» »

Elon Musk želi prevzeti Twitter

Elon Musk želi prevzeti Twitter

Slo-Tech - Elon Musk je danes sporočil, da je pripravljen za 43 milijard dolarjev prevzeti celoten Twitter, ki ga želi spremeniti v oder za popolno svobodo govora. Musk je že dober mesec največji posamezni lastnik Twitterja, saj ima v lasti skoraj desetino delnic, ki jih je kupil marca. Za delnico podjetja ponuja 54,20 dolarja, kar je 38 odstotkov nad vrednostjo 1. aprila, preden je javnosti izvedela za njegov nakup 9,1-odstotnega deleža podjetja. Investitorji niso ravno prepričani, da bo Musk resnično kupil podjetje, saj je delnica danes izgubljala in kotira pri 45 dolarjih.

Musk, ki je s približno 270 milijardami dolarjev premoženja najbogatejši človek na svetu, trdi, da ima več kot dovolj denarja za prevzem Twitterja. Ob tem trdi, da Twitterja ne prevzema zavoljo zaslužka, temveč želi platformo povsem odpreti za popolnoma neomejeno komunikacijo. Javno bi razkril tudi algoritme in izvorno kodo. Kaj bo sedaj storil Twitterjev upravni odbor, ni jasno. Potrdili so, da so prejeli nenačrtovano ponudbo za prevzem, torej je v Muskovih besedah več resnice kot v kakšnih prejšnjih blodnjah. Dejali so, da bodo to ponudbo podrobno preučili in se odločili v dobro vseh delničarjev podjetja. Neuradno pa lahko preberemo, da nad ponudbo niso niti manj navdušeni in da ji bodo nasprotovali.

100 komentarjev

«
1
2 3

romimichal99 ::

Potrdili so, da so prejeli nenačrtovano ponudbo za prevzemdrift hunters torej je v Muskovih besedah več resnice kot v kakšnih prejšnjih blodnjah.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: HotBurek ()

Oxford ::

Nisem prepričan, če si želimo, da bo Twiter omogočal popolnoma svobodno komunikacijo. Politiki bi imeli proste roke pri zlivanju gnojnice ...

Utk ::

Oxford je izjavil:

Nisem prepričan, če si želimo, da bo Twiter omogočal popolnoma svobodno komunikacijo. Politiki bi imeli proste roke pri zlivanju gnojnice ...

Ja, naciji ste takšni, da se bojite volje ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Oxford ::

Smo?

dexterboy ::

Adijo, zdrava pamet... ako jo je kaj sploh še ostalo. Idiocracy at it's best. In bojim se, da mu bodo to še dovolili in odobrili. Tako se to dela, če si kralj na CO2 kuponih.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Tody ::

Me zanima kaka greznica bo sele pol. Ljudje v zivo se nekako obnasajo, ceprav ce jim das alkohol... Tkole anonimni so pa pametni v pičku materinu... Me prov zanima kako bi to izvedel pa da bi bil nek normalen pogovor

dreta ::

Slabse od S-T da bi lahko bilo?

tilen03 ::

Oxford je izjavil:

Nisem prepričan, če si želimo, da bo Twiter omogočal popolnoma svobodno komunikacijo. Politiki bi imeli proste roke pri zlivanju gnojnice ...

Ne nasedat besedam, ampak dejanjam. V tem primeru je Musk primer anti-free speech in lahko sklepamo, da bi se tudi to zgodilo.

Mike_Rotch ::

Lahko razložiš prosim? Kako je anti-free speech?

tilen03 ::

Poglej njegove izkusnje z novinarji, zlasti s tistimi, ki so porocali o (slabih) razmerah v Tesli. Imas veliko materiala glede utisevanja in grozenja novinarjem. Tip je oligarh in control freak. Ni cool liberal tech guy, ampak alt right antivax anti-climatechange rich idiot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Daliborg ::

Če bi DegElon naredil Twitterju podoben app bi imel ob izzidu preko 10mil uporabnikov instantno. Tako, da nakup Twitterja najverjetneje tiči iz drugačnih razlogov kot pa samo "social app" ,in nisem prepričan da bo dobro za rajo.


P.s: jest mu še kar zamerim za babydoge in cumrocket katere sem dumpal po 1 tednu , potem pa kot meme od bogdanoff - "he sold, pamp it" sem mislu da se mi bo sfukal, ker sem dumpal nekaj kar bi bilo vredno milijone . Hvala k** za floki V2 in V3 .
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

tilen03 ::

Daliborg je izjavil:


P.s: jest mu še kar zamerim za babydoge in cumrocket katere sem dumpal po 1 tednu , potem pa kot meme od bogdanoff - "he sold, pamp it" sem mislu da se mi bo sfukal, ker sem dumpal nekaj kar bi bilo vredno milijone .

Se pravi, obzalujes da nisi zasluzil milijone, brez da bi kakorkoli prispeval k druzbi z neko dodano vrednostjo. Seveda, mokre sanje vsakega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Mike_Rotch ::

tilen03 je izjavil:

Poglej njegove izkusnje z novinarji, zlasti s tistimi, ki so porocali o (slabih) razmerah v Tesli. Imas veliko materiala glede utisevanja in grozenja novinarjem. Tip je oligarh in control freak.


Kakšen konkreten primer? Ne da se mi iskati po vsem kar musk napiše.

Ni cool liberal tech guy, ampak alt right antivax anti-climatechange rich idiot.


Aha. Tako zelo anti-climatechange, da je postavil 2 ogromni firmi, katerih cilj je boj proti podnebnim spremembam :) Dobro skriva svoje prave namene :)

Zgodovina sprememb…

dreta ::

Vec Elonov rabimo.

Daliborg ::

tilen03 je izjavil:

Daliborg je izjavil:


P.s: jest mu še kar zamerim za babydoge in cumrocket katere sem dumpal po 1 tednu , potem pa kot meme od bogdanoff - "he sold, pamp it" sem mislu da se mi bo sfukal, ker sem dumpal nekaj kar bi bilo vredno milijone .

Se pravi, obzalujes da nisi zasluzil milijone, brez da bi kakorkoli prispeval k druzbi z neko dodano vrednostjo. Seveda, mokre sanje vsakega.

A to ti politikom, mafijcem in kvazi podjetnikam sporočaš ki ti vodijo državne ustanove ali meni ki garam že 25 let 40-60ur/ tedensko ? Se pravi po tvoje če se ne pišem prav si tega ugodja ne morem privoščiti? Ali kaj te moti? Da sem v zadnjih 2 letih z shitkojni zaslužil več kot v 25 letih dela za druge? Si fauš? Kaj te moti resno?

kow ::

tilen03 je izjavil:

Poglej njegove izkusnje z novinarji, zlasti s tistimi, ki so porocali o (slabih) razmerah v Tesli. Imas veliko materiala glede utisevanja in grozenja novinarjem. Tip je oligarh in control freak. Ni cool liberal tech guy, ampak alt right antivax anti-climatechange rich idiot.


Mal nabijas. Tip definitivno ni oligarh. Kaksno moc ima v ameriski politiki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

bbf ::

Ne se preveč sekirat, ldje. Bo pač next 4chan postal, komu mar.
Ali vas skrbi, da bo vaš ljubljeni twiteraš, ali vi sami, postal del te razčlovečene gnojnice? Ne boste verjel, eni komaj čakajo na to!
In planeti se vrtijo...

Daliborg ::

kow je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Poglej njegove izkusnje z novinarji, zlasti s tistimi, ki so porocali o (slabih) razmerah v Tesli. Imas veliko materiala glede utisevanja in grozenja novinarjem. Tip je oligarh in control freak. Ni cool liberal tech guy, ampak alt right antivax anti-climatechange rich idiot.


Mal nabijas. Tip definitivno ni oligarh. Kaksno moc ima v ameriski politiki?


Meh folk je letos prvič slišal za izraz oligarh. Zato se ne čudim da se bo izrabljalo in opevalo še naprej.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

tilen03 ::

Daliborg je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Daliborg je izjavil:


P.s: jest mu še kar zamerim za babydoge in cumrocket katere sem dumpal po 1 tednu , potem pa kot meme od bogdanoff - "he sold, pamp it" sem mislu da se mi bo sfukal, ker sem dumpal nekaj kar bi bilo vredno milijone .

Se pravi, obzalujes da nisi zasluzil milijone, brez da bi kakorkoli prispeval k druzbi z neko dodano vrednostjo. Seveda, mokre sanje vsakega.

A to ti politikom, mafijcem in kvazi podjetnikam sporočaš ki ti vodijo državne ustanove ali meni ki garam že 25 let 40-60ur/ tedensko ? Se pravi po tvoje če se ne pišem prav si tega ugodja ne morem privoščiti? Ali kaj te moti? Da sem v zadnjih 2 letih z shitkojni zaslužil več kot v 25 letih dela za druge? Si fauš? Kaj te moti resno?

Imas pravico do ponzi sheme, tudi do loterije. Verjetnost, da postanes bogat je podobna. Piramidne sheme razumem kot davek za ljudi, ki ne marajo davke in mislijo, da so skoda denarja(the irony).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

c3p0 ::

Ne se preveč nadejat, da je Musk nek rešitelj free speecha.

Daliborg ::

@tilen03 še od mojih otrok otroci bojo moral delat za mojo penzijo po konceptu davkov in njihovih poti. Kako pa upravičiš to piramidno shemo? Pa delničarstvo? Da ne omenim samega "d.o.o." - to bi moglo biti ilegalno for f**k sake.

P.s: sorry za offtopic
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

tilen03 ::

kow je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Poglej njegove izkusnje z novinarji, zlasti s tistimi, ki so porocali o (slabih) razmerah v Tesli. Imas veliko materiala glede utisevanja in grozenja novinarjem. Tip je oligarh in control freak. Ni cool liberal tech guy, ampak alt right antivax anti-climatechange rich idiot.


Mal nabijas. Tip definitivno ni oligarh. Kaksno moc ima v ameriski politiki?

Poglej koliko davkov placuje in koliko drzavnega denarja so dobila njegova podjetja

Miki N ::

Ok, saj verjetno je zdaj eno tako obdobje, ko se mudi investirati, ker kdo ve kaj bo .... samo 43 giga za Twitter. Izgleda da gre Elon tukaj bolj na slavo kot denar.

Mike_Rotch ::

Poglej koliko davkov placuje in koliko drzavnega denarja so dobila njegova podjetja


Mislim, da je bilanca konkretno na pozitivni strani. Lahko pa daš številke, če jih imaš.

dexterboy ::

Kdor smatra Elona za nekega "odrešitelja" ali pa nekoga, ki nas bo popeljal v lepši svet, naj si naroči pregled glave. Če bi modelu RES bilo do tega, da bi hotel izboljšati to skorjo, na kateri živimo, bi delal drugače. Tako pa samo nabira slavo in denar...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Mike_Rotch ::

Kaj konkretno pa bi moral narediti drugače? Da vidimo kako bi se DexterBoy lotil reševanja svetovnih problemov.

tilen03 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Kaj konkretno pa bi moral narediti drugače? Da vidimo kako bi se DexterBoy lotil reševanja svetovnih problemov.

Za zacetek ne bi oznacil resevalca tajskih otrok za pedofila.

Daliborg ::

tilen03 je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Kaj konkretno pa bi moral narediti drugače? Da vidimo kako bi se DexterBoy lotil reševanja svetovnih problemov.

Za zacetek ne bi oznacil resevalca tajskih otrok za pedofila.

Ti si pedo...kaj me boš zdaj tožil za 190 mil.? Sem uničil tvoj sloves med slo tech-ovci? A bejžganolomt. PR stunt se je definitivno odvijal v tistem scenariju. Ne zagovarjam Muska in je definitivno narcis prve klase samo da je pa le 6 jamskih potapljačev sposobnih na svetu je pa tudi cvetka rumenih strani.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Mike_Rotch ::

Seveda. Pozabimo na PayPal, ki je mnogim malim podjetnikom omogočil razvoj. Pa na brco v rit celotni avto industriji. Pa na razvoj, ki ga doživljajo poleti v vesolje. Pa na internet v oddaljenih kotičkih sveta, ki sicer že 20 let čakajo na milost operaterjev.

Glavno je, da smo politično korektni in se obešamo na neumne izjave za katere se ljudje kasneje opravičijo.

49106 ::

Ja, Musk je za človeštvo storil več kot vsi samozvani filantropi skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Daliborg ::

Mike_Rotch je izjavil:

Seveda. Pozabimo na PayPal, ki je mnogim malim podjetnikom omogočil razvoj. Pa na brco v rit celotni avto industriji. Pa na razvoj, ki ga doživljajo poleti v vesolje. Pa na internet v oddaljenih kotičkih sveta, ki sicer že 20 let čakajo na milost operaterjev.

Glavno je, da smo politično korektni in se obešamo na neumne izjave za katere se ljudje kasneje opravičijo.


Hehe..ja ..no sicer PayPal se ni izšel kakor je Musk točno hotel ampak z bančnim lobijem je le težko češnje zobat, hvala bogu je uletu Satoshi Nakamoto na sceno in naredil to za kar je bil PayPal prvotno namenjen.;)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Avenger ::

dexterboy je izjavil:

Adijo, zdrava pamet... ako jo je kaj sploh še ostalo. Idiocracy at it's best. In bojim se, da mu bodo to še dovolili in odobrili. Tako se to dela, če si kralj na CO2 kuponih.


Ton, v katerem je to napisano, ne daje vedeti, da je to trollanje.

Twitter je algoritemski usmerjevalnik javnega mnenja, ki se uporablja, kot orodje vladajoče elite, za doseganje (geo)političnih in/ali gospodarskih ciljev.

Ali je po tvojem prepričanju nek svetilnik za svobodo govora? Morda pa je samo filtrirnik za "pravilno" in "nepravilno" razmišljanje. Ultimativen arbiter resnice, ki je vehementno nezmotljiv, dokler se ne izkaže nasprotno, nakar je popolnoma tiho ampak vedno znova vztraja, da je A laž in B resnica, kot da ni vedno znova zastopal napačno mnenje. Je twitter nekaj kar preprečuje vzpon fašizma, nacizma in trumpizma? Hvala bogu za to, da jim je uspelo pomagat izvolit Bidna??? Namreč, dokazano so bremzali vse dobro in pushali vse slabo (in/ali izmišljeno) o Trumpu, pri Bidnu pa ravno nasprotno.

Koga je zdaj panično strah če bo Elon to odpravil? Se bo ljudem zmešalo, ker se bodo e-poklali med sabo, Hitlerji pa bodo po celem svetu pognali kot gobe po dežju in potem bo svetovna vojna. Tako nekako? Wow. Ne predstavljam si, kako je, če imaš od medijev oprane možgane, mehčalec gor in prijetno dišavo in se sploh ne zavedaš.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Kamran ::

Ko in če ga bo kupil, naj mu kdo piše, da naj prvo trajno ugasne Rushitijev račun (in spremljajočim "koprivam"). :D>:D

Bela_Krajina ::

Avenger je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Adijo, zdrava pamet... ako jo je kaj sploh še ostalo. Idiocracy at it's best. In bojim se, da mu bodo to še dovolili in odobrili. Tako se to dela, če si kralj na CO2 kuponih.


Ton, v katerem je to napisano, ne daje vedeti, da je to trollanje.

Twitter je algoritemski usmerjevalnik javnega mnenja, ki se uporablja, kot orodje vladajoče elite, za doseganje (geo)političnih in/ali gospodarskih ciljev.

Ali je po tvojem prepričanju nek svetilnik za svobodo govora? Morda pa je samo filtrirnik za "pravilno" in "nepravilno" razmišljanje. Ultimativen arbiter resnice, ki je vehementno nezmotljiv, dokler se ne izkaže nasprotno, nakar je popolnoma tiho ampak vedno znova vztraja, da je A laž in B resnica, kot da ni vedno znova zastopal napačno mnenje. Je twitter nekaj kar preprečuje vzpon fašizma, nacizma in trumpizma? Hvala bogu za to, da jim je uspelo pomagat izvolit Bidna??? Namreč, dokazano so bremzali vse dobro in pushali vse slabo (in/ali izmišljeno) o Trumpu, pri Bidnu pa ravno nasprotno.

Koga je zdaj panično strah če bo Elon to odpravil? Se bo ljudem zmešalo, ker se bodo e-poklali med sabo, Hitlerji pa bodo po celem svetu pognali kot gobe po dežju in potem bo svetovna vojna. Tako nekako? Wow. Ne predstavljam si, kako je, če imaš od medijev oprane možgane, mehčalec gor in prijetno dišavo in se sploh ne zavedaš.

Sem opazil, ja, ko brskam po tviterju, pa sem dal za foro nekaj klikov na follow tega pa unga, mal spremljam. Pa mi potem tviter algoritem "na podlagi mojih vseckov ali neki" vsiljuje ene tvite, ki jih ne poznam. Sem pa ugotovil, da so na prvi pogled marsikateri vsecni, da me celo zamika, da bi followal, pa potem za kak procent preusmeri mojo pozornost od tistega, kar sem se sam odlocil, da bom spremljal. Scasoma prides do tega, da postane na tak nacin vecina tistih, ki jih spremljas, od ponudbe algoritma. Zdaj se sprasujem, ce je na drugih druzabnih omrezjih, algoritem skrbi, kdo se bo med sabo spogledoval, hodil na zmenke in posledicno se razmnozeval med sabo? Ampak na sreco ne uporabljam fejsa, kaj sele tindrja.

Tody ::

Treba je tudi dodat ali Elon misli Demokracijo Amerike... Boga mi... Amerikanci niso vsega dobr pogruntal..

Bela_Krajina ::

Prevec pomena dajete elonu, ki je samo na placilni listi. Saj to ni mozakar, ki ima moc, da lahko printa denar. Kako ze pravjo raziskovalni novinarji? Follow the money? Al neki? Tisti, ki iz zraka ustvarijo denar, odlocajo, koga bodo financno podprli, zapomnite si to. In zgleda so se odlocili za nekoga, ki bi rad izumljal mozganske vsadke, najprej za opice potem pa verjetno za ljudi. Pa nekoga, ki bi rad zvabil mladino v kripto, v digitalno kletko. Ampak verjetno samo bluzim in nic od tega ni res, ker si samo domisljam. Kaj pa jaz vem.
Vse kar sem napisal je samo za hec.

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

Torej pod črto. On bi rad vsem tem teoretikom zarot dal močno platformo za širjenje propagande. Musku tak ni za verjet .. že večkrat je svoje besede gladko pojedel.

111111111111 ::

Utk je izjavil:


Ja, naciji ste takšni, da se bojite volje ljudi.

Pravzaprav je bilo 90% nemcev za nacije. Tako da naciji bi na taki prosti platformi dobili krila.

Ampak pri takih logikih kot si ti, ti lahko prodajo nacizem kot demokracijo. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

c00L3r ::

dreta je izjavil:

Vec Elonov rabimo.

Za vsekanega novega milijarderja rabiš milijon novih revežev. Prav tako ne rabimo vedno manjše peščice ljudi, kateri nadzorujejo ekonomijo in posledično politiko. To vodi še v hujšo oligarhijo, kot imamo zdaj.

Je pa vse pričakovan rezultat kapitalizma, večanje razlik v premoženju in koncentracija moči pri bogataših.

Mike_Rotch ::

Za vsekanega novega milijarderja rabiš milijon novih revežev.


Ekonomija ni zero sum game, tako, da tole ne drži.

Torej pod črto. On bi rad vsem tem teoretikom zarot dal močno platformo za širjenje propagande. Musku tak ni za verjet .. že večkrat je svoje besede gladko pojedel.


Verjamem, da je že pojedel svoje besede, tako kot vsak. Ampak me res zanima na kaj konkretno ciljaš?

Opažam zanimiv trend elon haterjev. Samo neke nejasne, pavšalne trditve brez konkretnih primerov ali številk.

tilen03 še vedno ni povedal koliko davkov je plačal in koliko subvencij so dobile njegove firme, čeprav je bil z namigi zelo hiter.

dexterboy ::

@Mike; tukaj ni govora o hejterjih Elona, prej bi rekel dupol med tistimi, ki ga kujejo v boga in tistimi, ki ga ravno "ne občudujejo", daleč od tega, pa da bi ga hejtali... To me spominja na jabuk in android fane, ampak jaz osebno ne sovražim Elona, samo se pa ne strinjam ravno z vsem, kar naredi. Kar me od vsega najbolj pogreje (OK, zunanje temp so že padle, he he), je to, da imajo določeni posamezniki preprosto PREVEČ vpliva na okolico in dogajanje, owčke pa sledijo temu trendu. In če dobijo KATERIKOLI posamezniki v roke PREVEČ denarja, oz. oblasti, se to v veliki večini primerov ne konča dobro za rajo. Poglej si Jefa from Amazon, koliko manjših podjetnikov je zaradi njegove dobave zaprlo vrata... To me spominja na Kublajkana, ko je svoje gene razširil na milijone potomcev. In to je težava, da primanjkuje konkurence. Če Elonu ni kaj všeč, kupi to firmo... Halooo, kaj smo mi kastni sistem?

S tisti drugim komentarjem pa sem prav tako mislil resno. NE SME preveč oblasti biti v rokah peščice ljudi. Na dolgi rok se to ne konča dobro... nikoli!

P.S.; kaj bi naredil drugače kot Elon? Mnogo!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

RedZo ::

Utk je izjavil:

Oxford je izjavil:

Nisem prepričan, če si želimo, da bo Twiter omogočal popolnoma svobodno komunikacijo. Politiki bi imeli proste roke pri zlivanju gnojnice ...

Ja, naciji ste takšni, da se bojite volje ljudi.

V bistvu ste naciji tisti, ki za dosego ciljev ne izbirate sredstev.

Mike_Rotch ::

Poglej si Jefa from Amazon, koliko manjših podjetnikov je zaradi njegove dobave zaprlo vrata...


Bi bilo zanimivo videti številke. Koliko jih je zaprlo vrata VS koliko jih je uspelo, ker Amazon omogoča centralizirano platformo za enostavno prodajo izdelkov.

Če Elonu ni kaj všeč, kupi to firmo... Halooo, kaj smo mi kastni sistem?


Ja, v čem točno je problem? Firma kotira na borzi.

Sicer ni res, da lahko kar pride in kupi firmo. 100% prevzem mora potrditi board. Lahko pa seveda kupuje na prostem trgu kolikor mu paše, a ne?

P.S.; kaj bi naredil drugače kot Elon? Mnogo!


Good for you. Še vedno smo pri "mnogo" in ne pri kakšni konkretni razlagi.

jb_j ::

RedZo je izjavil:

Utk je izjavil:

Oxford je izjavil:

Nisem prepričan, če si želimo, da bo Twiter omogočal popolnoma svobodno komunikacijo. Politiki bi imeli proste roke pri zlivanju gnojnice ...

Ja, naciji ste takšni, da se bojite volje ljudi.

V bistvu ste naciji tisti, ki za dosego ciljev ne izbirate sredstev.


naci je vsak, ki zatira svobodo, do svobodnih medijev (in vseh informacij).....
in svobodo samih človekovih pravic........

Bela_Krajina ::

Ja, v čem točno je problem? Firma kotira na borzi.

Ste se kdaj vprasali, kaj se zgodi, ce je vse na odprtem trgu. S tem, da pescica lahko printa dnar iz nicesar. Kaj se dolgorocno zgodi? Se je kdo vprasal? Ali pa se vam to zdi cist normalno, ker ste se rodili v tak svet?

nekikr ::

Kako pa "printa denar iz ničesar"? Točno, ne s parolami.

Avenger ::

Elonu vsekakor ni popolnoma za zaupat. Zelo bizarna vloga, ki jo od časa do časa igra je "vaporware merchant", če veste kdo je Thunderfoot je vse jasno. Stvari, ki že laiku vzbudijo sum, da se bo to težko izšlo... in se potem v projekt vsujejo težki miljoni... in potem vse skupaj ponikne. Pa obljube o tem kdaj bo nekaj prišlo ven, ki se potem prestavijo za ohoho let. Ali pa čisto skenslajo... ampak na podlagi teh obljub se tudi formira cena delnice. In včasih je videti, kot da so Elonovi prebliski (npr. boring company, ki naj bi revolucionarilizirala tuneliranje pod mesti ali pa Tesla tovornjak) vroč zrak pod krili Tesle in vedno znova rabi nekaj novega, da vrže pod krila, sicer bo morda vse skupaj krešnilo??

Kam v celi kolobociji vtaknit Tviter, nimam pojma. Je to nek pet project v dobro človeštva? Ne vidim tega. Ampak težko bi rekel, da lahko Elon naredi zadevo še bolj manipulativno in mračnjaško kot je že.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Mike_Rotch ::

vaporware merchant


Kateri od njegovih projektov je vaporware?

Reycis ::

Mislim, da je vsem jasno, da je nadzor nad narativo, ki jo twitter omogoča vreden veliko več kot 41 miljard. Ni šans, da gre skozi.
Diversity is our greatest strength
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Twitter pod Muskom v težavah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5510557 (3348) nejcek74
»

Twitter in Musk dobila tri tedne časa, da se dogovorita o prevzemu

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
93361 (1307) janezvalva
»

Musk si je premislil in ne želi kupiti Twitterja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
9912448 (5967) mtosev
»

Musk si premišljuje o nakupu Twitterja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
5710244 (6368) Utk
»

SEC ovadil Elona Muska zaradi goljufije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Tožbe
11730758 (26647) FlyingBee

Več podobnih tem