» »

Kje kupujete nogavice?

Kje kupujete nogavice?

«
1
2

shadowfax ::

Mogoče komu smešno ampak kje kupujete nogavice? Rad bi nogavice, ki so malo debelejše od običajnih, spet pa ne zelo debelih zimskih. Ne maram, če so previsoke.

bluefish ::

V Ljubljani (center) je en kup nogavičarjev. Če bi pa rad kaj bolj fancy, ima recimo Emporium precej izbire. Pa še nekje v CityParku je neka namenska štacuna.

Skratka, ni da ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

b4d ::

https://darntough.com nisem sicer se nic nabavil, a built for life del interneta nonstop o tem pise...
b4d.sablun.org

bambam20 ::

shadowfax je izjavil:

Mogoče komu smešno ampak kje kupujete nogavice? Rad bi nogavice, ki so malo debelejše od običajnih, spet pa ne zelo debelih zimskih. Ne maram, če so previsoke.


http://www.transporter-footwear.com/nog...


Evo. Niso previsoke, niso prenizke, niso tanke, niso predebele, ne lezejo dol. Nosim čez spomlad, jesen in zimo.

Sam jih nosim in imam kar nekaj parov. Preverjeno zadovoljen.


Imajo jih seveda v fizičnih štacunah po večjih nakupovalnih centrih Transporter - footwear.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

MIHAc27 ::

Jaz se z tem res ne ukvarjam pretirano. Nazadnje kupil ducat športnih nogavic v Sport 2000 za 7 al 8€.
So super, ker niso tanke, imaš pa nizek ali malo višji model. Meni bolj odgovarja malce višji.

bambam20 ::

MIHAc27 je izjavil:

Jaz se z tem res ne ukvarjam pretirano. Nazadnje kupil ducat športnih nogavic v Sport 2000 za 7 al 8€.
So super, ker niso tanke, imaš pa nizek ali malo višji model. Meni bolj odgovarja malce višji.


Ti se sicer ne :). Sport2000 sploh ne obstaja več, pač se že le čas imenuje SPort S direct in tam nimajo po moje kaj prida kvalitetnih nogavic.

Tilen ::

Bolj kvalitetne stvari ima recimo CEP, vendar so tudi cene temu primerne.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

matobeli ::

Če koga zanimajo bolj pohodne oziroma nogavice za v škornje je tole super roba po zelo ugodnih cenah (vsaj proti "športnim"):
https://strikeforcesupplies.com/product...

shadowfax ::

Hvala za vse predloge do sedaj. Iščem neko bestbuy varianto, razmerje cena-kvaliteta. Ne bi glih dal 10€ za en par nogavic.
Tudi sam se nikoli nisem ukvarjal s tem, sam pol naletiš tudi na take, ko so po treh pranjih na peti že čist obrabljene. Nekaj za vsakdan.

Tilen ::

Predlagam ti, da kupiš malo boljše v Hoferju, ker imajo res dober P/P. Verjetno naročijo ogromno in tako dobijo zelo dobro ceno. Enkrat sem kupil ene kolesarske nogavice in niso bile slabe. Niso pa vedno na voljo. Spremljaj katalog.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Okapi ::

Sem ravno hotel priporočit Hofer. Delovne nogavice Cat so odlične. Imajo tanjše in debelejše.

shadowfax ::

Hofer pa Lidl sta tako, tako. Enkrat kupil zelo dobre tekaške nogavice, drugič je bila čista plastika. Navadne nogavice pa imajo ponavadi zelo tanke in se hitro obrabijo.
No teh nisem sprobal, sam mi pa zgledajo malo preveč ''delavske'' za vsakdan.

Zgodovina sprememb…

Alamar ::

Caterpillar nogavice, vsekakor. Za ta denar (5-6 EUR 3 pari) ne boš našel boljših nogavic.

Colt1911 ::

+ za Cat

balluf ::

Colt1911 je izjavil:

+ za Cat


Jih imam tudi jaz za pozimi in so kar uredu, edino nad peto so se mi začele trgati, vendar so verjetno krivi Esd cevlji, ki jih moramo nositi v firmi.

Samael ::

Jaz imam najraje te nizke (ampak ne prenizke, pridejo krepko čez gleženj) Nike "3ppk lightweight quarter" z ojačano peto oz. na splošno malce debelejše, ki jih za 9.99eur po tri pare skupaj dobiš v Hervisu, Sportdirectsu, pa še kje.
Ne lezejo dol, ne prekrijejo samo gležnja (kar bi bilo meni osebno moteče), pa tudi zdržijo kar nekaj časa (boljša izkušnja kot napr. z nizkimi Cat nogavicami).



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

bambam20 je izjavil:



Sport2000 sploh ne obstaja več, pač se že le čas imenuje SPort S direct in tam nimajo po moje kaj prida kvalitetnih nogavic.



Odvisno kaj kupiš. Tudi tam imajo napr. Cat nogavice, ki jih imajo eni tu radi.
Recimo Karrimor nogavice v sportsdirectsu res niso kaj prida. Hitro ratajo zaprane, mehke, začnejo dol lezt, pa tudi strgajo se nad peto še pred koncem sezone. Medtem, ko so mi te klasične zgoraj omenjene Nike z ojačanim patentom in peto dejansko najljubše. In zdržijo.

Da ne bo kdo rekel, da govorim na pamet, tole je nekaj primerkov iz moje Sportdirects zaloge:
(vidim, da so bile omenjene Nike ob nakupu v sportsdirectsu celo cenejše, v Hervisu so ta moment 9,99eur)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

bambam20 ::

shadowfax je izjavil:

Hvala za vse predloge do sedaj. Iščem neko bestbuy varianto, razmerje cena-kvaliteta. Ne bi glih dal 10€ za en par nogavic.
Tudi sam se nikoli nisem ukvarjal s tem, sam pol naletiš tudi na take, ko so po treh pranjih na peti že čist obrabljene. Nekaj za vsakdan.



BTK a ne. Na mojem linku so kvalitetne nogavice, ki jih imaš za 50% znižanae ( skoraj vse modele), kar ti znese 3€ po paru. IN dobil bi točno to, kar si napisal , da želiš.

In potem ti folk vrže sem vse živo ( zato, ker piše gor CAT še ne pomeni, da so vau.)

Eden ti je prilepu CEP-ove komprejsikse štumfe, ki so namenjeni za športne obremenitve. LOL.

tretji najbolj poceni NIKE-ove modele. Ko bi bili vsaj Dri- Fit.

Samael je izjavil:

Jaz imam najraje te nizke (ampak ne prenizke, pridejo krepko čez gleženj) Nike "3ppk lightweight quarter" z ojačano peto oz. na splošno malce debelejše, ki jih za 9.99eur po tri pare skupaj dobiš v Hervisu, Sportdirectsu, pa še kje.
Ne lezejo dol, ne prekrijejo samo gležnja (kar bi bilo meni osebno moteče), pa tudi zdržijo kar nekaj časa (boljša izkušnja kot napr. z nizkimi Cat nogavicami).







To je kr neki. Od NIKE se kupuje zgolj DRI-FIt, da sprednji del in petni del spodaj ojačan, zgoraj pa diha.

Okapi je izjavil:

Sem ravno hotel priporočit Hofer.



A se ti hecaš. pa kak hofer pa lidl. Zokne se kupuje, da je kvaliten bombaž, ki diha.

Tok pizdite čez Hofer/Lidl, pol bi pa tam tretje kategorne nogavice/spodnjo perilo kupoval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Samael ::

bambam20 je izjavil:




To je kr neki. Od NIKE se kupuje zgolj DRI-FIt, da sprednji del in petni del spodaj ojačan, zgoraj pa diha.



Kakorkoli obračam tvoj komentar, mu skušam dati nek smisel v primerjavi teh dveh podobnih nagavic sorodnega cenovnega razreda in materiala istega proizvajalca, kjer vsakdo izbere model, ki mu najbolj odgovarja, le tega v tem ne najdem.
Da ni tvoj komentar "kr neki". Čemu ta jeza nad življenjem?

zee ::

Ko sem bil se v Sloveniji, sem vsake toliko (na malo vec kot eno leto) nabavil ~10 parov no-name nogavic kar v Sparu. Te nogavice sem potem nosil pozimi in malo manj poleti.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

kari ::

Calzedonia na hrvaskem ko majo trgovino v sklopu tovarne naprimer v varaždinu. imajo pa vso spdnje perilo ter kopalke in se še kaj bi našlo in to zelo ugodno ker so stvari z drobnimi neopaznimi napakami majo pa tudi stvari brez napak.Stvari so pa od znamke intimissimi ter tezenis.

Ganon ::

Glede nogavic pa res ne kompliciraj. V Hoferju ali Lidlu imajo pogosto v ponudbi kvalitetne nogavice za zelo nizko ceno.

Dimnik ::

Jaoooo Ganon...samo da rupsi vidi ta post....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

OmegaM ::

Nogavice imam od povsod, dokler mi ugaja material, drugace pa imam veliko nogavic, kjer so vsi te cat kar nekaj.
Je pa res, da so cenovno višje.
Ampak glede na trpežnost, material, dihanje zame preprosto ni boljsih.
ZAJO
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

...:TOMI:... ::

En praktičen nasvet, najbolje, da imamo vse nogavice istega proizvajalca, istih barv in iste velikosti. Tako samo namečemo nogavice v en predal in se ne ukvarjamo z iskanjem parov ipd.
Tomi

ales85 ::

...:TOMI:... je izjavil:

En praktičen nasvet, najbolje, da imamo vse nogavice istega proizvajalca, istih barv in iste velikosti. Tako samo namečemo nogavice v en predal in se ne ukvarjamo z iskanjem parov ipd.

Johnny Bravo bi bil ponosen :D

...:TOMI:... ::

Jonas dela tako.
Tomi

maco-maco ::

Imam Falke še iz prejšnega stoletja. Kakšne pa delajo danes, pa ne vem.
Kaj?

mat xxl ::

Kaj pa za diabetike, oziroma noge mi otekajo, če imajo močno elastiko, tudi nočem čisto tankih, najraje pa imam nizke ali gleženj + nekaj cm. Kak nasvet barve črne ......

Tilen ::

Zgoraj sem dal link do CEP kompresijskih nogavic.

Na voljo so različne nogavice (običajne elastične nogavice naj nadomestijo preventivne kompresijske nogavice), ki bodo preprečevale otekanje nog, občutek napetosti in slabšanje težav s krčnimi žilami. Takšne kompresijske nogavice tesnijo z različno stopnjo pritiska; katere pa so najprimernejše, odloči zdravnik po temeljitem pregledu, pri katerem ugotovi stopnjo bolezni.

http://www.drmed.org/wp-content/uploads...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

shadowfax ::

Samael je izjavil:

Jaz imam najraje te nizke (ampak ne prenizke, pridejo krepko čez gleženj) Nike "3ppk lightweight quarter" z ojačano peto oz. na splošno malce debelejše, ki jih za 9.99eur po tri pare skupaj dobiš v Hervisu, Sportdirectsu, pa še kje.
Ne lezejo dol, ne prekrijejo samo gležnja (kar bi bilo meni osebno moteče), pa tudi zdržijo kar nekaj časa (boljša izkušnja kot napr. z nizkimi Cat nogavicami).





Od vseh predlogov do sedaj, so mi te nogavice od nike-a še najljubše. Samo še tista kljukica je odveč;)

Tiste iz transporterja so mi previsoke in premalo ''clean'' videza. Niso mi všeč njihovi motivi.

Btw. super, da se je tema razvila. Keep up s predlogi, je prav zabavno.

manniac ::

Sam nosim iste nike, poleg teh pa tudi malo visje isto nike. Boljsih nogavic se nisem imel, obrabijo se po 3-4 letih vsakodnevne rabe.

Samael ::

shadowfax je izjavil:



Od vseh predlogov do sedaj, so mi te nogavice od nike-a še najljubše. Samo še tista kljukica je odveč;)



Jaz mislim, da dokler ne izbereš belih, da tudi ta kljukica ni tako grozno vnebovpijoča ;-)
Zaradi gostega, že na oko in otip kakovostnejšega "heavyweight" tkanja niti najmanj ne spominjajo na tiste fake Nike iz kakšne banjaluke, pa tudi kakšne asociacije na "fuzbal" ne bo, ker so za to preprosto prenizke. Skratka, kul so :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Mesar ::

V trgovini, baje pa jih majo tudi na bolšjem sejmu.
Your turn to burn!

krho ::

Jakopina Britof
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

bambam20 ::

maco-maco je izjavil:

Imam Falke še iz prejšnega stoletja. Kakšne pa delajo danes, pa ne vem.



jaz mam še nogavice od Polzele izprehoda 20-tega v 21- to stoletje, če se že gremo hvalit.

Ganon je izjavil:

Glede nogavic pa res ne kompliciraj. V Hoferju ali Lidlu imajo pogosto v ponudbi kvalitetne nogavice za zelo nizko ceno.


Načeloma moški niste/smo izbirčni in so tudi tiste iz Hofer/Lidl, Kik, Mana, SportsDirects, hervis, Špar povsem dobre. Dokler še za tebe kupuje mama, kasneje si pač omisliš punco, ženo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

radmannsdorf ::

Mili, izdelava nogavic. Kupil model Medo, 3,40€ za par, sem vzel dva para za test, pa bom šel še iskat. Niso ful debele, so pa tople proti navadnim tankim.

maco-maco ::

jaz mam še nogavice od Polzele izprehoda 20-tega v 21- to stoletje, če se že gremo hvalit.

Poanta je bila, da so bile to dobre nogavice, da pa ne vem, če še delajo tako kvalitetne.
Kaj?

bambam20 ::

maco-maco je izjavil:

jaz mam še nogavice od Polzele izprehoda 20-tega v 21- to stoletje, če se že gremo hvalit.

Poanta je bila, da so bile to dobre nogavice, da pa ne vem, če še delajo tako kvalitetne.



Sej moje pisanje je tudi v tej smeri, da je imela polzela nekoč kvalitetne nogavice. Ravno tako kot Falke.

maco-maco ::

Ja. Fino bi bilo pa vedet, če je temu še tako. Zadnje čase kupujem obleke v h&m, c&a, in podobnih &, ker froci hitro rastejo, pa kvaliteta ne pride do izraza (pa še zase tam vzamem). So pa nogavice v teh trgovinah bolj kot ne podn oz imajo zelo omejen rok celosti.
Kaj?

Stari maček ::

Tilen je izjavil:

Predlagam ti, da kupiš malo boljše v Hoferju, ker imajo res dober P/P. Verjetno naročijo ogromno in tako dobijo zelo dobro ceno. Enkrat sem kupil ene kolesarske nogavice in niso bile slabe. Niso pa vedno na voljo. Spremljaj katalog.

CAT nogavice so čista zmaga. Tople in trpežne.

matobeli ::

maco-maco je izjavil:

jaz mam še nogavice od Polzele izprehoda 20-tega v 21- to stoletje, če se že gremo hvalit.

Poanta je bila, da so bile to dobre nogavice, da pa ne vem, če še delajo tako kvalitetne.


Falke so še vedno kvalitetne nogavice. Ne vem sicer kolk bodo držala ampak ene 4 leta so že z mano. So pa malo debelejše, pohodne, oziroma mejčken že bolj za hladno vreme.

Ampak so pa kar drage.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

maco-maco ::

Tudi nekaj tistih šopov nogavic pride neki dnarja. Mi gre pa počasi že na živce, da je to neka jako potrošna roba. Bo treba it po neki bolj kvalitetnega, tako da lepo slišat, da je še vedno ok. Pa hoferjeve tudi probam.
Kaj?

Alamar ::

CAT 3 pari za 5 EUR. Boljše p&p razmerje zagotovo ne boš dobil.;)

matobeli ::

Kaj pa tiste klasične moške nogavice ki jih ima občasno hofer, torej bolj za moške čevlje, brez napisov, čez gležnje visoke. Je vel kdo kdaj?

Alamar ::

Nič posebnega, kot vse običajne low cost nogavice v paketih.

shadowfax ::

Js sem jih nazadnje kupil v Lidlu, črtaste oz. minimalni vzorec, 3pak za cca. 4€ ampak so tanke pa še hitro se obrabijo na peti.

Torej, če povzamem smo do sedaj prišli do bestbuy-a s CAT nogavicami iz Hoferja in pa Nike-icami.

manniac ::

shadowfax je izjavil:


Torej, če povzamem smo do sedaj prišli do bestbuy-a s CAT nogavicami iz Hoferja in pa Nike-icami.


Ja tako nekako.

mat xxl ::

Kaki linki, kje se kupi ?

radmannsdorf ::

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zokni, ki ne lezejo dol

Oddelek: Loža
222091 (1088) feryz
»

Iščem: zelo debele tanizke nogavice

Oddelek: Loža
221736 (1334) bedarija
»

Teniski, cevlji, nogavice, noge

Oddelek: Šport
71185 (812) bambam20
»

Prekomerno potenje stopal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
568012 (6060) Rok Woot

Več podobnih tem