» »

Koliko doz, za zascito pred delto?

Koliko doz, za zascito pred delto?

««
4 / 35
»»

mahoni ::

Ne resno sedaj.

Koliksna je tista mera vaxerjev kar se tice tega cepiva? 3 doze vsako leto ali 2 sedaj in konec ali kako boste nadaljevali cepilno pot?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

multivac ::

DarwiN je izjavil:

Opa, avgustovska izdaja "propagandnih pravljic" za vas anti-vaxerje in trumptarde:

- Covid wipes out anti-vaxxer family: Son loses father, 73, mother, 65, and brother, 40, to virus within a week of family meal after they refused the jab
- Anti-vaxxer radio host Dick Farrel who branded Covid a 'scam-demic' dies from the disease aged 65 after telling friends 'I wish I had gotten the shot'
- Anti-vaxxer club boss, 56, dies of Covid after mocking people for getting 'experimental' vaccine and warning of 'big pharma' conspiracy
- Cambridge-educated anti-vaxx solicitor, 58, recorded video saying Covid 'is nothing to be afraid of' and explaining why he is still against the vaccine - nine days before dying from the disease
- Texas councilman who called doctor 'an absolute enemy of the people' for telling people to get the COVID-19 vaccine dies from the virus
- 'He thought he was immortal': Twin sister's heartbreak as body-building brother, 42, who rejected jab because he 'didn't want vaccine in his body' died four weeks after catching Covid... 'wishing he'd listened' to her
- Self-confessed vaccine sceptic, 34, who said 'if he could turn back time he would' after he fell sick with virus, dies from Covid
- Hillsong member, 34, who tweeted 'got 99 problems but a vax ain't one' dies after month-long battle with COVID-19 and final 'pray for me' message

Madonca, se kar nabira teh zgodbic iz dneva v dan.. Ampak še imam ogromno mojih Darwinovih nagrad na zalogi. Ne bo zmanjkalo, brez skrbi. :)


Pač propaganda. Stalno sledim kako razkrinkajo bote.
Celo igralce so najemali, da pofejkajo tisto situacijo.
Tista sestra, ki je rekla "it's too late" se je izkazala kot veterinarka in ni videla covid bolnice od blizu.
Pač propaganda.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

multivac ::

In kot rečeno, še noben vaxxer mi ni odgovril na tole.

Če je CDC opustil gold standard PCR test, ker ni razločeval gripe.
Koliko je R0 covida?



Narativa pada, dajmo se potrudit jo dokončno porinit čez rob.

In prosim nehajte že enkrat s tem da "ne bo boosterjev".
Boosterji so že plačani in naročeni. Me razumete?
Zgolj sedaj avgusta vas oblasti ne želijo demoralizirat za september/oktober ko bo treba spet po iglo.

Glede WHOja...pokril si je hrbet tudi z "odsvetujemo cepljenje otrok". V resnici to ni ustavilo skoraj nobene države.
Isto je rekel za pasuše "češ da jih ne predlagajo", države pa vse uvedle.
V prvi polovici pandemije pa so veselo govorili kako bo treba uvesti tovrstne ukrepe.

Uporabljajo taktiko kot jih uporabljajo politiki. Financiraš neonaciste in LGBT istočasno. Populacija pa nima pojma kaj in kako.
"Ne priporočamo cepljenja otrok" "Otroci so veliki prenašalci delta različice".
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

DarwiN ::

Pač propaganda. Stalno sledim kako razkrinkajo bote.
Celo igralce so najemali, da pofejkajo tisto situacijo.
Tista sestra, ki je rekla "it's too late" se je izkazala kot veterinarka in ni videla covid bolnice od blizu.
Pač propaganda.

Propaganda ja.. Oziroma "propaganda".. Keep up the good work. Ne se it cepit. Dejansko delate uslugo svetu. Covid je zdravilo za neumnost in po koncu te zgodbe po svet lepši.

Boosterji so že plačani in naročeni. Me razumete?

Za gripo imaš "boosterje" vsako leto, pa nikogar ne moti.. Pri covidu jih bomo eventuelno imeli par let in konec, I guess.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TheUnderd0g ::

mahoni je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Fora je da so proizvajalci dali ven tiste cifre 90+% učinkovitost in zdaj vsi to jemljejo kot sveto. To je kot nek proizvajalec zobne paste kjer piše da jo 90% zobozdravnikov priporoča.

Sploh pa kako so prisli do te neke cifre? To se vedno sprasujem. Ja, statistike, ampak tu je se n varijabl.
tako

FilipF ::

Danes je osem mesecev odkar sem prebolel kovid. Danes sem se testiral pri Synlab(bivša Narta), plačal 25€, protitelesa 2500. Stroka pravi, da cepljenja ne priporoča, vrhovna stroka pravi, da se morem vsake dva dni testirati, ker je od prebolevosti preteklo več kot šest mesecev. Taki stroki smo včasih po domače rekli šalabajzarji. Spravljam račune od Synlaba, kjer se testiram vsak mesec, tudi od dvodnevnega testiranja jih bom, ker odvetnik pravi, da bo bolj donosno kot kripto. Upam, da bo res.

multivac ::

DarwiN je izjavil:

Pač propaganda. Stalno sledim kako razkrinkajo bote.
Celo igralce so najemali, da pofejkajo tisto situacijo.
Tista sestra, ki je rekla "it's too late" se je izkazala kot veterinarka in ni videla covid bolnice od blizu.
Pač propaganda.

Propaganda ja.. Oziroma "propaganda".. Keep up the good work. Ne se it cepit. Dejansko delate uslugo svetu. Covid je zdravilo za neumnost in po koncu te zgodbe po svet lepši.

Boosterji so že plačani in naročeni. Me razumete?

Za gripo imaš "boosterje" vsako leto, pa nikogar ne moti.. Pri covidu jih bomo eventuelno imeli par let in konec, I guess.


Pri gripi nismo nikoli imeli freedom pasušev, ki so odvisni od najnovejše doze.

Poveži prosim tiste dve piki skupaj. Spet ni tako težko.

FilipF je izjavil:

Danes je osem mesecev odkar sem prebolel kovid. Danes sem se testiral pri Synlab(bivša Narta), plačal 25€, protitelesa 2500. Stroka pravi, da cepljenja ne priporoča, vrhovna stroka pravi, da se morem vsake dva dni testirati, ker je od prebolevosti preteklo več kot šest mesecev. Taki stroki smo včasih po domače rekli šalabajzarji. Spravljam račune od Synlaba, kjer se testiram vsak mesec, tudi od dvodnevnega testiranja jih bom, ker odvetnik pravi, da bo bolj donosno kot kripto. Upam, da bo res.


Dobra ideja.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

sbawe64 ::

Miki N je izjavil:

No dejansko je zadnji teden dva opaziti počasno izumiranje "cepivo uspešno preprečuje okužbe" reklame - povsod po svetu. Se pravi smo v novi fazi tega plesa.

Kar je komično ta produkt se je prodajal še mesec dva nazaj pod geslom "Edina rešitev s katero zavarujete sebe IN druge".

Očitno je to zdaj samo še pol rešitve. :))

Nov. 18, 2020
https://www.statnews.com/2020/11/18/pfi...
Pfizer and BioNTech announced Wednesday that the efficacy portion of their Covid-19 vaccine trial has been completed, showing the vaccine to prevent 95% of cases of the disease.



March 29, 2021
https://www.statnews.com/2021/03/29/rea...
A new study suggests the messenger RNA vaccines produced by Moderna and the Pfizer-BioNTech partnership appeared to be 90% effective in preventing Covid-19 infection in a real-world setting.





FilipF
Kolikšna je normalna številka protiteles ?


Medtem prvi islandski epidemiolog
https://www.visir.is/g/20212140884d/na-...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

multivac ::

Nestrpno čakam, da povejo MSMji kaj o Islandiji.
Srebrni metek očitno ne deluje tako kot bi moral.

Moje zanimanje za covid cepivo je že v štartu bilo krepko v negativnih številkah.
S temi novicami pa sploh ni več matematično vprašanje, ampak likovne umetnosti.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

FilipF ::

Ideja ni moja, je odvetnikova. Sva sklenila pisni dogovor, da on krije vse stroške tožbe. Izplen deliva 35% on 65% jaz. Pričakovano procesiranje 5 let. Srednjeročna investicija v stroko in nadstroko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FilipF ()

Netrunner ::

3/4 ljudi se cepi zato da lahko gre na dopus in ne zato ker se boji virusa :) zanimivo
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

FilipF ::

FilipF
Kolikšna je normalna številka protiteles ?

Ker to ni moja stroka, žal ne morem verodostojno odgovoriti.
Kolikor sem si zapomnil, naj bi bil merilni obseg med 0 - 2800.
Jaz samo zbiram račune.

Pithlit ::

Netrunner je izjavil:

3/4 ljudi se cepi zato da lahko gre na dopus in ne zato ker se boji virusa :) zanimivo

Jaz se virusa ne bojim, na dopust pa ne grem. Če grem kamorkoli (recimo 2 vikenda v Italijo, v zadnje pol leta) se grem testirat.

Da se vam ne bo statistika podrla...
Life is as complicated as we make it...

ajdov2 ::

Zakaj se pa ne cepiš, če praviš da cepiva delujejo?

Pithlit ::

Kdo pa pravi da nisem cepljena?
Life is as complicated as we make it...

A110 ::

Invictus je izjavil:

c00L3r je izjavil:

Če se cepiš pa boš z veliko verjetnostjo bolezen prebolel v lažji obliki. V primeru Covida je skoraj zagotovljeno, da cepljen ne boš rabil ventilatorja in tako ne boš obremenjeval postelj na intenzivni negi.

Ventilatorji so bili napačno zdravljenje, ker so skoraj vsi, ki so jih tako zdravili, umrli...

Linke si najdi sam, Italijani so vse dokumentirali...


SKoraj vsi ki so jih uporabljali so umrli, no, če jih nebi uporabljali bi vsi umrli. Esmarchove preveze tudi marsikdo ne priživi in marsikdo ostane brez uda ampak brez nje bi ob arterijskih krvavitvah izkrvaveli vsi.

hbgqzR ::

FilipF je izjavil:

odvetnik pravi, da bo bolj donosno kot kripto. Upam, da bo res.

Ni zagotovila za donosnost, niti, če kupuješ slovenske pennystocke, ti portfolio nacionalizirajo in se obrišeš pod nosom. Kateri odvetnik to domneva?

multivac ::

FilipF je izjavil:

Ideja ni moja, je odvetnikova. Sva sklenila pisni dogovor, da on krije vse stroške tožbe. Izplen deliva 35% on 65% jaz. Pričakovano procesiranje 5 let. Srednjeročna investicija v stroko in nadstroko.


Ne zamerit, če ti ukradem idejo.
Zdi se mi kar donosna, enkrat ko razbijemo ta scam od plandemije.

Netrunner je izjavil:

3/4 ljudi se cepi zato da lahko gre na dopus in ne zato ker se boji virusa :) zanimivo


Točno tako.
Prva pandemija kjer je ljudem pomembneje iti na hrvaško kot končati na ventilatorju.
Jasno, bolj malo jih tam konča, zato pa je tko kot je.

JAz se čisto suvereno upam trditi, da so v prejšnjih valih natikali na ventilatorje tudi bolnike, ki tam nimajo kaj delat.
Samo, da lahko nabijejo žrtve.
Kje pa je razlika če človek umre ta teden ali čez 3 mesece? Tako ali drugače je na smrtni postli.
To, da je test pokazal pozitivno pa je pravna zaščita doktorjev, da niso nič narobe delali.

Pithlit je izjavil:

Kdo pa pravi da nisem cepljena?


Si cepljena in se za na izlete še vedno hodiš testirat.

Jp.

Eni so pojedli trnk, laks in utež.
Dobro so vas naplahtali.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

vaščan ::

https://www.facebook.com/ULTRA-70169436...
https://www.ekologicen.si/v-teku-novi-n...
Sej če dost časa ljudem najedaš jih fašeš upam da jim dajo vetra.

IL_DIAVOLO ::

Netrunner je izjavil:

3/4 ljudi se cepi zato da lahko gre na dopus in ne zato ker se boji virusa :) zanimivo


Ampak zakaj, ce je hiter test tako neprijeten kot umivanje zob.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Pithlit ::

Pizda no od enega kretena.

Ni ti prav da cepivo je (ker je bavbav).
Ni ti prav da se folk cepi (ker se glih tko lahko okužijo).
Ni ti prav da se tudi cepljeni testiramo (ker... zakaj?!?).

Če ti nisi ena hinavska pizda ni noben.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

multivac ::

vaščan je izjavil:

https://www.facebook.com/ULTRA-70169436...


Top.

Folk se prebuja, tudi iskreni cepljeni.
Nategnili so vas/nas.

PReberite moj podpis in pomislite, katera vrhovna komisija, bi namenoma dala tak termin.

Pithlit je izjavil:

Pizda no od enega kretena.

Ni ti prav da cepivo je (ker je bavbav).
Ni ti prav da se folk cepi (ker se glih tko lahko okužijo).
Ni ti prav da se tudi cepljeni testiramo (ker... zakaj?!?).

Če ti nisi ena hinavska pizda ni noben.


Kaj govoriš?

Nam pretežno ni prav, da nas omejujejo na osnovi laži.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Telbanc ::

Pithlit je izjavil:

Kdo pa pravi da nisem cepljena?


Kdo pa pravi da si?

Napišeš lah da si cepljena al pa da nisi.

Tko ko jaz sem enkrat napisal da sem cepljen, pol sem napisal da nisem. Če bom vidu da je "dobra klima" bom spet napisal da sem se cepil in pol spet da se nisem.

Hočem rečt, da tlele vsak lah napiše da je cepljen, in jaz mu ne bom verjel. Tko ko če bo napisal da se ni.

Pač na besedo ne verjamem nobenemu na forumu, sicer ne vem zakaj bi mu.

Sicer me presneča, da EU ni odobrila Sputnika. Po mojih inf. praktično brez smrtnih stranskih učinkov, vsaj kolk je men znano.

Torej, če sem prav sledil, ta teden nas čaka velik porast bolnikov v bolnicah. Mislim na domačo situacijo.

Edino pravo klasično cepivo je od Kitajcev - sinifarm, z omrtvičenim virusom...kolk je men znano je sam en špik.


PS: (Nodija so zgleda poslali modi u Moravske toplice, na počitnice, da si spočije ) :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ajdov2 ::

multivac ::

ajdov2 je izjavil:

https://www.timesofisrael.com/tv-14-isr...

Varno in učinkovito!


Kul. Skratka s cepivi super-akceleriramo evolucijo virusa.
Vsak booster, ki ga bo virus preskočil bo ena družina virusa več, ki bo poštekala kako ga napadamo.

Rezultat bo morda res virus, ki ga bo težko s cepivi rešit.

Sicer pa je pomojem nekako tako tudi načrt.
Oslabit cepljenje z slabimi cepivi in istočasno zmutirati supervirus. Naslednjih par zim totalen kaos. 2025 pa great reset.
Iz dneva v dan se mi zdi neka različica tega scenarija bolj vrjetna.
Še posebej po tem, ko to piše SAGE in sedaj nazadnje še Fauci.

Kot rečeno...najbrž smo na prvi tretjini poti v globalno katastrofo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

DarwiN ::

ajdov2 je izjavil:

https://www.timesofisrael.com/tv-14-isr...

Varno in učinkovito!

Torej izmed 420.000 Izraelcev, ki so prejeli tretji odmerek, se jih je 14 oseb okužilo, pa še to ni jasno, ali so se okužili pred ali po prejemu tretjega odmerka..

Odlično torej..

Si se ti malo uštel in prilepil real news? Sem mislil, da konzumiraš izključno samo fake news in alternativna dejstva.

Pejt raje nazaj na Facebook po zanesljive informacije. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

vaščan ::

Sej ni fora zdej kdo ima prav in kdo je bolj pameten ali se cepit ali ne. Vsak se je sam odločil cajta je blo dost cepiva tud zdej smo kjer smo. Zgodba zaključena
Fora je samo to da rečemo dost je blo tega sranja in živimo normalno naprej.
Ker ti narcicisti in sociopati ki vodijo državo so naredil dovolj škode.
Me pa vedno znova fascinira kako se ljudje skregajo zaradi njih pa nebi nobenmu tam zaupal da mi otroka v vrtcu pazi kaj šele da vodi državo.
Narod so tko skregal med sabo da bomo res teško premagal to budaleštino ki se dogaja okrog virusa očitno bodo morali posamezniki s raznimi tožbami in znanstvenimi dokazi rešit zadevo.

Telbanc ::

multivac je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

https://www.timesofisrael.com/tv-14-isr...

Varno in učinkovito!


Kul. Skratka s cepivi super-akceleriramo evolucijo virusa.
Vsak booster, ki ga bo virus preskočil bo ena družina virusa več, ki bo poštekala kako ga napadamo.

Rezultat bo morda res virus, ki ga bo težko s cepivi rešit.

Sicer pa je pomojem nekako tako tudi načrt.
Oslabit cepljenje z slabimi cepivi in istočasno zmutirati supervirus. Naslednjih par zim totalen kaos. 2025 pa great reset.
Iz dneva v dan se mi zdi neka različica tega scenarija bolj vrjetna.
Še posebej po tem, ko to piše SAGE in sedaj nazadnje še Fauci.

Kot rečeno...najbrž smo na prvi tretjini poti v globalno katastrofo.


Nobene globalne katastrofe ne bo.

Mi smo že itak dobro prekuženi. Naravno. Tud zaj se vsak dan odvija naravi proces, v katerem bo vsak prišel v stik z korono.

Tko da vsaj v našem primeru lah rečemo, da če ne bo prijelo cepljenje bo pa naravno prekuževanje. Ki je tam na polovici vse populacije. Morda mal čez.

Poglej Madžarsko in Češko, ki so šle po "naši poti", epidemija se nikakor ne zažene, kot tud pr nas gre zlo počas gor.

Torej nobenega great reseta in nobene globalne katastrofe ne bo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

LeQuack ::

Telbanc je izjavil:


Torej nobenega great reseta in nobene globalne katastrofe ne bo.


Bo, ampak ne zaradi virusa ampak zaradi ukrepov.

Stroka pravi da zaloge cepiva je treba porabiti, če ne pa na silo če ne drugače:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

mahoni ::

FilipF je izjavil:

FilipF
Kolikšna je normalna številka protiteles ?

Ker to ni moja stroka, žal ne morem verodostojno odgovoriti.
Kolikor sem si zapomnil, naj bi bil merilni obseg med 0 - 2800.
Jaz samo zbiram račune.

Ves kako je. Oni bojo imeli svoje odvetnike. Ne mislit, da niso ready tudi na tozbe. V igri je veliko denarja in ta tvoj primer bodo pojedli za zajtrk.

Ti ze imas protitelesa za alfo ali beto, ampak pobcek za delto nimas nic in tako da se bos pac moral testirati ali naspikat. Jaz in ti se ze razumeva, ampak pri njih bo zgodba drugace razumljena.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

vaščan ::

Kaj pa če se narod skup vzame in vsi skupaj recimo ene miljon ljudi toži državo ker nas jebajo s protiustavnimi ukrepi a bi to šlo če vsak da en evro imamo vrhunskega odvetnika plačanega.
V slogi je moč.

mahoni ::

DarwiN je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

https://www.timesofisrael.com/tv-14-isr...

Varno in učinkovito!

Torej izmed 420.000 Izraelcev, ki so prejeli tretji odmerek, se jih je 14 oseb okužilo, pa še to ni jasno, ali so se okužili pred ali po prejemu tretjega odmerka..

Odlično torej..

Si se ti malo uštel in prilepil real news? Sem mislil, da konzumiraš izključno samo fake news in alternativna dejstva.

Pejt raje nazaj na Facebook po zanesljive informacije. :D


Ja 14 je ogromna stevilka. Ljudje so v nevarnosti zaradi tega. Tako da ne vem zakaj se cudis?

Aja, mislis da se mi mesa? Ne pobcek moj, poglej namrec Avstralijo - zaradi jebenih 8 cases (fakin 8 cases) so zaprli 6.5mil folka. In se naprej so zaprti. Zelis vir - ma poisci si ga sam!
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Telbanc ::

LeQuack je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Torej nobenega great reseta in nobene globalne katastrofe ne bo.


Bo, ampak ne zaradi virusa ampak zaradi ukrepov.

Stroka pravi da zaloge cepiva je treba porabiti, če ne pa na silo če ne drugače:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Če to vlada požegna, bodo ljudje izpisovali dijake iz šol, "Jajo" pa nikol več ne bo sedu parlamentu. To bo kaplja čez rob, še tako ortodoksnemu desničarju. :)):D

Sam kaj bojo pol levičarji delal v parlamentu, k majo sam ""anti "Jajo" program na repertuarju"":)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

vaščan ::

Mah pust levičarje desničarje vsi so isti telebani niso sposobni s svojo glavo pomislit razen ko se gre za njihove žepe.
Ne resno a je izvedljivo da se nas nabere vsaj 500tisoč a lahko skupinsko tožimo državo najamemo odvetnika in gasa?

Cifix63 ::

Telbanc je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Torej nobenega great reseta in nobene globalne katastrofe ne bo.


Bo, ampak ne zaradi virusa ampak zaradi ukrepov.

Stroka pravi da zaloge cepiva je treba porabiti, če ne pa na silo če ne drugače:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Če to vlada požegna, bodo ljudje izpisovali dijake iz šol, "Jajo" pa nikol več ne bo sedu parlamentu. To bo kaplja čez rob, še tako ortodoksnemu desničarju. :)):D

Sam kaj bojo pol levičarji delal v parlamentu, k majo sam ""anti "Jajo" program na repertuarju"":)):))


V Avstriji ne vlada neki obrambaslovec pa folk pospešeno izpisuje deco iz šol..ta trend je pač sprožila milijonkrat prenapihnjena zgodba stoletja o novi obliki gripe, pa kaj potem?!

Sicer pa za vse poslušne: kdor prvi doseže 100-to cepljenje za nagrado leti proti Marsu osebno z Muskom.

49106 ::

Zmaugy, kaj smo ti rekli. Očitno boš moral cepiti otroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

ajdov2 ::

vaščan je izjavil:

Mah pust levičarje desničarje vsi so isti telebani niso sposobni s svojo glavo pomislit razen ko se gre za njihove žepe.
Ne resno a je izvedljivo da se nas nabere vsaj 500tisoč a lahko skupinsko tožimo državo najamemo odvetnika in gasa?

Če nas je 500k jih lahko odnesemo ven iz parlamenta direktno v zapor.

Telbanc je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Torej nobenega great reseta in nobene globalne katastrofe ne bo.


Bo, ampak ne zaradi virusa ampak zaradi ukrepov.

Stroka pravi da zaloge cepiva je treba porabiti, če ne pa na silo če ne drugače:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Če to vlada požegna, bodo ljudje izpisovali dijake iz šol, "Jajo" pa nikol več ne bo sedu parlamentu. To bo kaplja čez rob, še tako ortodoksnemu desničarju. :)):D

Sam kaj bojo pol levičarji delal v parlamentu, k majo sam ""anti "Jajo" program na repertuarju"":)):))

Kaj nam pomaga, če jj gre, ko bo pa opozicija nadaljevala s podobno covid politiko? Sej te covid ukrepi niso njegova (al pa od bebovicke) pogruntavščina.

vaščan je izjavil:

Kaj pa če se narod skup vzame in vsi skupaj recimo ene miljon ljudi toži državo ker nas jebajo s protiustavnimi ukrepi a bi to šlo če vsak da en evro imamo vrhunskega odvetnika plačanega.
V slogi je moč.

Še bolje je če se najde 1 miljion ljudi in vzame v roke orožje.

LeQuack ::

Unusual formations in vaccinated blood
https://www.heartpublications.co.uk/unu...

When a Harley Street doctor's patients started complaining about chronic fatigue, dizziness, memory issues, even sometimes paralysis and late onset of heavy menstruation (women in their 60s upwards), he took blood samples. What he found astonished him.
Healthy blood shows cells able to move around separately; they have good motility and will not cause thrombosis

Their blood had unusual tube-like structures, some particles which lit up and many damaged cells. Few healthy cells were visible. Until three months earlier, he had never seen these formations in blood. A highly qualified bio-medical specialist in private practice, Dr Philippe van Welbergen said: "These strands or tubes appear to be hollow - it's really odd."

His own patients, whose slides are seen here, had all received the Pfizer or AstraZeneca injections.
Quack !

FilipF ::

hbgqzR je izjavil:

FilipF je izjavil:

odvetnik pravi, da bo bolj donosno kot kripto. Upam, da bo res.

Ni zagotovila za donosnost, niti, če kupuješ slovenske pennystocke, ti portfolio nacionalizirajo in se obrišeš pod nosom. Kateri odvetnik to domneva?


Pred novoletnimi prazniki, je za kovidom zbolel sodelavec, s katerim sva bila v stiku. Poslali so me na testiranje, test pozitiven, simptomov na srečo nobenih. 09.01.2021 naj bi po 14 dnevih bolniške odsotnosti prebolel kovid. Zanimalo me je ali sem bil zares bolan, zato sem se odločil za meritev protiteles. Priporočam, da izberete izvajalca, ki napiše količino protiteles, ne pa samo prisotna: DA/NE. Po šestih mesecih, ko mi je prenehal veljati pogoj P, sem imel še vedno protiteles za celo ulico. Ostala sta mi T in C. Preden se grem cepit se posvetujem z zdravnikom na sekundarni nravni, katero cepivo je primerno zame. Dobim mnenje, da cepljenje odsvetujejo. Sodelavcu pravniku predstavim moj problem. Svetuje mi dobrega odvetnika. Sodelavec pravnik pravi, da je dober odvetnik tisti, ki je pripravljen prevzeti tožbo na njegove stroške, izplen pa deliti. Ker mi daje stroka različna navodila za isto zadevo sem se odločil za odvetnika. Pri nas je vsaj 10 odvetnikov, ki od takšnih primerov dobro živijo, to trdi moj sodelavec pravnik. Ker mi ista stroka odsvetuje cepljenje, hkrati pa zahteva testiranje mislim, da je to prava pot. Odvetnike se ne sme oglaševati. Ne računam na nikakršen izplen od tožbe, bom pa zelo zadovoljen, ko bo stroka razmišljala, da mora na sodišče. Tudi meni je sedaj neprijetno, ker ne vem kaj narediti. Prosim naj mi nekdo pojasni ali sem waxer ali antiwaxer.

hbgqzR ::

Meni se zdiš precej normalen, v resnici, vendar jaz nisem akreditiran strokovnjak za takšno presojo :-)
Kot Cepljen (in očitno ne rosno mlad) se tolažim (vem pa ne), da menda nas ne bodo vseh N milijard ugasnili kar tako.
Zagotovo pa je situacija čudna, vsaj glede na to, kako je vodena in komunicirana tudi na globalni ravni.
Kako že?

LeQuack ::

Fora je da po novem si lahk osamo vaxxer ali anti. Ne moreš bit recimo normalen skeptik. Zato ker je cilj prisilno cepljenje in je folku lažje če vejo da so prisilili nekega norca ki je anti-all anarhist, kot pa nekoga ki je dvomljiv in se hoče zaščititi. Lažje spijo.
Quack !

A110 ::

FilipF je izjavil:

hbgqzR je izjavil:

FilipF je izjavil:

odvetnik pravi, da bo bolj donosno kot kripto. Upam, da bo res.

Ni zagotovila za donosnost, niti, če kupuješ slovenske pennystocke, ti portfolio nacionalizirajo in se obrišeš pod nosom. Kateri odvetnik to domneva?


Pred novoletnimi prazniki, je za kovidom zbolel sodelavec, s katerim sva bila v stiku. Poslali so me na testiranje, test pozitiven, simptomov na srečo nobenih. 09.01.2021 naj bi po 14 dnevih bolniške odsotnosti prebolel kovid. Zanimalo me je ali sem bil zares bolan, zato sem se odločil za meritev protiteles. Priporočam, da izberete izvajalca, ki napiše količino protiteles, ne pa samo prisotna: DA/NE. Po šestih mesecih, ko mi je prenehal veljati pogoj P, sem imel še vedno protiteles za celo ulico. Ostala sta mi T in C. Preden se grem cepit se posvetujem z zdravnikom na sekundarni nravni, katero cepivo je primerno zame. Dobim mnenje, da cepljenje odsvetujejo. Sodelavcu pravniku predstavim moj problem. Svetuje mi dobrega odvetnika. Sodelavec pravnik pravi, da je dober odvetnik tisti, ki je pripravljen prevzeti tožbo na njegove stroške, izplen pa deliti. Ker mi daje stroka različna navodila za isto zadevo sem se odločil za odvetnika. Pri nas je vsaj 10 odvetnikov, ki od takšnih primerov dobro živijo, to trdi moj sodelavec pravnik. Ker mi ista stroka odsvetuje cepljenje, hkrati pa zahteva testiranje mislim, da je to prava pot. Odvetnike se ne sme oglaševati. Ne računam na nikakršen izplen od tožbe, bom pa zelo zadovoljen, ko bo stroka razmišljala, da mora na sodišče. Tudi meni je sedaj neprijetno, ker ne vem kaj narediti. Prosim naj mi nekdo pojasni ali sem waxer ali antiwaxer.


Ali se ve s kakšno stopnjo pada raven protiteles? Nihče ni enak in zato so navodila takšna da v pričakovanju posamezniku najbolj koristijo. Kar pa ne pomeni nujno da vsakemu v praksi. Ta se izbere pred izbiro. Po bitki je lahko biti general. Enako je z lotom, priporoča se ne igranje ker v pričakovanju več izgubiš kot zadaneš ampak še vedno nihče ne gre govoriti miljonarju ki je zadel na lotu kako je bil nor da je igral

ajdov2 ::

navodila so predvsem taka da koristijo proizvajalcem cepiv, testov, ...

FilipF ::

A110 je izjavil:

FilipF je izjavil:

hbgqzR je izjavil:

FilipF je izjavil:

odvetnik pravi, da bo bolj donosno kot kripto. Upam, da bo res.

Ni zagotovila za donosnost, niti, če kupuješ slovenske pennystocke, ti portfolio nacionalizirajo in se obrišeš pod nosom. Kateri odvetnik to domneva?


Pred novoletnimi prazniki, je za kovidom zbolel sodelavec, s katerim sva bila v stiku. Poslali so me na testiranje, test pozitiven, simptomov na srečo nobenih. 09.01.2021 naj bi po 14 dnevih bolniške odsotnosti prebolel kovid. Zanimalo me je ali sem bil zares bolan, zato sem se odločil za meritev protiteles. Priporočam, da izberete izvajalca, ki napiše količino protiteles, ne pa samo prisotna: DA/NE. Po šestih mesecih, ko mi je prenehal veljati pogoj P, sem imel še vedno protiteles za celo ulico. Ostala sta mi T in C. Preden se grem cepit se posvetujem z zdravnikom na sekundarni nravni, katero cepivo je primerno zame. Dobim mnenje, da cepljenje odsvetujejo. Sodelavcu pravniku predstavim moj problem. Svetuje mi dobrega odvetnika. Sodelavec pravnik pravi, da je dober odvetnik tisti, ki je pripravljen prevzeti tožbo na njegove stroške, izplen pa deliti. Ker mi daje stroka različna navodila za isto zadevo sem se odločil za odvetnika. Pri nas je vsaj 10 odvetnikov, ki od takšnih primerov dobro živijo, to trdi moj sodelavec pravnik. Ker mi ista stroka odsvetuje cepljenje, hkrati pa zahteva testiranje mislim, da je to prava pot. Odvetnike se ne sme oglaševati. Ne računam na nikakršen izplen od tožbe, bom pa zelo zadovoljen, ko bo stroka razmišljala, da mora na sodišče. Tudi meni je sedaj neprijetno, ker ne vem kaj narediti. Prosim naj mi nekdo pojasni ali sem waxer ali antiwaxer.


Ali se ve s kakšno stopnjo pada raven protiteles? Nihče ni enak in zato so navodila takšna da v pričakovanju posamezniku najbolj koristijo. Kar pa ne pomeni nujno da vsakemu v praksi. Ta se izbere pred izbiro. Po bitki je lahko biti general. Enako je z lotom, priporoča se ne igranje ker v pričakovanju več izgubiš kot zadaneš ampak še vedno nihče ne gre govoriti miljonarju ki je zadel na lotu kako je bil nor da je igral


Če sodelavec ne bi zbolel, nikoli ne bi vedel, da sem resno bolan, tudi ne bi kontroliral protiteles. Glede na mojo izkušnjo mislim, da stroka žreba loto. Koliko tukaj prisotnih cepljenih se je posvetovalo z zdravnikom na primarni ravni, preden so se cepili? Stroka noče vedeti ali imaš protitelesa, niti odločati o cepivu. Prepušča te, da igraš sam loto s svojim zdravjem. Od te stroke ni niti s. Pri reklamah za zdravila mora biti zakonsko določeno opozorilo: "posvetujte se s svojim zdravnikom ali farmacevtom". Pri korona cepivih pa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FilipF ()

Pithlit ::

LeQuack je izjavil:

Fora je da po novem si lahk osamo vaxxer ali anti. Ne moreš bit recimo normalen skeptik. Zato ker je cilj prisilno cepljenje in je folku lažje če vejo da so prisilili nekega norca ki je anti-all anarhist, kot pa nekoga ki je dvomljiv in se hoče zaščititi. Lažje spijo.

Komot si lahko normalen skeptik. Jih kar nekaj poznam. In nekako nimamo medsebojnih problemov.

Torej, kako je lahko nekdo normalen skeptik? Lepo je da ne širi neumnosti naokrog. Tko kot to počne, recimo, kolega multivac.

Se nočeš cepit zaradi x, y? Prav, noben te ne sili. To je tvoja absolutna pravica. Si skeptik.

Cepiva ubijajo, vsi boste pomrli, babe bojo steriliziral, ne se cepit budale jedne! To, to je pa antivaxx.

Lahko si tudi navaden promotor cepljenja. Ko recimo ljudem razložiš kako zadeve delujejo, stranske učinke, itd. In jim potem prepustiš odločitev. Če se cepijo, super. Če se ne, mal manj super... ampak ok, sej nas je načeloma dovolj takih k se bomo cepili in tako vsem tem omogočili možnost da se ne cepijo.

Vaxxerji: komaj čakam da bo to obvezno da boste vse budale cepljene in bo mir!

Seveda imaš fifty shades of (anti)vaxx. Js sm nekje vmes med navadnim promotorjem pa vaxx... Priporočam cepljenje (razložim tudi zakaj) hkrati pa ne prenašam širjenja gluposti, zato včasih popizdim. Sploh kadar je folk nekonsistenten - recimo kolega multivac, ki se non stop pritožuje da smo cepljeni tista resnična nevarnost ker se ne hodimo testirat... ko pa rečem da se js hodim, sm pa baba glupa k je vladi nasedla.

No da ne izpustim kategorije Telebanc... K se bo na netu razpočil za svoj prav, v fizikalne svetu je pa strahopetna pičkica brez mnenja (njegove besede).

Torej ja, lahko si skeptik. Lahko se tudi povsem normalno pogovarjamo o pro et contra. Dokler se seveda ne začne operirat z izmišljotinami, lažmi, scaremongeringom, etc, etc... ker to pol ni več debata ampak na vsak način dokazovanje svojega prav.

Lahko se celo eno tako temo odpre. Ampak ne bo dolgo živela. Ker bo ziher v momentu en prletu pa svojo provaxx ali antivaxx zastavo tja vpiknu pa z napalmom začel špricat vse kar sam spominja na drugačno mnenje.
Life is as complicated as we make it...

Pithlit ::

FilipF je izjavil:

Ostala sta mi T in C. ... ... Ker mi ista stroka odsvetuje cepljenje, hkrati pa zahteva testiranje mislim, da je to prava pot. Odvetnike se ne sme oglaševati. Ne računam na nikakršen izplen od tožbe, bom pa zelo zadovoljen, ko bo stroka razmišljala, da mora na sodišče.

Že to je snežinkice. Meni pa ne preostane drugega kot T in P. In kaj zdej? A se bomo kar vsi med sabo tožili?

Zakaj mi kot cepljeni osebi ostaneta torej P in T? Zato ker statistično gledano temu virusu ne bom utekla (torej bom P). Posledično mi je povsem jasno da bom vsaj enkrat tekom življenja tudi prenašalka. In ker imam še vedno neko vest, mi ostane T (vedno ko grem nekam kjer obstaja večja možnost okužbe).

Tudi ko bom oboje, P in C. Bom počela isto. Snežinkice bodo pa jokale in se tožarile. Boohoo.

Meni je vseeno a ste cepljeni, al ste prebolevniki, a ste janševci al pa mesečniki. Sam za jebeno mirno vest, pejte se testirat preden greste 'neumnosti' delat.
Life is as complicated as we make it...

Miki N ::

Pithlit je izjavil:

[

Meni je vseeno a ste cepljeni, al ste prebolevniki, a ste janševci al pa mesečniki.


Ti je kurac vseeno. Saj toliko bodi poštena do sebe - ostali že itak vsi vemo.

TheBlueOne ::

Pa zna biti, da se bo izkazalo, da cepiva delujejo:

https://edition.cnn.com/us/live-news/co...

dripac ::

Kljub cepljenosti (ne grem na dopust, prostovoljna odločitev zaradi zaradi predosbtoječih stanj) mislim da me bo prej pobralo od kakega infarkta ob vsem tem kar mi servirajo mediji... Da ne omenjam časopisja ko vidim članek velestrokovnjaka Trampuža ki je že lani napovedoval 90.000 mrtvih. Ali Cizlja iz nove službe. Ali Beovičke ki onanira na zamisel o poživitvenih odmerkih... kot da govori o je**ni kavi ki jo spiješ zjutraj mater. Hvala Slovenija za tako stroko.

Avstralija, cepljenje otrok, četrti val, po letu in pol še vedno NOVI korona virus... za kozlat.

Cepljenje ja, ampak izključno na prostovoljni osnovi. Rad bi videl tistega ki bi me proti moji volji poskušal spravit k nedeljski maši...

RedDrake ::

Pithlit je izjavil:


Že to je snežinkice. Meni pa ne preostane drugega kot T in P. In kaj zdej? A se bomo kar vsi med sabo tožili?

Zakaj mi kot cepljeni osebi ostaneta torej P in T? Zato ker statistično gledano temu virusu ne bom utekla (torej bom P). Posledično mi je povsem jasno da bom vsaj enkrat tekom življenja tudi prenašalka. In ker imam še vedno neko vest, mi ostane T (vedno ko grem nekam kjer obstaja večja možnost okužbe).

Tudi ko bom oboje, P in C. Bom počela isto. Snežinkice bodo pa jokale in se tožarile. Boohoo.

Meni je vseeno a ste cepljeni, al ste prebolevniki, a ste janševci al pa mesečniki. Sam za jebeno mirno vest, pejte se testirat preden greste 'neumnosti' delat.

Hmmm.
Ja, na koncu se izkaže da je EDINI smiselni pogoj samo T. Ker cepljen, ki ni T, lahko prenaša (manj verjetno, ampak lahko), tudi P, ki ni T, lahko prenaša (kot kaže še manj verjetno kot C). Torej nekoč v svetli prihodnosti ko bomo vsi C, razen tistih par promilov, ki se ne smejo cepiti zaradi zdravstvenih razlogov, virus pa bo še vedno precej neopazno krožil med nami, bo nekje en koncert. Na tisti koncert bo prišel nekdo izmed tistega promila, ki se ne sme cepiti. Staknil bo virus in bo imel zelo solidno šanso slabega poteka. Zdaj, če bi se pred vhodom vse testiralo, potem do tega ne bi prišlo.
Ponavljam, PCT je diskriminatoren pogoj, ki ZAGOTAVLJA dodatno širjenje virusa brez nadzora.
Sploh ker se ljudje tam kjer je PCT zahteva, obnašajo identično kot so se pred 'ronco. V končni fazi je tudi test lahko "false negative", zato bi obnašanje ljudi moralo še vedno korelirati z dejstvom da je 'ronca tu.
Ampak mislim, da sedaj, ko se kaže, da imajo t.i. Breakthrough okužbe primerljivo količino virusa v sluznici s tistimi, ki niso cepljeni, da se najde nekdo, ki bo peljal stroko na sodišče, da utemelji smiselnost PCT napram T iz vidika reševanja življenj.
Aja, T so naredili plačljiv. ups.
Stroka poskuša s palico siliti ljudi v cepljenje, točno tako kot Pithlit tu piše - da so to provaxx jurišniki z napalmom, ki drugega mnenja sploh ne registrirajo.
««
4 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620341 (16534) Mr.B

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658538 (52280) bluefish

Več podobnih tem