» »

Formula 1 2022

Formula 1 2022

««
39 / 99
»»

Skyman ::

pokal bo pa kip svobode

BT52 ::

uuu rosfraj fajn

o0o0o0o0o0 ::

Še timeoute naj uvedejo, da bo še bolj ameriško

BT52 ::

Ja kot ima INDY- oglas sponzoriran od tega pa tega... cringe

Skyman ::

Sej Nba je isto vsake 1min time out pa oglasi..

Tilen88 ::

ja iz kolk 48min tekme naredijuo 3+ ure show

Skyman ::

sej gledas NBA.. v evropi bi ta cas ze 2 tekme kosarke bile.Je pa res EU 10min USA 12min.. ampak se takrat ko sem pop na sihtu ne gledam nba pa ce je superbowl ali nba finale rajse grem spat

endelin ::

Max bo prvak.

driver_x ::

Skyman je izjavil:

Omg kaj je s temu.. nigram ta sprasuje vsakega kak se fizicno pocut


Je bila po kvalifikacijah Danica precej boljša gostiteljica.

springfield je izjavil:

Ferrari se more k sebi spravit. Danes so povsem zaspali ob SC. Postanki pa tudi pocasni.


RB ima sicer na kvalifikacijah približno enako hiter avto, ampak ima bolje dodelano razmerje med hitrostjo na ravninah in zavitih delih. To jim omogoča, da se Max na dirkah na ravnini odpelje mimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

Tilen88 ::

Skyman je izjavil:

Nba bo doncic spusu :) tle mas mal vec sans da tvoj dobi hahaha


:> Zamenjan vrstni red :))

AtaŠtumf ::

Dokaj dolgočasna dirka.

Sreča, da imamo Aston Martina in Haasa, drugače bi zaspal zraven.

Morison ::

AtaŠtumf je izjavil:

Dokaj dolgočasna dirka.

Sreča, da imamo Aston Martina in Haasa, drugače bi zaspal zraven.


Dolgočasna cela F1. Sem mislil, da bo letos kaj drugače pa vidim da je isto sranje. Jaz sem zaključil z F1 za letos.

driver_x ::

Meni ta mesec poteče naročnina na F1TV Pro. Nisem se še odločil, ali jo bom podaljšal.

ripmork ::

Dolgočasna dirka, huh?

Jaz sem od ulične dirke pričakoval čisto dolgočasje in bil včeraj prav prijetno presenečen. Več borb hkrati na več koncih, dobra prehitevanja, prva dva dirkača en tik za drugim in v borbi za zmago. Ni bila glih ena najboljših dirk vseh časov, sam daleč od dolgočasja, kakršnega se da v f1 doživet. Če vam je to dolgčas, je mogoče cajt za presedlat na NASCAR. :)

springfield ::

Ljudje sami vec ne vejo kaj bi radi. Na 3 dirkah (in eni sprint dirki) do zdaj smo meli boj za zmago s prehitevanji pa ljudem se vedno ni dovolj. Da o drugih bojih sploh ne govorimo.

Zgodovina sprememb…

Morison ::

springfield je izjavil:

Ljudje sami vec ne vejo kaj bi radi. Na 3 dirkah (in eni sprint dirki) do zdaj smo meli boj za zmago s prehitevanji pa ljudem se vedno ni dovolj. Da o drugih bojih sploh ne govorimo.


Ne ljudje, ampak VI pojma nimate kaj so BILE F1 dirke in kako smo včasih navijali, peli, jokali (solze sreče)... zraven tvja in na dirkah.
To kar je sedaj je živ polom, po 10 krogih mi že vleče oči skup, nobene evforije, kemije...
Pa kakšno prehitevanja, ko pa je vse prirejeno, nastavljeno, edin kjer znajo prehitet je DOLGA, DOLGA ravnina, takole še jaz lahko prehitevam. Če pa ne bi bilo DRSa pa nobeden več ne zna prehitet(smo videli prejšna leta), brez da ne bi bilo kreša. Kr neki.
Nikoli več ne bo, kot je bilo v času Michaela Schumachera!
Če že potem GP.

ginekk ::

Kako dolgočasna? A je kdo od vas sploh gledal dirke okoli leta 2000? Takrat je bilo bistveno manj neposrednih prehitevanj na stezi. Pa še preden je prišel Ališič kot komentator, Mihelič je postavil standard za spanje pred TVjem.

Če odmislim standardno zabavo, dirkanje po štartu in prehitevanje midfielda. Imeli smo neposredno (ne skozi bokse) prehitevanje za prvo mesto. Pa na koncu po SC, smo spet imeli malo borbe za prvo mesto.


Komur je današnja F1 dolgočasna, je verjetno problem ker je star in se ne zna več motivirat s podrobnostmi.

ripmork ::

Morison je izjavil:

springfield je izjavil:

Ljudje sami vec ne vejo kaj bi radi. Na 3 dirkah (in eni sprint dirki) do zdaj smo meli boj za zmago s prehitevanji pa ljudem se vedno ni dovolj. Da o drugih bojih sploh ne govorimo.


Ne ljudje, ampak VI pojma nimate kaj so BILE F1 dirke in kako smo včasih navijali, peli, jokali (solze sreče)... zraven tvja in na dirkah.
To kar je sedaj je živ polom, po 10 krogih mi že vleče oči skup, nobene evforije, kemije...
Pa kakšno prehitevanja, ko pa je vse prirejeno, nastavljeno, edin kjer znajo prehitet je DOLGA, DOLGA ravnina, takole še jaz lahko prehitevam. Če pa ne bi bilo DRSa pa nobeden več ne zna prehitet(smo videli prejšna leta), brez da ne bi bilo kreša. Kr neki.
Nikoli več ne bo, kot je bilo v času Michaela Schumachera!
Če že potem GP.


Boh, kakšno nakladanje.:|
To je sam zato, ker si 99% dolgočasnih, duhamornih dirk očitno pozabil. Idola, ki ti je prinesel "kemijo" pa pač ni več v f1. Tebi je mogoče prinesel solze sreče, meni je prinesel pa zavijanje z očmi in preklop na drug program. V obdobju Ferrarijeve prevlade je bil največji dolgčas, kar pomnim (padec gledalcev takrat je vse povedal). Pogrešam pa stare okretne V10 dirkalnike, to pa.

Kmalu bo 3 desetletja, kar gledam f1. Gledal Imolo 94, gledal Schumacherjev prehod iz Bennetona v Ferrari (ko sem še navijal zanj, do Jereza 97), legendarne borbe s Hakkinenom. Prihod Alonsa in Kimijeve Mclaren mojstrovine v Suzuki (pa še kje drugje), prihod Lewisa in kaotične brazilske finalne dirke, vzpon Red bulla, fanastično 2012 sezono, kjer smo imeli 7 različnih zmagovalcev na prvih sedmih dirkah, ipd... Tole, kar gledamo letos je dober šport. Dejansko gledamo borbe za zmage. Sezona se je pa šele dobro začela.

ginekk je izjavil:

Komur je današnja F1 dolgočasna, je verjetno problem ker je star in se ne zna več motivirat s podrobnostmi.

Word. ko si starejši in mogoče nisi več strasten fen nekoga je pač drugače, ni pa nič slabše.

ginekk je izjavil:

A je kdo od vas sploh gledal dirke okoli leta 2000? Takrat je bilo bistveno manj neposrednih prehitevanj na stezi.

To pa sploh... kadarkoli se je končno obetala akcija na stezi, je en od dirkalnikov zavil na dolivanje goriva. Užas ;((
Parkrat na leto se je pa res dogajalo, tisto je bilo pa potem zapisano v spomine za vekomaj. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

driver_x ::

Mene najbolj to moti, da bomo sedaj skozi sezono gledali neke boje in tekmovanja, na koncu pa vse to ne bo več pomembno, saj bodo na zadnji dirki spet pozabili na pravila samo zato, da so bo o sezoni še dolgo govorilo in pisalo ter da bo Netflix lahko iz tega naredil zanimivo serijo.

Morison ::

ripmork je izjavil:

Morison je izjavil:

springfield je izjavil:

Ljudje sami vec ne vejo kaj bi radi. Na 3 dirkah (in eni sprint dirki) do zdaj smo meli boj za zmago s prehitevanji pa ljudem se vedno ni dovolj. Da o drugih bojih sploh ne govorimo.


Ne ljudje, ampak VI pojma nimate kaj so BILE F1 dirke in kako smo včasih navijali, peli, jokali (solze sreče)... zraven tvja in na dirkah.
To kar je sedaj je živ polom, po 10 krogih mi že vleče oči skup, nobene evforije, kemije...
Pa kakšno prehitevanja, ko pa je vse prirejeno, nastavljeno, edin kjer znajo prehitet je DOLGA, DOLGA ravnina, takole še jaz lahko prehitevam. Če pa ne bi bilo DRSa pa nobeden več ne zna prehitet(smo videli prejšna leta), brez da ne bi bilo kreša. Kr neki.
Nikoli več ne bo, kot je bilo v času Michaela Schumachera!
Če že potem GP.


Boh, kakšno nakladanje.:|
To je sam zato, ker si 99% dolgočasnih, duhamornih dirk očitno pozabil. Idola, ki ti je prinesel "kemijo" pa pač ni več v f1. Tebi je mogoče prinesel solze sreče, meni je prinesel pa zavijanje z očmi in preklop na drug program. V obdobju Ferrarijeve prevlade je bil največji dolgčas, kar pomnim (padec gledalcev takrat je vse povedal). Pogrešam pa stare okretne V10 dirkalnike, to pa.

Kmalu bo 3 desetletja, kar gledam f1. Gledal Imolo 94, gledal Schumacherjev prehod iz Bennetona v Ferrari (ko sem še navijal zanj, do Jereza 97), legendarne borbe s Hakkinenom. Prihod Alonsa in Kimijeve Mclaren mojstrovine v Suzuki (pa še kje drugje), prihod Lewisa in kaotične brazilske finalne dirke, vzpon Red bulla, fanastično 2012 sezono, kjer smo imeli 7 različnih zmagovalcev na prvih sedmih dirkah, ipd... Tole, kar gledamo letos je dober šport. Dejansko gledamo borbe za zmage. Sezona se je pa šele dobro začela.

ginekk je izjavil:

Komur je današnja F1 dolgočasna, je verjetno problem ker je star in se ne zna več motivirat s podrobnostmi.

Word. ko si starejši in mogoče nisi več strasten fen nekoga je pač drugače, ni pa nič slabše.

ginekk je izjavil:

A je kdo od vas sploh gledal dirke okoli leta 2000? Takrat je bilo bistveno manj neposrednih prehitevanj na stezi.

To pa sploh... kadarkoli se je končno obetala akcija na stezi, je en od dirkalnikov zavil na dolivanje goriva. Užas ;((
Parkrat na leto se je pa res dogajalo, tisto je bilo pa potem zapisano v spomine za vekomaj. :)



LOL! Kakšno nakladanje.
Sedaj je pa važno koliko si star. Ahahaha. Še po jajcih se nisi valal, ko smo že hodili gledat dirke. To kar pišeš samo dokazuje da nimaš pojma in samo nakladaš. Nima veze sedaj Šumaher, če bi mali imel jajca bi mogoče bil tudi njegov fan, pa mali ni za volan, na žalost. Čimprej naj se prime kakšnega drugega dela. Zakaj pa misliš, da je v F1 zaradi starega in zaradi priimka in keša in zato da je večja gledanost takih ovc kot si ti, ker jih še vedno polovica v glavi vidi njegovega fotra in si želi, da bi bil tudi on enkrat tak kot je bil njegov foter.
Tukaj se gre, da F1 kot taka nima več "življenja" kot ga je imela včasih. Badava ti Max in njegov talent, če pa nikoli ne bo M Šumaher pa lahko osvoji 50 naslovov. Zakaj. Pojma nimate zakaj.

ripmork ::

Morison je izjavil:

LOL! Kakšno nakladanje.
Sedaj je pa važno koliko si star. Ahahaha. Še po jajcih se nisi valal, ko smo že hodili gledat dirke. To kar pišeš samo dokazuje da nimaš pojma in samo nakladaš. Nima veze sedaj Šumaher, če bi mali imel jajca bi mogoče bil tudi njegov fan, pa mali ni za volan, na žalost. Čimprej naj se prime kakšnega drugega dela. Zakaj pa misliš, da je v F1 zaradi starega in zaradi priimka in keša in zato da je večja gledanost takih ovc kot si ti, ker jih še vedno polovica v glavi vidi njegovega fotra in si želi, da bi bil tudi on enkrat tak kot je bil njegov foter.
Tukaj se gre, da F1 kot taka nima več "življenja" kot ga je imela včasih. Badava ti Max in njegov talent, če pa nikoli ne bo M Šumaher pa lahko osvoji 50 naslovov. Zakaj. Pojma nimate zakaj.


Smiri doživljaj.
Kaj točno kaže, da "nimam pojma in sam nakladam"? Si pa ti na plan privlekel to seniorno pametovanje, kako ostali "nimamo pojma".
Po pisanju sodeč (in zmerjanju z ovcam) bi rekel, da si en smrkav prepotenten najstnik. Glede na to, da si po dirkah "hodil medtem ko sem po jajcih skakal" si pa verjetneje en precej zafrustriran star dec.

Mogoče je cajt za spremljanje tombole in pizdenje prodajalkam v trgovini, kako je mladina dandanes nesramna. Ne vem, zakaj se pol sploh siliš spremljat f1.
Pejt gledat stare posnetke pa jokaj zraven ob skledi sladoleda.

springfield ::

Morison je izjavil:

springfield je izjavil:

Ljudje sami vec ne vejo kaj bi radi. Na 3 dirkah (in eni sprint dirki) do zdaj smo meli boj za zmago s prehitevanji pa ljudem se vedno ni dovolj. Da o drugih bojih sploh ne govorimo.


Ne ljudje, ampak VI pojma nimate kaj so BILE F1 dirke in kako smo včasih navijali, peli, jokali (solze sreče)... zraven tvja in na dirkah.
To kar je sedaj je živ polom, po 10 krogih mi že vleče oči skup, nobene evforije, kemije...
Pa kakšno prehitevanja, ko pa je vse prirejeno, nastavljeno, edin kjer znajo prehitet je DOLGA, DOLGA ravnina, takole še jaz lahko prehitevam. Če pa ne bi bilo DRSa pa nobeden več ne zna prehitet(smo videli prejšna leta), brez da ne bi bilo kreša. Kr neki.
Nikoli več ne bo, kot je bilo v času Michaela Schumachera!
Če že potem GP.

Ti si pa malo pomesal stvari. Ali pa ti je prehitevanje skozi bokse vrhunec motosporta. Ker drugega v casu Schumacherja bolj ali manj ni bilo. Mogoce ena res zanimiva dirka na sezono.
Sem Ferrari fan, ampak je treba priznat, da so bile dirke dokaj dolgocasne.

ginekk ::

Morison je izjavil:



LOL! Kakšno nakladanje.
Sedaj je pa važno koliko si star. Ahahaha. Še po jajcih se nisi valal, ko smo že hodili gledat dirke. To kar pišeš samo dokazuje da nimaš pojma in samo nakladaš.


Jaz sem bil najstnik že v 80ih, tko da GTFO. Nimaš pojma in izgleda ne veš kaj gledaš. Pa zakaj sploh gledaš, če te dolgočasi? Preusmeri se na šah, ljubiteljev F1 je dovolj in jih ne bo zmanjkalo.

Tilen88 ::

Ne gleda ampak vseeno dobi temo za srat notr. :))

BT52 ::

endelin je izjavil:

Max bo prvak.


Tak kot Leclerc po Avstraliji? Heh 😋 malo na nos odločitve.

endelin ::

BT52 je izjavil:

endelin je izjavil:

Max bo prvak.


Tak kot Leclerc po Avstraliji? Heh 😋 malo na nos odločitve.

Preprosto: Red Bull je pomojem z razvojem sposoben držat stik s Ferrarijem. Max je še boljši voznik kot Leclerc. Po tem mislim, da je Max bližje naslovu kot Leclerc. Če ne bi imel odstopov bi sedaj Max že lepo vodil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

driver_x ::

Tudi jaz menim da se bo Max letos samo sprehodil do naslova. RB je že boljši od Ferrarija.

PrimozR ::

Morison je izjavil:

springfield je izjavil:

Ljudje sami vec ne vejo kaj bi radi. Na 3 dirkah (in eni sprint dirki) do zdaj smo meli boj za zmago s prehitevanji pa ljudem se vedno ni dovolj. Da o drugih bojih sploh ne govorimo.


Ne ljudje, ampak VI pojma nimate kaj so BILE F1 dirke in kako smo včasih navijali, peli, jokali (solze sreče)... zraven tvja in na dirkah.
To kar je sedaj je živ polom, po 10 krogih mi že vleče oči skup, nobene evforije, kemije...
Pa kakšno prehitevanja, ko pa je vse prirejeno, nastavljeno, edin kjer znajo prehitet je DOLGA, DOLGA ravnina, takole še jaz lahko prehitevam. Če pa ne bi bilo DRSa pa nobeden več ne zna prehitet(smo videli prejšna leta), brez da ne bi bilo kreša. Kr neki.
Nikoli več ne bo, kot je bilo v času Michaela Schumachera!
Če že potem GP.

Bikova kaka.

BT52 ::

Ehh to je kar navaden bikov Drek. Kaj bomo olepševali.. hehe

Tilen88 ::

Upam da ferrari v Španiji približa, če ne bo rbr prvak.

SmolWhale ::

Ferrari res zajebe vse kar lahko... Papidi pupidi al kako že.. :))

Zgodovina sprememb…

Tilen88 ::

Kaj je pa zajebal? Popolnoma nič, samo posodobitev večjih niso pripeljali in se praktično vozijo z istim dirkalnikom kot iz testiranj.

Edin če so zajebali ker še niso pripeljali...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

SmolWhale ::

No ja, tako se ne zmaga prvenstva, en kapučino prosim, se ne mudi.

scythe ::

Če imaš takšen dirkalnik kot ga ima RBR, potem lahko vsak dirkač zmaga :D A vam je kej znano tole? 6.let se je ropotalo tole okrog Mercedesa, zdaj bo pa na vrsti RBR.....:D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

SmolWhale ::

Dirkalnik razvijajo eno sezono dlje od konkurence, imeli so največ ur v vetrovniku, poleg vsega tega sta se RBR in Merc klala do zadnje dirke.. Ferrari je gladko pogrnil na celi črti, tipično šalabajzerstvo in tudi zaradi tega nisem več njihov pristaš, enostavno so nesposobni.

Super Max WDC22 EZ WIN

Zgodovina sprememb…

Tilen88 ::

Pol prviš da si glory hunter ? :D

SmolWhale ::

Tilen88 je izjavil:

Pol prviš da si glory hunter ? :D


Ma ej sadomazohizem sem trpel od Šumija naprej, no thx... :))

no comment ::

scythe je izjavil:

Če imaš takšen dirkalnik kot ga ima RBR, potem lahko vsak dirkač zmaga :D A vam je kej znano tole? 6.let se je ropotalo tole okrog Mercedesa, zdaj bo pa na vrsti RBR.....:D

RB je zmagal 3, Ferrari 2. Jeddah je dobil RB za mišjo dlako. Ferrarijevi zmagi sta bili pa vsaj tako prepričljivi kot preostali dve od RB.

Lani je bil po 5 dirkah score 3:2 za Mercedes in smo bili čisto penasti od navdušenja, da mogoče mogoče pa le ne bo še en sprehod za Mercedes. Letos pa po treh zmagah že govorimo o neokusni premoči RB za naslednjih 10 let.

BT52 ::

Edino kjer RB dominira so postanki.

Vse drugje je Ferrari tam tam. Pa s tem, da sploh niso odstopili od prvotnega koncepta. NI slabo od Italijanov.

Binotto je bil vidno razočaran pod podiumom. Samo kako je kazalo z Sainzem po treningih so potegnili lokalni maksimum. Sicer sem pričakoval boljši pace od F1-75. Vendar te Pirelli gume so zgleda kar občutljive na agresivne voznike in velik podtlak. Ferrari je front limmited in trpi v high speed. Še posebej LEC in SAI, ki nista understeer voznika in njun slog še bolj tepe to krhko razmerje, ker ovijajo krilca, da vsaj malce bolj lovijo RB. Čeprav inherento njihov koncept še zdaleč ne deluje organsko razvit, kot RBjev. Kar impresivno delo. IMO

Zaenkrat ima RB bolj stabilno platformo in lahko generira lep učinkovit pritisk z veliko manj upora. Ker generiraš večino podtlaka z midwingom in dnom. Plus, če gre verjeti, da celotni koncept je prijazen do preveč izrazitih tlačnih točk, ki bojda najbolj povzročajo poskakovanje. Kar ti v zameno proti konkurentom ponudi možnost malo bolj mehkejšega vzmetenja. Kar ponavadi vodi do trakcije in skoraj negira prednost (recimo Ferrari) v low speed. Še posebej na več zaporednih krogov v vročem kotlu.

Zgodovina pravi, da je RB boljš v razvoju? Ja je mogoče. Vendar tradicije in statistike so samo... ja številke na papirju. Statistika je kot bikini, pokaže veliko vsega pa ne. :D

Tifosiji in napitkarji si bodo še pogrizli nohte. Brez skrbi. Sem optimist, da bo vsaj 2/3 sezone napete. my 2 cents

Morison ::

Ahahaha. Sami strokovnjaki. Fantki to ni plajstejšn.:)):)):))

PrimozR ::

In kaj točno veš o razvoju avtomobilov za motošport (da se sploh ne osredotočimo na F1) ter kaj o PlayStationu?

Prijazen nasvet, spokaj se iz teme. Z desetimi posti si naredil samo štalo. Če je to namen, good for you, now GTFO troll. Če trollanje ni bil osnovni namen, pa lahko nehaš postati, ker si pač zagrenjen in nimaš nobenega doprinosa v temo. Že tako je en kup pizdakanja od parih primerkov v tej temi, ne potrebujemo še nekoga, ki se trka po prsih in govori, kako so bile 20 let nazaj STATISTIČNO MERLJIVE dolgočasne dirke oh in sploh zanimive, danes je pa dolgčas. Če te je povozil čas in nisi sposoben slediti tehniki in razvoju, tvoj problem. Ne zlivaj svojega gnoja po vseh drugih. Svet se spreminja, lahko se spremeniš z njim, lahko pa ostaneš zadaj in se mulcem dereš, naj se spokajo s tvoje trave.

Tilen88 ::

Če bi bi upvote ga bi dobil +1 :))

BT52 ::

Ma jaz sem vedno igral na tipkovnici. To je hardcore igranje f1 igre. Pa mode sem dol vlekel za nordsleife. Fun times. Take that atheist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Morison ::

PrimozR je izjavil:

In kaj točno veš o razvoju avtomobilov za motošport (da se sploh ne osredotočimo na F1) ter kaj o PlayStationu?

Prijazen nasvet, spokaj se iz teme. Z desetimi posti si naredil samo štalo. Če je to namen, good for you, now GTFO troll. Če trollanje ni bil osnovni namen, pa lahko nehaš postati, ker si pač zagrenjen in nimaš nobenega doprinosa v temo.

Kdo TF si ti da bos meni govoril da naj se spokam!
En prijazen nasvet: spokaj se iz teme če ne preneses kritike.
Nisem edini, ne v tej temi, ne na splošno, ki se strinja z mano, da je tudi letošnja sezona eno veliko sranje.
Kar se pa tiče o motošportu, F1, PS... si pa še presmrkav, da bi ti mene učil, ker do mojega časa sploh še nisi prišel, ko pa bos te bo pa povozil šlepar ne samo avto. Ko ti kaj v zvezi z tehniko ne bo jasno pa vprašaj. Ne te bit sram.

Tilen88 ::

Sej vem, da si živčen in ves napet, ker te že leta dajejo samo res ni treba srat v tej temi, če te trenutna f1 ne zanima.

Pelji ženo pa psa raje na sprehod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

DamijanD ::

Ta sezona za enkrat je vsaj malo nepredvidljiva - nikoli ne veš kdaj bo RB crknil, kdaj bo Sainza zasukalo,... Meni trenutno zgleda, da bo Max na vsake 3 zmage doživel en DNF

Tilen88 ::

Za španijo na bi AM pripeljal B-spec avtomobil. Baje se na njem dela že od testiranj dalje.

ginekk ::

DamijanD je izjavil:

Ta sezona za enkrat je vsaj malo nepredvidljiva - nikoli ne veš kdaj bo RB crknil, kdaj bo Sainza zasukalo,... Meni trenutno zgleda, da bo Max na vsake 3 zmage doživel en DNF


Se strinjam 100%. Perez je že imel kar resne težave med zadnjo dirko, Maksu je zagorelo pri zavorah na prostem treningu.

Tudi Ferrari je kot Ferrari standardo. Enkrat ko vidijo da so zares dobri jim izgleda pade tud motivacija in še kaj sami dodatno zajebejo. Tudi Sainz ne izgleda ravno zanesljiv v primerjavi z Leclercom.

PrimozR ::

Tilen88 je izjavil:

Če bi bi upvote ga bi dobil +1 :))

Bi dejansko prišel kar prav like, na parih drugih forumih, kjer sodelujem, ga imajo in je kar kul.

Morison je izjavil:

PrimozR je izjavil:

In kaj točno veš o razvoju avtomobilov za motošport (da se sploh ne osredotočimo na F1) ter kaj o PlayStationu?

Prijazen nasvet, spokaj se iz teme. Z desetimi posti si naredil samo štalo. Če je to namen, good for you, now GTFO troll. Če trollanje ni bil osnovni namen, pa lahko nehaš postati, ker si pač zagrenjen in nimaš nobenega doprinosa v temo.

Kdo TF si ti da bos meni govoril da naj se spokam!
En prijazen nasvet: spokaj se iz teme če ne preneses kritike.
Nisem edini, ne v tej temi, ne na splošno, ki se strinja z mano, da je tudi letošnja sezona eno veliko sranje.
Kar se pa tiče o motošportu, F1, PS... si pa še presmrkav, da bi ti mene učil, ker do mojega časa sploh še nisi prišel, ko pa bos te bo pa povozil šlepar ne samo avto. Ko ti kaj v zvezi z tehniko ne bo jasno pa vprašaj. Ne te bit sram.

Kdo sem? Uporabnik foruma in sodelujoči v temu, ki mu gre pizdakanje brez osnove in jamranje močno na živce, ker ne prinese ničesar temi. Prenesem kritiko, brez težav. Če je na mestu. Nisem je pa še videl tukajle, tako da ne vem, na kaj je letelo tole, da naj se spokam, če ne prenesem kritike. Torej zame ni razloga, da se spokam. Če ima kdo (drug) drugačno mnenje, na plan z njim.

Po 5 dirkah govoriti, da je sezona sranje, sploh ko je MERLJIVO bolj napeta, kot prejšnje, je neumno. To, da se veliko ljudi strinja s teboj, ni vprašanje, je pa vprašanje, kako smiselno je tako razmišljanje.

Kaj je 'tvoj čas'? O kakšni tehniki pa lahko vprašam? Katero področje? Trkanje po prsih izpade precej bolj učinkovito, če je skrito v dejansko uporabne podatke, ne samo 'jaz sem pa hud ker sem tako rekel'.

DamijanD je izjavil:

Ta sezona za enkrat je vsaj malo nepredvidljiva - nikoli ne veš kdaj bo RB crknil, kdaj bo Sainza zasukalo,... Meni trenutno zgleda, da bo Max na vsake 3 zmage doživel en DNF

Kaj pa je pri Sainzu nepredvidljivega? Verjetnost, da ga bo zavrtelo in spetardiralo v zid, je prekleto visoka :D

Latifi ga nekaj serje zadnje čase, je precej mirno okrog njega :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Jazon ::

Ne bi se rad opredeljeval, ampak ta sezona je zanimiva.
Pa spremljam F1 od časov, ko je F1 vozil še Fitipaldi v navezi z Rosbergom.

Mogoče se je končno razvilo ker funkcionira naveza Ross/Stefano, mogoče ker šefe FIE ni Jean Todt, mogoče oboje. Mogoče pa zato ker Sir Hamilton the Second nima več 10% boljšega izhodišča.
««
39 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2021 (strani: 1 2 3 4136 137 138 139 )

Oddelek: Na cesti
6916401658 (169657) BT52
»

Formula 1 2020 (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Na cesti
2375185396 (105788) ripmork
»

Formula 1 2019 (strani: 1 2 3 430 31 32 33 )

Oddelek: Na cesti
1616169768 (104328)          
»

Formula 1 2016 (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Na cesti
1975221649 (135576) kosta

Več podobnih tem