» »

Naj Slo-tech člani

Naj Slo-tech člani

«
1
2

Unknown_001 ::

Hmm, bi bilo zanimivo vedet, kdo po vašem mnenju bi si prislužil ta naziv, zploh zato, da bi kaki novinci vedeli komu je najbolje zaupati, pa to.8-)
Pa upam, da se bo iz tega nekako tekmovanje naredlo, ki bi lahko zvišalo kvaliteto odgovorov in nasploh kulture, ki včasih kar nizko pade.:P

Nekak takole mam zamišljeno use skupi.

Vi napišite Nickname od vašega favorita in nekaj razlogov, ki upravičujejo vašo odločitev :D Seveda kle mislim, na resnost, kulturo, zanesljivost, ... in polno ostalih pohvalnih lastnosti.

Pa da vidimo :D


Za začetek bom s svojim mnenjem mal počakal, da bom vidu, če bo use ok s to temo.

Lp!

hojnikb ::

jype :))
#brezpodpisa

PaX_MaN ::

jype - ker ima vedno prav
Gandalfar - ker vedno briše in tala nazive pravim

Robi :P ::

PIPI - ne trolla dober razloži situacijo...
hojnikb - zna pomagat učasih preveč dobeseden...

lonz ::

gzibret - pošten moderator.
...arrrrrr, shiver me timbers...

blackbfm ::

šala dneva

martincek1 ::

hojnikb je izjavil:

jype :))


ker je bilo zaradi njega zaklenjenih največ tem na slo-techu?

Matako ::

Anketa se mi zdi brezpredmetna.

Jype itak.

Osebno bi ga dal tudi v grb S-T. Jypetov profil na ozadje kolesa s 25 špriklami (za vsako uro dneva plus ena za rezervo), okrog pa motto COGNITIO SUPER MUSCULOS (pamet nad mišicami) ali kaj takega.

Razmislite.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

STU-III ::

Vsak je po svoje naj član :)
Line secured.

Kurzweil ::

Sodišče je končalo z zasedanjem, udarilo je trollovo kladivo. Glavne nominacije gredo:

- mtosev
- jype

Se mi pa osebno zdi, da stvari na ST fukcionirajo relativno dobro, nebi ravno hvalil nobenega od moderatorjev. Raje bi pohvalil kakšnega uporabnika, ki dejansko pomaga z nasveti in ne kozla neke nesmisle, ampak se žal trenutno ne spomnim nikogar.

Unknown_001 ::

Matako je izjavil:

Anketa se mi zdi brezpredmetna.

Jype itak.

Osebno bi ga dal tudi v grb S-T. Jypetov profil na ozadje kolesa s 25 špriklami (za vsako uro dneva plus ena za rezervo), okrog pa motto COGNITIO SUPER MUSCULOS (pamet nad mišicami) ali kaj takega.

Razmislite.


Ne gre se za anketo, temveč le za podajo mnenja. Glede na prve odzive: Če bi že prej vedu, da vam je jype tolk pri srcu bi mogoče celo razmislil o temi posebej za njega.

Zgodovina sprememb…

STU-III ::

Kurzweil je izjavil:

Sodišče je končalo z zasedanjem, udarilo je trollovo kladivo. Glavne nominacije gredo:

- mtosev
- jype

Se mi pa osebno zdi, da stvari na ST fukcionirajo relativno dobro, nebi ravno hvalil nobenega od moderatorjev. Raje bi pohvalil kakšnega uporabnika, ki dejansko pomaga z nasveti in ne kozla neke nesmisle, ampak se žal trenutno ne spomnim nikogar.



Naj te spomnim name ;)
Line secured.

hojnikb ::

Unknown_001 je izjavil:

Matako je izjavil:

Anketa se mi zdi brezpredmetna.

Jype itak.

Osebno bi ga dal tudi v grb S-T. Jypetov profil na ozadje kolesa s 25 špriklami (za vsako uro dneva plus ena za rezervo), okrog pa motto COGNITIO SUPER MUSCULOS (pamet nad mišicami) ali kaj takega.

Razmislite.


Ne gre se za anketo, temveč le za podajo mnenja. Glede na prve odzive: Če bi že prej vedu, da vam je jype tolk pri srcu bi mogoče celo razmislil o temi posebej za njega.

Jype Appreciation Thread :))
#brezpodpisa

kow ::

Don je džek. Sploh njegov slog pisanja je unikaten, hehe.

Janac ::

Hayabusa je en odličen uporabnik, zelo se potrudi z iskanjem podatkov za osebo katere niti ne pozna.

Massacra ::

Vsi GoooodFellas iz teme "Blog o dogajanju 1991-1994", predvsem pa Matako in donfilipo!

In jype!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

STU-III ::

Janac je izjavil:

Hayabusa je en odličen uporabnik, zelo se potrudi z iskanjem podatkov za osebo katere niti ne pozna.



Mislim, da to dela precej forumašev ;)
Line secured.

Matako ::

Jaz jypeta cenim, ker na forumih vzdržuje nekaj kar osebno imenujem JIR (jypetova izboljšana resničnost). Gre za nek pogled na svet, ki mi je spremenil življenje in me bodri tudi v najtežjih trenutkih. V JIR recimo sploh ni ekonomske krize, gaussovka inteligence prebivalstva pa je invertirana. Vsekakor veliko bolje kot navadna resničnost.

In zato je zame jype naj-uporabnik!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

STU-III ::

@matako

a te je jype uročil? :D
Line secured.

hojnikb ::

I'll take double whatever he's having :))
#brezpodpisa

jype ::

Hvala, cenim iskreno spoštovanje.

Sem se mal potrudu ( source za silhueto jypeta):

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Matako ::

E to! Zelo stajliš. Vidim, da si šel na monokrom varianto - primerno za majice in zastave s katerimi bomo vihrali!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

mtosev ::

verjetno jype - epic troll
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tero ::

jype
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

jype ::

Posnetek zaslona s priznanjem mtoseva sem dodal v CV.

Če ne bi imel kamna namesto srca bi se mi orosilo oko!

Hvala, super ste, vse vas imam rad!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

MTm2H37rqt7B ::

one word: jype

black ice ::

Matako je izjavil:

E to! Zelo stajliš. Vidim, da si šel na monokrom varianto - primerno za majice in zastave s katerimi bomo vihrali!

Ko bodo punce ugotovile, da ste član imenitnega Juretovega kluba se jih ne boste mogli otresti. Na Slo Techu bodo teme tipa 'Kako dobiti punco' postale daljna zgodovina, Slovenija pa se bo zavihtela na sam vrh svetovne lestice natalitete.

mihaelf3 ::

RejZor. Ker je izstopajoče razgledan in ni postavljaški.

denial. Ker še vedno objavlja teme na katere nihče ne odgovori. In vedno same bisere.
kr1ženska in figula. Ker pišeta v imenu žensk na način ki kaže da se ne čutita ogroženi.
zee, kuligvinkl in Brane22. Ker so badass. Res.
Lakotnik29 in Ziga Dolhar. Ker je v pravnih temah dovolj da njune poste prebereš.

Disclaimer: ne berem 'Strojna oprema' podforumov.
torch it

eVro ::

Iskreno: jype, ker ni moderator.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eVro ()

jype ::

mihaelf3> denial. Ker še vedno objavlja teme na katere nihče ne odgovori. In vedno same bisere.

Vse preberemo, smo mu hvaležni, da v slovenščini povzema full disc, bugtraq in druge pomembne tokove s tega področja.

Apofis ::

Jst glasujem za "pokojnega" Whatever-ja, ki zdej uspešno trolla po drugem forumu. Drgač pa dober dečko...

D3m ::

Jype? A ni samo v političnih in ljubezenskih temah prisoten?
|HP EliteBook|R5 6650U|

stalker ::

Kako ste pa lahko na Thomasa pozabili? Saj še ni v protokolu, ali pač?

fajdl ::

Matthai - hvaležen sem mu za prispevke o zasebnosti na internetu.

Thomas - žal ga ni več tu gor, ampak njegovi posti so bili tisti, ki so me priklenili na slo-tech - do takrat sem to stran obiskal zgolj občasno. Upam, da se ima lepo, kjerkoli že je.

jype - iskreno sem vesel, da obstaja, ker me navdaja z upanjem. :) Vseeno, kako blesavo se sliši - je res. Občasno sicer njegovo pisanje (s katerim se bolj ali manj venomer strinjam) pri meni doseže ravno obraten namen - obupavanje nad sabo. Upam na čim več takih, kot je on.

vostok_1 ::

Logo izgleda super btw. Z veseljem bi ga nosil. (no troll)

Thomas, jype, don...sveta trojica S-T.

Duhec ::

Denial
Spajky

Matako ::

black ice je izjavil:

Matako je izjavil:

E to! Zelo stajliš. Vidim, da si šel na monokrom varianto - primerno za majice in zastave s katerimi bomo vihrali!

Ko bodo punce ugotovile, da ste član imenitnega Juretovega kluba se jih ne boste mogli otresti. Na Slo Techu bodo teme tipa 'Kako dobiti punco' postale daljna zgodovina, Slovenija pa se bo zavihtela na sam vrh svetovne lestice natalitete.


Lep primer JIR v akciji. Všeč!
/\/\.K.

jype ::

Mnja, jaz sem za odgovorno spolnost. Pamže delat je trivialno, vzgajat jih je pa... Cela znanost.

Matako ::

vostok_1 je izjavil:

Logo izgleda super btw. Z veseljem bi ga nosil. (no troll)

Thomas, jype, don...sveta trojica S-T.


Edino.. sicer nisem latinec ampak a ni "cogito" glagol (1. os.), moralo bi biti pa samostalnik "cognitio"?

Drugače pa malo OT: S-T bi res lahko imel kak tak bolj heraldični emblem. Da bodo lahko junci z majicami pecali gikice na žurih.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Matako> Edino.. sicer nisem latinec ampak a ni "cogito" glagol (1. os.), moralo bi biti pa samostalnik "cognitio"?

Baje bi moralo bit cogitatio supra musculi ampak... Romans eunt domus!

Matako ::

Ja mogoče bolje da motto zaenkrat spustimo - pa itak bi moral iti na glasovanje. Saj kolo s špriklami je dovolj zgovorno. To bo štos, ko se bodo spraševali "zakaj 25?" :D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oberyn ::

Matthai, Lakotnik29, Ziga Dolhar, Brane22. Vsak kompetenten stručko na svojem področju. Samozaščita, pravna vprašanja, hardver - to me vedno zanima.

Digitalček - brez heca. Predstavlja nasprotno stran, karkoli že to je.

Okapi - ker je nočna ptica. Edini lik, ki ti odgovarja ob treh zjutraj. Ziher je bot.

donfilipo - zanimiva razmišljanja, kadar kaj razumem, kar je sicer redko.

Aja, pa Oberyn, ker je vedno tečen kot driska. Čakite, a ta glas velja?

PacificBlue ::

jype, donfilipo, Okapi, Matthai, Žiga Dolhar,Icematxyz(where is he??), Lakotnik29, Brane22 pa še kdo..

DOOM_er ::

Thomas
Robots will steal your job. But that's OK

5er--> ::

McHusch, Mandi, PIPI in ostali, ki skrbijo za redne in super novice.

alenvprekrs ::

@jype
Oče, soprog, AFOL in audiofil.

Assass1n ::

Lakotnik29 ker pomaga.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

FlyingBee ::

veliko vožnje s kolesom = delanje pamžev ni več trivialno

zame pa je Izi, kadar napiše, napiše res veliko, ampak z veliko viri

jype ::

Stojansto> veliko vožnje s kolesom = delanje pamžev ni več trivialno

O, ja, to so tudi meni obljubljali. Ne nasedat!

Iatromantis ::

Denial, RejZor in Matthai + veliko drugih.. boš hitro videl.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Thomas

Oddelek: Slo-Tech
232994 (2133) Raptor F16
»

Kaj je pravzaprav bilo s temo GW?

Oddelek: Loža
121545 (1107) Karaya 52

Thomas, kje si?

Oddelek: Loža
476138 (3525) Gandalfar

Več podobnih tem