» »

Trokiranje presnetih DVD-jev!

Trokiranje presnetih DVD-jev!

Brainstorm ::

A vam kej štekajo presneti DVD-ji na samostojnih komponentah? Posnel jih en par pa v writerju super špilajo v komponenti pa čeprav ma podporo za branje dvd-r in dvd+r in dvd+rw šteka ko satan al pa se sploh ne zažene. Snemal na mmore dvd-r za 600 sit z 4x brzino rewriterja pa snemal na 2.4x a je fora da bi mogu na 1X snemat bi blo bol kompatibilno z playerji al kupit dražji medij nad jurja?

Thanks!

XsenO ::

Hmmm probaj pa poročaj:D
1 + 1 = 1

Matty ::

Kateri DVD snemalec in kateri DVD predvajalnik?

CaqKa ::

zamenjaj medije

zile ::

snemaj z 1x speed.

BaRtMaN ::

Zamenjaj medije. Pa ne za SmartBuy! >:D

Brainstorm ::

Ja očitno sam na taprvi komponenti ni špilal, sem zgubu vso vesele do snemanja in sicer dvd od aiwe, ki nej bi tut predvajal home made dvd-je sam jih očitno ne, dans sem probal še na treh novejših pa vsi berejo ko da bi bil original DVD.
Snemam pa na mmore-r 4X a še kdo snema na te oz. kam so kej uverščeni po kakovosti? (pred smartbuy ziher)

Ja writer je plextor 708A bom pa za vsak slučaj snemal z manjšo brzino kot dopušča medij.

Pa še neki firmware sem updejtal na 1.03 zdej mi pa win on cd ne prepozna praznega cd-ja čudno bom probu dat nazaj 1.02 sicer pa sej ni panike ko tk z nerotom snemam on ga pa še vedno prepozna.

CaqKa ::

ja.. jaz sem z moore cdji tudi zelo zadovoljen...
tak zdaj pa idi na iskanje pa na slotech forumu poišči debato o zapisljivih medijih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Kaj kupiti
169297251 (26353) pingo76
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220229 (11745) svejk
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1389887 (7040) reber
»

kateri dvd writer ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14912922 (8243) Caligula
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656128 (4744) pingo76

Več podobnih tem