» »

Genetika in šport

Genetika in šport

1
2
3

Glugy ::

Levica je izjavil:


O tem bi morali narediti študijo.


Zakaj bi morali? Kaj bi bilo drugač?

nirburu ::

Mene manj motijo črni supremacisti kot pa beli cuck-i.

Črni supremacisti zagovarjajo svoje.
Beli cuck-i pa izdajajo svoje.

Utk ::

Tista slikica se ne ukvarja z vzrokom, ampak pač kaže kar kaže. Zakaj nekaj ni res, samo zato, ker je vzrok A in ne B?
Če daš kenijskega otroka belcem za vzgajat, tudi najbrž ne bo nikoli maratona preteku.

nirburu ::

Scaramouche3 ::

Kako dobro trolanje!

kuall ::

Levica je izjavil:

zmaga temnopolta genetika katera je superiorna v vseh pogledih proti belski.

temnopolti imajo v peti, belopolti pa v glavi.

šport res izjasni sliko. levaki bi se lahko kaj naučili iz športa. nauči nas dvoje, proti čemur si levaki iz svoje nerazumne vere "vsi smo enaki" zatiskajo oči:
1. genetika je pomembna
2. tekmovanje je pomembno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

hipertija ::

Zakaj bi, če primerjaš razne rase, bil rasist? Če so temnopolti genetsko uspešnejši od belcev, kje je tu rasizem? V bistvu se ti, ki to govorite, raje primite za glavo - jo trikrat močno poknite v mizo, potem pa spokajte s foruma, ker ste superior kreteni.
Prekle za kurnk

c3p0 ::

Utk je izjavil:

Miki N je izjavil:

Moram priznati Levici (in njenim inkarnacijam) da je dejansko eden prestižnejših trolov v tej hosti. Ta dvojna "kontradiktorna past" v OP glede rase je kar dodelana. ST dejansko postaja dom elitnega trolanja. ;)

Tako je. Ne pa tisti zmaugy, korenje in podobni amaterji, ki niso niti troli, ampak samo kreteni. Levica in ferzy, bravo, tako se trola.


Eh, dobrega trola se ne skuži že po prvem stavku.

Scaramouche3 je izjavil:


Glede suženjstva se boš moral naučiti!
https://ahdictionary.com/word/search.ht...


Kaj pa druga pričakuješ od bebčka, ki zna samo kanalizirat USA woke sranje. Naj se tam kesajo, naši predniki so bili sužnji, ne zasužnjevalci. To je fakt. On se pa naj biča in ponižuje, če želi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

gruntfürmich ::

kuall je izjavil:

Levica je izjavil:

zmaga temnopolta genetika katera je superiorna v vseh pogledih proti belski.

temnopolti imajo v peti, belopolti pa v glavi.

šport res izjasni sliko. levaki bi se lahko kaj naučili iz športa. nauči nas dvoje, proti čemur si levaki iz svoje nerazumne vere "vsi smo enaki" zatiskajo oči:
1. genetika je pomembna
2. tekmovanje je pomembno

a levake smo vsi enaki razen ko se gre za superiornost črncev. takrat belci nimamo za burek. in takrat smo seveda zelo različni.:))

če pa bi 'slučajno' bilo kakšno področje kjer črnci ne bi imeli za burek, pa je to po njihovo rasizem, izmišljeno in podobne floskule :))

skratka to je dejanski umski domet levakov.

tikitoki je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

o IQ-ju se je že:



O lej, rasisticen debilko, k nima pojma o cem govori. Verjetno spadas blizu retardiranga obmocja:)

ne sodi drugih po sebi!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Sodim zgolj tebi, na podlagi retardiranih rasisticnih izjav, ki jih nisi zmozen podpreti z nicemer razen nekimi rasistnimi "raziskavami":).

Kaj o tem menijo bolj racionalne osebe, ki so si celo vzele cas, da so raziskale podrocje, pa sem ti ze gor prilepil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

gruntfürmich ::

ti lepiš samo halucinacije duševno prizadetih levakov in nič drugega. to niso racionalne osebe, ampak osebe ki potrebujejo strokovno pomoč. tako kot ti, levica, modri, jure...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

gruntfürmich je izjavil:

ti lepiš samo halucinacije duševno prizadetih levakov in nič drugega.


Nope, jaz sem prilepil z znanstvenimi raziskavami podprte zakljucke, tebi pa je rasizem skuril trohico racionalnosti, ki si jo premogel in gresraje full retard v mnenje, da si superioren, s katerim zdravis lastne komplekse.

Ne vem zakaj moderatorji dopuscajo rasisticne izpade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

iso2000 ::

Zabavno je, ko se slovenci dajemo okrog črncev, s katerimi skozi vso zgodovino skoraj nismo imeli stikov, pa še danes ne vem če bi napolnil eno soseko s črnci, če bi jih pobral iz cele Slovenije. V glavnem, po mojem mnenju so to teme za narode, ki so dejansko imeli črne sužnje. Poleg tega je bilo zgoraj že lepo napisano, da smo slovani bili svoj čas zasužnjeni. Tako da ne vem, od kje ideje o nekem občutju krivde, zaradi usode črncev.
Dodatno vprašanje se pa poraja, če so črnci tako superiorni, kako za vraga niso vloge obrnjene in niso belci bili zasužnjeni, manjvredni itd?
Kar se tiče fizičnih sposobnosti, so tudi med črnci velike razlike, niso vsi 2 metrski super močni silaki. Konec koncev pa je vsako takšno posploševanje na osnovi barve kože že neke vrste rasizem? Pa četudi govorimo o superiornosti.

jotunn2 ::

Levica je izjavil:

Ni športa kjer bi bili belci superiorni.

Ni cisto res. V plavanju prevladujejo belci, pa ni da je plavanje sport bogatasev. Kot sem napisal prej, ce se omejis zgolj na atletiko v vecini metov prevladujejo belci, Ja vedno je kaksna izjema), ampak imas tudi bele izjeme v maratonu ali na srednjih progah. V odbojki prevladujejo belci. Zimski sporti so precej specificni, pa vendar glede na procent crne populacije v krajih kjer se ukvarjajo z zimskimi sporti, je delez crnih atletov zanemarljiv. V ZDA je crncev v NHL koliko? Za prste na eni roki.
Tako da so sporti, kjer so crnci superiorni, so sporti kjer so superiorni Azijci, in so sporti kjer so superiorni belci.

gruntfürmich ::

tikitoki je izjavil:

Ne vem zakaj moderatorji dopuscajo rasisticne izpade.

torej če rečemo da imajo črnci bolj razvite mišice od belcev ni rasizem? in zakaj bi potem bil rasizem če rečemo da imamo belci bolj razvite možgane od črncev? oboje je samo skupek celic z različno funkcijo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

tikitoki ::

Da imajo belci genetsko predispozicijo za boljse kognitivne sposobnosti ne podpirajo znanstvene raziskave. Dokazi, ki jih lepite, so pateticni in zgolj kazejo na neizobrazenost in retardiranost oseb, ki jih uporabljate.

Z razlikmami v misicni masi pa se mi ne da ukvarjati, ker me ne zanima. Lahko pa preveris znanstveno literaturo na to temo, ce zelis.

D3m ::

Ni športa kjer bi bili belci superiorni.


Posadi črnuha na smučke. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

Hm.. v bistvu je zanimivo, da se evolucija konča nekje pri vratu. Znanstveno je sprejeto, da imaš lahko vsemogoče genetske variacije od dolžine tiča, mišične mase do delovanja notranjih organov.. edino brihtni smo pa izključno na osnovi firmwarea, ki se ga flešira v identične tikve.

Pa ne da ni res in da kaj zajebavam - samo res mi je fascinantno.

tikitoki ::

Miki N je izjavil:

Hm.. v bistvu je zanimivo, da se evolucija konča nekje pri vratu. Znanstveno je sprejeto, da imaš lahko vsemogoče genetske variacije od dolžine tiča, mišične mase do delovanja notranjih organov.. edino brihtni smo pa izključno na osnovi firmwarea, ki se ga flešira v identične tikve.

Pa ne da ni res in da kaj zajebavam - samo res mi je fascinantno.


Kaj moremo, ce nekateri niste imeli srece na doticnem podrocju in ne razumete razlike med neosnovanimi rasisticnimi slogani in znanstveno potrjenimi dejstvi.

bleem ::

Levica je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

o IQ-ju se je že:




Pomankljiva izvedba v afriki o iq.
Če se gremo o iq so azijci veliko pametnejši kot belci temnopolti pa telesno veliko močnejši kar naredi belca za kaj ?


belca naredi idealno genetsko izvedbo razmerja inteligence in moči. Kaj pomaga aziatu če je pameten pa ima meter pa pol in kaj pomaga črncu če ima 200m hkrati pa misli da je smodnik konec sveta. Torej genetsko je belec overall superioren:) haha

gruntfürmich ::

tikitoki je izjavil:

Da imajo belci genetsko predispozicijo za boljse kognitivne sposobnosti ne podpirajo znanstvene raziskave. Dokazi, ki jih lepite, so pateticni in zgolj kazejo na neizobrazenost in retardiranost oseb, ki jih uporabljate.

Z razlikmami v misicni masi pa se mi ne da ukvarjati, ker me ne zanima. Lahko pa preveris znanstveno literaturo na to temo, ce zelis.

torej razlike v mišični masi so možne zaradi genetike, razlike v možganski masi pa ne? zanimivo zanikanje lastnih zamisli.
skratka nobene logike ni v vaših blodnjah, ko poravite da je nekje možne nekaj celic več, za drug konec telesa pa pravite da to ni možno.

Miki N je izjavil:

Hm.. v bistvu je zanimivo, da se evolucija konča nekje pri vratu. Znanstveno je sprejeto, da imaš lahko vsemogoče genetske variacije od dolžine tiča, mišične mase do delovanja notranjih organov.. edino brihtni smo pa izključno na osnovi firmwarea, ki se ga flešira v identične tikve.

Pa ne da ni res in da kaj zajebavam - samo res mi je fascinantno.


klasična logika levakov. kaj čmo...;((
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Levica ::

Resnično ste me nekateri razočarali v tej temi s vsem tem rasizmom in sovražnim govorom proti temnopoltim.
Vem, da vidite temnopolte kot sovražnike, ker so tekesno močnejši imajo večjo misično maso in veliko večje lulke kot belčki in se počutite ogrožene zaradi vaših deklin ampak se ne rabite. Večina Slovenk ima rada temnopolte loverje ampak tiste na vaseh, ki imajo vas so itak tako zaprte kot vi tiste bodo vedno imele vas tako,da ste brez veze sovražni, do drugačnih.
V šole bi bilo potrebno uvesti izobraževanje o rasizmu in migracijah kot tudi izobraževanje odraslij po vaseh o drugačnosti kot so migracije in temnopolti. Te vaške posebneže je potrebno izobraziti in na srečo imamo novo levo vlado katera se bo borila za odprto barvno družbo.



D3m je izjavil:

Ni športa kjer bi bili belci superiorni.


Posadi črnuha na smučke. :D


Če bi ga posadil na smuče že od malega in naučil tehnike v teku nima konkurence, v skokih tudi ne saj imajo veliko močnejši odriv v alpskem smučanju pa bi tudi s časoma prevladovali saj imajo veliko bolj mišicaste noge.
Belec ima samo srečo,. da je bogat in se lahko ukvarja z vsemi športi če bi imeli vsi ljudje enako možnost po celem svetu med najboljšimi športniki belcev skoraj, da ne bi bilo več.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Levica ()

Tidule ::

gruntfürmich je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Da imajo belci genetsko predispozicijo za boljse kognitivne sposobnosti ne podpirajo znanstvene raziskave. Dokazi, ki jih lepite, so pateticni in zgolj kazejo na neizobrazenost in retardiranost oseb, ki jih uporabljate.

Z razlikmami v misicni masi pa se mi ne da ukvarjati, ker me ne zanima. Lahko pa preveris znanstveno literaturo na to temo, ce zelis.

torej razlike v mišični masi so možne zaradi genetike, razlike v možganski masi pa ne? zanimivo zanikanje lastnih zamisli.
skratka nobene logike ni v vaših blodnjah, ko poravite da je nekje možne nekaj celic več, za drug konec telesa pa pravite da to ni možno.

Miki N je izjavil:

Hm.. v bistvu je zanimivo, da se evolucija konča nekje pri vratu. Znanstveno je sprejeto, da imaš lahko vsemogoče genetske variacije od dolžine tiča, mišične mase do delovanja notranjih organov.. edino brihtni smo pa izključno na osnovi firmwarea, ki se ga flešira v identične tikve.

Pa ne da ni res in da kaj zajebavam - samo res mi je fascinantno.


klasična logika levakov. kaj čmo...;((


Seveda so možne genske razlike v možganski masi. Samo sebe poglej. Praktično medicinski čudeš, da s tako majhno možgansko maso lahko dihaš in tipkaš hkrati. Samo to ne spremeni dejstva, da ne obstajajo znanstveni dokazi, ki bi kazali na to, da obstjajo povezave med raso in intelektom. Razen seveda če apliciraš prilagojene teste, kot je tisti na zgornjem grafu, ki se ga naš latentni raistek Utk tako neuspešno trudi relativizirat.

cias ::

Saj črnici niti niso nekaj fizična master rasa.

Teen Runner Known as 'White Lightning' Breaks 100-Meter High School Record
The 18-year-old once again clocked in a record-breaking run during the 100-meter dash

https://people.com/sports/runner-white-...

Tidule ::

Utk je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Utk je izjavil:

Tipičen woki crap, ko se znajdeš v slepi ulici s svojo zblojeno """"logiko"""", začni žalit vse povprek.


Sranje siris zgolj ti. Dvomim, da si sploh sposoben dojeti zakaj tiste primerjave IQ niso vredne pocnega bgrosa, tak ,da je skoda casa. Lahko pa si vzames kaksno knjigo na to temo pa se dodatno izobrazis. Do takrat pa nekaj s svojimi rasisticnimi izpadi.

Ne. Če izmerimo mene v teku na 100m in nekoga, ki to trenira, ne pomeni, da je štoparica pokvarjena, ali da je tek na 100m itak brez veze, ampak da je on pač hitrejši.
Isto velja, če izmerimo 2, ali pa 100, takih, ki trenirajo.


In rasistki imate potem težavo, ko takšne stvari poskušate aplicirat na raso, kar seveda ne pije vode. Zato tudi nisi sposoben razumet zakaj zgornji graf popolnoma ničesar ne pove o razlikah med rasami.

Zimonem ::

Levica je izjavil:

Resnično ste me nekateri razočarali v tej temi s vsem tem rasizmom in sovražnim govorom proti temnopoltim.
Vem, da vidite temnopolte kot sovražnike, ker so tekesno močnejši imajo večjo misično maso in veliko večje lulke kot belčki in se počutite ogrožene zaradi vaših deklin ampak se ne rabite. Večina Slovenk ima rada temnopolte loverje ampak tiste na vaseh, ki imajo vas so itak tako zaprte kot vi tiste bodo vedno imele vas tako,da ste brez veze sovražni, do drugačnih.
V šole bi bilo potrebno uvesti izobraževanje o rasizmu in migracijah kot tudi izobraževanje odraslij po vaseh o drugačnosti kot so migracije in temnopolti. Te vaške posebneže je potrebno izobraziti in na srečo imamo novo levo vlado katera se bo borila za odprto barvno družbo.



D3m je izjavil:

Ni športa kjer bi bili belci superiorni.


Posadi črnuha na smučke. :D


Če bi ga posadil na smuče že od malega in naučil tehnike v teku nima konkurence, v skokih tudi ne saj imajo veliko močnejši odriv v alpskem smučanju pa bi tudi s časoma prevladovali saj imajo veliko bolj mišicaste noge.
Belec ima samo srečo,. da je bogat in se lahko ukvarja z vsemi športi če bi imeli vsi ljudje enako možnost po celem svetu med najboljšimi športniki belcev skoraj, da ne bi bilo več.

Pa daj nehaj že no. Večina črnih atletov je itak dopingiranih. Od Bena Johnsona do Carla Lewisa.
In tudi mit o dolgem črnem kurcu je zgolj mit. Povečini so krajši od povprečnih Evropejcev.

Utk ::

In rasistki imate potem težavo, ko takšne stvari poskušate aplicirat na raso, kar seveda ne pije vode. Zato tudi nisi sposoben razumet zakaj zgornji graf popolnoma ničesar ne pove o razlikah med rasami.

Pove točno to kar je na njemu. Kar ti iz njega sklepaš, in predvsem kar ti sklepaš, da mi iz njega sklepamo, je pa tvoj problem. Če vidim naključnega črnca, stavim 100 evrov kadarkoli da je pametnejši od tebe, bodi brez skrbi glede tega.

gruntfürmich ::

levaki so na enaki ravni kot cerkvenjaki. ne želijo da se znanstveno dokaže neobstoj boga, ampak s spin doktorji zanikajo vso znanost da dajejo možnost obstoju boga.
levaki pa ne želijo da se znanstveno dokažejo razlike med rasami, kar vključuje vse lastnosti, tudi to da so črnci najbolj neumni, ampak uporabljajo svoje spin doktorje in nas prepričujejo da razlika v mišični masi nima nič skupnega z razliko med rasami, čeprav nakazuje na točno to.

ne razumem kako si lahko tako mentalno prizadet, da so razlike v mišicah nekaj normanega, razlike v možganih pa ne morejo obstajati.

to je še hujša oblika zanikanja kot jo delajo cerkveni verniki. :))

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Jnou ::

Črnci bi lahko dominirali v vseh individualnih enostavnih športih kot je tek, plavanje itd. V zahtevnejših, skupinskih športih kjer je ključna taktika, odločitve v milisekundi pa ne morejo biti uspešni brez belcev. Ni naključje, da še nobenega resnega prvenstva v nogometu ni osvojila popolnoma črnska ekipa in ni naključje, da so najboljši nogometaši v zgodovini beli. Pa se gre za daleč najbolj razširjen šport na vseh kontinentih kar daje najboljši vpogled.

jotunn2 ::

Jnou je izjavil:

Črnci bi lahko dominirali v vseh individualnih enostavnih športih kot je tek, plavanje itd. V zahtevnejših, skupinskih športih kjer je ključna taktika, odločitve v milisekundi pa ne morejo biti uspešni brez belcev. Ni naključje, da še nobenega resnega prvenstva v nogometu ni osvojila popolnoma črnska ekipa in ni naključje, da so najboljši nogometaši v zgodovini beli. Pa se gre za daleč najbolj razširjen šport na vseh kontinentih kar daje najboljši vpogled.

Zato je vecina zmagovalcev plavalnih tekmovanj crnih, kajne?

arnecan1 ::

tikitoki je izjavil:

Rasisti ste vecinoma butasti osebki, ki niste sposbni sirsega dojemanja stvari. Tak, da vam stvari predstavim dovolj ensotavno, da boste imeli malenkostno moznost razumeti.

Studies of mixed-race children and black children adopted by white parents suggest, that racial differences in test performance are largely if not entirely environmental in origin.

Po resnih študijah se po meritvah inteligenčnega kvocienta seveda na podlagi orodij, izdelanih v Zahodnem svetu, najvišje uvrščajo Aškenazi Judi, nato Vzhodni Azijci, torej Kitajci, Korejci, Japonci, Vietnamci... nato Evropejci, na koncu pa so podsaharski prebivalci Afrike, še malenkost za njimi pa aborigini iz Avstralije. Črnci iz ZDA so nekje med Evropejci in podsaharskimi sorodniki.

Lahko se postaviš na glavo in celi svet označiš za rasiste, tako pač je. Sicer pa na ekonomsko blaginjo ne vpliva samo inteligenca, ampak tudi kultura, podnebje, zgodovinske okoliščine....

Po drugi strani, zakaj se največ dvojajčnih dvojčkov rodi med podsaharskimi črnci? Tudi med ameriškimi črnci se rodi daleč več dvojčkov kakor med belci in še bolj opazno med hispano Američani. A je kakšen drugi razlog kakor rasa, genetski zapis določene skupnosti? Ali je to rasistično?

BBC si je nekaj lansko kleto kljub politični korektnosti drznil zapisati o tem: https://www.bbc.com/news/health-56365422 "The twinning rate in Africa is so high because of the high number of dizygotic twins - twins born from two separate eggs - born there," he said.

"This is most likely to be due to genetic differences between the African population and other populations."

Če govorimo o rasi, dajmo še o spolu. Zakaj se rodi več deklic kakor dečkov?

Če je že kdo rasističen, potem je to mati narava, ne pa tisti, ki na to opozori.

Smrekar1 ::

Levica je izjavil:


O tem bi morali narediti študijo.


Doktorat. Za mentorja ti svetujem prof.dr.Dolinarja.

njyngs ::

tikitoki je izjavil:

Rasisti ste vecinoma butasti osebki, ki niste sposbni sirsega dojemanja stvari. Tak, da vam stvari predstavim dovolj ensotavno, da boste imeli malenkostno moznost razumeti.

Studies of mixed-race children and black children adopted by white parents suggest, that racial differences in test performance are largely if not entirely environmental in origin.

Jp. Tudi avtorju vidiš posledice tega, da je vzgajan v levičarskem okolju :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

tikitoki ::

gruntfürmich je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Da imajo belci genetsko predispozicijo za boljse kognitivne sposobnosti ne podpirajo znanstvene raziskave. Dokazi, ki jih lepite, so pateticni in zgolj kazejo na neizobrazenost in retardiranost oseb, ki jih uporabljate.

Z razlikmami v misicni masi pa se mi ne da ukvarjati, ker me ne zanima. Lahko pa preveris znanstveno literaturo na to temo, ce zelis.

torej razlike v mišični masi so možne zaradi genetike, razlike v možganski masi pa ne? zanimivo zanikanje lastnih zamisli.


Ocitno ti ze osnovno bralno razumevanje dlea nepremostljive tezave. Bos moral sam poiskati podatke o misicni masi. Jaz sem te zgolj popravil, da blodite o lasti superiornosti.

Utk ::

Jaz sem te zgolj popravil, da blodite o lasti superiornosti.

To sploh ni res. Črnci so močnejši od nas, tisti Židi in Azijci pametnejši. Kakšni Skandinavci in Črnogorci večji. itd. V ničemur nismo ravno superiorni proti vsem.
Ste pa nekateri tako neumni in prestrašeni, da si ne upate govorit o razlikah. Proti vam pa smo superiorni. Tudi pingvini so nad vami.

Levica ::

Frans Timmermans: "Europe will be diverse, or war!"

Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

kopriva60918 ::

gruntfürmich je izjavil:

levaki so na enaki ravni kot cerkvenjaki. ne želijo da se znanstveno dokaže neobstoj boga, ampak s spin doktorji zanikajo vso znanost da dajejo možnost obstoju boga.
levaki pa ne želijo da se znanstveno dokažejo razlike med rasami, kar vključuje vse lastnosti, tudi to da so črnci najbolj neumni, ampak uporabljajo svoje spin doktorje in nas prepričujejo da razlika v mišični masi nima nič skupnega z razliko med rasami, čeprav nakazuje na točno to.

ne razumem kako si lahko tako mentalno prizadet, da so razlike v mišicah nekaj normanega, razlike v možganih pa ne morejo obstajati.

to je še hujša oblika zanikanja kot jo delajo cerkveni verniki. :))



Dobro si zabil levake. Zdaj bodo pa začeli o tem, da 1/3 nižji povprečni zaslužek črncev negativno vpliva na izobraževanje in druge okoljske pogoje za razvoj IQ njihovih otrok, čeprav domoljubi dobro vemo, da gre samo za genetiko in čisto nič drugega.

Zgodovina sprememb…

sds ::

gruntfürmich je izjavil:

levaki so na enaki ravni kot cerkvenjaki. ne želijo da se znanstveno dokaže neobstoj boga, ampak s spin doktorji zanikajo vso znanost da dajejo možnost obstoju boga.
levaki pa ne želijo da se znanstveno dokažejo razlike med rasami, kar vključuje vse lastnosti, tudi to da so črnci najbolj neumni, ampak uporabljajo svoje spin doktorje in nas prepričujejo da razlika v mišični masi nima nič skupnega z razliko med rasami, čeprav nakazuje na točno to.

ne razumem kako si lahko tako mentalno prizadet, da so razlike v mišicah nekaj normanega, razlike v možganih pa ne morejo obstajati.

to je še hujša oblika zanikanja kot jo delajo cerkveni verniki. :))



Tako je. Ce bi nase prave ljudi iz podezelja dali na tekmovanja, bi nabili vse sportnike z desno roko. Kaksni crnci neki, en konkreten dolenc je za dva!
I have no mouth, and I must scream

tikitoki ::

Utk je izjavil:

Jaz sem te zgolj popravil, da blodite o lasti superiornosti.

To sploh ni res. Črnci so močnejši od nas, tisti Židi in Azijci pametnejši. Kakšni Skandinavci in Črnogorci večji. itd. V ničemur nismo ravno superiorni proti vsem.
Ste pa nekateri tako neumni in prestrašeni, da si ne upate govorit o razlikah. Proti vam pa smo superiorni. Tudi pingvini so nad vami.


What an astounding example of the dual kruger effect.

Utk ::

Za dual kruger pa še nisem slišal. To je najbrž spet neka woki izmišljotina s katerim naj bi nekoga užalili, ker kaj pametnega itak ne znajo povedat.

Če pogledamo to temo, je čisto jasno, kdo misli da je superioren nad kom. Woki idioti nad normalnimi. No, niste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

tikitoki ::

Utk je izjavil:

Za dual kruger pa še nisem slišal. To je najbrž spet neka woki izmišljotina s katerim naj bi nekoga užalili, ker kaj pametnega itak ne znajo povedat.


Neverjetno, se ponosen je lastno nerazgledanost in slabo izobrazbo in misli, da je se vedno kompetenten soditi o svareh, ki so ocitno prezahtevne.

Zimonem ::

Bodimo realni. Ko so čnci pripeljali bi boks denar. Niso več zmagali.

Utk ::

No, daj mi ti, izobražen razgledanec, link na "dual kruger effect", da ne bom tako zabit. No daj, proooosim.

mr_chai ::

gruntfürmich je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ne vem zakaj moderatorji dopuscajo rasisticne izpade.

torej če rečemo da imajo črnci bolj razvite mišice od belcev ni rasizem? in zakaj bi potem bil rasizem če rečemo da imamo belci bolj razvite možgane od črncev? oboje je samo skupek celic z različno funkcijo.


Črnci bolj razvite mišice ? Give me a break dude. Od kje pobirate te laži.
Črnci naj bi bili dobri tekači, ampak kako jih pol tale belček vse pošola ?


Pa tale belček na 400m z ovirami ? Vse črnčke pošolal.



Seveda pa ne moremo mimo dejstva, da so v celotni zgodovini atletike, Jamajčani najbolj uspešni, ampak ko zveš podatek, da so imeli vsa ta leta skoraj nikakršen nadzor s strani USADE, pol ti postane jasno, da je bil doping kar velik faktor pri njihovem uspehu.


Teza, da so črnci boljši v športu je butasta.

tikitoki ::

Utk je izjavil:

No, daj mi ti, izobražen razgledanec, link na "dual kruger effect", da ne bom tako zabit. No daj, proooosim.


https://letmegooglethat.com/?q=How+to+g...

Tidule ::

tikitoki je izjavil:

Utk je izjavil:

No, daj mi ti, izobražen razgledanec, link na "dual kruger effect", da ne bom tako zabit. No daj, proooosim.


https://letmegooglethat.com/?q=How+to+g...


Pusti bogega rasistka, mu je pač kot ponavadi na hitro zmanjkalo argumentov, zdaj se pa na napake v zapisu obeša.

Utk ::

tikitoki je izjavil:

Utk je izjavil:

No, daj mi ti, izobražen razgledanec, link na "dual kruger effect", da ne bom tako zabit. No daj, proooosim.


https://letmegooglethat.com/?q=How+to+g...

Glede na to, da niti google ne pozna dual kruger efekta, bom kar vztrajal pri svojem, da si en mali nešolan bedaček.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

GupeM ::

Misli da obvlada področje, v resnici pa ne ve, da se zadevi reče Dunning-Kruger Effect.

Ravno toliko je slišal o tem, da zdaj misli da obvlada. In imamo odličen primer Dunning-Kruger Effecta v živo. Ne da bi googlali.

jotunn2 ::

mr_chai je izjavil:

Seveda pa ne moremo mimo dejstva, da so v celotni zgodovini atletike, Jamajčani najbolj uspešni, ampak ko zveš podatek, da so imeli vsa ta leta skoraj nikakršen nadzor s strani USADE, pol ti postane jasno, da je bil doping kar velik faktor pri njihovem uspehu.


Teza, da so črnci boljši v športu je butasta.

Teza ni butasta, je pa butasto izvajanje. Genetika je v veliki vecini odlocilen faktor v sportu. Trening imajo vsi priblizno enak, pogoje imajo vsi priblizno enake in doping imajo vsi priblizno enak, kar pomeni da realno ostane genetika, ki odloci, kdo bo svetovni prvak, kdo pa bo 12 (to da si 583. ni genetika ampak to da si pac (pre)len). In do sedaj je precej jasno dokazano da v dolocenih sportih doloceni ljudje nimajo konkurence. Ja ok Jamajcani, Kenijci... in njihov pomanjkljiv nadzor nad dopingom je ena stvar, ampak v kontro tvoji interpretaciji poglej ZDA. Tam imas enak nadzor nad dopingom pri belcih kot pri crncih (ista tekmovanja, isti klubi/sole, isti trenerji), pa na 100m vecinoma ni belcev, ki bi bili vsaj za silo konkurencni. Po drugi strani pa pri metih vecinoma ni crncev, ki bi bili vsaj za silo konkrencni. Tako da ja, genetika vpliva na to, da so v nekaterih sportih boljsi eni, v drugih pa drugi.

tikitoki ::

Utk je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Utk je izjavil:

No, daj mi ti, izobražen razgledanec, link na "dual kruger effect", da ne bom tako zabit. No daj, proooosim.


https://letmegooglethat.com/?q=How+to+g...

Glede na to, da niti google ne pozna dual kruger efekta, bom kar vztrajal pri svojem, da si en mali nešolan bedaček.


Rasisti veselo vztrajate, na sreco ste na listi za zatiranje, tak, da ne skrbi, tvoji debilizmi ne bodo prisli dalec:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dokumentarec, ki si bi ga moral ogledati vsak belec (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
776193 (4970) Bwaze6
»

Paradoks različnosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19235090 (31458) jype

Mensa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26556698 (48824) zee
»

Reklame in zdravila samo za črnce (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8517675 (13809) Unknown_001
»

Moderate racists? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12254058 (52142) Mipe

Več podobnih tem