» »

[Persona Rudis/Non Grata] - kako ste dobili laskavi naziv?

[Persona Rudis/Non Grata] - kako ste dobili laskavi naziv?

GabrieLeo ::

Predvsem zdaj videvam zgoščenost le-teh v temah o ce*ljenju. Imam občutek, da se je v tem kratkem času podelilo več nazivov.

Kako ste ostali doktorirali iz tega? Kako ste si prislužili ta avatar?
Kdaj se je sploh pojavila ta oznaka? Videvam poste iz 2001, ki sprašujejo zakaj imajo ta naziv.
  • zaklenil: BigWhale ()

Scaramouche ::

Ah jaz že zdavnaj, nasprotovanje SJW mentaliteti...

r3dkv1c4 ::

Moj soforumaš d3m me je hotel po glavi z ATI grafićno, jaz pa njega z Nvidio:|

Sem prepričan, da bi mi ga prilepili v eni izmed covid tem, ker sem nesramen, ker ne verjamem v covid sranje povezano z virusom in cepivo.;)

GabrieLeo je izjavil:

Predvsem zdaj videvam zgoščenost le-teh v temah o ce*ljenju. Imam občutek, da se je v tem kratkem času podelilo več nazivov.

Kako ste ostali doktorirali iz tega? Kako ste si prislužili ta avatar?
Kdaj se je sploh pojavila ta oznaka? Videvam poste iz 2001, ki sprašujejo zakaj imajo ta naziv.

Žalostno, da nisi sposoben ugotovit, da je 90% trolov in vaxerjev z novimi profili, da bi zakrili svoje prejšnje nagrade.
Za razliko od njih, mi te nazive ponosno nosimo s seboj. :))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

r3dkv1c4 ::

Žalostno je edino, da je ST ekipa še vedno iz časa, ko so limali te super avatarje, čas bi bil, da gredo v korak s časom in ustvarijo še antivaxer avatar , v bolt obliki:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Ben Dover ::

Delam na tem.

Lp

bambam20 ::

GabrieLeo je izjavil:


Kako ste si prislužili ta avatar?


Saj si je nismo. So si Židje med drugo svetovno vojno prislužili Davidovo zvezdo ? Nacisti so jim jo enostavno vsilili. Tako je na tem forumu, če ne podpiraš homseksualcev in feministk si pač nezaželen.

feryz ::

Ni čisto tako.
Zaradi mnenj in postov, tega ne dobiš.
Če pa konstantno drajsaš mode v glavo, ga fasaš.
Jaz sem priden in sem brez. Pa nisem z moderatorji na ti. Najrajši bi se pobili med sabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

pikachu004 ::

V mladosti sem ga imel zaradi dvobojev z @mtosev. Uf, stari dobri časi :)

Zimonem ::

Z veliko truda , ko sem probal razsvetlit nekaj srednjeveških zaplankancev. In Ikea mojstrov.

mr_chai ::

Delam na komplet decentraliziranem forumu, kjer bodo vsi dobrodošli in ne bo cenzure govora. Lastnik foruma ne bo noben in nobeden ga ne bo mogu skinit iz neta.

hyuga ::

mr_chai je izjavil:

Delam na komplet decentraliziranem forumu, kjer bodo vsi dobrodošli in ne bo cenzure govora. Lastnik foruma ne bo noben in nobeden ga ne bo mogu skinit iz neta.


to rabimo.
to je kot chezch orgy party

Zimonem ::

mr_chai je izjavil:

Delam na komplet decentraliziranem forumu, kjer bodo vsi dobrodošli in ne bo cenzure govora. Lastnik foruma ne bo noben in nobeden ga ne bo mogu skinit iz neta.

Ne maramo dobrodošlice. Paše mal Sašo mazo.

Scaramouche ::

feryz je izjavil:

Ni čisto tako.
Zaradi mnenj in postov, tega ne dobiš.
Če pa konstantno drajsaš mode v glavo, ga fasaš.
Jaz sem priden in sem brez. Pa nisem z moderatorji na ti. Najrajši bi se pobili med sabo.


Dokler Jurček ni šel stran, so vsi ki so se z njim kregali fasali nazive, on je pa povezan z modi!

kuall ::

jeszt že ne

matobeli ::

Scaramouche je izjavil:

on je pa povezan z modi!


Eni pač niste povezani z modi :))

feryz ::

Povezani kot?
Višja zavest, skupni cilj ali zgolj kot vlakec, par moderatorjev in uporabnik?

stara mama ::

GabrieLeo je izjavil:


Kako ste ostali doktorirali iz tega? Kako ste si prislužili ta avatar?
Kdaj se je sploh pojavila ta oznaka? Videvam poste iz 2001, ki sprašujejo zakaj imajo ta naziv.

Grdo sem se obnašal do SJW-jev in ostalih skrajnežev (sploh enega debelega levega kolesarja).

Zgodovina sprememb…

Zmajc ::

mr_chai je izjavil:

Delam na komplet decentraliziranem forumu, kjer bodo vsi dobrodošli in ne bo cenzure govora. Lastnik foruma ne bo noben in nobeden ga ne bo mogu skinit iz neta.


Torej 4chan ipd greznica.

one-half ::

mr_chai je izjavil:

Delam na komplet decentraliziranem forumu, kjer bodo vsi dobrodošli in ne bo cenzure govora. Lastnik foruma ne bo noben in nobeden ga ne bo mogu skinit iz neta.


Ga imam ze spisanega, zal bi naredil vec skode kot koristi, ker se bo gor nabilo kupe neonacistov, pedofilov, antivaxerjev,... zato ga nisem uporabil ali dal kode v open source.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Oberyn ::

feryz je izjavil:

Ni čisto tako.
Zaradi mnenj in postov, tega ne dobiš.
Če pa konstantno drajsaš mode v glavo, ga fasaš.

Za malenkost bi editiral.
Če konstantno drajsaš mode v glavo s svojimi mnenji, ga dobiš.
Če jih pa konstano drajsaš z njihovimi mnenji (ki so kot vemo pravilna mnenja), ga pa ne dobiš.
Vsaj tako jaz vidim stvari.
Meni so do sedaj brisali praktično vse objave, ki so se meni zdele zanimive in relevantne.
Zato zadnje čase pišem samo prazne in nerelevantne objave. Teh običajno ne brišejo.
Z znamenito persono me pa še niso osrečili. Ampak s to persono je tako kot s hemeroidi - če dovolj dolgo živiš, jih prej ali slej fašeš.

pegasus ::

mr_chai je izjavil:

Delam na komplet decentraliziranem forumu, kjer bodo vsi dobrodošli in ne bo cenzure govora. Lastnik foruma ne bo noben in nobeden ga ne bo mogu skinit iz neta.
Eni to uporabljamo že skoraj 20 let. Prihrani si čas in poglej raje malo prior art ...

BigWhale ::

Ok, dost je blo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predlog spremembe na forumu (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
728273 (5995) vnetidebater
»

elektronik.si forum ne deluje več?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
366532 (1873) darkolord
»

ESČP: Delfi vs. Estonia (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
8335559 (30860) AndrejO
»

Naj Slo-tech člani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9911630 (7886) innerspace
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140315 (22878) Gandalfar

Več podobnih tem