» »

YouTube Premium

YouTube Premium

vilonja ::

Mene pa samo zanima, a je vseeno, če se z glavnim računom povežem na ta youtube premium preko argentinskega vpna? Ne bi rad, da mi ravno zablokirajo dostop do računa.

Daniel ::

Naredi ločen račun.

sfaljk ::

Argentinski račun ne moreš več plačevat z evropsko kartico.

Bo treba prešaltat na turškega.

mitkos ::

Koliko ima to potem vpliva, da ti ponuja neke turške vsebine, če si kao iz Turčije?

Tidule ::

mitkos je izjavil:

Koliko ima to potem vpliva, da ti ponuja neke turške vsebine, če si kao iz Turčije?


na začetku precej :) ampak se algoritmi hitro prilagodijo.

Bellator ::

sfaljk je izjavil:

Argentinski račun ne moreš več plačevat z evropsko kartico.

Bo treba prešaltat na turškega.



Meni so 28.2 prvič trgali za argentiskega, kartico sem sicer vnesel približno pred enim mescem.

Zoro3 ::

Preko vpn TunnelBear vpn se prijam na Argentinskega, ko grem na youtube premium in hočem registrirati mi napiše:
YouTube Premium:
Vaše države nismo mogli preveriti. Več informacij je na voljo v centru za pomoč.
Ve kdo kaj delam narobe?
Hvala

Flexon ::

sfaljk je izjavil:

Argentinski račun ne moreš več plačevat z evropsko kartico.

Bo treba prešaltat na turškega.


Meni je prejšni teden šlo ampak z virtualno Revolut kartico.

Zoro3 ::

Jaz ne pridem niti do tega da bi lahko plačal. Ko dam na youtube premium mi takoj napiše: Vaše države nismo mogli preveriti. Več informacij je na voljo v centru za pomoč.

Daniel ::

vinkop ::

tudi mene motijo oglasi med koncem in začetkom vsake glasbe na youtube music. nimam ideje kako naj to zaobidem? 7€ se mi le zdi malo preveč za en mesec uporabe, ki sploh vsak dan ne bo v uporabi?

red_baron ::

Youtube revanced. Na androidu dela. Premium for free:)

vinkop ::

na telefonu res deluje, mogoče malo manj poišče kakor preko browserja. Na TV-ju pa tipke na daljincu ne funkcionirajo.

Zoro3 ::

na https://www.gamsgo.com/ imaš za 1 leto 16€ ... jaz imam preko tega in deluje bp.

vinkop ::

piše, da je ta znesek za pol leta ??? če bi res veljalo za eno leto bi bilo vredno nabavit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinkop ()

Zoro3 ::

Za pol leta je ja...zmotil sem se ?

vinkop ::

Zoro3 je izjavil:

na https://www.gamsgo.com/ imaš za 1 leto 16€ ... jaz imam preko tega in deluje bp.


sem se zafrknil s tem nakupom. ne sprejme moj drugi google račun za sharing. Vedno hoče aktivirt na primarnem google računu, ki pa ga ne želim dodati. Ta je le vezan za vse moje pomembne stvari kot so banka, FURS itd. in nočem, da bi ga mi google zaradi tega lahko izbrisal. Tako da sem naivnost plačal s 15€

Nikonja ::

Ne vem zkj bi ti google blokiral če vporabiš vpn da si vzameš naročnino v drugi državi??? Sej niso neumni in se 100% zavedajo da to dela kar nekaj ljudi, pa bi brez problema bi to uredili enako kot so vsi drugi servisi, ampak ne želijo, ker:
- kot prvo "dnar je dnar",
- kot drugo želijo vzet čim več tržnega deleža konkurenci
- in ta zadnje, to jim NI edini izvor prihodkov kot npr Deezerju ali Spotifiju.... tko da si lahko privoščijo tudi če zaslužek ni enormen.

Tidule ::

Zanasat se na to, da google ne bo v neki fazi zacel dosledno izvajat TOS, je precej naivno. Skoraj tako naivno kot ze v osnovi imet vse pomembne zadeve vezane na gmail.

Jarno ::

Ko ti YT pred 30s posnetkom neumorno kaže 20s reklamo brez možnosti zgodnjega preskoka je dokaj očitno, da napeljujejo uporabnike h komercialni storitvi.
Še oglaševalci bi odsvetovali tovrstno vrtenje reklam zaradi reverzne psihologije.
#65W!

vinkop ::

včasih sem vsaj na redditu zasledil polno preverjenih prodajalcev računov za vse vrste streaming servisov, ki so dejansko delali ne glede od kod kdo prihaja. Zdaj pa tudi te sekcije več ne najdem tam?

Zoro3 ::

@vinkop zakaj pa ti ne sprejme drugega google računa? napiši pod podporo ti takoj odgovorijo.

vinkop ::

Zoro3 je izjavil:

@vinkop zakaj pa ti ne sprejme drugega google računa? napiši pod podporo ti takoj odgovorijo.


sem poslal takoj, dobil sem tole nazaj. Mogoče je problem, ker Slovenija ni podprta, vsaj zdi se mi in najbrž sem to spregledal....



2023-03-28 20:20:34
After checking,you haven' t joined in our family group.

2023-03-28 20:21:01
You must use a Google Account that meets the requirements below to join our FamilyGroup.



To join a family group, you must:



1. Have a Google account. You can't join a family group with a Google Account from work, school, or other organization.

2. Countries that meet our website requirements.

3. Did not join other family groups. Has not changed family groups in the past 12 months.

4. Not currently a Google One member.

5. After the user joins the family group, they can purchase the Google One personal plan.



If you do not meet the above requirements, it is recommended that you change another youtube account and try to join again, or re-register a new account and try again

2023-03-28 20:21:13
Please be careful to keep the email address you joined the family group with the same email address you submitted. If not, please resubmit your subscription email address on the gamsgo official website to reduce the risk of being kicked out of the family group by mistake, and keep this link confidential and do not disclose it to others

vinkop ::

je podprta Slovenija, sem mislil da ni. V glavnem ne znam rešiti te zagate kaj in kje gre nekaj narobe.

Zoro3 ::

podprta je ker prej kot sem si naredil sem vprašal in so rekli, da je podprta...Si pritisnil na tisti link ko so ti ga poslali ali ti izpiše kakšno napako?

pixelzgaming ::

Če še ima kdo probleme naj poskusi preko indije, jaz sem si preko androida z vpnindia naredil račun, plačal z revolutom brez težav. cena na mesec je mislim da okoli 1,2€
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

vinkop ::

Zoro3 je izjavil:

podprta je ker prej kot sem si naredil sem vprašal in so rekli, da je podprta...Si pritisnil na tisti link ko so ti ga poslali ali ti izpiše kakšno napako?

tam mi ponudi opcijo, da naj kliknem na gumb " join" ko pa dodam moj google račun izgine ta gumb "join" in se pojavi gumb "more", preko katerega pa se več ne pojavi gumb za pridružitev.

jokl ::

pixelzgaming je izjavil:

Če še ima kdo probleme naj poskusi preko indije, jaz sem si preko androida z vpnindia naredil račun, plačal z revolutom brez težav. cena na mesec je mislim da okoli 1,2€

Tudi jaz preko indijskega serverja. Sem uporabil protonVPN in je treba probat par različnih serverjev, ker preko nekaterih google "ne more preveriti vaše države"... Plačal pa z mojo kreditno na naslov nekega hotela v New Delhi-ju. Je pa cena 1,56€ oz. 139 rupij. Razlika v ceni mogoče zato, ker ni indijska kreditna in potem zaradi konverzij... V glavnem zadeva deluje. Sem pa ustvaril posebej gmail račun za ta namen ampak ne preko VPN - sem samo naročnino aktiviral preko VPN in deluje. Potem pa pač ta gmail račun povsod vpisujem v Youtube, namesto svojega - računalnik, telefon, TV,... Moram še povedat, da sem sicer po naravi precej poštene sorte in se takšnih ovinkov nerad poslužujem, ampak v tem primeru pa sem to storil iz principa, ker se mi zdi nefer, da google po celi EU ponuja Youtube family, samo v Sloveniji ne. Če se ne motim, ima EU celo sprejeto neko resolucijo, da morajo ponudniki takšnih storitev ponujati enako v vseh državah EU ali nekaj podobnega. Kakorkoli, takle mamo...

aborko ::

Kupil sem projektor z vgrajenim android tv, tole z reklamami je res kr šok, ko prides iz vanced na telefonu in ublock na desktopu. Če bojo tezave s sideloadanjem SmartTubeNext, potem bom pac kupil tole indijsko varianto, naj majo ta drobiz.

GupeM ::

jokl je izjavil:

Potem pa pač ta gmail račun povsod vpisujem v Youtube, namesto svojega - računalnik, telefon, TV,... Moram še povedat, da sem sicer po naravi precej poštene sorte in se takšnih ovinkov nerad poslužujem, ampak v tem primeru pa sem to storil iz principa, ker se mi zdi nefer, da google po celi EU ponuja Youtube family, samo v Sloveniji ne.

Če bi ti bil family tako pomemben, bi plačal za indijski family plan, pa ti ne bi bilo treba vpisovati kar enega maila v vse naprave, ampak bi bil lahko vsak vpisan s svojim. Malo se izgovarjaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

novak-t ::

Meni nikakor ne rata usposobit zadevo. Sem vzel 1 mesec protonvpn, se povežem na indijo - ne sprejme nobene kartice (nlb mastercard, curve mastercard, revolut visa). Kao banka blokira.
Ok, probam turčijo - na vseh serverjih mi kaže, da sem v angliji
probam potem filipine - kartica kao neka sistemska napaka, paypal okence samo nalaga v nedogled.

kaj je fora?

Boobiz ::

če Paypal uporabljaš preko VPN si ustvarjaš idealne pogoje za zaklep računa, ki se bo rešil edino ob telefonskem pogovoru s Paypal supportom (been there done that).

Uporabi direkt pay način, ali pa izklopi VPN, če vztrajaš s Paypalom.
I'm drunk, what's your excuse?

Apple ::

Jaz sem uporabil TunnelBear, pa Curve placilno kartico.
LP, Apple

Tidule ::

novak-t je izjavil:

Meni nikakor ne rata usposobit zadevo. Sem vzel 1 mesec protonvpn, se povežem na indijo - ne sprejme nobene kartice (nlb mastercard, curve mastercard, revolut visa). Kao banka blokira.
Ok, probam turčijo - na vseh serverjih mi kaže, da sem v angliji
probam potem filipine - kartica kao neka sistemska napaka, paypal okence samo nalaga v nedogled.

kaj je fora?


Indija kot vem ne gre več zato, ker so uvedli obvezen dvostopenjski sistem verifikacije kreditnih kartic, ki ni kompatibilen z našimi karticami. Tako, da če imaš od prej potem bo delalo dokler je kartica veljavna, nove pa se ne da dodat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

gansta ::

Se da kako urediti preko NAS-a ali asus routerja (z Merlin FW), da ti na TV-ju blokira reklame?

novak-t ::

update:
mi je ratalo plačati zadevo preko filipinov, sedaj pa ne morem dodajat family member: "Can't join family group
It looks like you're not in the same country as the person who invited you."
Ne pomaga, tudi če si od začetka kreiranja računa do konca na vpn-ju. Očitno je vezano na mobilno številko...
So kar omejili zadevo.

novak-t ::

update2:
nevermind, mi je ratalo. Pri sebi sem imel še vedno v google pay naslov od indije, pri drugem računu sem pa moral dodati naslov v google pay. Potem je šlo skozi.

vinkop ::

kako najti kakšne dobre playliste? ko recimo vpišem v youtube " slo glasba " enostavno ne ponudi najboljše slo glasbe. Kakšen namig ali kako vi iščete sebi primerne playliste?

gansta ::

gansta je izjavil:

Se da kako urediti preko NAS-a ali asus routerja (z Merlin FW), da ti na TV-ju blokira reklame?


kaksna ideja?

Daniel ::

Za Youtube SmartTube Next ali plačilo.

gansta ::

Ni android, lg...

Daniel ::

Plačilo. Yt servira reklame iz iste domene, ni variante blokade za tak primer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

im46 ::

Vprašanje:
Sem družinski član na tuškem YT-premiumu.
A je kako mogoče nastaviti Trgovino Play na Slovenske aplikacije,
pa da ne pokvarim YT-premium?

4ever ::

Glede tega "hacka" z vpn...a morajo tudi family memberji imeti vpn ob prvi prijavi?
I5 4460 | 8GB Corsair Vengeance | B85 Anniversary | BX200 240GB |
Gigabyte GTX 960 4GB | CM GM 450 | 1TB WD Blue

novak-t ::

ne, moraš pa vpisat v njihov račun plačilno sredstvo z naslovom tiste države. Tko sem moral jaz, drugače nisem mogel sprejeti povabila v family group.

Apple ::

Jaz sem moral za vse člane imeti vklopljen VPN... drugače mi je vrglo napako, da se država ne ujema. Plačilno sredstvo sem vpisal samo za glavni račun...
LP, Apple

vinkop ::

obstaja možnost, da dobiš nove skladbe izvajalcev, oziroma glasbo, glede na navade poslušanja? recimo za primer dam, da pogosto poslušam komad malo, malo od nine pušlar. kako bi jaz avtomatsko vedel, da ima Nina nov komad?

Apple ::

Da, seveda. Jst sm mel sam na zacetku vse argentinsko... zdaj imam pa korektno priporocane YT posnetke. Nastavis si alarm za kksn kanal.
LP, Apple

Tidule ::

vinkop je izjavil:

obstaja možnost, da dobiš nove skladbe izvajalcev, oziroma glasbo, glede na navade poslušanja? recimo za primer dam, da pogosto poslušam komad malo, malo od nine pušlar. kako bi jaz avtomatsko vedel, da ima Nina nov komad?


Pri avtorju imaš možnost subscribe in če imaš prižgana obvestila, dobiš obvestilo, ko izda kak nov album/komad itd... Drugače pa čisto avtomaatsko tega ni, ti bo pa komade dodalo v mix, glede na splošne navade poslušanja.

marS ::

A obstaja kak racionalen razlog zakaj družinski YTP v SLO ni mogoč?
...no more heroes...
https://ilbis.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube začel upočasnjevati uporabnike z ad blockerjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
925347 (681) tomlin
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37880150 (1856) mtosev
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32727902 (5997) Mato989
»

Netflixova palica dosegla tudi Slovenijo, YouTube podražil Premium (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9211206 (4564) svecka
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615348 (7857) OK.d

Več podobnih tem