» »

Dokumentarec, ki si bi ga moral ogledati vsak belec

Dokumentarec, ki si bi ga moral ogledati vsak belec

1
2
»

BigBoss ::

dild0idis je izjavil:

Še malce o razlikah med rasami.

Zasledil sem debato, da imajo temnopolti, posebj osebe, ki pridejo iz Afrike, drugačen vonj od svetlopoltih oz. evropejcev. Enake komentarje sem slišal tudi za azijce.

Lahko, da je to zaradi kulture, podnebja ali pa morda česa drugega...

Ste to tudi vi opazili?


Ko sem šel jaz v Afriko sem opazil, da imam tam drugačen vonj kot doma.
Bo nekaj na spremembi okolja ja.

UganiKdo ::

Master_Yoda je izjavil:

Na kakšen način "moramo" sprejemat kulturo bližnjega vzhoda in islama? Nikjer nisem opazil, da bi sprejeli zakonodajo po kateri je ženska manjvredna, ali pa da je dovoljeno pobijat ateiste. BTW. tole nabijanje o manjvrednosti žensk je en tak lep primer slaboumne stereotipizacije. Manjvrednost na podlagi spola je nekaj kar je pristno bistveno širše in je resen sistemski problem. Seveda pa je lažje s prtom kazat na nekoga tretjega in to pravljico stereotipno prodajat, kot pa se soočit z lastnimi problemi.


Sklepam po novicah (lahko da so lazne kajpavem) o tem kako se nekateri prisleki obnasajo do lokalnih po njihovem prepricanju nepravilno oblecenih zensk. Recimo neke zabave za novo leto v nemciji etc..


ja, stereotipizicija na podlagi pomankljivih, pristranskih in nepreverjenih informacijah je pogosta osnova za diskriminacijo.

Recimo če pogledam https://www.vecer.com/kronika/pri-grozu..., bi na podlagi tega lahko prišel do sklepa da je del slovenske kulture, da mož ubije ženo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Master_Yoda ::

Islam ni rasa, tako da to rasizem ne more biti pa ce se na glavo postavis.
Dovie'andi se tovya sagain.

D3m ::

Good to know. :)

Kaj pa je rasa?
|HP EliteBook|R5 6650U|

UganiKdo ::

Master_Yoda je izjavil:

Islam ni rasa, tako da to rasizem ne more biti pa ce se na glavo postavis.

ja, lahko se vrtiva okoli semantike. Predvsem si pa ti pripeljal v debato islam, ker OP je govoril o barvi kože.

gruntfürmich ::

Levica je izjavil:

... učiti o koloniziranju v Ameriki, suženjstvu...

...na določena mesta v podjetništvu in politiki nastaviti ljudi, ki so manjšine...

vedno me fascinira, kako ljudje, ki najbolj nasprotujejo rasizmu in suženjstvu, zgodovino le-tega najmanj poznajo.

in vedno je žalostno gledat ljudi, ki se sovražijo samo zaradi bele barve kože.

in na koncu bi probleme reševali z novim rasizmom...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Master_Yoda ::

My bad, mi je vseeno ce so zeleni, crni ali pa magenta. Moti me edino srednjeveska religija. Moti me tudi religija ki je pri nas default, ampak ne toliko ker je bolj "mild".
Dovie'andi se tovya sagain.

dild0idis ::

UganiKdo je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Praktično noben od nas se ne rodi rasist.

Večina ljudi si želi samo v miru živeti in da jih drugi pustijo na miru, ter, da imajo dovolj denarja, da si lahko kupijo hrano in kak priboljšek.

Samo, če pa vidiš, da je nek geto, kjer prevladuje določena družbena skupina in da ljudje iz tega geta delajo probleme, boš postajal čedaje večji rasist.

In zatiskati si oči pred tem, ter forsirati neko umetno "woke" ideologijo, je še veliko večji problem na dolgi rok, kakor pa rasizem sam.

Če uporabim analogijo žabe, tudi žaba bo enkrat popizdila in se bo aktivno uprla kuhanju!


ROFL, ja verjamem da si rasistki tako lajšate življenje. Rasizem se začne s tem, ko ljudje za svoje težave in komplekse začnete iskat krivce v trejih osebah. In potem slaboumno posplošuje na populacijo zato, da opravičiti svoje blodnje.

Lahko 100x vidim geto (pa sem že več kot enega) pa mi je kristalno jasno, da so problemi kombinacija specifičnih prebivalcev geta in sistemskih ureditev. Verjamem, pa da je za intelektualno manj kompetentne osebe lažje obešat na stereotipe.


Razlagaj kar želiš, jaz sem ti povedal, kako je v praksi in kako večina ljudi gleda na stvari, pa čeprav jih mogoče na glas v javnosti ne bodo nikoli povedali.

Sedaj pa ti še naprej razlagaj in filozofiraj o nekih idealih, lahko me tudi žališ, kličeš rasist, če se boš potem bolje počutil.

Ampak, to še vedno ne bo spremenilo dejstev in obanašanja večine ljudi!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

D3m ::

Rasa:

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

gruntfürmich ::

BigBoss je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Še malce o razlikah med rasami.

Zasledil sem debato, da imajo temnopolti, posebj osebe, ki pridejo iz Afrike, drugačen vonj od svetlopoltih oz. evropejcev. Enake komentarje sem slišal tudi za azijce.

Lahko, da je to zaradi kulture, podnebja ali pa morda česa drugega...

Ste to tudi vi opazili?


Ko sem šel jaz v Afriko sem opazil, da imam tam drugačen vonj kot doma.
Bo nekaj na spremembi okolja ja.

drugačna koža, drugačna genetika, drugačni izločki, druge bakterije.
čisto normalen pojav, razen seveda za 'antirasiste'
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dild0idis ::

Pimoz je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Če uporabim analogijo žabe, tudi žaba bo enkrat popizdila in se bo aktivno uprla kuhanju!

Več kot očitno ne razumeš analogije žabe...


Ne, razumem analgoijo žabe.

Samo enkrat bo ta proces udaril na plan in posledice bodo veliko hujše, kot pa, če si danes nalijemo čistega vina in začnemo prvo govoriti o situaciji kakršna je, ne pa idealizirano izumetničeno predstavo sveta, ki jo določeni "woke" posamezniki forsirajo in nima z realnostjo nič skupnega!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

UganiKdo ::

dild0idis je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Praktično noben od nas se ne rodi rasist.

Večina ljudi si želi samo v miru živeti in da jih drugi pustijo na miru, ter, da imajo dovolj denarja, da si lahko kupijo hrano in kak priboljšek.

Samo, če pa vidiš, da je nek geto, kjer prevladuje določena družbena skupina in da ljudje iz tega geta delajo probleme, boš postajal čedaje večji rasist.

In zatiskati si oči pred tem, ter forsirati neko umetno "woke" ideologijo, je še veliko večji problem na dolgi rok, kakor pa rasizem sam.

Če uporabim analogijo žabe, tudi žaba bo enkrat popizdila in se bo aktivno uprla kuhanju!


ROFL, ja verjamem da si rasistki tako lajšate življenje. Rasizem se začne s tem, ko ljudje za svoje težave in komplekse začnete iskat krivce v trejih osebah. In potem slaboumno posplošuje na populacijo zato, da opravičiti svoje blodnje.

Lahko 100x vidim geto (pa sem že več kot enega) pa mi je kristalno jasno, da so problemi kombinacija specifičnih prebivalcev geta in sistemskih ureditev. Verjamem, pa da je za intelektualno manj kompetentne osebe lažje obešat na stereotipe.


Razlagaj kar želiš, jaz sem ti povedal, kako je v praksi in kako večina ljudi gleda na stvari, pa čeprav jih mogoče na glas v javnosti ne bodo nikoli povedali.

Sedaj pa ti še naprej razlagaj in filozofiraj o nekih idealih, lahko me tudi žališ, kličeš rasist, če se boš potem bolje počutil.

Ampak, to še vedno ne bo spremenilo dejstev in obanašanja večine ljudi!


A kje piše, da večina ljudi ni ali pa ne more bit rasitična? To je pač easy way out, ko so za lastno nesposobnost in omejenost krivi drugi.
Glede na napisano ne razumem zakaj sem te žalil, ker si očitno ponosen na to.

dexterboy ::

sfaljena tema... ja, ja, belci krivi za vse.
če bi se kdo poglobil v BLM, LBGT... je slika čisto drugačna...
sorči, zrelo za zaklep teme.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

UganiKdo ::

dild0idis je izjavil:

Pimoz je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Če uporabim analogijo žabe, tudi žaba bo enkrat popizdila in se bo aktivno uprla kuhanju!

Več kot očitno ne razumeš analogije žabe...


Ne, razumem analgoijo žabe.

Samo enkrat bo ta proces udaril na plan in posledice bodo veliko hujše, kot pa, če si danes nalijemo čistega vina in začnemo prvo govoriti o situaciji kakršna je, ne pa idealizirano izumetničeno predstavo sveta, ki jo določeni "woke" posamezniki forsirajo in nima z realnostjo nič skupnega!


seveda ne razumeš analogije žabe, ker celo point, da se žaba počasi kuha je v tem, da se skuha in ne ugotovi kaj se dogaja.

dexterboy je izjavil:

sfaljena tema... ja, ja, belci krivi za vse.
če bi se kdo poglobil v BLM, LBGT... je slika čisto drugačna...
sorči, zrelo za zaklep teme.


A si to na FB prebral?

gruntfürmich je izjavil:

BigBoss je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Še malce o razlikah med rasami.

Zasledil sem debato, da imajo temnopolti, posebj osebe, ki pridejo iz Afrike, drugačen vonj od svetlopoltih oz. evropejcev. Enake komentarje sem slišal tudi za azijce.

Lahko, da je to zaradi kulture, podnebja ali pa morda česa drugega...

Ste to tudi vi opazili?


Ko sem šel jaz v Afriko sem opazil, da imam tam drugačen vonj kot doma.
Bo nekaj na spremembi okolja ja.

drugačna koža, drugačna genetika, drugačni izločki, druge bakterije.
čisto normalen pojav, razen seveda za 'antirasiste'


Ki ima bore malo z barvo kože, pa ogromno z okoljem in snovmi, ki se vnašajo v telo. razen seveda za rasistke, ki rabijo izgovor, da svoje travme projicirajo na druge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

D3m ::

Zaklep teme prosim.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dexterboy ::

@Uganikdo; že v covid temah sem ti lepo povedal, da ne gledam FB in tubo, ti pa še kar nabijaš eno in isto.
Kaj je s teboj tako hudo narobe?
Pojdi na Sicilijo. Splezaj na Etno. Vrži se notri. Narediš uslugo človeštvu... ker ti ni pomoči. Žal.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

UganiKdo ::

dexterboy je izjavil:

@Uganikdo; že v covid temah sem ti lepo povedal, da ne gledam FB in tubo, ti pa še kar nabijaš eno in isto.
Kaj je s teboj tako hudo narobe?
Pojdi na Sicilijo. Splezaj na Etno. Vrži se notri. Narediš uslugo človeštvu... ker ti ni pomoči. Žal.


Zakaj spet lažeš? kar si napisal si prebral na FB, pa te je sram ker niti razumeš ne, kaj si kopiral.

Levica ::

Seveda bi radi zaklenili temo, ker dobro veste, da je bela krivda še kako resnična in se prenaša iz roda v rod. Ne morete ubežati dejanjem svojih prednikov Evropejcev in svinjarij, ki so jih in jih še vedno počnejo po svetu.
Čas je,da se Evropejci opravičimo temnopoltim za sužensjstvo in prebežnikom,da jih zatiramo že od leta 2015.

Čas je za sprembe sistemske spremebe na celotni ravni Evrope. Čas je za upogib kolena in prošenja odpuščanja za teror, ki smo ga povzročili po celem svetu.

Čas je, da se konča bela nadvlada čas je,d a priznamo napake kot celotna skupina Evropejcev.

UganiKdo ::

Ravno obratno. Čas je da se ljudje nehamo ukvarjat z bedastimi političnimi parolami bolj ali manj latentnih psihopatov. Bo vsem lažje.

D3m ::

Najprej se boš ti Levica opravičil Rimljanom itd.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PacificBlue ::

Levica je izjavil:

Seveda bi radi zaklenili temo, ker dobro veste, da je bela krivda še kako resnična in se prenaša iz roda v rod. Ne morete ubežati dejanjem svojih prednikov Evropejcev in svinjarij, ki so jih in jih še vedno počnejo po svetu.
Čas je,da se Evropejci opravičimo temnopoltim za sužensjstvo in prebežnikom,da jih zatiramo že od leta 2015.

Čas je za sprembe sistemske spremebe na celotni ravni Evrope. Čas je za upogib kolena in prošenja odpuščanja za teror, ki smo ga povzročili po celem svetu.

Čas je, da se konča bela nadvlada čas je,d a priznamo napake kot celotna skupina Evropejcev.


You have a lot of work to do.

Vsak je odgovoren za svoja dejanja, tako da gtfo.

TheBlueOne ::

Levica je izjavil:

Seveda bi radi zaklenili temo, ker dobro veste, da je bela krivda še kako resnična in se prenaša iz roda v rod. Ne morete ubežati dejanjem svojih prednikov Evropejcev in svinjarij, ki so jih in jih še vedno počnejo po svetu.
Čas je,da se Evropejci opravičimo temnopoltim za sužensjstvo in prebežnikom,da jih zatiramo že od leta 2015.

Čas je za sprembe sistemske spremebe na celotni ravni Evrope. Čas je za upogib kolena in prošenja odpuščanja za teror, ki smo ga povzročili po celem svetu.

Čas je, da se konča bela nadvlada čas je,d a priznamo napake kot celotna skupina Evropejcev.


Saj ni problema, samo ne delaj se levicarja. Samo preimenuj se v SDS_Trol ali kaj podobnega.

gruntfürmich ::

UganiKdo je izjavil:

Ravno obratno. Čas je da se ljudje nehamo ukvarjat z bedastimi političnimi parolami bolj ali manj latentnih psihopatov. Bo vsem lažje.
torej se ne smemo več ukvarjati s tabo in levaki...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

HulkHogan ::

TheBlueOne je izjavil:


Saj ni problema, samo ne delaj se levicarja. Samo preimenuj se v SDS_Trol ali kaj podobnega.


Prilepil je video ki kaže na početje, ideje, fantazije... levičarjev in zato ga ti označiš za desničarja/trola? Levičarji so torej samo desničarski troli?

TheBlueOne ::

HulkHogan je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Saj ni problema, samo ne delaj se levicarja. Samo preimenuj se v SDS_Trol ali kaj podobnega.


Prilepil je video ki kaže na početje, ideje, fantazije... levičarjev in zato ga ti označiš za desničarja/trola? Levičarji so torej samo desničarski troli?



Kaksnih levicarjev. To je tipicno trolanje desnice, da potem lahko kazejo s prstom na levo opcijo. V Sloveniji verjetno ne najdes nikogar na levi, ki bi imel te amerobutaste prebliske.

Zgodovina sprememb…

Bwaze6 ::

Levica je izjavil:

Seveda bi radi zaklenili temo, ker dobro veste, da je bela krivda še kako resnična in se prenaša iz roda v rod. Ne morete ubežati dejanjem svojih prednikov Evropejcev in svinjarij, ki so jih in jih še vedno počnejo po svetu.
Čas je,da se Evropejci opravičimo temnopoltim za sužensjstvo in prebežnikom,da jih zatiramo že od leta 2015.

Čas je za sprembe sistemske spremebe na celotni ravni Evrope. Čas je za upogib kolena in prošenja odpuščanja za teror, ki smo ga povzročili po celem svetu.

Čas je, da se konča bela nadvlada čas je,d a priznamo napake kot celotna skupina Evropejcev.


"Ne moremo ubežati...", če že fejkaš woke levičarja.

Res ti gre slabo, desničar.

HulkHogan ::

TheBlueOne je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Saj ni problema, samo ne delaj se levicarja. Samo preimenuj se v SDS_Trol ali kaj podobnega.


Prilepil je video ki kaže na početje, ideje, fantazije... levičarjev in zato ga ti označiš za desničarja/trola? Levičarji so torej samo desničarski troli?



Kaksnih levicarjev. To je tipicno trolanje desnice, da potem lahko kazejo s prstom na levo opcijo. V Sloveniji verjetno ne najdes nikogar na levi, ki bi imel te amerobutaste prebliske.


Potem je to program desničarskih trolov, kjer bojo glede na barvo kože posameznikom talali zastonj denar?

Relief bill is most significant legislation for Black farmers since Civil Rights Act, experts say

Bwaze6 ::

HulkHogan je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Saj ni problema, samo ne delaj se levicarja. Samo preimenuj se v SDS_Trol ali kaj podobnega.


Prilepil je video ki kaže na početje, ideje, fantazije... levičarjev in zato ga ti označiš za desničarja/trola? Levičarji so torej samo desničarski troli?



Kaksnih levicarjev. To je tipicno trolanje desnice, da potem lahko kazejo s prstom na levo opcijo. V Sloveniji verjetno ne najdes nikogar na levi, ki bi imel te amerobutaste prebliske.


Potem je to program desničarskih trolov, kjer bojo glede na barvo kože posameznikom talali zastonj denar?

Relief bill is most significant legislation for Black farmers since Civil Rights Act, experts say


Nekomu je treba razložit z voščenkami, kaj je mišljeno pod "amerobutasti prebliski". :))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skrajni desničarji? Rusi? Ne, nadobudni dvajsetletnik! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7815527 (10669) Poldi112
»

Paradoks različnosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19234288 (30656) jype

Več podobnih tem