ki se je razvila iz tem,nopoltega človeka. Ne pozabit,d a mutacija lahko nazaduje v genetiki kar je lep primer pri belski rasi. Ne pozabit, da smo bolj uspešni samo zato, ker smo pobijali in plenili po črni celini.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Scaramouche3 ::

Levica je izjavil:

Ko se nekateri zaletavate v pamet temnopoltih naj vas opozorim, da nimajo tako dobrega šolskega sistema kot belci. Če bi imeli temnopolti enak pogoj za šolstvo kot belci bi prišli do enakega spoznanja kot pri športu temnopolti bi prevladali saj imajo bolj ravit možganski korteks.
ne pozabit, da smo belci mutacija, ki se je razvila iz tem,nopoltega človeka. Ne pozabit,d a mutacija lahko nazaduje v genetiki kar je lep primer pri belski rasi. Ne pozabit, da smo bolj uspešni samo zato, ker smo pobijali in plenili po črni celini.


Se boš kaj naučil?
Tur%C5%A1ki vpadi @ Wikipedia
Posledice turških vpadov na slovensko ozemlje so bile za prebivalstvo zelo hude. Po ocenah so Turki do leta 1508 ubili ali odpeljali okoli 200.000 ljudi. Turki so slovenske in druge ujetnike prodajali na trgih za sužnje. Nekateri sužnji so se še naprej ukvarjali s poljedelstvom, saj jim je bilo tako določeno.

Utk ::

Levica je izjavil:

Ko se nekateri zaletavate v pamet temnopoltih naj vas opozorim, da nimajo tako dobrega šolskega sistema kot belci.

Zakaj ga pa nimajo?

Levica je izjavil:

Ne pozabit, da smo bolj uspešni samo zato, ker smo pobijali in plenili po črni celini.

Smo bili že tudi prej bolj uspešni, drugače bi z veseljem oni plenili po nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

gruntfürmich ::

Levica je izjavil:

Ko se nekateri zaletavate v pamet temnopoltih naj vas opozorim, da nimajo tako dobrega šolskega sistema kot belci. Če bi imeli temnopolti enak pogoj za šolstvo kot belci bi prišli do enakega spoznanja kot pri športu temnopolti bi prevladali saj imajo bolj ravit možganski korteks.

torej če povzamemo po tvoje: belci smo raje za knjigo kot črnci ->
če bi imeli belci enak pogoj/veselje za šport kot črnci bi prišli do enakega spoznanja kot pri pameti - belci bi prevladovali saj imajo bolj razvite mišice.
bi se potem enako zgodilo?
:))
ampak ne, to po logiki levaka ni tako. potem so črnci superiorni v vseh pogledih. torej lahko zaključumo da se nad belci izvaja enak rasizem kot se je nad črnci, katerim so pripisovali manj vrednosti kot belcem.

ampak če ne želimo biti rasisti potem smo vsi enaki. ampak levičarska znanost pa pravi da nismo vsi enaki; da so črnci bolj razviti zaradi genetike. ampak potem smo zopet na mind fuck območju, kjer dopuščamo ralike...

ja, težka je ta levičarska...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

tikitoki ::

Utk je izjavil:

Wokiji bi morali dobit nobelovo nagrado za znanost. Še nikdar prej ni nikomur uspelo dokazat, da so nekateri belci bolj butasti od povprečne kokoši.


Seveda ti je uspelo dokazati, ker se vedno verjames v kretenizme, ki smo jih ze davno ovrgli.

Utk je izjavil:

a ni žaslotno, ko je dejnasko google svetlobna leta pred tabo in kljub napaki v zapisu brez težav najde iskano, medtem ko se ti že pet postov veselo smešiš?

1. Nisem vedel, da se ti zmoreš zmotit pri zapisu.
2. Prvič je napaka, če še 3 ure vztrajaš pri "napaki", ko te nekdo opozori, je pa že znamenje zabitosti.
3. Tudi pri drugem se motiš in vztrajaš, čeprav je jasno, da si bedak.


O bogi revec, ce bi google uporabil, bi imel v prvi vrstici pravi zadetek. Sam vem, da je to zate prevec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Utk ::

Ja, zato je treba začet žalit ko odpove logika.
Kot rečejo tudi bolj pametni črnci, ki so sprejeti na nek kolidž zarad nekih kvot...sem res tu, ker sem pameten ali ker sem črn? Kaj to naredi samozavesti človeku? Kaj mi hoče ta kolidž povedat? Da sem v resnici manj vreden?

O bogi revec, ce bi google uporabil, bi imel v prvi vrstici pravi zadetek. Sam vem, da je to zate prevec.

Za pravilen efekt ne rabim googla, za napačnega mi pa niti on ni mogel pomagat. Sem pa mislil, da je to tolk splošno znano, da se nisi mogel zmotit, in da tisto res obstaja, vsaj v kakšni zblojeni woke knjigi...ampak očitno ne niti tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

SmolWhale ::

UPORABNIK LEVICA JE RASIST

sci3nc3 ::

Levica je izjavil:

Genetika je v športu res odločilni faktor kot tudi denar.
Belci so veliko bolj premožni in zato bolje zastopani v vseh športih. Temnopolti pa so telesno superiorni beli rasi in nasplošno veliko boljši športniki ampak niso tako bogati. Če bi bili afričani tako finančno uspešni kot Evropa ali Zda potem 95% temnopoltih izrine vse belce iz športnih top mest.
Lep primer je najboljši dirkač F1 vseh časov Lewis Hamilton ali zmagovalec etape gira Eritrejec ki je pokoril vse bele kolesarje. Ali pa gimnastuka ko je temnopolta Simone Biles pokorila vse po vrsti.
Nba govori v prid genetiki.
Čisto v vseh športih če bi bili vsi enako zastopani zmaga temnopolta genetika katera je superiorna v vseh pogledih proti belski.

O tem bi morali narediti študijo.


Ni potrebna nobena študija. Genetika je odločilna v vseh področjih, ne samo v športu. Pravzaprav je tvoja uspešnost (kakorkoli jo gledaš) splet različnih okoliščin: od finančnega stanja, genetike (sem spada tvoja sposobnost in mindset), kraja in časa v nekem momentu (da si ob pravem času na pravem kraju) itd.

Najbrš si že koga slišal reči, da smo ljudje ob rojstvu kot nepopisan list papirja - torej naj bi imeli vsi enake možnosti. Ali pa, da vsak lahko doseže vse, če se za to trudi. Takemu, ki bluzi s podobnimi pravljicami, jaz pravim osel z veliko začetnico. Niti papir ni vsak enak - en je mehak in si zato z njim brišemo rit (WC papir), drugi je trd in uporaben za marsikaj. Podobno je s človekom. Genetika je dejstvo, na katerega nimaš vpliva.

Miki N ::

SmolWhale je izjavil:

UPORABNIK LEVICA JE RASIST


A bejž no... Levica je Jajotov kletni specialec.

Levica ::

Študije so pokazale, da imajo temnopolti 20 % več kostnega minerala kot belci enake višine.
Študije so tudi pokazale, da imajo temnopolti otroci , do 5 leta 45% več mišične mase kot beli otroci.
Študije so pokazale, da študenti enake starosti so temnopolti na povprečje telesno močnejši od belcev za 35%
Temnopolti imajo tudi podedovan gen EPAS1 medtem, ko belci tega gena sploh nimajo.
Temnopolti imajo večji možganski korteks ampak zaradi pomankljivega šolskega sistema niso tako naučeni.



Že po sliki je videti, dai majo temnopolti veliko bolj močne kosti zato si jih tudi redko polomijo.

Genetika glede na misično maso je močno v prid temnopoltih.



Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

D3m ::

pomankljivega šolskega sistema


Izgovori.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Bela_Krajina ::

Ok kosarka, odriv pa to so verjetno boljsi crnci v povprecju. Plavanje, pa recimo bolj specificno vaterpolo (ki je en izmed najtezjih sportov) itd pa so verjetno bolj prilagojeni belci v povprecju gledano. Ampak tam se ne vlaga dost denarja. Strong men tudi verjetno bolj za belce. Pa recimo en izmed takoimenovanih strong men sportov, ki je na olimpijskih igrah, metanje krogle, ima ena "mejhna slovenija" zlato olimpijsko medaljo, to pomen najboljsi na svetu, to je morda dar kozmosa. Ampak nekdo vas je po tv ali internetu preprical, da naj bi bili zanic, da ste inferiorni proti drugim ali kako? ampak nekateri pravijo, da so strong men sporti rasisticni sporti, ker ni dost drugih ras tam? Zato dajmo rajsi vlagat denar v sporte, ki bodo gledani tudi na drugih celinah, med drugimi narodi in rasami, tako kapital pravi.

Niti brat bratu vcasih ni podoben. Kaj sele ljudje iz cisto drugacnih celin, okolij. Drugace pa sporti, ki jih gledate na tv ali internetu, ste se kdaj vprasali kdo financira vse te sporte in od kod prihaja denar? Zakaj favorizirajo dolocene sporte, za druge pa pravijo, da so rasisticni? Prek tv vas nekdo lahko preprica marsikaj, lahko vas preprica, da ste inferiorni ali pa da ste superiorni glede drugih, lahko vas preprica skoraj karkoli. Z vsakodnevnim ponavljanjem istega, ce je kdo slisal rek ce laz ponavljas postane resnica? Seveda, v sportih, ki so prakticno dostopni vsem, tudi revnim, bi lahko morda bolj ocenili kdo je povprecno boljsi. ampak to sploh ni point kdo je boljsi, to tekmovanje pelje totalno v drugo smer. Je pa res, da so razlicni narodi ali rase lahko prilagojeni bolj za dolocene gibe, recimo omenili ste kosarko pa Doncica je nekdo morda podcenil njegovo moc. Sem videl ene par momentov, ko so se v Doncica ponesrec zaleteli ali pa se je Doncic ponesrec zaletel v dolocene na videz silake, Doncicu nic, "silak" pade kot kamen in lezi tam se nekaj casa. Tko da nekateri mocno podcenjujejo moc Doncica, videz lahko vara.
ampak vse to je le iluzija, ki pelje stran od bistva. Tisto, kar je bistveno za vsakega posameznika in clovestvo kot celoto je povsem nekaj drugega. Bistvo se ne skriva tam zunaj ampak znotraj vas.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

Levica je izjavil:

Študije so pokazale, da imajo temnopolti 20 % več kostnega minerala kot belci enake višine.
Študije so tudi pokazale, da imajo temnopolti otroci , do 5 leta 45% več mišične mase kot beli otroci.
Študije so pokazale, da študenti enake starosti so temnopolti na povprečje telesno močnejši od belcev za 35%
Temnopolti imajo tudi podedovan gen EPAS1 medtem, ko belci tega gena sploh nimajo.
Temnopolti imajo večji možganski korteks ampak zaradi pomankljivega šolskega sistema niso tako naučeni.



Že po sliki je videti, dai majo temnopolti veliko bolj močne kosti zato si jih tudi redko polomijo.

Genetika glede na misično maso je močno v prid temnopoltih.





ojoj, kakšen rasist! takšne je potrebno v gulagih prevzgojiti!!!

izgleda da črnci nimajo možganov in mišic za nič drugega kot bedarije zganjat; pač fail ker se jim niso pravi predeli razvijali, zato pa so butasti in nasilni; skratka totalno manjvredna rasa, nekje na ravni živali:









vsa svetovna statistika temu pritrjuje, tako da se ne rabimo slepiti in zavajati z lažmi.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

cias ::

Jnou je izjavil:

Črnci bi lahko dominirali v vseh individualnih enostavnih športih kot je tek, plavanje itd.


Plavanje ravno ne, sem pa že linkal da je najhitrejši Zemljan belec.

Lahko bi debatirali o bodybuildingu, samo tam so itak vsi na steroidih, peptidih... ocenjevanje pa je objektivno...

redtech ::

"zmagovalec etape gira Eritrejec ki je pokoril vse bele kolesarje"

To se slišal samo zato, ker se je to zgodilo prvič, da je na GT etapi zmagal temnopolti.

Bolj pravilno bi se izrazil, da vse kolesarje trenutno pokorijo Slovenci...

Je pa imel nesrečo, ki ga je odnesla iz Gira, zrelostni test je prestal :)



Če gre za eksploziven šport ima temnopolti prednost.

hipertija ::

redtech je izjavil:

"zmagovalec etape gira Eritrejec ki je pokoril vse bele kolesarje"

To se slišal samo zato, ker se je to zgodilo prvič, da je na GT etapi zmagal temnopolti.

Bolj pravilno bi se izrazil, da vse kolesarje trenutno pokorijo Slovenci...

Je pa imel nesrečo, ki ga je odnesla iz Gira, zrelostni test je prestal :)



Če gre za eksploziven šport ima temnopolti prednost.


Kompletna tema, zajeta v videu - genetsko sposoben, v glavi pa nič - edino prazna ali polna glava isto boli, če ti v glavo prleti štoplc!
Prekle za kurnk

Levica ::

Fantje razumem, da se počutite ogrožene, ker imajo temnopolti večjo misično maso in velike večje penise ampak zato ne rabite biti žaljivi.

Še enkrat zastopanost v športu ni enakovredna za primer kolesarstvo je drag sport in prevladujejo belci. Samo pride en temnopolti in takoj zmaga. Ni za rečt, da so mu tisto penino sabotirali samo, da se ga znebijo, ker bi pokoril cel giro.

Tudi v šahu je konec bela mladina ne dosega indijske in temnopolte mladine kjer je zrenutno večina prodiđijev. V afriki so samo predstavili ta šport bum in se že izkaže da bodo tudi tukaj prevladovali temnopolti.

Rase niso enakovredno zastopane zaradi gospodarskega razvoja tukaj je Evropa veliko kriva, da je Afrika tam kjer je ampak genetika pa ni odvisna od denarja in ta je superiorna v vseh pogledih v temnopoltih.

Ne počutite se ogrožene če imate proti superiorni temnopolti rasi manjše mišice in male penise tudi gorila ima manjšega kot konj pa se ne kregajo med sabo.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

cias ::

Levica je izjavil:

Fantje razumem, da se počutite ogrožene, ker imajo temnopolti večjo misično maso in velike večje penise ampak zato ne rabite biti žaljivi.


A nima največjega na svetu belec?
Mišična masa, res je da imajo še črnke več testosterona kot beli moški.

hipertija ::

ogrožen ker ma več testosterona en bebo v afriki. Boli me đoli res.
Prekle za kurnk

gruntfürmich ::

Levica je izjavil:

Fantje razumem...
se bojim da ne... pomoč zate: https://www.pb-vojnik.si/
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

pirat ::

Daj malo bolje elaboriraj tisti del o zatiranju Afrike s strani Evrope. Namreč, če so črnci v splošnem (po tvoje) pametnejši, močnejši, sposobnejši, boljši v vsem - kako hudiča pa je potem tem zaostalim belcem iz Evrope uspelo jih tako hudo podjarmiti? Pa dopiši še zraven kaj kadiš, ko boš pisal odgovor :D

gruntfürmich ::

Levica je izjavil:

Ne počutite se ogrožene če imate proti superiorni temnopolti rasi manjše mišice in male penise tudi gorila ima manjšega kot konj pa se ne kregajo med sabo.

vidim da čutiš sovraštvo. mislim da bi si moral vbrizgat malo oxitocina. sj vem da si prizadet ker te starši niso marali in so te tepli, in da so te vrstniki zavračali. ampak vseeno si si za vse gorje sam kriv.
tako da malo oxytocina si vbrizgaj pa bo svet lepši!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Levica ::

Vidim, da sem dregnil z resnico v tole osje gnezdo.

V ZDA so naredili test šolskih otrok 1000 temnopoltih in 1000 belih iz istega kraja.

Šport 1890 temnopoltih bolj uspešnih 110 belci.
Inteligenca 1780 temnopolti in 220 belci.


Leta 2015 so naredili podobno raziskavo v južni afriki med 5000 temnopoltimi in belimi otromi.


Šport 88% bolj uspešni temnopolti
Iq temnopolti uspešni bolj v 77% primerih.



Sprijaznite se.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

gruntfürmich ::

razumem da so te starši tepli in vrstniki prav tako, da si bil žrtev posmeha ker si drugačen. ampak to še ni razlog da vse sovražiš. vzemi oksitocin!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Scaramouche3 ::

gruntfürmich je izjavil:

razumem da so te starši tepli in vrstniki prav tako, da si bil žrtev posmeha ker si drugačen. ampak to še ni razlog da vse sovražiš. vzemi oksitocin!


Človek je troll, to je zdaj več kot očitno, to da ga pa nočejo zbrisati pa kaže nekaj na vodstvo Slotech!

kopriva60918 ::

Levica je izjavil:


Šport 88% bolj uspešni temnopolti


To je čista laž. Vzemimo samo tek na 100m, lepo je razvidno, da jih levaki že desetletja umetno tiščijo na vrh. To je zahtevna tehnična disciplina, rabiš najboljše pogoje, da lahko treniraš, najboljše trenerje rabiš in bogati lobiji črnce umetno tiščijo na vrh, belci sploh ne dobijo priložnosti.

IQ pa ni tako kompleksna zadeva, družba in pogoji ne igrajo tako velike vloge kot pri teku in tam je vse jasno brez dvoma, da gre izključno za rezultate genetike.

SmolWhale ::

Ukinit šport, ker spodbuja rasizem!!

Levica ::

Temnopolti moški imajo veliko več testosterona kot belci zato tudi bolj močnem išice medtem, ko beli moški imajo več estrogena.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

gruntfürmich ::

Scaramouche3 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

razumem da so te starši tepli in vrstniki prav tako, da si bil žrtev posmeha ker si drugačen. ampak to še ni razlog da vse sovražiš. vzemi oksitocin!


Človek je troll, to je zdaj več kot očitno, to da ga pa nočejo zbrisati pa kaže nekaj na vodstvo Slotech!

po mojem pa ni trol ampak se gre za povprečnega volilca levice, ki pa je duševno prizadet in kot tak potrebuje strokovno pomoč.

pa še drugje je fora; takšne teme, pa četudi so trolanja, je potrebno zatreti v kali in povedati resnico, da bo v poduk za vse ki se bodo srečevali s takšnimi psihopati kot so levičarji in jim ne bodo nasedali.

zato je potrebno da takšne teme obstajajo da se ljudem razjasnijo zadeve. četudi so trol teme...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Levica je izjavil:

Temnopolti moški imajo veliko več testosterona kot belci zato tudi bolj močnem išice medtem, ko beli moški imajo več estrogena.


|HP EliteBook|R5 6650U|
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dokumentarec, ki si bi ga moral ogledati vsak belec (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
776193 (4970) Bwaze6
»

Paradoks različnosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19235090 (31458) jype

Mensa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26556697 (48823) zee
»

Reklame in zdravila samo za črnce (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8517675 (13809) Unknown_001
»

Moderate racists? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12254057 (52141) Mipe

Več podobnih tem