» »

YouTube Premium

YouTube Premium

Apple ::

Radi smo v elitni druzbi :)

Note: Family plans are currently not available in Belarus, Iceland, Israel, Slovenia, South Korea, or Venezuela.
LP, Apple

marS ::

Ja saj zato vprašam. Kaj bi lahko bilo to?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Ganon ::

Za Ameriko so napovedali novo bombardiranje z oglasi. Če gledaš preko TV-ja, te čakajo 30 sekundni pred vsakim videom, ki jih ne moreš preskočiti, dodatni med pavziranjem itd. Na vsak način želijo izsiliti premium naročnino. Zagotovo nas čaka enako.

OK.d ::

Tako je že nekaj časa tudi pri nas.
LPOK.d

svecka ::

Addblocker na firefox/crome in reši te težave.

na android TV mam pa inštaliran STN
https://github.com/yuliskov/SmartTubeNe...


Naj si zataknejo oglase 1 minutne v rit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Ganon ::

Jaz imam težavo samo na TV-ju, drugje mi Opera vse blokira.

roko11111 ::

svecka je izjavil:

na android TV mam pa inštaliran STN
https://github.com/yuliskov/SmartTubeNe...


lahk vprašam kko si tale SmartTubeNext (STN) instaliral na tvoj TV? v aplikacijah mi ne najde 'Downloader by AFTVnews', pa tud kake druge 'file transfer' aplikacije ne najdem zaenkrat, da bi lahk pol sploh zagnal APK file od STNja.

adblockplus + firefox na PCju pr men zaenkrat dela perfektno, upam da ostane tko. Ja TV je enostavno negledljiv brez da jim plačaš.

roko11111 ::

aja verjetno zato ker nimam Android TV, ampak imam 'samo' Samsung Smart TV. 'SmartTubeNext requires Android 4.3 or above. It does not work on non-Android devices (incl. LG or Samsung TVs). On unsupported TVs, you can use a TV stick or TV box. ' Se pravi tale STN očitno odpade v mojem primeru. Kaka druga opcija za Samsung Smart TV da blokiram prizadete reklame?

Daniel ::

Zgolj naročnina.

gansta ::

Če je kdo pogruntal za LG smart TV-je (ne andorid) se priporočam.

Daniel ::

Samo naročnina. Ali pa dodaj Chromecast TV z SmartTube next.
.

Djole ::

Daniel je izjavil:

Samo naročnina. Ali pa dodaj Chromecast TV z SmartTube next.
.

Gre to gor na EON box?

OK.d ::

Sicer STN deluje, ne bi pa vpisoval svojih podatkov neki 3d aplikaciji.
Za ogled na android TV-ju pa povsem zadostuje, da lahko gledaš YT brez reklam.
LPOK.d

Lightning5 ::

Djole je izjavil:

Daniel je izjavil:

Samo naročnina. Ali pa dodaj Chromecast TV z SmartTube next.
.

Gre to gor na EON box?


Moralo bi

roko11111 ::

hjaoo kaj te youtube budale delajo nobenem ni jasn več. včeri so spt neki spreminjal stran d so videi/thumbnaili brezveze večji in pa umsko prizadet 'Shorts' so spt nazaj in mi jih extension 'Youtube-shorts block' zaenkrat nč več ne blokira. jaooo za popizdit.

svecka ::

Lightning5 je izjavil:

Djole je izjavil:

Daniel je izjavil:

Samo naročnina. Ali pa dodaj Chromecast TV z SmartTube next.
.

Gre to gor na EON box?


Moralo bi


Jep dela. Prav tako Stremio.

Djole ::

svecka je izjavil:

Lightning5 je izjavil:

Djole je izjavil:

Daniel je izjavil:

Samo naročnina. Ali pa dodaj Chromecast TV z SmartTube next.
.

Gre to gor na EON box?


Moralo bi


Jep dela. Prav tako Stremio.
stremio laufa odlično že lep čas :) nisem pa še s tem youtubom poskusil, hvala :)

Hj99 ::

Uspel na VPN povezat artentinski, turški, indijski. njiker pa mi ni sprejelo kartice, probal z revolutom, binancami,curve. Rabim pomoč.

roko11111 ::

OK.d je izjavil:

Sicer STN deluje, ne bi pa vpisoval svojih podatkov neki 3d aplikaciji.
Za ogled na android TV-ju pa povsem zadostuje, da lahko gledaš YT brez reklam.


sm prej probal STN instalirat na novem Philips android TVju. sicer tega predlaganega downloaderja pod aplikacijami na TVju nism najdu, mi je pa ratal pol instalirat STN z aplikacijo 'file downloader' al neki tazga. odprem youtube in še kr vidm polno oglasu in sm mislu da pač ne dela, šele pol sm ugotovu da je dejansko treba aplikacijo STN odpret in se not vpisat s svojim profilom. gledu/poslušu sm razne videe ene 3 ure in niti enga oglasa.

zdej pa treba pogruntat še podobno zadevo za Samsung Smart TV, ki ni android...

Exztinkt ::

En način kako do cenejših subscriptionov je stran Gamsgo, ki prodaja family plane. Sem sprobal z Youtube premium (trenutna cena 25.88$ na leto), kjer samo polinkate svoj račun in pa Spotify (trenutna cena 23.77$ na leto), kjer dobite nov račun. Vse deluje brez problema. Imajo pa tudi večino streaming zadev (Netflix, Disney +...), ki so tudi veliko cenejši, kot standardne mesečne cene. Upam, da komu pride prav :)

novak-t ::

Hj99 je izjavil:

Uspel na VPN povezat artentinski, turški, indijski. njiker pa mi ni sprejelo kartice, probal z revolutom, binancami,curve. Rabim pomoč.

Sem šel sam čez to, meni je uspelo šele preko filipinov. Preko argetine, turčije in indije ni več mogoče, če nimaš njihove kartice.

Hj99 ::

Tut meni je včereraj uspelo uredit preko Filipinov. Cena je pa 4 eur na mesec za family za 6 računov.

index ::

Torej ce sem sedaj vse prav prebral je takole:
Zelim vzeti narocnino ytp ki me stane 7,11 na mesec da se znebim oglasov ?
Zena ima drug gmail naslov (normalno ?) pa ne more bit na moji narocnini da mi ne bi zmesala mojih gledanj in narocnin ampak bi seveda gledala preko svojega gmail naslova ?
Prosim za potrditev mojih domnev
Hvala

novak-t ::

Tako je, ytp je vezan na en (gmail) račun. Lahko pa vzameš v tujini ytp family, pa imaš lahko gor vezanih do 6 računov.

Pithlit ::

novak-t je izjavil:

Tako je, ytp je vezan na en (gmail) račun. Lahko pa vzameš v tujini ytp family, pa imaš lahko gor vezanih do 6 računov.

A family dela v slo?
Life is as complicated as we make it...

novak-t ::

Pithlit je izjavil:

novak-t je izjavil:

Tako je, ytp je vezan na en (gmail) račun. Lahko pa vzameš v tujini ytp family, pa imaš lahko gor vezanih do 6 računov.

A family dela v slo?

Dela že, samo naročiti se je pa potrebno preko vpn-ja v drugih državah. Uradno pa family še vedno ni omogočen v sloveniji.

Pithlit ::

novak-t je izjavil:

Pithlit je izjavil:

novak-t je izjavil:

Tako je, ytp je vezan na en (gmail) račun. Lahko pa vzameš v tujini ytp family, pa imaš lahko gor vezanih do 6 računov.

A family dela v slo?

Dela že, samo naročiti se je pa potrebno preko vpn-ja v drugih državah. Uradno pa family še vedno ni omogočen v sloveniji.

In od človeka, ki je postavil vprašanje na katerega si odgovoril, pričakuješ da bo znal prek vpn-ja vse zrihtat? Brez da mu na koncu YouTube profil pojaha?

Že res da je ta tema polna trotl ziher navodil, ampak je polna tudi odgovorov na njegovo vprašanje. No, sicer vam nihče ne brani ga za roko vodit skoz ves proces, ampak nekako mislim da to ni ravno opcija. Pustimo se presenetit.
Life is as complicated as we make it...

novak-t ::

Pithlit je izjavil:

novak-t je izjavil:

Pithlit je izjavil:

novak-t je izjavil:

Tako je, ytp je vezan na en (gmail) račun. Lahko pa vzameš v tujini ytp family, pa imaš lahko gor vezanih do 6 računov.

A family dela v slo?

Dela že, samo naročiti se je pa potrebno preko vpn-ja v drugih državah. Uradno pa family še vedno ni omogočen v sloveniji.

In od človeka, ki je postavil vprašanje na katerega si odgovoril, pričakuješ da bo znal prek vpn-ja vse zrihtat? Brez da mu na koncu YouTube profil pojaha?

Že res da je ta tema polna trotl ziher navodil, ampak je polna tudi odgovorov na njegovo vprašanje. No, sicer vam nihče ne brani ga za roko vodit skoz ves proces, ampak nekako mislim da to ni ravno opcija. Pustimo se presenetit.

Odgovoril sem na vprašanje, vzelo mi je vsega skupaj 37,5 sekunde. O njegovi sposobnosti pač ne bom razmišljal, ker mi dol visi. Povedal sem tudi za alternativo. Priponka "v tujini" ni za okras in brez pomena. Če bo hotel izvedeti več, bo pač vprašal. Če bo prosil za pomoč, jo bo dobil (od mene ali pa nekoga drugega). Kaj bi rada? piškot? nimam, zmanjkalo.

index ::

Hvala vsem za odgovore ampak se ne bi sel nekih vpn varijant pa tujih racunov tak da je to za mene no-go.

@Exztinkt
omenil si gamsgo narocnine pa me zanima ker se mi zdi bolj legit ali tudi za to rabim kake vpn-je al zadevo speljem normalno tudi kot family plan ?
Hvala za odgovor

Exztinkt ::

index je izjavil:

Hvala vsem za odgovore ampak se ne bi sel nekih vpn varijant pa tujih racunov tak da je to za mene no-go.

@Exztinkt
omenil si gamsgo narocnine pa me zanima ker se mi zdi bolj legit ali tudi za to rabim kake vpn-je al zadevo speljem normalno tudi kot family plan ?
Hvala za odgovor


Jaz sem vse opravu brez VPN-ja, brez težav. kupiš subscription in v zavihku "subscriptions" linkaš svoj email (tisti s katerim uporabljaš youtube) in to je to.

GupeM ::

Ampak nimaš family plana, kar bi OP rad.

Exztinkt ::

GupeM je izjavil:

Ampak nimaš family plana, kar bi OP rad.


To ga pa v Sloveniji brez uporabe VPN-ja in po možnostih virtualnih kartic iz tujine itak ne more imet.

GupeM ::

Exztinkt je izjavil:

GupeM je izjavil:

Ampak nimaš family plana, kar bi OP rad.


To ga pa v Sloveniji brez uporabe VPN-ja in po možnostih virtualnih kartic iz tujine itak ne more imet.

Zato pa tvoj komentar, da ti vse dela brez VPN-ja, nima nobene vrednosti.

Pithlit ::

GupeM je izjavil:

Exztinkt je izjavil:

GupeM je izjavil:

Ampak nimaš family plana, kar bi OP rad.


To ga pa v Sloveniji brez uporabe VPN-ja in po možnostih virtualnih kartic iz tujine itak ne more imet.

Zato pa tvoj komentar, da ti vse dela brez VPN-ja, nima nobene vrednosti.

No no... Na oni strani pač rabi za vsak account posebej plačat. Pa je.
Life is as complicated as we make it...

GupeM ::

Saj to je pa že v štartu ugotovil.

lakomnik ::

Jaz sem uspel urediti Turški YTP family plan. Ja, potrebuješ pa VPN (povezavo na Turčijo) in vsi člani družine morajo imeti v Google profilu nastavljeno isto državo. V tem primeru Turčija. Državo lahko menjaš 1x letno. Glede plačilnih kartic niso tečni in dovolijo tudi kartice drugih držav (Curve, ipd). Določenim družinskim računom sem uspel državo spremeniti (iz Slovenija v Turčija) samo na način, da sem vzel Android telefon in vzpostavil VPN do Turčije. Nato imaš znotraj Google profila opcijo spremembe države. Ko boš enkrat nastavil Turčijo boš videl v Google play in ostalih servisih turško vsebino in njihove cene. Če sem probal isto stvar preko PC-ja nisem mogel spremeniti države. Upam, da kaj pomaga. Cena je blazno poceni. Isto tudi Google One - mislim, da je 2TB kake 11EUR za eno leto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lakomnik ()

Magic1 ::

Na koncu je najlažje, če preprosto uporabiš Opero ali kaj podobnega in se redko prebije kakšna reklama čez.
Magic

lakomnik ::

To bi tudi priporočal, če imaš kot primarno napravo računalnik ali kaj, ki ti omogoča več svobode pri izbiri programa. V primeru dostopa do te storitve iz različnih naprav pa se zakomplicira. Najbolj očitni so televizorji, kjer imaš na izbiro kar ti ponudijo.

PARTyZAN ::

Na desktopu seveda ni težav zaradi ad blockerjev in sponsorblocka. Na TV ti pa najboljšo izkušnjo omogoča SmartTube za AndroidTV.

Vsi tisti, ki se igrate z VPNom; upam da imate namenske račune. Da ne bo slučajno prišlo do glavobola, če se vas google odloči sankcionirat.

index ::

Hvala vsem za odgovore.
Torej bi mel se eno moznost da probam namestit smarttube na xiaomi tv box ki ima google tv softwear ce ima kdo kaksen link kje si naj to dol cuknem :) ?
Vsa zadeva v katero sem se vkljucil je bila zaradi tega ker sem zelel gledati ytp na tv samsung saj mi na telefonu ali tablici ne znese vec ocesno 8-)

Pithlit ::

index je izjavil:

Hvala vsem za odgovore.
Torej bi mel se eno moznost da probam namestit smarttube na xiaomi tv box ki ima google tv softwear ce ima kdo kaksen link kje si naj to dol cuknem :) ?
Vsa zadeva v katero sem se vkljucil je bila zaradi tega ker sem zelel gledati ytp na tv samsung saj mi na telefonu ali tablici ne znese vec ocesno 8-)

Dej si en nov yt account naredi, linkaj na gamsgo in pol to uporabljaj na tv (pa hkrati ga lahko še ostala familja). Problem rešen. Na privat napravah pa imaš pol svoj osebni account.

*edit* če greš na kak turški family premium se itak priporoča nov account. Za slučaj da se Google odloči čistko delat.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

index ::

@pithlit
Hvala za nasvet,malo raziskal tale gamsgo
https://uk.trustpilot.com/review/gamsgo...

Bom rajsi probal smarttube na xiaomi google tv ko dobim kaki link kako ga naj installam

marS ::

Sem šel pogledat na Gamsgo, ampak YT Premium naročnine ni na prvi strani? No, vsaj ikone ni?

No, ko sem šel na Help in Support jo imajo...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marS ()

Jarno ::

Medtem je alphabet/google/YT začel onemogočati ad-blockerje na Youtubu na testni množici uporabnikov.
Meni osebno se zdi "About frigging time!", predvsem zaradi tega, ker mnogi optimisti menijo, da se uporaba ad-blockerja ne opazi s strani kompanije in posledično dokaj zgodaj zafurajo vsako debato, kjer pogovor teče o oglasih na Youtubu.
#65W!

tattoo ::

V kolikor se vzame naročina youtube premium v Sloveniji se lahko hkrati gleda youtube samo na eni napravi ali na večih?

Okapi ::

Lahko gledaš na vsaki napravi, kjer se prijaviš s svojim uporbniškim računom.

tattoo ::

Torej, če uporabljam enak gmail račun na TV, telefonu in tablici, lahko istočasno gledam youtube na vseh treh napravah?

vinkop ::

tattoo je izjavil:

Torej, če uporabljam enak gmail račun na TV, telefonu in tablici, lahko istočasno gledam youtube na vseh treh napravah?

Tako je

rkobarov ::

a kdo ve kdaj pride family pack za slovenijo?
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

vinkop ::

rkobarov je izjavil:

a kdo ve kdaj pride family pack za slovenijo?

najbrž takrat, ko se bo google zares uradno odločil, da vstopa v Slovenijo z vsemi storitvami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38382812 (1331) OK.d
»

Youtube začel upočasnjevati uporabnike z ad blockerjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
925671 (1005) tomlin
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32729266 (7361) Mato989
»

Netflixova palica dosegla tudi Slovenijo, YouTube podražil Premium (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9211483 (4841) svecka
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615604 (8113) OK.d

Več podobnih tem