» »

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Temo vidijo: vsi
««
69 / 85
»»

gusto ::

primoz4p je izjavil:

Bye je izjavil:

Debili niso nikjer objavili, podgane gnile. Tipično zlovensko.
24 ur velja za prehod meje, drugače 48.

Testiranje
z negativnim rezultatom testa HAG, ki ni starejši od 48 ur (za uporabnike storitev ne sme biti starejši od 24 ur),
z negativnim rezultatom testa PCR, ki ni starejši od 72 ur (za uporabnike storitev ne sme biti starejši od 48 ur),
z EU Digitalnim COVID potrdilom o HAG/PCR testiranju.

https://www.gov.si/teme/koronavirus-sar...

Jaz pojma nimam, kaj je razlika med teh 48h in 24h za uporabnike storitev. Bo kdo razložil?
Have you tried turning it off and on again?

Orias ::

Nisem prebiral 69 strani. Mogoče je že kdo omenil, da obstajajo tudi hitri testi za covid protitelesa (IgM/IgG Rapid Test)
https://www.biomedomics.com/products/in...

V-i-p ::

Orias: nisem še zasledil, hvala. Glede števila strani, si pa v nastavitvah spremeni, koliko sporočil na stran ti kaže, pa jih ne bo 69, ampak 7 ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

V-i-p ::

Mene pa še vedno "pizdi", zakaj smo morali oktobra 2019 v bolnici nosit maske, če je covid uradno pri nas od marca 2020?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tier2 ::

Kje smo morali nosit maske?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tier2 ()

V-i-p ::

V Izolski bolnici. Še domov sem moral z masko na gobcu, ampak pustmo to, mene firbec matra zaradi datuma. Kaj je bilo oktobra 2019 takega, da so se maske nosile po bolnici?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

feryz ::

Kaj pa je danes kaj takega, da moramo nositi maske?
Seveda ima oboje skupno iztočnico, reče se ji politika. Lahko je ta na nivoju bolnice ali države.

xxxul ::

gusto je izjavil:


Jaz pojma nimam, kaj je razlika med teh 48h in 24h za uporabnike storitev. Bo kdo razložil?

Če greš v nenujno trgovino ali lokal si uporbanik storitev in test velja 24ur. aplikacijo za preverjanje so sicer updatal šele 2. Januarja.

PS ali je še kdo drug ugotovil da v BTC uporbljajo aplikacijo za preverja je ki je drugačna od NIJZ aplikacije?

sbawe64 ::

Katero uporabljajo ?
Je online ?
2020 is new 1984
Corona World order

gusto ::

xxxul je izjavil:

gusto je izjavil:


Jaz pojma nimam, kaj je razlika med teh 48h in 24h za uporabnike storitev. Bo kdo razložil?

Če greš v nenujno trgovino ali lokal si uporbanik storitev in test velja 24ur. aplikacijo za preverjanje so sicer updatal šele 2. Januarja.

PS ali je še kdo drug ugotovil da v BTC uporbljajo aplikacijo za preverja je ki je drugačna od NIJZ aplikacije?


Ja in za kam pol velja test 48h?;((
Have you tried turning it off and on again?

darkolord ::

V-i-p je izjavil:

Mene pa še vedno "pizdi", zakaj smo morali oktobra 2019 v bolnici nosit maske, če je covid uradno pri nas od marca 2020?
Misliš, da so maske izumili ravno in edino za covid?

xxxul ::

sbawe64 je izjavil:

Katero uporabljajo ?
Je online ?

če to mene sprašuješ - ne vem kaj uporabljajo, samo vidim da prikazuje rezultat drugače kot NIJZ EU DCP - tud ne vem ali je online

Hatchback678 ::

V glavnem včeraj v trgovini Lidl videl enga moža manj kot 30 let starega maska na bradi usta in nos zunaj.

2 fakin leti in eni so bedaki ki rabijo zapor.

sbawe64 ::

darkolord je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Mene pa še vedno "pizdi", zakaj smo morali oktobra 2019 v bolnici nosit maske, če je covid uradno pri nas od marca 2020?
Misliš, da so maske izumili ravno in edino za covid?

Samo za info:
še vedno verjameš taisti stroki, ki je rekla, da bojo maske, redno testiranje, zaptje na občine, karantene, zaprtje šol, telovadnic, trgovin, pct ... ustavile širjenje okužb ?

Medtem BBC
Endemic Covid: Is the pandemic entering its endgame?
https://www.bbc.com/news/health-59970281
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Kenpachi ::

Maske so neuporabne za aerosolizirane viruse.

https://swprs.org/face-masks-evidence/
Zaraki Kenpachi.

darkolord ::

sbawe64 je izjavil:

Samo za info:
še vedno verjameš taisti stroki, ki je rekla, da bojo maske, redno testiranje, zaptje na občine, karantene, zaprtje šol, telovadnic, trgovin, pct ... ustavile širjenje okužb ?
Ničesar od naštetega sploh nismo niti približno dosledno izvajali, če namiguješ na to, da so "pihnili mimo".

Kenpachi je izjavil:

Maske so neuporabne za aerosolizirane viruse.

https://swprs.org/face-masks-evidence/
Nobena od linkanih študij ne podpre zaključka, ki si ga naredil ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Beli_Zajcek ::

sbawe64 je izjavil:

Samo za info:
še vedno verjameš taisti stroki, ki je rekla, da bojo maske, redno testiranje, zaptje na občine, karantene, zaprtje šol, telovadnic, trgovin, pct ... ustavile širjenje okužb ?

darkolord je izjavil:

Ničesar od naštetega sploh nismo niti približno dosledno izvajali, če namiguješ na to, da so "pihnili mimo".


Ah da, seveda je kriv glup narod, ki ni dosledno izvajal izvrstnih in predvsem epidemiološko utemeljenih ukrepov, ne pa glupi ukrepi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

V-i-p ::

darkolord je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Mene pa še vedno "pizdi", zakaj smo morali oktobra 2019 v bolnici nosit maske, če je covid uradno pri nas od marca 2020?
Misliš, da so maske izumili ravno in edino za covid?

Misliš, da nam bolnikom ne bi jasno povedali zakaj jo je potrebno nosit, ne pa šušljanje, da se "nekaj dogaja"?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

kriptobog ::

Hatchback678 je izjavil:

V glavnem včeraj v trgovini Lidl videl enga moža manj kot 30 let starega maska na bradi usta in nos zunaj.

2 fakin leti in eni so bedaki ki rabijo zapor.


Zato je bolje iti kar brez maske. Kaj dosti itak niso nucale.

nirburu ::

Nimam pojma, zakaj se mi je sporočilo brisalo 20 sekund po objavi ampak, tu je hitra obnova.

@ripmork
40% več od 0 je še vendo 0. Sama študija ti pove, da je to bolj redkost. Fobija pred tem je IMO neupravičena.

@Kenpachi
Itak, da so neuporabne. Če ne drugega že samo zaradi tega, ker jih folk niti slučajno ne uporablja pravilno. Ajde, kateri menjava FFP2 na dve uri al kolk je že priporočena doba preden postane zasičena in kontaminirana?

@darklord
No true Scotsman a?
Še bolj žalostno je ker imamo kup držav, kjer ukrepov ne samo, da so se slabo držali, so jih komaj kaj implementirali. In so na boljšem kot mi.
A smo že šli čez točko, kjer je koronarstvo postalo vera?

Pa še ena epična
https://www.24ur.com/novice/korona/caka...
Legendarno!
Izjeme ne moreš dobiti, ker je cepljenje prostovoljno. Hahahahaha
Vi se niti najmanj ne zavedate kako ste s*uk*li družbo.
Dovolili ste vladam da zaradi covid-gripe™ povsem obidejo vse pravne zaščite, ki smo jih kot pravno-ustavne-demokratične družbe imeli.
To bo vaša zapuščina.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Tier2 ::

Pravice radi izgubljamo zaradi strahu pred teroristi, covidom,...

Povezava na 24 ur ne deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tier2 ()

nirburu ::

Sem zgleda zajebal link
https://www.24ur.com/novice/korona/caka...
Ta pa bo.

Ampak ja, (false flag) teroristi pobijejo par tisoč ljudi, svet kolektivno izgubi pravico do zasebnosti.
Pride nova gripa, ki pobije (v 28 dneh od pozitivnega testa) manj ljudi (pretežno tiste na povprečni življenski dobi) od Big Macka in svet kolektivno izgubi pravico do osnovnega udejstvovanja. Trgovanje, potovanje, druženje in seveda telesno integriteto.
Bravo korončkarji, na dobro pot ste nas spravili.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Tier2 ::

Večji danski časnik se opravičuje

https://www.news.com.au/finance/busines...


Danci so se pri hospitalizacijah konkretno zlagali. Kaj pa naši?






But shortly thereafter one of the most renowned vaccinologists on this planet wrote me an email saying; 'vaccinating with these vaccines would only breed new variants. But that it wouldn't make sense for me to go against the mainstream because nobody would listen to me anyway, and hopefully that second-generation vaccines would solve the problem.



https://www.voiceforscienceandsolidarit...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tier2 ()

nirburu ::

No, saj to je tisto kar sem rekel.
Če ni na 24ur, rtvslo, BBC je fake news.
Ker oni so Trusted News Initiative
https://www.bbc.com/beyondfakenews/trus...

(pozanimajte se, kdo je glavni financer TNI. Ah ja, butast jaz, ne berete drugega izven TNI certificiranih medijev! :)))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Orias ::

V-i-p je izjavil:

Mene pa še vedno "pizdi", zakaj smo morali oktobra 2019 v bolnici nosit maske, če je covid uradno pri nas od marca 2020?


Zakaj bi jo pa danes moral nositi ??? Te nihče ne more kaznovati, ker za to ni zakonske podlage. Odlok ni nad zakonom. Samo "hrbtenico" moraš imeti in se ne smeš pustiti, da te vsak ki ima 5 minut časa ustrahuje, pa četudi pride policija. Če bosta firer in njegovi sateliti (Logar, Krek, Beovič, ... ) izjavili, da se moraš vržti iz mosta v Dravo, bo to naredilo pol državljanov. Nisem antivaxer, ne rečem da virus ne obstaja. Ampak mi je smešno to, da imamo tako pameten virus, da se okužiš če se družiš, če pa delaš pa ne, da lahko že 2 meseca prej napoveš novi sev, napoveš koliko bo okužb bo čez 1 teden, čez 1 mesec.

Unchancy ::

V-i-p je izjavil:

darkolord je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Mene pa še vedno "pizdi", zakaj smo morali oktobra 2019 v bolnici nosit maske, če je covid uradno pri nas od marca 2020?
Misliš, da so maske izumili ravno in edino za covid?

Misliš, da nam bolnikom ne bi jasno povedali zakaj jo je potrebno nosit, ne pa šušljanje, da se "nekaj dogaja"?

Glede na antivax/anti ukrepi blodnje, je razlaganje tega izguba časa.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

lolipop2 ::

V čem je point, da naši kvazi mediji pišejo laži? A so res tako nizko?
https://www.24ur.com/novice/korona/avst...

Kolikor vem, avstrijska vlada NI potrdila obveznega cepljenja in kazni za necepljene, je zgolj podala dokončni predlog zakona v obravnavo. KAr je pa še daleč od potrditve. Če sploh bo.

Ko bo vse tole mimo, upam, da pride nek kredibilen medij, brez laži.

kriptobog ::

lolipop2 je izjavil:

V čem je point, da naši kvazi mediji pišejo laži? A so res tako nizko?
https://www.24ur.com/novice/korona/avst...

Kolikor vem, avstrijska vlada NI potrdila obveznega cepljenja in kazni za necepljene, je zgolj podala dokončni predlog zakona v obravnavo. KAr je pa še daleč od potrditve. Če sploh bo.

Ko bo vse tole mimo, upam, da pride nek kredibilen medij, brez laži.


Vecina bere samo naslove. Jutri se bo folk po fabrikah ze pogovarjal, da je ve Avstriji obvezno cpljenje. Sicer pa izjemno neumen predlog glede na to, da vsi ugotavljajo da gremo v endemicno fazo, torej k koncu. Ampak ja, treba prodati zaloge.

lolipop2 ::

kriptobog je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

V čem je point, da naši kvazi mediji pišejo laži? A so res tako nizko?
https://www.24ur.com/novice/korona/avst...

Kolikor vem, avstrijska vlada NI potrdila obveznega cepljenja in kazni za necepljene, je zgolj podala dokončni predlog zakona v obravnavo. KAr je pa še daleč od potrditve. Če sploh bo.

Ko bo vse tole mimo, upam, da pride nek kredibilen medij, brez laži.


Vecina bere samo naslove. Jutri se bo folk po fabrikah ze pogovarjal, da je ve Avstriji obvezno cpljenje. Sicer pa izjemno neumen predlog glede na to, da vsi ugotavljajo da gremo v endemicno fazo, torej k koncu. Ampak ja, treba prodati zaloge.


Prav vidi se, da probajo z vsemi silami stisniti še tistih nekaj, ki jih lahko prepričajo v cepljenje. Laž sploh ni več problem. Res fakin' obupno, kam je vse to šlo. Se mi zdi, da že dolgo sploh ni več point v covidu in bolezni sami, kot pa samo še denar, denar, denar...

Velki ::

O če je res samo denar v igri hvala bogu da je tako, naj bo. Zadnje čase se mi vse bolj zdi da vsi podcenjujete moč globalistov tako kot pred pandemijo... Močno dvomim da bodo kar tako odnehali, še vedno imajo v rokah vse inštitucije in MSM... :'(

Unchancy ::

Orias je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Mene pa še vedno "pizdi", zakaj smo morali oktobra 2019 v bolnici nosit maske, če je covid uradno pri nas od marca 2020?


Zakaj bi jo pa danes moral nositi ??? Te nihče ne more kaznovati, ker za to ni zakonske podlage. Odlok ni nad zakonom. Samo "hrbtenico" moraš imeti in se ne smeš pustiti, da te vsak ki ima 5 minut časa ustrahuje, pa četudi pride policija. Če bosta firer in njegovi sateliti (Logar, Krek, Beovič, ... ) izjavili, da se moraš vržti iz mosta v Dravo, bo to naredilo pol državljanov. Nisem antivaxer, ne rečem da virus ne obstaja. Ampak mi je smešno to, da imamo tako pameten virus, da se okužiš če se družiš, če pa delaš pa ne, da lahko že 2 meseca prej napoveš novi sev, napoveš koliko bo okužb bo čez 1 teden, čez 1 mesec.




Glede neverjetnega “napovedovanja prihodnosti”: Napovedujem, da bo čez pol leta dan veliko daljši in da bo precej topleje kot te dni.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

feryz ::

lolipop2 je izjavil:

Prav vidi se, da probajo z vsemi silami stisniti še tistih nekaj, ki jih lahko prepričajo v cepljenje. Laž sploh ni več problem. Res fakin' obupno, kam je vse to šlo. Se mi zdi, da že dolgo sploh ni več point v covidu in bolezni sami, kot pa samo še denar, denar, denar...
Zadeva ni tako enostavna, kot jo tule predstavljate. Ta zakon nima veze s korono, ker korona izginja. Zato se Avstrijcem tudi tako mudi. Zakon bo namreč ostal tudi po koroni. Za katerokoli cepivo, pri katerem bi multinacionalka stisnila doktorju cracku ali kateremkoli strokovnjaku v danem momentu, nekaj v žep. In bodo takoj špricali. Z zakonsko podlago. Mrna cepiva napovedujejo za vse živo. Le prodati jih je treba.

m0LN4r ::

Bogati duplo, revni pa se bolj revni: https://www.welt.de/wirtschaft/article2...

Covid TOP!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

feryz ::

A ni to smisel vsega skušaj? Ne samo korona šova, ampak vsega kar se dogaja na planetu?
Itak da je.

Unchancy ::

feryz je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Prav vidi se, da probajo z vsemi silami stisniti še tistih nekaj, ki jih lahko prepričajo v cepljenje. Laž sploh ni več problem. Res fakin' obupno, kam je vse to šlo. Se mi zdi, da že dolgo sploh ni več point v covidu in bolezni sami, kot pa samo še denar, denar, denar...
Zadeva ni tako enostavna, kot jo tule predstavljate. Ta zakon nima veze s korono, ker korona izginja. Zato se Avstrijcem tudi tako mudi. Zakon bo namreč ostal tudi po koroni. Za katerokoli cepivo, pri katerem bi multinacionalka stisnila doktorju cracku ali kateremkoli strokovnjaku v danem momentu, nekaj v žep. In bodo takoj špricali. Z zakonsko podlago. Mrna cepiva napovedujejo za vse živo. Le prodati jih je treba.

A to je tako kot koncentracijska taborišča za necepljene? A niste napovedovali tudi Davidove zvezde za necepljene?
Sicer glede na to, da bomo cepljeni baje pocrkali v roku leta ali dveh (ne vem točno, na kateri datum zapade ta prerokba) bo potem malo težje, ker si bojo zlobne multinacionalke s tem ubile tudi potrošnike.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

nekikr ::

To je tako kot boj proti terorizmu in pedofiliji, ki nima s tema dvema rečema nič skupnega. Zdaj se je pač pridružil še prehlad. Zdaj bodo strašili s prehlajenimi ISIS pedofili in v imenu teh vsesplošno prisotnih groženj uvedli dodatne ukrepe, ki bodo ostali za naprej. Nič novega, žaba se kuha počasi.

feryz ::

Me kliče kolega zdajle, popolnoma vsi fasali korono, oba tastara in štirje mulci, 23, 20, 17 in 11. Vsi so 2x cepljeni (razen tamalega), 20 letna hči celo že tretjič in se je vseeno nalezla.
Edini ki se ni, je njegov 90 letni foter, ki hodi gor na kosilo k njim. Pravi da ne bo jedel sam, naj stane kar hoče. Ampak njega se ne prime.

RedDrake ::

Unchancy je izjavil:


A to je tako kot koncentracijska taborišča za necepljene? A niste napovedovali tudi Davidove zvezde za necepljene?

Glede na timeline "izbranega ljudstva" v 1000-letnem rajhu še nismo tam. Zdaj smo še vedno samo na diskriminaciji in dehumanizaciji. Ko bo to končano, dobimo zvezde.
Samo poglej Avstralijo ali pa Francijo. Poanta že zdavnaj ni več zdravje - ampak kaznovanje tistih, ki niso v čredi, četudi le-ti ne predstavljajo nobene nevarnosti več.

ripmork ::

feryz je izjavil:

Me kliče kolega zdajle, popolnoma vsi fasali korono, oba tastara in štirje mulci, 23, 20, 17 in 11. Vsi so 2x cepljeni (razen tamalega), 20 letna hči celo že tretjič in se je vseeno nalezla.


Povsem pričakovano. Te dni par sodelavcev zbolelo (zelo lahek potek), vsi cepljeni. Nihče ni presenečen nad tem, ker vsi vemo, da je primarni namen cepljenja preprečitev težjega poteka/ komplikacij in long covida. V prvih mesecih po cepljenju zmanjša virus load/ prenašanje/ možnost okužbe, 100% je pa pač ne prepreči. Okužba je sam vprašanje časa in intenzitete. Ampak, sej to je bilo predebatirano že 100x.

nirburu je izjavil:

@ripmork
40% več od 0 je še vendo 0. Sama študija ti pove, da je to bolj redkost. Fobija pred tem je IMO neupravičena.

Tam napisan zaključek študije razlaga tisto, kar nočeš slišat:
The findings in this report underscore the importance of implementing evidence-based COVID-19 prevention strategies, including vaccination, to reduce the public health impact of COVID-19 and its associated complications.

Sicer je pa miokarditis samo ena od mnogih težav, ki ji prinaša okužba z virusom / long-covid. Možnosti za strdke so bistveno povečane, recimo. Google it.

feryz ::

No ja, to si se zlagal. To, da cepljenje ne preprečuje ničesar, ni nikoli bilo pričakovano. Do korone. Zdaj je pa normalno.
Kakšen bi bil potek brez cepiva (še posebej pri mulcih), lahko samo ugibaš. Ker preveriti ne moreš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Unchancy ()

RedDrake ::

ripmork je izjavil:


Povsem pričakovano. Te dni par sodelavcev zbolelo (zelo lahek potek), vsi cepljeni. Nihče ni presenečen nad tem, ker vsi vemo, da je primarni namen cepljenja preprečitev težjega poteka/ komplikacij in long covida. V prvih mesecih po cepljenju zmanjša virus load/ prenašanje/ možnost okužbe, 100% je pa pač ne prepreči. Okužba je sam vprašanje časa in intenzitete. Ampak, sej to je bilo predebatirano že 100x.

Kul. Zdaj samo še spravi to informacijo do odločevalcev, da ukinejo PCT, ker saj veš, to je tista stvar, ki kobajagi preprečuje prenos okužb (s tem da PC gladko enakovredno prenašajo stvar kot T, že po 4-6 tednih po zadnjem shotu/prebolelosti).
Lahko pa gremo double down, in damo še zvezde vsem non-C. Da bo bolj jasno čemu služi PCT.

ripmork ::

feryz je izjavil:

No ja, to si se zlagal. To, da cepljenje ne preprečuje ničesar, ni nikoli bilo pričakovano. Do korone. Zdaj je pa normalno.
Kakšen bi bil potek brez cepiva (še posebej pri mulcih), lahko samo ugibaš. Ker preveriti ne moreš.

Pa sej preprečuje! Težji potek skoraj 100%, Sam okužbe same pač ne popolnoma, učinkovitost pa tudi sčasoma pada. Če hočeš zihr odgovore, imaš na voljo cerkev, al pa teorije zarot; tam je vse zelo preprosto in "clear cut". Cepiva nikoli niso sama po sebi 100%, šele ko je večina populacija precepljenje, lahko pride do izkoreninjenja nekaterih bolezni (do nekaterih drugih npr. navadne gripe pa pač ne, ker so mutacije prehitre). Cel point cepljenja je še vedno "flattening the curve" in preprečevanje kolapsa zdr. sistema ob stopnji nalezljivosti, s katero se do sedaj tako množično še nismo srečali. Hvalabogu je Omikron kot lažji sev tu izdatna pomoč, sicer bi imeli ob sedanjemu številu okužb že konkretno sranje. Btw: glede na to, da je tudi pri mulariji Covid povzročal hujše poteke, je mogoče dobro, da se to ne da preverit (in so bili vsi otroci cepljeni).

RedDrake je izjavil:

Kul. Zdaj samo še spravi to informacijo do odločevalcev, da ukinejo PCT, ker saj veš, to je tista stvar, ki kobajagi preprečuje prenos okužb (s tem da PC gladko enakovredno prenašajo stvar kot T, že po 4-6 tednih po zadnjem shotu/prebolelosti).
Lahko pa gremo double down, in damo še zvezde vsem non-C. Da bo bolj jasno čemu služi PCT.

Cel point PCT-ja je kot zgoraj omenjeno - "flattening the curve", nepopolno preprečevanje okužb je pa še vedno bistveno bolje kot nič. Realnost ni digitalna (0 ali 1), je res tako težko to razumet?

Unchancy ::

feryz je izjavil:

No ja, to si se zlagal. To, da cepljenje ne preprečuje ničesar, ni nikoli bilo pričakovano. Do korone. Zdaj je pa normalno.
Kakšen bi bil potek brez cepiva (še posebej pri mulcih), lahko samo ugibaš. Ker preveriti ne moreš.

Pardon, po pomoti pritisnil na Izbris.
Odgovor na tvojo trditev seveda je, da ne drži. Že pred leti je bilo isto rečeno za cepiva za gripo - v najslabšem primeru zmanjšajo možnost težjega poteka bolezni.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

feryz ::

Ampak to trdijo šele potem, ko ugotovijo, da so ponovno izdelovali cepivo za napačni sev.
Če bi ga zadeli, bi zaprmej delovalo.
V resnici ne bi, ker učinkovitih cepiv, če jih primerjamo z ostalimi, za korona viruse preprosto ni.

Niso pa ravno brez efekta. Vsaj stroka trdi tako. Preveriti se ne da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Unchancy ::

feryz je izjavil:

Ampak to trdijo šele potem, ko ugotovijo, da so ponovno izdelovali cepivo za napačni sev.
Če bi ga zadeli, bi zaprmej delovalo.
V resnici ne bi, ker učinkovitih cepiv, če jih primerjamo z ostalimi, za korona viruse preprosto ni.

Niso pa ravno brez efekta. Vsaj stroka trdi tako. Preveriti se ne da.


A imaš kakšen kredibilen vir za to trditev? Moj post se je nanašal na gripo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nekikr ::

Pa sej preprečuje! Težji potek skoraj 100%

Pri zdravih ljudeh, ki ne pašejo v rizično skupino, vsekakor. Ampak tudi cedevita je pri teh ljudeh enako učinkovita. Pri prekajenih debeluhih je pa drugače, ti naj se pa le cepijo, da bodo lahko še naprej uživali v mastni hrani, coca coli in škatlici cigaret.

Unchancy ::

nekikr je izjavil:

Pa sej preprečuje! Težji potek skoraj 100%

Pri zdravih ljudeh, ki ne pašejo v rizično skupino, vsekakor. Ampak tudi cedevita je pri teh ljudeh enako učinkovita. Pri prekajenih debeluhih je pa drugače, ti naj se pa le cepijo, da bodo lahko še naprej uživali v mastni hrani, coca coli in škatlici cigaret.

Kako zdaj, a preprečuje težji potek pri debeluhih ali ne? Ali samo pri zdravih, ki ne pašejo v rizično skupino, kjer je po tvojem enako učinkovita tudi Cedevita?
Malenkost kontradiktoren si.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

FoxKnox ::

nekikr je izjavil:

Pa sej preprečuje! Težji potek skoraj 100%

Pri zdravih ljudeh, ki ne pašejo v rizično skupino, vsekakor. Ampak tudi cedevita je pri teh ljudeh enako učinkovita. Pri prekajenih debeluhih je pa drugače, ti naj se pa le cepijo, da bodo lahko še naprej uživali v mastni hrani, coca coli in škatlici cigaret.

Kolikor je meni znano, je bolj malo prekomernih debeluhov končalo na intenzivnem oddelku, je bilo pa kar nekaj aktivnih športnikov in rekreativnih intuziastov, po bolnicah in še sedaj težko hodijo po stopnicah ali v hrib. Niso leta in športna aktivnost neko merilo.So pa pridružene bolezni kar velik faktor, četudi težje zbolevajo tudi popolnoma fit.
Bo pa tale omikron nas vse skupaj prekužil 200 %, kajti pred njim niso varni niti preboleli. Dosegli bomo čredno imunost prej kot so upali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

nekikr ::

Unchancy je izjavil:

nekikr je izjavil:

Pa sej preprečuje! Težji potek skoraj 100%

Pri zdravih ljudeh, ki ne pašejo v rizično skupino, vsekakor. Ampak tudi cedevita je pri teh ljudeh enako učinkovita. Pri prekajenih debeluhih je pa drugače, ti naj se pa le cepijo, da bodo lahko še naprej uživali v mastni hrani, coca coli in škatlici cigaret.

Kako zdaj, a preprečuje težji potek pri debeluhih ali ne? Ali samo pri zdravih, ki ne pašejo v rizično skupino, kjer je po tvojem enako učinkovita tudi Cedevita?
Malenkost kontradiktoren si.

Ti samo brati ne znaš. Že doooolgo časa nas veliko pravi, da je cepljenje super stvar - za rizično skupino, ki je jasno in dobro definirana. Cepiti 25 letnika v izvrstni formi in brez bolezni ali 10 letnika brez kakršnihkoli bolezni je pa tako kot da bi se cepil proti malariji in odšel na dopust na Antarktiko. Saj se lahko, nima pa nobenega efekta. Dokler je prostovoljno ok, da bi pa kar vse pošpikal pa ne gre.

je bilo pa kar nekaj aktivnih športnikov in rekreativnih intuziastov

Kaj ej tebi znano ni prav nič pomembno. Uradna statistika pravi, da je povprečen pacient star 70+ let in ima dve pridruženi bolezni. Da je tudi kakšen mlajši športnik tam nima prav nobene veze. Jaz sem tudi pred leti zbolel za gripo in sem bil precej polomljen pa nisem videl, da bi se zato uvajale patrulje na občinskih mejah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

Okapi ::

nekikr je izjavil:


Ti samo brati ne znaš. Že doooolgo časa nas veliko pravi, da je cepljenje super stvar - za rizično skupino, ki je jasno in dobro definirana. Cepiti 25 letnika v izvrstni formi in brez bolezni ali 10 letnika brez kakršnihkoli bolezni je pa tako kot da bi se cepil proti malariji in odšel na dopust na Antarktiko. Saj se lahko, nima pa nobenega efekta.

Ti mogoče znaš brati, ne razumeš pa niti najpreprostejših stvari. Recimo tega, da cepivo ni 100% učinkovito, še zlasti pa ne pri starejših in bolnih, ki imajo oslabljen imunski sistem.

Mladi se morajo cepit, da se starejši, pri katerih cepivo ni prijelo, ne okužijo.

Pametni to preprosto logiko vsi razumemo, antivakserji in ostali, ki se bojite pika v ramo, pa na žalost ne.
««
69 / 85
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112496615 (74812) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895972 (73410) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456892 (45197) D3m

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722221013 (200098) Conini

Več podobnih tem