» »

IPCC: Globalno segrevanje kritično, ukrepati je treba takoj

1 2
3
»

pegasus ::

Simpatičen video povzetek poročila, za tiste, ki raje gledate video kot berete:

Povzetek: moje sožalje vsem, ki imate otroke. Njihovo življenje ne bo tako enostavno, kot je vaše.

ajdov2 ::

Jebite se z ukrepi, nakoncu bomo spet zaprti v občine še 14 dni da zravnamo krivuljo globalnega segrevanja.

Če pomen da bom rabil protestirat skupaj z zanikovalci, se bom pač drl na kongrescu da je zemlja ravna

poweroff ::

ajdov2 je izjavil:


Če izbrišemo Slovenijo, se to ne bi nič poznalo na izpustih. Če izbrišemo Azijo pa se izpusti prepolovijo.

Zakaj potem ne bi izbrisal raje kar Evrope in ZDA?

Če že daješ take neumne primerjave.
sudo poweroff

multivac ::

Mr.B je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

In koliko se ogreva zaradi 2 milijonov v Sloveniji, koliko pa zaradi 3+ milijard v Aziji?

Zadeva je sledeca.
CO2 izpust na prebivalstva je bistveno manjsi v aziji kot v Sloveniji. ergo onesnazujes vec in to kjub temu da proizvajas bistveno manj.


Zakaj točno se pol zgražate, ko rečemo, da nas nekdo od zgoraj želi depopulirat?
Saj se vi dejansko strinjate z njimi.

pegasus je izjavil:

Simpatičen video povzetek poročila, za tiste, ki raje gledate video kot berete:

Povzetek: moje sožalje vsem, ki imate otroke. Njihovo življenje ne bo tako enostavno, kot je vaše.


Ustrahovanje.

Zakaj bi bilo težje?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Mr.B ::

multivac je izjavil:

Mr.B je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

In koliko se ogreva zaradi 2 milijonov v Sloveniji, koliko pa zaradi 3+ milijard v Aziji?

Zadeva je sledeca.
CO2 izpust na prebivalstva je bistveno manjsi v aziji kot v Sloveniji. ergo onesnazujes vec in to kjub temu da proizvajas bistveno manj.


Zakaj točno se pol zgražate, ko rečemo, da nas nekdo od zgoraj želi depopulirat?
Saj se vi dejansko strinjate z njimi.

pegasus je izjavil:

Simpatičen video povzetek poročila, za tiste, ki raje gledate video kot berete:

Povzetek: moje sožalje vsem, ki imate otroke. Njihovo življenje ne bo tako enostavno, kot je vaše.


Ustrahovanje.

Zakaj bi bilo težje?

Mas se kaksen populisticni izraz?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

njyngs ::

49106 je izjavil:

Zakaj gledate izpuste na prebivalca?

Dajmo ukinit navidezne meje, pa se potem pogovarjajmo o "citizen of the world" varianti. Mi je ogabna besedna zveza, ampak deljenje na slovence, kitajce, mađare, jamajčane,... ničesar ne prenese. Samo določene države se lahko skrivajo/mo zaradi majhnosti.

josipdare ::

A ni Bilij najvecji onesnazevalec na planetu? Morda bi lahko znanost zacela z njim? Ce te boli prst in imas hkrati zapiceno stango v pljuca, bi verjetno vsak vedel kaj prej zdravit.

TheBlueOne ::

Opazam tudi, da so ljudje kar zadaj v smislu kaksna je realnost. Ni izkljuceno, da recimo Kitajska skoci dalec naprej v "zelenih" tehnologijah.

Sploh pa mi ni jasno kaj je problem. Zelene tehnologije so dobre tudi na mikro nivoju. Zakaj bi delali inovacije na izzivetih tehnologijah, ce jih lahko na novih.

Ce bi jaz lahko odlocal zelo hitro odstranjeval vse osnazevalce in delal na bolj vzdrznih sistemih.

dild0idis ::

Vprašanje je samo, koliko so resne te napovedi.

Če je res, da imamo čas za ukrepanje samo še 10 let, potem je čakanje na neke bodoče zelene tehnologije prepozno, ampak je treba resno zmanjševati vse izpuste, torej takoj danes ukinitev vseh tehnologij, ki povzročajo CO2, vsem prebivalcem predpisati minimalne, ki so tudi maksimalni, standarde življenja in jih striktno uveljavljati, ukinitev vseh graščin, ogromnih poslovnih stavb, jaht, letal in vozil, ter tudi ukinitev javnega prevoza, ukinitev tudi vseh EV, ker pri izdelavi povzročajo prevelik okoljski vpliv, vsi delajo na daljavo oz. lahko samo hodijo peš, ukinitev brezvezne potrošnje, itd.

Posledice tega ukrepa, bo tudi zmanjšanje prebivalstva, če ne zlepa, pa zgrda, torej lahko tudi žreb in se eliminira polovica prebivalstva brez izjem, saj prehrana tudi povzroča ogromen ekološki vpilv na okolje, torej je treba zmanjšati pridelovanje prehrane.

Če pa je še dovolj časa za ukrepanje, pa je edina možnost iznajdba novih zelenih tehnologij in naj se ne joka več kako imamo še samo 10 let za ukrepanje.


Sedaj pa naj se striktno pove, koliko je še časa...
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

dild0idis je izjavil:


Sedaj pa naj se striktno pove, koliko je še časa...


Problem inkrementalnih problemov je dojemanje. Zadeva je vseeno relativno pocasna, trideset letniki bodo zadeve ze konkretno cutili v svoji starosti, zanamci pa toliko bolj.

Ce se prav spomnem predstavitve je predvideno ca. +2 stopinji do 2100, kar je dokaj katastrofalno. Modeli kakor kaze zelo dobro delujejo z upostevanjem prakticno vseh pomislekov skeptikov. Lepo razlozi tukaj:



Kar se tice tvojih pomislekov je veliko tega kar pravis res. Ampak se bojim, da bodo na koncu Kitajci boljse prisli skozi, ker tam ni prostora za retardirane trole in dobickarje skozi tiscanje teorij zarot.

dild0idis ::

Kitajski sistem se bo počasi sesul, njihova populacija se konkretno stara in mladih ljudi je premalo, da bi to staro populacijo lahko vzdrževali in bo njihov BDP počasi začel padati, s tem, pa tudi moč njihove oblasti in bomo imeli pred GW precej večje probleme.

ps: Tale profesor Schneider je obupno slab govorec!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

TheBlueOne ::

Kitajski sistem se nic ne bo sesul, prakticno vsi pokazatelji kazejo drugace. Njihova ekonomija bo verjetno "zelo hitro" dvakratnik ZDA.

In ja, imas ponovno prav, je relativno slab govorec, kakor tudi velika vecina znanstvenikov. Zato pa lahko idiote manipulirajo tipi, ki znajo govoriti, nimajo pojma o znanosti, sluzijo pa boljse kot znanstveniki in delajo nepopravljivo skodo. Ce bos lahko prebolel, da ga ni tako zanimivo poslusati v smislu showbiznisa in bos poslusal kaj pravi, se morebiti naucis kaj pametnega. Debata spoonfeeeda primerno intenzivno celo za za vecino teoretikov zarot, ker jim direktno odgovoarja ne brainfarte in FB clanke.

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

Glej in se čudi:

Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

josipdare ::

dild0idis je izjavil:

Kitajski sistem se bo počasi sesul, njihova populacija se konkretno stara in mladih ljudi je premalo, da bi to staro populacijo lahko vzdrževali in bo njihov BDP počasi začel padati, s tem, pa tudi moč njihove oblasti in bomo imeli pred GW precej večje probleme.

ps: Tale profesor Schneider je obupno slab govorec!


Kitajski sistem se ne bo nic sesul ker jim lahko partija ukaze imet po 4 otroke. Pri njih ni tako kot pri nas kjer ti miljarderji hodijo jokat na twitter da ne imet otrok ker je potem vreme v Afriki drugacno.

Da teh intelektualcev ki ne priznavajo dna, raje ne poslusat.

TheBlueOne ::

dild0idis je izjavil:

Glej in se čudi:



Youtube video, za moj okus ima premalo podatkov. Sami povrsinski kliseji.

Jaz sem bral povzetek od tukaj:

https://cebr.com/service/macroeconomic-...

Ker so premaknili pariteto z ZDA na 2028 iz ce se ne motim 2033.

josipdare je izjavil:



Kitajski sistem se ne bo nic sesul ker jim lahko partija ukaze imet po 4 otroke. Pri njih ni tako kot pri nas kjer ti miljarderji hodijo jokat na twitter da ne imet otrok ker je potem vreme v Afriki drugacno.

Da teh intelektualcev ki ne priznavajo dna, raje ne poslusat.


Meni se zdi, da je najvecji plus, da nimajo rakrane teoretikov zarot/idiotov, ki jih moramo sedaj vsi poslusati in dejansko kanalizirati znanstvene resurse, da jih spoonfeedajo. Potem pa pride nek nov Jozo, ki jim pove novo posplosevanje in so zopet kontraproduktivni.

Ce se ne bo koncalo obdobje glasnih idiotov ali pa je to splosna karakteristika ljudi, ce imajo sanso, potem se zna komunizem izkazati boljsi kot nas sistem.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

da nimajo rakrane teoretikov zarot/idiotov


Itak, da jih nimajo, če že gejmejre pošiljajo v koncentracijska taborišča.

ki jih moramo sedaj vsi poslusati in dejansko kanalizirati znanstvene resurse, da jih spoonfeedajo.


Bi jih pa izšolali, da bi bili manj podlegli propagandi in bolj kritično razmišljali, ko je bil cajt. Ne zdaj jamrat, ker je šolski sistem tak, kakršen pač je. Zanimivo se mi zdi, da bi po eni strani slepo verovanje, po drugi pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:



Bi jih pa izšolali, da bi bili manj podlegli propagandi in bolj kritično razmišljali, ko je bil cajt. Ne zdaj jamrat, ker je šolski sistem tak, kakršen pač je. Zanimivo se mi zdi, da bi po eni strani slepo verovanje, po drugi pa ne.


Ni enostavno ampak imas naceloma prav. Ampak menim, da je bolj problem zaupanja, ker razumeti tako ali tako ne morejo, pa ne samo zaradi lastnega potenciala, ampak, ker za pravo razumevanje potrebujes leta in leta na doticnem podrocju.

Je bolj problem, da se je pustilo razne trole in dobickarje, da brez konkurence arajo po njihovih virih informacij.

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MrStein ::

wechta je izjavil:


Mah, ce so pravi članki (samo take povzema IPCC), so vzadaj raziskave, kar znanstvenik spiše je povzetek teh raziskav. Članki gredo čez peer review, kjer se mora priti do istih zaključkov.

Si kdaj bil del tega procesa?


Če uporabljaš sodobno tehniko (očitno jo, če si tukaj prisoten), potem lahko tudi verjameš znanstvenikom in znanstveni metodi.

Če verjameš, si vernik.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

Opazam tudi, da so ljudje kar zadaj v smislu kaksna je realnost. Ni izkljuceno, da recimo Kitajska skoci dalec naprej v "zelenih" tehnologijah.

Sploh pa mi ni jasno kaj je problem. Zelene tehnologije so dobre tudi na mikro nivoju. Zakaj bi delali inovacije na izzivetih tehnologijah, ce jih lahko na novih.

Ce bi jaz lahko odlocal zelo hitro odstranjeval vse osnazevalce in delal na bolj vzdrznih sistemih.


Kje pa točno je problem recimo predelati obstoječe ICEje na solarni vodik?
Onesnažujejo isto kot električni...izven olja.
Ja, razumem, tehnično gre za drugačen avtomobil...ampak če je cilj zmanjšati CO2, zakaj ne?

Proizvodnja mehanskih delov se upam trditi, da je manj potratna kot baterijo sestavit.

dild0idis je izjavil:

Vprašanje je samo, koliko so resne te napovedi.

Če je res, da imamo čas za ukrepanje samo še 10 let, potem je čakanje na neke bodoče zelene tehnologije prepozno, ampak je treba resno zmanjševati vse izpuste, torej takoj danes ukinitev vseh tehnologij, ki povzročajo CO2, vsem prebivalcem predpisati minimalne, ki so tudi maksimalni, standarde življenja in jih striktno uveljavljati, ukinitev vseh graščin, ogromnih poslovnih stavb, jaht, letal in vozil, ter tudi ukinitev javnega prevoza, ukinitev tudi vseh EV, ker pri izdelavi povzročajo prevelik okoljski vpliv, vsi delajo na daljavo oz. lahko samo hodijo peš, ukinitev brezvezne potrošnje, itd.

Posledice tega ukrepa, bo tudi zmanjšanje prebivalstva, če ne zlepa, pa zgrda, torej lahko tudi žreb in se eliminira polovica prebivalstva brez izjem, saj prehrana tudi povzroča ogromen ekološki vpilv na okolje, torej je treba zmanjšati pridelovanje prehrane.

Če pa je še dovolj časa za ukrepanje, pa je edina možnost iznajdba novih zelenih tehnologij in naj se ne joka več kako imamo še samo 10 let za ukrepanje.


Sedaj pa naj se striktno pove, koliko je še časa...


Trdit, da je 10 let omembe vredno obdobje za spremenit globalno podnebje je pač smešno.

Če pa prav razumem, si tudi ti za depopulacijo prebivalstva?

Pridi prosim k nam v covid teme. Da vidimo kako te bodo sprejeli. Baje boš teoretik zarot.

josipdare je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Kitajski sistem se bo počasi sesul, njihova populacija se konkretno stara in mladih ljudi je premalo, da bi to staro populacijo lahko vzdrževali in bo njihov BDP počasi začel padati, s tem, pa tudi moč njihove oblasti in bomo imeli pred GW precej večje probleme.

ps: Tale profesor Schneider je obupno slab govorec!


Kitajski sistem se ne bo nic sesul ker jim lahko partija ukaze imet po 4 otroke. Pri njih ni tako kot pri nas kjer ti miljarderji hodijo jokat na twitter da ne imet otrok ker je potem vreme v Afriki drugacno.

Da teh intelektualcev ki ne priznavajo dna, raje ne poslusat.


To je res.
Kitajska je pobila 400 miljonov nerojenčkov. Kje ji je problem zaukazati imeti vsaj 2 otroka na družino ter dati 100€ za njihov trud.
Nenazadnje lahko po Čavčesko naredi masovne natalitetne programe.

Mi evropejci pa se zagotovo poslavljamo. Nimamo ne več mentalitete za nataliteto, ker jo je globohomo uničil. Sedaj še cepiva špricamo, ki imajo nevarnost zmanjšanja plodnosti.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

dild0idis ::

Ne, nisem za depopulacijo prebivalstva, ker se mi zdijo vse te napovedi smešne in neresne.

Sploh so pa neresen, dokler imaš ljudi, ki so na oblasti in imajo vse to napovedi redno na mizi in tisoče svetovalcev, ter praktično nič ne naredijo za okolje (recimo predsednik ZDA ni naredil nič pametnega, EU ne naredi nič pametnega, OZN ne naredi nič pametnega, vse kar znajo je nov davek, edini, ki se nekaj trudijo so influencerji na instagramu, ki kupijo novega G65amg, zraven pa prilepijo zelen kvadrati in #fightclimatechange, seveda vse to naredijo iz svoje ogromne vile ali pa iz privatnega letala).

Zato pa sem šel v tako ekstremni primer, da bi pokazal kaj bi se moralo narediti, če so te napovedi resnične in tako grozne kakor pravijo.



Poglej si un video, ki sem ga prilimal glede Kitajske, viri so tudi omenjeni.

Sicer pa na kratko, dokler bodo ti 4 otroci začeli služiti resen denar, bo njihova trenutna populacija že mrtva, problem, ki ga imajo je, da se jim trenutna generacija, ki služi denar stara, mlade pa zaradi politike enega otroka enostavno ni dovolj in bodo zato relativno kmalu imeli velike probleme, pa btw, to ni njihov edini problem v prihodnosti, poglej še ostale videe, pa ti mogoče hitro jasno, kako kritična je resnično situacija.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

multivac ::

Ja, to je res. Kitajska bo imela neko luknjo v delovnem prebivalstvu. Ampak če danes se začnejo ploditi morda grejo skozi. Razen, če so neki drugi načrti v igri. O tem pa bolje kje drugje.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

dild0idis ::

Res so te klimatske spremembe problematične.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

FilipF ::

Dva največja problema sta ta trenutek pri nas podnebne spremembe in epidemija. Zelo me moti, ker zdravstvena stroka priporoča redno zračenje prostorov z odpiranjem oken, kar vsekakor pripomore podnebnim spremembam. Razumem, da imamo skoraj vse državne inštitucije v energetsko nezavidljivem stanju in, da se jih ne bo dalo nikoli energetsko sanirat, ker nismo tako bogati. Razmišljam, da bi v tej temi poizkusili dati kakšen svoj predlog, kako pomagati strokam, da rešijo te probleme. Moj predlog:
Podjetjena kot npr. Lidl in Hofer oddati koncesijo za 10 let za izgradnjo kovid bolnišnic. Direktorji bi bili iz podjetja, ki je lastnik objekta, strokovni direktor in zdravniki, bi tam delali po podjemnih pogodbah ali bili tam zaposleni. Dobili bi energetsko ustrezne objekte, primerno vodene, ki bi se čez 10 let brezplačno prenesli v okvir javnega zdravstva. Razbremenili bi naš zdravstveni sistem, da bi se ukvarjal z zdravljenjem državljanov, čemer naj bi bil v osnovi namenjen. Zgoraj navedeni podjetji sem navedel, zaradi kot primer, ker vem, da znajo izračunati dobiček investicije na 10 let. Trenutno imajo zaposlenega večino negovalnega kadra, ki jo odšel iz zdravstvenega sistema. Takoj bi dosegli poboljšanje podnebnih sprememb in preprečili, da nam bodo čez mesec ali dva bolnišnice pokale poleg šivov, bolani nekovid pacijenti pa bodo umirali na cesti pred bolnišnico. Mogoče ima še kdo kakšno idejo?

CoolBits ::

Samo tole pustim za ogled.
https://electroverse.net/no-july-wasnt-...

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

josipdare ::

49106 ::

dild0idis je izjavil:

Res so te klimatske spremembe problematične.


Neeeee, krivi so plebejci, ki družino z avtom ali z busom peljejo na morje. Ker bodo rešili ta problem, si mirne duše zaslužijo še kakšno jahto več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

feryz ::

Jaz ukrepam na polno.
Sem se danes zadržal in ga nisem spustil. To je moj današnji doprinos k čistejšem svetu.

Ok in do konca leta se odrekam letalskim prevozom.
Če mi častite Milko, pa takoj podpišem, da do penzije ne grem na avijon.

Mr.B ::

josipdare je izjavil:

Mr.B je izjavil:

United States officials declared the first-ever water shortage for the Colorado River, an arterial waterway that serves 40 million people in the country's west, and called on the population it serves to reduce their usage next year.

Water levels at the largest reservoir on the Colorado River - Lake Mead - have fallen to record lows, authorities said on Monday. Water basins along the river supply household water, irrigation for farms and hydropower to Arizona, California, Colorado, Nevada, New Mexico, Utah, Wyoming and parts of Mexico.



Jop in to je krivda izkljucno mene ker sem vrgel 2 poleni na ogenj da sem se lahko umil s toplo vodo in definitivno ne Bilija ki je s privat jetom peljal svojo ljubico na vikend razvajanje. S tem se strinjajo vsi znanstveniki ki jih je Bilij financiral da so lahko dokazali kako moram jaz placati za co2 greh.

Če živiš or tvoja skupnost živi v kjami, ter je tvoj doprinos CO2/na osebo na vrhu generiranja CO2 odtisa, potem sta tvoja dva drva res problematična.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dild0idis ::

Mr.B je izjavil:


Če živiš or tvoja skupnost živi v kjami, ter je tvoj doprinos CO2/na osebo na vrhu generiranja CO2 odtisa, potem sta tvoja dva drva res problematična.


Da, veliko bolj problematična kot vse jahte, letala, graščine, ogromne pisarne ...

Še čudno, da te ne zapremo, ker si vrgel dve poleni na ogenj.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

josipdare ::

Mr.B je izjavil:


Če živiš or tvoja skupnost živi v kjami, ter je tvoj doprinos CO2/na osebo na vrhu generiranja CO2 odtisa, potem sta tvoja dva drva res problematična.


Se popolnoma strinjam. Krivdo in visino prispevka se komot doloci na podlagi barve koze in po temu ce nisi letal z Lolito ekspress

Mr.B ::

dild0idis je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Če živiš or tvoja skupnost živi v kjami, ter je tvoj doprinos CO2/na osebo na vrhu generiranja CO2 odtisa, potem sta tvoja dva drva res problematična.


Da, veliko bolj problematična kot vse jahte, letala, graščine, ogromne pisarne ...

Še čudno, da te ne zapremo, ker si vrgel dve poleni na ogenj.

Da sej tvoj e uporabniüko ime pove doseg. Ne pozabi, pisanje takih prispevkov na forumu. Drugo pa si poglej, kaj vse se raöuna na CO2 izpust na zahodnem svetu in kje je ta rekord na prebivalca.

josipdare je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Če živiš or tvoja skupnost živi v kjami, ter je tvoj doprinos CO2/na osebo na vrhu generiranja CO2 odtisa, potem sta tvoja dva drva res problematična.


Se popolnoma strinjam. Krivdo in visino prispevka se komot doloci na podlagi barve koze in po temu ce nisi letal z Lolito ekspress

Da. če ti smatraš, da si zadel bomb boba, je to to.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

dild0idis ::

Mr.B je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Če živiš or tvoja skupnost živi v kjami, ter je tvoj doprinos CO2/na osebo na vrhu generiranja CO2 odtisa, potem sta tvoja dva drva res problematična.


Da, veliko bolj problematična kot vse jahte, letala, graščine, ogromne pisarne ...

Še čudno, da te ne zapremo, ker si vrgel dve poleni na ogenj.

Da sej tvoj e uporabniüko ime pove doseg. Ne pozabi, pisanje takih prispevkov na forumu. Drugo pa si poglej, kaj vse se raöuna na CO2 izpust na zahodnem svetu in kje je ta rekord na prebivalca.


Mi pravi PNG.

Kaj me briga izpust CO2 na prebivalca.

Dokler vodilni in elite ne bodo resno ugriznili v to temo in začeli aktivno delovati proti znižanju CO2 izpustovm s poudarkom na lastnih dejanjih, ne mene jeb** z odgovornostjo za klimatske spremembe.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

dild0idis je izjavil:

Mr.B je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Če živiš or tvoja skupnost živi v kjami, ter je tvoj doprinos CO2/na osebo na vrhu generiranja CO2 odtisa, potem sta tvoja dva drva res problematična.


Da, veliko bolj problematična kot vse jahte, letala, graščine, ogromne pisarne ...

Še čudno, da te ne zapremo, ker si vrgel dve poleni na ogenj.

Da sej tvoj e uporabniüko ime pove doseg. Ne pozabi, pisanje takih prispevkov na forumu. Drugo pa si poglej, kaj vse se raöuna na CO2 izpust na zahodnem svetu in kje je ta rekord na prebivalca.


Mi pravi PNG.

Kaj me briga izpust CO2 na prebivalca.

Dokler vodilni in elite ne bodo resno ugriznili v to temo in začeli aktivno delovati proti znižanju CO2 izpustovm s poudarkom na lastnih dejanjih, ne mene jeb** z odgovornostjo za klimatske spremembe.

Ja sej vem da se nočeš odpovedati standardu. Lažje je kriviti eleite. Ampak elite brez malih kot si TI nimajo za burek. Verjetno ti je to laže, tako prelagati na druge.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dild0idis ::

Mr.B je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Mr.B je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Če živiš or tvoja skupnost živi v kjami, ter je tvoj doprinos CO2/na osebo na vrhu generiranja CO2 odtisa, potem sta tvoja dva drva res problematična.


Da, veliko bolj problematična kot vse jahte, letala, graščine, ogromne pisarne ...

Še čudno, da te ne zapremo, ker si vrgel dve poleni na ogenj.

Da sej tvoj e uporabniüko ime pove doseg. Ne pozabi, pisanje takih prispevkov na forumu. Drugo pa si poglej, kaj vse se raöuna na CO2 izpust na zahodnem svetu in kje je ta rekord na prebivalca.


Mi pravi PNG.

Kaj me briga izpust CO2 na prebivalca.

Dokler vodilni in elite ne bodo resno ugriznili v to temo in začeli aktivno delovati proti znižanju CO2 izpustovm s poudarkom na lastnih dejanjih, ne mene jeb** z odgovornostjo za klimatske spremembe.

Ja sej vem da se nočeš odpovedati standardu. Lažje je kriviti eleite. Ampak elite brez malih kot si TI nimajo za burek. Verjetno ti je to laže, tako prelagati na druge.


Dokler ena jahta več onesnaži v enem dnevu, kot jaz v letu, mi ne pametuj.

Pa dosti jih nima samo ene jahte, da sploh ne govorimo o taki ali drugačni vojski ali privatnih letalih.

ps: Pa še nekaj, lahko jaz nič ne onesanžim, pa vsi Slovenci tudi ne, pa tudi enega izdelka ne kupimo, pa bodo imeli dovolj vsega za več generacij naprej, tako da še en butast argument iz tvoje strani.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

dild0idis je izjavil:

Mr.B je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Mr.B je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Če živiš or tvoja skupnost živi v kjami, ter je tvoj doprinos CO2/na osebo na vrhu generiranja CO2 odtisa, potem sta tvoja dva drva res problematična.


Da, veliko bolj problematična kot vse jahte, letala, graščine, ogromne pisarne ...

Še čudno, da te ne zapremo, ker si vrgel dve poleni na ogenj.

Da sej tvoj e uporabniüko ime pove doseg. Ne pozabi, pisanje takih prispevkov na forumu. Drugo pa si poglej, kaj vse se raöuna na CO2 izpust na zahodnem svetu in kje je ta rekord na prebivalca.


Mi pravi PNG.

Kaj me briga izpust CO2 na prebivalca.

Dokler vodilni in elite ne bodo resno ugriznili v to temo in začeli aktivno delovati proti znižanju CO2 izpustovm s poudarkom na lastnih dejanjih, ne mene jeb** z odgovornostjo za klimatske spremembe.

Ja sej vem da se nočeš odpovedati standardu. Lažje je kriviti eleite. Ampak elite brez malih kot si TI nimajo za burek. Verjetno ti je to laže, tako prelagati na druge.


Dokler ena jahta več onesnaži v enem dnevu, kot jaz v letu, mi ne pametuj.

Pa dosti jih nima samo ene jahte, da sploh ne govorimo o taki ali drugačni vojski ali privatnih letalih.

ps: Pa še nekaj, lahko jaz nič ne onesanžim, pa vsi Slovenci tudi ne, pa tudi enega izdelka ne kupimo, pa bodo imeli dovolj vsega za več generacij naprej, tako da še en butast argument iz tvoje strani.

A ok, dokler sosedov avto pokuri vec kot moj, naj se J. Pocak da bo sosedov avto bil elektricen in polnenj preko fotovoltaike. Potem bos sele tangiral z elitam.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

gruntfürmich ::

dild0idis je izjavil:

Dokler vodilni in elite ne bodo resno ugriznili v to temo in začeli aktivno delovati proti znižanju CO2 izpustovm s poudarkom na lastnih dejanjih, ne mene jeb** z odgovornostjo za klimatske spremembe.

sj so ugriznile. oprale so ti možgane do te mere, da ste tik pred histerijo, in mediji te bombandirajo iz vseh smeri.
oni so svoje opravili, zdaj pa je na tebi da zategneš štrik...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Truga ::

josipdare je izjavil:

Jop in to je krivda izkljucno mene ker sem vrgel 2 poleni na ogenj da sem se lahko umil s toplo vodo in definitivno ne Bilija ki je s privat jetom peljal svojo ljubico na vikend razvajanje. S tem se strinjajo vsi znanstveniki ki jih je Bilij financiral da so lahko dokazali kako moram jaz placati za co2 greh.

dobr strawman
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NOAA: Hitrost globalnega segrevanja se ne zmanjšuje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
18238209 (32893) zmaugy
»

Nova anketa: globalno segrevanje (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ankete
26148838 (40970) gzibret
»

IPCC: Hitrost globalnega segrevanja manjša, a le po naključju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11834543 (24505) NSA Agent

Več podobnih tem