» »

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Temo vidijo: vsi
««
85 / 85
»
»»

kajtimara ::

Obstajajo - ocena - v sloveniji slovenci, ki niso ne zboleli in ne bili cepljeni zradi covid-a?
Pe ne taki: Meni niko ništa ne može!

feryz ::

OutOfTheBox je izjavil:

Ja sej ti verjamem. Zakaj si se pa potreboval dvakrat testirati na korono na podlagi vzorca krvi?
Ker so 2x omedlevali pri nas v bajti.
Eno leto je vmes preteklo.
Po tistih, ki so se v službi ali na terenu davili okrog mene, pa se nisem hodil čekirat. 8 ur v družbi virusa, ni neki faktor. Če tudi krepko daljše druženje z njim ne prinese efekta.

Rambutan ::

Študija presežne umrljivosti je prišla ven pred kratkim. Janša nas je brezveze zapiral po občinah, silil nosit maske, zapiral trgovine s tehničnim blagom...

https://link.springer.com/article/10.10...

https://twitter.com/PGtzsche1/status/16...

Sweden did the right thing by avoiding lockdowns and face masks. Excess mortality was among the lowest in the world (see my tweet from 24 March). This was confirmed in the best such study, just published two days ago:

OutOfTheBox ::

Janša nas je brezveze zapiral po občinah, silil nosit maske, zapiral trgovine s tehničnim blagom...


Ja, po vojni je vsakdo lahko general ker ima servirane podatke na pladnju.

Čez 2 leti bo analiza, da smo brezveze metali denar za Ukrajino..

... ali premalo.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Naj bi obstajala študija, da za kondicijsko dobro pripravljene cepljenje ni bilo dobro, ker je bil težji potek zelo malo verjeten.
Je kdo slišal kaj na to vižo?

Mi smo trenirali od doma, imel sem kondicije kot konj in prebolel na način, da sem delal od doma brez bolniške.

Takrat sem še programiral in sem se moral 20% bolj truditi, da sem se koncentriral. Če ne bi bilo vikenda bi moral kaka 2 dneva na bolniško, ker sem bil že malo zmatran.

OutOfTheBox je izjavil:

Janša nas je brezveze zapiral po občinah, silil nosit maske, zapiral trgovine s tehničnim blagom...


Ja, po vojni je vsakdo lahko general ker ima servirane podatke na pladnju.

Čez 2 leti bo analiza, da smo brezveze metali denar za Ukrajino..

... ali premalo.


Drži.
Zdaj so vsi pametni.

Zakaj pa ni bilo tako:
- pustiti vse prosto, da si naredijo zalogo za 3 tedne
- 3 tedne celi svet zapret
- kdor krši se ga strelja
- po treh tednih vse odprto, vsi srečni vsi veseli
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Rambutan ::

Naj bi obstajala študija, da za kondicijsko dobro pripravljene cepljenje ni bilo dobro, ker je bil težji potek zelo malo verjeten.
Je kdo slišal kaj na to vižo?


Jest sem slišal obratno, da zna preveč aktiven imunski siste narediti večjo škodo telesu, citokinska nevihta.
Ne vem pa če ima to kakšno povezavo s kondicijo.

Je pa jasno, da ljudje s slabim imunskim so slabo prestali covid.

Drži.
Zdaj so vsi pametni.

Zakaj pa ni bilo tako:
- pustiti vse prosto, da si naredijo zalogo za 3 tedne
- 3 tedne celi svet zapret
- kdor krši se ga strelja


Dejansko sta bile racionalna dva pristopa, kitajski ali švedski. Večina sveta pa je izbrala vmesni sistem, ki ni prinesel nobene prednosti, ampak samo probleme. Pa če se spomnimo, kakšna gonja je bila proti vsakemu, ki se je drznil kritizirat. Me spominja na protirusko kampanjo8-)

sbawe64 ::

Racionalen je bil samo Švedski, kitajci so še lani zapirali (pri omikronu).
2020 is new 1984
Corona World order

kopriwa ::

Rambutan je izjavil:

Študija presežne umrljivosti je prišla ven pred kratkim. Janša nas je brezveze zapiral po občinah, silil nosit maske, zapiral trgovine s tehničnim blagom...

https://link.springer.com/article/10.10...

https://twitter.com/PGtzsche1/status/16...

Sweden did the right thing by avoiding lockdowns and face masks. Excess mortality was among the lowest in the world (see my tweet from 24 March). This was confirmed in the best such study, just published two days ago:

Ta študija, če jo dejansko preletiš in razumeš grafe, pokaže da je kar nekaj držav katerih relativna presežna smrtnost kaže padajoč trend zadnjih 12 oz. 13 let (do leta 2021). To ne velja ekskluzivno za Švedsko. Kar pomeni, da je tvoj zaključek o njihovem edinem pravem pristopu bojevanju s Covid pandemijo absolutno napačen (ali z drugimi besedami potegnjen iz zadnjične odprtine). In prav nič me ne šokira, da si poleg fejstbukovega doktorata o pandemijah okronan še za glavnega pro-orkovskega zagovornika.

coffeetime12 ::

kopriwa je izjavil:

In prav nič me ne šokira, da si poleg fejstbukovega doktorata o pandemijah okronan še za glavnega pro-orkovskega zagovornika.

Pišuka, kovidkarji se po forumih izstreljuejo kot kobilice. Kakor koli, žaljivi samooklicani kopriwa FB doktor - sledim znanosti, ki za nameček ignorira celo razkrite TW datoteke. Pač, skala je še vedno kamen.

Za preostale pa v opomin:

LeQuack ::

OutOfTheBox je izjavil:


Ja, po vojni je vsakdo lahko general ker ima servirane podatke na pladnju.



Ne, tudi v vojni je lahko vsak general, na primer Janša in vsi ostali vodje držav, ki so slepo generirali, čeprav niso imeli pojma kaj delajo. To lahko vsak dela, še opice.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

LeQuack ::

Fauci po upokojitvi pravi, da on ni nič zapiral ali silil, vse je bilo prostovoljno (kao).

Fauci: "Show me a school that I shut down and show me a factory that I shut down. Never. I never did. I gave a public-health recommendation ... But I never criticized the people who had to make the decisions one way or the other."
https://twitchy.com/sarahd-313035/2023/...
Quack !

mtosev ::

Jaz spoštujem Dr faucija. Mislim, da je dobro opravljal svoje delo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

sbawe64 ::

mtosev
Ustrezaš definicije ovce.


The former Director of National Intelligence agrees with the former CDC Director that Dr. Anthony Fauci lied to Congress under oath about funding gain-of-function research at the Wuhan lab.
https://twitter.com/njohncamm/status/16...
2020 is new 1984
Corona World order

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()
««
85 / 85
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112498863 (77060) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75898063 (75501) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36457954 (46259) D3m

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224765 (203850) Conini

Več podobnih tem